Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » Dosadni forum » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (9): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Magistar Magistar is a Male
moforaja




Poruka: 2667

Dosadni forum Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Malo-pomalo i ovo posta jedan od dosadnijih foruma.
Ništa 21.gif
Mlaæenje prazne slame.

Red sjeæanja...pa red èestitanja roðendana...pa red nekakvih ratnih obljetnica...pa red volite li ovo ili ono...onda malo peæine i ono bezvezno i stereotipno ''uraniili''...i ''e vala vam ga'' i ''ha ha ha''...onda jedan filozof (lažnjak, fala bogu), jedan novonakucani i više nego hiperproduktivni ''poznavalac'' religije, jedan teški ''patriota'',...jedan alternativac...i to je to. A..da...umalo zaboravih.... i jedna logoreièna pukotina što vreba svaki moj post...i još dva-tri izgubljena bezveznjaka koji se takoðer bave sliènim sportom....I to je to.
Ništa ne pišete.
Dosta vam je kvalitetnog èlanstva otpalo...i nema više tko napisati neku normalnu temu....stvarno dobrih nickova je otišlo...da ih ne pobrajam poimenièno.

Ja toliko prije spavanja.
Laku noæ. Možete sada roncati, ali ja odoh u bešu.
Možda sutra repliciram 01.gif

___________________________________________________________________

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Magistar dana 06-14-2009 u 01:11.

    06-14-2009 01:11 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
    el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
    majkin fakin




    Poruka: 2333
    Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    mene si zaboravio....





    ....ili mozda nisi, ko zna 18.gif

    06-14-2009 02:12 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
    sara sara is a Female
    moforaja




    Poruka: 5288
    Location: bogu za ledjima

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Neznam uopste ... sto ulazis tamo gdje ti je dosadno . 21.gif

    ___________________________________________________________________
    Drzite srecu kao pticu: sto njeznije i lakse ?Bude li se osjecala slobodnom ostace Ti rado u ruci" 33.gif

    06-14-2009 02:45 sara is offline Pregledaj poruke od sara Dodaj sara u listu prijatelja
    MoJaVi
    SexNepoznat


    Poruka: 1705

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Laku noc, magistre. 01.gif Bice bolji dan sutra.

    06-14-2009 03:04 MoJaVi is offline Posalji email za MoJaVi Pregledaj poruke od MoJaVi Dodaj MoJaVi u listu prijatelja
    sany sany is a Female
    seka




    Poruka: 673
    Location: njemacka

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Sreca da se ti sazalis na ovaj jadni dosadni forum,pa nas svojim prisustvom i darovitim pisanjem uvijek i iznova vratis u zivot....


    Magistar-spasilac dosadnih foruma.....

    ___________________________________________________________________
    Bogat si tek kad imas nesto sto nikada ne mozes kupiti novcem.....

    06-14-2009 10:38 sany is offline Pregledaj poruke od sany Dodaj sany u listu prijatelja
    pasha pasha is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 9503
    Location: uh jebo te

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    a zaboravio si ove na erotici 01.gif
    dobro vam jutro da nije ko Magistra vidio 19.gif

    ___________________________________________________________________

      neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
    Oscar Wilde

    06-14-2009 10:47 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
    GARAVUSA GARAVUSA is a Female
    Misiica ljeta 07




    Poruka: 8664
    Location: Holland

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ti bi volio najvise da mi kod tebe u ordinaciji stojimo u redu jel de , znammm juaaaa 05.gif

    ___________________________________________________________________

      NIJE LAKO BITI JA ! ! !

    06-14-2009 13:44 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
    Stari Grad Stari Grad is a Male
    moforaja




    Poruka: 10597
    Location: iza zvijezde

    RE: Dosadni forum Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    [quote]



      Veæ je se teško snaæi manje upuæenima u ovoj salvi uvreda...
      Slika jednog mentalnog sklopa koji je postao dobro zastranjen...
      Ovakva doza prezira je teška za shvatiti normalnom èovjeku, pogotovu kada se ima u vidu da ovaj lik smatra normalnim uèešæe i svakodnevnu razmjenu mišljenja na forumu.

      Ovdje bi se mogao citirati jad i bijeda kojom se ovaj nick služi u
        otvorenim plagijatima
      koji se izvode na temama po forumu kao vlastiti radovi i mentalni i intelektualni kapital.

