Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Pri » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (32): « prva ... « prethodna 25 26 27 [28] 29 30 31 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..prvo Rusi tvrde da Ameri nisu nikad sletili na mjesec ,ja sam cito te sajtove a drugo dobar dio ljudi iz Apolo programa isto to rvrde ..ja za druge sajtove i neznam koji tvrde da covjek nije bio na mjesecu a to je tvrdila i moja nena 02.gif
    ..ti gdje se god spomene Bismila ili ako neko spmene tebi se dize kosa na glavi ..ja te razumijem u poptunosti zasto je to tako
Ti si chitao sajtove....Dovoljno. Od bismile mi se spusti kosa. Sve pogreshno moj konspiratore.

06-24-2017 22:46 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Bismila bi trebala da djeluje umirujuce na one sa kojima sejtan nema posla

..Bismila i to lijeci pa nije ni to problem dali se dize ili spusta ,mislim kosa na glavi

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

06-24-2017 22:49 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

        citat od vjetar:

      ..prvo Rusi tvrde da Ameri nisu nikad sletili na mjesec ,ja sam cito te sajtove a drugo dobar dio ljudi iz Apolo programa isto to rvrde ..ja za druge sajtove i neznam koji tvrde da covjek nije bio na mjesecu a to je tvrdila i moja nena 02.gif
      ..ti gdje se god spomene Bismila ili ako neko spmene tebi se dize kosa na glavi ..ja te razumijem u poptunosti zasto je to tako
    Ti si chitao sajtove....Dovoljno. Od bismile mi se spusti kosa. Sve pogreshno moj konspiratore.



Kakva kosa, odakle tebe s kosom ? 13.gif koka



-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

06-24-2017 22:50 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

        citat od prowler2:

          citat od vjetar:

        ..prvo Rusi tvrde da Ameri nisu nikad sletili na mjesec ,ja sam cito te sajtove a drugo dobar dio ljudi iz Apolo programa isto to rvrde ..ja za druge sajtove i neznam koji tvrde da covjek nije bio na mjesecu a to je tvrdila i moja nena 02.gif
        ..ti gdje se god spomene Bismila ili ako neko spmene tebi se dize kosa na glavi ..ja te razumijem u poptunosti zasto je to tako
      Ti si chitao sajtove....Dovoljno. Od bismile mi se spusti kosa. Sve pogreshno moj konspiratore.



    Kakva kosa, odakle tebe s kosom ? 13.gif Lepa dodushe kratka ...Dojdi da te pokosim smradu.



    -
01.gif 01.gif 01.gif

06-24-2017 22:55 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Grijeshka u koracima. 01.gif

06-24-2017 22:55 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Muke prepraviti citat...

Nego ostaje moje pitanje - šta je bilo, tražio si da neko odjebe, i to nekoliko puta uzastopno.

Odakle te sad ovdje ?

Kad se traži da neko odjebe, onda je pravilo i zdrav razum da se onaj koji je to prvi tražio drži toga.

U èemu je problem ?

Niko se od nas ovdje nije tebi obraæao, ni ja ni vjetar, niti je iko pitao za tvoje komentare .

-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

06-24-2017 22:58 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Platiiii bre

06-24-2017 22:59 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac




Poruka: 4675
Location: NEBUCHADNEZZAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Stari Grad:

        citat od gandalf:

      Biti u "pravu" i biti "za" nesto, nisu bas ista stvar...

      Drugim rijecima, ako je neko protiv mog (recimo) misljenja, ne znaci da moje misljenje nije tacno...

      To je ono kao sa vjerovanjem... To sto neko ne vjeruje u nekog boga, ne znaci da istog i nema... A i obrnuto...



    Slažem se u potpunosti, samo ja sam proponent jedne kudikamo (po meni) bitnije stvari, a to je
    da se vodi raèuna o tom kakva su "vlastita vrata" prije nego što se dijele predikamenti pred tuðima.
    Prilièno jednostavan i potpuno zapostavljen princip

    Imajuæi to u vidu, tvoja prva reèenica je stvarno interesantna u ovom kontekstu. Time što ukazuje,
    kao i èitav post, na odsustvo nekih stvari u takvom razmišljanju i dobru dozu kognitivnog bias-a.
    Mada nije to ni kognitivni bias, nego nešto kudikamo razraðenije, a to je na forumu i ranije diskutovano
    i vrlo koncizno reèeno i tebi na to ukazano, i to ne (samo) s moje strane.
    Meðutim, ti ponavljaš istu stvar.

