Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » Ozbiljna situacija a tebi se smije » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P

Big Grin Ozbiljna situacija a tebi se smije Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Spostovani, da li Vam se to kadkad desi? Neko nesto ozbiljno prica, a Vi se ne mozete suzdrzati da se ne smijete, sve vise i vise, a stomak se trese (kod koga ima sta da se trese) 13.gif
I ispadne da se covjeku smijes u lice...jupi.gif turpija.gif smiley24.gif

___________________________________________________________________
simply the best

08-19-2009 08:53 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
moforaja




Poruka: 5952
Location: U podrumu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

....ima....ima.....al šta fali, netreba se suzdržavat od smjeha.......škodi zdravlju.....! 10.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
Moj Mostare ko ti lomi grane,
ko zavadi mostarske jarane,
ko to tebi istoriju piše,
ko to želi da te nejma više.

08-19-2009 09:27 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

uh...imala sam jednom takvu situaciju....to se posebno desava kad ljudi neki sok dozive i onda ih pukne smijeh...jako neugodno i taj smijeh nema nikakve veze sa srecom...jednostavno rekacija tijela...cudno je to....

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    08-19-2009 09:33 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    niko niko is a Female
    bice nesto od mene


    Poruka: 484

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    desilo mi se neki dan dok sam pricala s musterijom na telefon,pade mi na pamet neka smjesna situacija koju sam imala ranije(samo Bog zna zasto mi se to motalo po umu dok sam obavljala ozbiljan razgovor) i pocnem se smijuljit,pa onda me uhvati zagrcavanje od suzdrzavanja teskog..i pocnem ko fol kasljat,a suze mi na oci :S na kraju covjek predlozi da me nazove za 15-ak minuta 19.gif

    ___________________________________________________________________
    Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

    08-19-2009 09:47 niko is offline Pregledaj poruke od niko Dodaj niko u listu prijatelja
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11483
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ...a kako nema tih sutuacija.... 07.gif

    evo jedna s groblja 21.gif ...
    Bili na sahrani... umrla mama od nase komsinice...i sad zene nabrajaju, naricu....te pozdravi ovog (ranije preminulog,) te onog....kad jedsna zena do nas...


    "Haj bogati pozdravi i moju mamu, reci joj da smo dobro".....

    kuku.....ja i jos neki koji su culi se ukinuli...te lagano bjez s groblja... 04.gif 04.gif 04.gif

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    08-19-2009 11:43 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    amra p. amra p. is a Female
    carica mjeseca maja




    Poruka: 5017
    Location: DK

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Sjecam se slucaja iz Osnovne skole 11.gif Bili mi 7 - 8 razred (ne sjecam se tacno) i nasem drugu iz razreda umre nena . Bila je majka palog borca pa ono , ako se ko sjeca stare mrtvare , u onoj kucici sanduk bio izlozen i cuvala se straza . I stoji nas 6 (3 s jedne i 3 s druge strane ) , sutimo , tako nam rekli da treba . Kad ovaj jedan , shapce , " Jeste li vi izjavili saucesce D. (ovaj nas drug cija je nena) " . Kad ce ti drugi "Ma ja sam mu odma chestito " . I sad nas 6-ro umire od smjeha , probamo se prigusiti ali jedva . Prolazi onaj narod , gleda . Te nas smjenise , hajte , kazu , dosta je , dobri ste bili ! 21.gif

    ___________________________________________________________________

      28.gif

      08-19-2009 13:32 amra p. is offline Pregledaj poruke od amra p. Dodaj amra p. u listu prijatelja
      Maggie Maggie is a Female
      moforaja




      Poruka: 2736
      Location: daleko

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      meni je najsmijesnije kad neko padne 13.gif

      ono pravo se razbije, a meni se smije, zao mi , ali ne mogu stati 04.gif


      tako je moja sestra proletila kroz stakleni sto 02.gif

      sjela na ivicu da uslika malu, i sve malo po malo guzelja unazad da je bolje ufati

      i ode 13.gif 13.gif

      guzica na podu ko slovo V

      dok sam je isucpala da se jos vise ne sasjeca, ja se koturala od smijeha 13.gif 13.gif 13.gif

      pravo se naljutila na teme, kako sam neozbiljna

      ___________________________________________________________________

        08-23-2009 17:44 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
        tvrancic tvrancic is a Male
        moforaja




        Poruka: 5028
        Location: Umag - Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Definitivno na sahranama je najžešæe kad te uzme smijeh. Tu nema zaustavljanja. 10.gif

        ___________________________________________________________________

          08-23-2009 18:46 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
          sara sara is a Female
          moforaja




          Poruka: 5288
          Location: bogu za ledjima

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Stvarno je tako .... tvrancic jos znamo da nije uredu -- Ali eto nesto jace ima ... 21.gif

          ___________________________________________________________________
          Drzite srecu kao pticu: sto njeznije i lakse ?Bude li se osjecala slobodnom ostace Ti rado u ruci" 33.gif

          08-23-2009 19:39 sara is offline Pregledaj poruke od sara Dodaj sara u listu prijatelja
          Maggie Maggie is a Female
          moforaja




          Poruka: 2736
          Location: daleko

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          sok, vjerovatno,

          meni se smijalao na sahrani pok, babe

          01.gif 32.gif uzas

          ___________________________________________________________________

            08-23-2009 22:32 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
            djelda djelda is a Male
            raja




            Poruka: 1646
            Location: dolina grka

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            EEEE mi na sahrani od jednog nam bivšeg komšije.

            Ugledasmo na jednom spomeniku sliku, koju je uradio neki nestruèni majstor, ono niðe veze slika ko da je dijete nacrtalo nogom. I poèmemo se šupat tako, uglavno suze nas zališe od smijeha, na kraju nam prilazili ljudi i izjavljivali sauèešæe mislili mi plaèemo od tuge šta li ...... 01.gif

            ___________________________________________________________________
            Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

            08-24-2009 12:35 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
            djemila djemila is a Female
            Naj-Moder 2008




            Poruka: 11483
            Location: Mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ....te vi primi sacucesce, a Djelda ... 07.gif

            ___________________________________________________________________
            Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

            08-24-2009 12:53 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
            metallica metallica is a Male
            moforaja




            Poruka: 8228
            Location: CH.WILLA(uglavnom)

            RE: Ozbiljna situacija a tebi se smije Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Kutljaca:

              Spostovani, da li Vam se to kadkad desi? Neko nesto ozbiljno prica, a Vi se ne mozete suzdrzati da se ne smijete, sve vise i vise, a stomak se trese (kod koga ima sta da se trese) 13.gif
              I ispadne da se covjeku smijes u lice...jupi.gif turpija.gif smiley24.gif


            to mi se 100 puta desilo kad sam bio mladji a mrzim to pravo 21.gif 08.gif 14.gif


            ne volim da me ljudi pogresno dozive ali "Shejtan" te se sveze kad on hoce tj. kada bi ti to najmanje zelio 21.gif 21.gif

            ___________________________________________________________________

              08-24-2009 17:32 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
              almonda almonda is a Female
              seka


              Poruka: 681
              Location: NYC

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              bas tako hahahah 21.gif

              ___________________________________________________________________
              Zivot nam vraca samo ono sto mi drugima dajemo.....

              08-25-2009 02:08 almonda is offline Pregledaj poruke od almonda Dodaj almonda u listu prijatelja
              nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com