      Stvari i pisanja koja su zaštiæena copyrighte-om, i time podložna kao osnov za ozbiljnije pravne stvari.

      Za koješta se može optužiti ostatak foruma - možda smo neuki, možda naši akademski meriti mogu samo kotirati i biti relevantni diljem Evrope i svijeta, - a šta je to prema ordinacijama na web-u i svjesnim provokacija u cilju žbiranja gdje ko stoji po kom pitanju na forumu i šire, i u kom dijelu dunjaluka su te osobe nastanjene nakon progona jedne ili druge vrste.

      Plagijati se mogu ovdje citirati vrlo lako, ali æe se o ovakvim nastupima povesti razgovor sa moderima, a i u razgovoru sa istima vidjeti o moguænosti otvaranja teme o plagijatima tuðeg, zakonski zaštiæenog inelektualnog kapitala, na forumu.

      Pozdrav ostatku foruma od jedne, prema ovom mentolu,
        logoreiène pukotine
      , koja još uvijek ima dovoljno razuma da ostane prilièno hladna na ovakve bljuvotine, i da bude cijenjena meðu mostarcima svih boja i pozadina, kako na forumu, tako i van njega.

      Nikad mi ne bi na pamet palo se ovako nisko spustiti i izvrijeðati na ovakav naèin èitavu skupinu ljudi, raje, bez obzira na sve razlike u stavovima i razmišljanjima.

      ___________________________________________________________________
      ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
      on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

        moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
      ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
      ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
      .. dosta je vise i tebe i tvoje
        tiranije
      ...

      broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Stari Grad dana 06-14-2009 u 15:30.

      06-14-2009 14:19 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
      Sandy Sandy is a Female
      moforaja




      Poruka: 3842
      Location: kod Hita...

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      a ja opet ne razumijem sto vas vrijedja misljenje nekoga o kome ne mislite dobro, zasto vam je bitno sta misli neko do koga vam nije stalo, sto se da primjetiti na svakoj temi 01.gif

      06-14-2009 16:36 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
      denani denani is a Male
      moforaja




      Poruka: 8041

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Bez ikakve ljutnje ...

      MENI DOSADNO NA OVAKVIM TEMAMA ALI LIJEPO NA OVIM DRUGIM ...
      ... HEBI GA, DO MENE JE !!!

      ___________________________________________________________________
      33.gif 33.gif 33.gif

      06-14-2009 16:47 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
      Stari Grad Stari Grad is a Male
      moforaja




      Poruka: 10597
      Location: iza zvijezde

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Sandy:

        a ja opet ne razumijem sto vas vrijedja misljenje nekoga o kome ne mislite dobro, zasto vam je bitno sta misli neko do koga vam nije stalo, sto se da primjetiti na svakoj temi 01.gif


      Zbog stvaranja negativnog naboja i atmosfere na forumu, zbog otvorenog omalovažavanja dobrog broja ostalih èlanova foruma, zbog otvorenog vrijeðanja i rasistièkih izjava o èitavim grupama naroda.
      Sve navedeno postoji dokumentovano na forumu.
      Ovom gore navedenom nije mjesto na forumu, kao ni u jednoj normalnoj sredini.
      A ako vi reakcije moje malenkosti, kao i reakcije jednog broja forumaša na prvi post datog lika vidite kao liène razmirice - varate se.

      Ovdje se radi o redu, naèinu ophoðenja i principima.

      Na neke stvari se ne mogu zatvarati oèi, niti prelaziti preko njih kao da ne postoje

      Ako ste primijetili reakcije na svakoj temi, onda pogledajte malo uzroke, a ne samo simptome ili posljedice.
      Dobro znam i šta moderatori na forumu misle o svemu ovom, kao i velik broj èlanova.

      Poštujem ako ne možete ili ne želite razumijeti, mada mislim da je sve toliko oèigledno - slijedeæi tok i hronologiju tema, reakcija i komentara na cijelom forumu danas - da su sva objašnjenja možda i višak.

      Koliko se sve to sviða nekom ili nekima je druga stvar.

      ___________________________________________________________________
      ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
      on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

        moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
      ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
      ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
      .. dosta je vise i tebe i tvoje
        tiranije
      ...

