Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Ljubav nema granica » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tvrancic tvrancic is a Male
moforaja




Poruka: 5028
Location: Umag - Mostar

Ljubav nema granica Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

I stvarno ljubav je univerzalna, nema oèi, nema uši. Ljubav ne daje ništa osim sebe,
I ne uzima ništa osim sebe. Ljubav nema ništa niti se ona može imati; jer, ljubav je dovoljna ljubavi.

    LnLVRQCjh8c

___________________________________________________________________

    08-05-2009 14:51 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
    Sevels Sevels is a Male
    moderator tra-la-la




    Poruka: 6556
    Location: Cernica-Mo-London

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ’’ Ponekad nas obuzima oseæanje neke tuge koje ne uspevamo da obuzdavamo, govorio je .Uviðamo da je èarobni trenutak toga dana prošao, a da nismo ništa uèinili. Dakle, život èuva svoju èaroliju i svoju umetnost.

    Treba da slušamo ono dete koje smo nekada bili i koje i dalje postoji u nama. To dete se razume u èarobne trenutke. Možemo ugušiti njegov plaè, ali ne možemo uæutkati njegov glas.To dete koje smo nekada bili ostaje i dalje prisutno.

    Ako se ne raðamo iznova , ako nismo kadri da posmatramo svet s onom istom bezazlenošæu i oduševljenjem kao u detinjstvu, onda život gubi svaki smisao.

    Ima mnogo naèina da se izvrši samoubitstvo.
    Oni koji pokušavaju da ubiju svoje telo, krše Božiji zakon.
    Oni koji se trude da ubiju svoju dušu, takoðe krše Božiji zakon, iako je ljudskim oèima, njihov zloèin manje oèigledan.

    Obratimo pažnju na ono što nam govori dete koje smo saèuvali u svom srcu. Nemojmo se stideti zbog njega. Nemoj mo dopustiti da to dete oseti strah, zato što je napušteno i zato što ga gotovo nikada ne slušamo.Dozvolimo mu da makar i na kratko drži u rukama uzde naše sudbine.
    TO DETE ZNA DA SU SVI DANI RAZLIÈITI.
    Uèinimo sve da to dete ponovo oseti ljubav. Uèinimo mu po volji-èak i ako to zahteva od nas da se ponašamo drugaèije nego što smo navikli, èak i ako drugima to bude izgledalo glupo.
    Imajmo na umu da je ljudska mudrost samo ludost pred Bogom.
    Ako budemo slušali dete koje nosimo u duši, naše oèi æe povratiti sjaj.

    Ako ne izgubimo dodir s tim detetom, neæemo izgubiti dodir sa životom.’’


    - P.C. -

    ___________________________________________________________________
    volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

    13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
    "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

    02-02-2011 23:39 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
    KULJE1969 KULJE1969 is a Male
    raja




    Poruka: 1794
    Location: Brace Krpo 19

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Danas su te velike ljubavi vrlo rijetke to se nazalost vecinom odnosi na neki interes koji iziskiva jedna o strana ,a druga strana mozda ulazi u to iz ljubavi dok prva ne.

    02-03-2011 01:09 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
    Sevels Sevels is a Male
    moderator tra-la-la




    Poruka: 6556
    Location: Cernica-Mo-London

    O ljubavi....Duda Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ponekad se plasim da sklopimÿ oci...ispodÿ kapaka sam sakrila najlepsa secanja,

      VhgUEs72a5A&feature=related

      http://www.youtube.com/watch?v=VhgUEs72a5A&feature=related

    ___________________________________________________________________
    volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

    13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
    "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

    02-14-2011 17:51 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
    funkyg funkyg is a Female
    bazencic




    Poruka: 4040
    Location: starMo-Vela havle

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ponekad mislim da je samo ljubav iluzija,da je narod tom stanju dao ime da je to nesto samo sto stvara dok prije 3 mjeseca nisam osjetila drhtanje ruku,ubrzano kucanje srca,zbunjenost,potrebu da je vidim svaki dan vise puta,da se topim u njenim ocima dok mi prica makar i o toalet papiru.
    Hoce li to biti dvoslojni,troslojni ili cak o razlicitosti mentaliteta ljudi,svejedno mi je samo da je tu,samo da je slusam i gledam da sam ispunjena.
    Ulila mi je nadu u bolji zivot,ulila mi je boje u sivilo koje me okruzivalo i tek kad sam mislila da je sve savrseno zbog konzerviranosti ove drzave krenu problemi,krenu nas cjepati i kovati protiv nas,tada je ljubav postala jaca,ali je ona slaba bila da odrzi sve na svojim nogama,bojala se za mene da me ne povrijede,a srusila mi je sve mostove predivnih snova i predivnih ljetnih dana uz kaficu na suncu,ruku u ruci i onaj andjeoski pogled od kojeg mi i sad suze krenu na oci jer mi fali,jako mi fali.
    U biti kad shvatim sve ljubavi,prava ljubav iskrena i cista je kad na samu pomisao na tu osobu te obuzme toplina,dragost i ona suza u oku da li od srece ili u mom slucaju od nedostajanja i razocarenja u ono sto sam ja bila spremna zrtvovati.

    ___________________________________________________________________



        02-14-2011 19:13 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
        Sevels Sevels is a Male
        moderator tra-la-la




        Poruka: 6556
        Location: Cernica-Mo-London

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        33.gif

        ___________________________________________________________________
        volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

        13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
        "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

        02-14-2011 19:23 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
        funkyg funkyg is a Female
        bazencic




        Poruka: 4040
        Location: starMo-Vela havle

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Sevels:

          33.gif

        Valjda je namjenjeno meni,a ako i nije hvala svakako......

        ___________________________________________________________________



            02-14-2011 19:27 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
            Sevels Sevels is a Male
            moderator tra-la-la




            Poruka: 6556
            Location: Cernica-Mo-London

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od funkyg:

                  citat od Sevels:

                33.gif

              Valjda je namjenjeno meni,a ako i nije hvala svakako......


            naravno da je tebi,lijep tekst 10.gif
            evo jos jedna da ne bude bijedna 33.gif

            ___________________________________________________________________
            volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

            13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
            "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

            02-14-2011 19:44 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
            funkyg funkyg is a Female
            bazencic




            Poruka: 4040
            Location: starMo-Vela havle

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Sevels:

                  citat od funkyg:

                    citat od Sevels:

                  33.gif

                Valjda je namjenjeno meni,a ako i nije hvala svakako......


              naravno da je tebi,lijep tekst 10.gif
              evo jos jedna da ne bude bijedna 33.gif


            Hvala najljepsa,jednostavno i srcem pisano kao i one pjesme koje smo komentarisali prije godinicu od prilike.
            Hvala jos jednom...

            ___________________________________________________________________



                02-14-2011 19:48 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
                nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com