      06-14-2009 17:09 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
      tweetymo tweetymo is a Female
      moforaja




      Poruka: 3089
      Location: dvica kruzno oko hita

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ccccc koje ste vi paljevine ovo me podsjeca svadje sa senom prije nekg vremena pa i s bagom ljudi sjede udobno zavaljeni u svoje stolice loze vas i prcaju i pritom umiru od smjehga ao ovamo forum izgori od svadje

      kad bi prestali tako fanaticno ragovat ko bikovi na maramu na svaku magistrovu seninu baginu twwetynu rijinu i sta znam ciju sve ne mozda ne bi bilo ni ovakih tema i svadja , podsjecate me na onu djecu birvaktile sto bi ih raja zezala a oni se ljutili i tako u nedogled ovoj traklavici nema kraja a da jednom neodreagujete pa drugi pa treci put mislimda bi stvari isle drugim tokom

      ___________________________________________________________________
      Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane tweetymo dana 06-14-2009 u 17:15.

      06-14-2009 17:13 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
      Sandy Sandy is a Female
      moforaja




      Poruka: 3842
      Location: kod Hita...

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      upravo to i mislim tweety, nista lose raji, nego mi bezze da se sekiraju na forumu

      06-14-2009 17:15 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
      tweetymo tweetymo is a Female
      moforaja




      Poruka: 3089
      Location: dvica kruzno oko hita

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      znas kako ovo se ponavlja sve u nekim redovnim intervalima uzmi i hronoloski uprati pa ces vidjet uvjek se pojavljuje par likova koji su na tapeti a sto zato se se nadje dovoljno paljevina koje ce reagovat

      ___________________________________________________________________
      Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

      06-14-2009 17:18 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
      Stari Grad Stari Grad is a Male
      moforaja




      Poruka: 10597
      Location: iza zvijezde

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Uf, tweety i sandy, da znate punu pozadinu i sve detalje, vjerujte mi da bi i sami(e) pisali(e) u malo drugaèijim nijansama.

      Vjerujte da imam puno razumijevanje za sve što pišete, ali sve ovo i pored toga nije bez neke.
      Forum i treba da bude nešto drugo, a ja sam èešæe na drugim temama na kojima se ne javljam, samo zato jer uživam u njima.

      Ima i drugih stvari koje nisu javne na forumu, vizavi kojih se sve ovo (i sâm sam bio poprilièno iznenaðen skoro), kada se one znaju,
      vidi pod drugaèijim svjetlom.

      Ova situacija æe se na jedan ili drugi naèin nekako riješiti.

      Meni je u svakom sluèaju vaš indirektni prijedlog o manje više ignorisanju ovih pojava bliži i vremenski i po osjeæaju nego što mislite - živi bili pa vidjeli.

      ___________________________________________________________________
      ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
      on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

        moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
      ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
      ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
      .. dosta je vise i tebe i tvoje
        tiranije
      ...

      06-14-2009 17:28 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
      tweetymo tweetymo is a Female
      moforaja




      Poruka: 3089
      Location: dvica kruzno oko hita

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Stari Grad:

        Uf, tweety i sandy, da znate punu pozadinu i sve detalje, vjerujte mi da bi i sami(e) pisali(e) u malo drugaèijim nijansama.

        Vjerujte da imam puno razumijevanje za sve što pišete, ali sve ovo i pored toga nije bez neke.
        Forum i treba da bude nešto drugo, a ja sam èešæe na drugim temama na kojima se ne javljam, samo zato jer uživam u njima.

        Ima i drugih stvari koje nisu javne na forumu, vizavi kojih se sve ovo (i sâm sam bio poprilièno iznenaðen skoro), kada se one znaju,
        vidi pod drugaèijim svjetlom.

        Ova situacija æe se na jedan ili drugi naèin nekako riješiti.

        Meni je u svakom sluèaju vaš indirektni prijedlog o manje više ignorisanju ovih pojava bliži i vremenski i po osjeæaju nego što mislite - živi bili pa vidjeli.


      ovako moje misljenje je koliko ljudi toliko cudi i dodala bi razlicitih misljenja o istoj stvari , jutros otvorih temu vezanu za vjecito ispravljanje krive drine , ja samo kazem ok procitat al ponekad mislim da ne treba reagovat i opet ponavljam onu sto se vise ljutis vise te pecaju i izazivaju , a da za promjenu stavite odrewdjene likove na ignor na pojedinim temama , evo konkretno magistar iskreno u njegovoj "ordinaciji" nasla sam dosta vrijednih stvari za procitat al to ne znaci da se u ostalim stvarima slazem s njim , opet to nje razlog za pljuvanje , svi mi imamo razlicite poglede na jednoteistu stvar i glupo je ispravljat krive drine , al svak ima svoje samo ponavljam da je ovo postala uvrijezena pojava da se kamenje baca samo na jednu osobu jedan period i onda dodje neko drugi i sve tako u krug , bezze mi je to isto ste djeca u vrticu

      ___________________________________________________________________
      Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

      06-14-2009 19:59 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
      Stari Grad Stari Grad is a Male
      moforaja




      Poruka: 10597
      Location: iza zvijezde

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Besmislena rasprava, a malu ilustraciju šta, kako gdje i koliko imate na podforumu "RELIGIJA, ISTORIJA, FILOZOFIJA, itd.
      gdje se par èlanova javilo sa nekim svojim opaskama na temi "Turcizmi u Hrvatskom Jeziku".

      Ja sam (plagijate) ranije adresirao izmeðu redova i uz laganu dozu humora, bez direktnih ukazivanja, jer sam znao da takve stvari izaðu same na vidjelo.

      Relativizovanje izjava tipa (npr.) "terorizam je u folkloru nekih naroda i kultura" (ovo poodavno datira), što je poznat naèin uvoðenja u vrlo gadne stvari vizavi stigmatizovanja èitavih naroda, znamo kako je rezultiralo i u našoj bliskoj prošlosti.

      Sloboda govora i mišljenja podrazumijeva i odreðenu dozu odgovornosti i zdravog razuma pri korištenju istih, ta privilegija (sloboda) podrazumijeva i obavezu o elementarnoj ljudskoj korektnosti - pogotovu ako protagonista sam sebe tako ozbiljno shvata.

      Ponašati se kao da te izjave ne postoje i dan danas nisu dokumentovane na forumu možda govori više o dobrom dijelu nas na forumu nego o samom autoru.

      Ovo pišem potpuno svjestan ordinacije istog èlana foruma, i slažem se da se tu ima šta proèitati i da je ista neprocjenjivo vrijedna na forumu.

      Samim tim veæa šteta poèinjati teme sa tako heravim i ružnim ložionama zbog (vjerovatno) skorih dogaðanja na forumu.

      ___________________________________________________________________
      ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
      on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

        moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
      ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
      ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
      .. dosta je vise i tebe i tvoje
        tiranije
      ...

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 06-14-2009 u 20:26.

      06-14-2009 20:20 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
      tweetymo tweetymo is a Female
      moforaja




      Poruka: 3089
      Location: dvica kruzno oko hita

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      vidi nemam namjeru polemisati kakav je ko ja samo tvrdim da ovakve situacije ruse forum do kog je meni iskreno stalo i to je ono sto meni smeta a ako cemo gonit mak na konac io ja sam jako puno loseg dozivjela i od muslimana i od hrvata i od srba a imam sve tri vjere u familiji
      al meni nije narod ko narod kriv vec pojedine osobe i glupo mije sve trpat u isti kos a ovde ta nacionalna netrepeljivost pšrelazi u mrznju a to nije cilj foruma

      ___________________________________________________________________
      Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

      06-14-2009 20:30 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
      mostarac na sluzenom mostarac na sluzenom is a Male
      moforaja




      Poruka: 2481
      Location: milano

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      10.gif 33.gif

      ___________________________________________________________________
      Kad si ljut -broj do cetri ,kad si jako ljut-psuj

      06-14-2009 20:32 mostarac na sluzenom is offline Pregledaj poruke od mostarac na sluzenom Dodaj mostarac na sluzenom u listu prijatelja
      djemila djemila is a Female
      Naj-Moder 2008




      Poruka: 11483
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Vazda po istom tragu...forum cine clanovi i takav je kakvim ga mi clanovi cinimo...
      ako cemo stalno negativu prosipati, naravno takav ce i biti....i obratno...

      radije da nadjemo RECEPT za buducnost.za bolje svih nas

      ___________________________________________________________________
      Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

      06-14-2009 20:41 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
      Stranica (9): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com