    O tajmingu sam ranije ovdje, ili na jednoj drugoj temi isto nešto rekao, i obje stvari su indikativne.

    Ako je neko protiv nekog tvog mišljenja, ne mora to po automatici znaèiti ni da je to tvoje mišljenje
    samim tim moralno, faktualno i sa svih drugih strana ispravno.
    Èudi me da se nisi sjetio da staviš takvu formulaciju u prvi plan, umjesto one koju si naveo,
    i zašto je to tako - valjda ti to najbolje znaš ?

    Sem toga ganda, da se ne zamajavamo, mislim da se dobro zna gdje ko ovdje stoji vizavi nekih stvari,
    tako da je diskusija meðu nama završena veæ od ranije, ako si ti odabrao ovaj trenutak za pojavljivanje,
    a o èemu se radi je, makar meni, sasvim jasno, onda trošiš vrijeme bezveze.

    Mog si ovoliko dobio, možeš dobiti još pokoji odgovor na neke tvoje eventualne replike, i to je to.


29.gif
Da slucajno zelim da komuniciram s tobom na nacin istovjetan (sustinski) tvojim replikama meni,
onda bi ti ti rekao, PLATI LAZOVE....

Ne mogu cak ni predpostaviti sta ti iz ove recenice sve ne mozes izvuci, ali ne cudi me nista, posto si poznat po gatanju i citanju tudjih misli, izvrtanju tudjih rijeci i namjera, vadjenju iz konteksta i farbanju istog u potpuno novu i samo tebi poznatu sliku.
Zao mi je bilo sto sam sebi prije dozvolio da ti dam pridjeve za tvoju licnost, nije mi u karakteru. Ali kad sam shvatio (iz nacina pisanja, lazi i izmisljanja koje koristis) da sam naisao na izuzezetno zlu i narcisoidnu ososbu, uz to vjerovatno i psihopatu, prestao sam U biti da ti se obracjam. A u eventualnim obracanjima me nije bilo briga za upotrebljeni rijecnik. Iz prostog razloga sto sam se naucio kako se sa takvom vrstom bolesnika NE treba nositi.

___________________________________________________________________
Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

06-25-2017 08:17 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
prowler2 prowler2 is a Male
moforaja


Poruka: 5249
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Grjeshish Gandalf. Bash sa ovakvim tipovima se treba ponashati kao ulichar . Finim I kulturnim rijechnikom je jednostavno nemoguche. Tip je shto kazesh tezi psihopata I hrani se negativnostima a isto tako I pozitivnostima. Sve mu ide na ruku u njegovom deformiranom mozgu. Ja mu samo pokushavam to kazati u brutalnom obliku , kad normalan nachin nije u moguchnosti. Samo zalim chitaoce foruma koji chitaju sve to. Ali nechu odustati dok me ne izbace. Izbacivanje nechu smatrati lichno.

06-25-2017 23:10 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac




Poruka: 4675
Location: NEBUCHADNEZZAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ima ona jedna prica o dva svecjenika i zeni.
Hodali i dosli do rijeke, ona onako nesigurna, boji se da predje, da zakoraci u vodu...
Onaj stari svecjenik, digne je, sjedne na svoja ramena, prenese preko rijeke i spusti kad predjose na drugu obalu...
Zena se zahvali i nastavi dalje...
Hodaju oni tako, hodaju, proslo i sat vremena, i dva, a onaj mladi vise ne moze da suti, osu paljbu po starijem kolegi... Pa kako si mogao, pa mi smo sveti ljudi, pa ne smijemo se sa zenama "dirati", pa kako si je mogao nositi... Jedna glava, hiljadu jezika...
Nato ce onaj stariji, "Ja je spustih odma poslje rijeke, a ti je, eto, jos uvijek nosis..."

___________________________________________________________________
Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

09-28-2017 16:48 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ima jedna prica o Djakonu i Popu

..kreno Pop da guzi nakvu u svojoj patrijashiji i gura on gura i nikako da ga plasira ,sve galami na Djakona da mu podigne malo bolje fenjer i da drzi malo bolje ..vidi Pop da ce se obrukat kaze Pop haj ti ja cu drzat fenjer ,gurnu ga Djakon odma iz prve i bez fenjera ,stari pop da dokaze da nije do njega ponosno kaze ,vidis Djakone kako se Fenjer drzi

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-28-2017 17:35 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od gandalf:

    Ima ona jedna prica o dva svecjenika i zeni.
    Hodali i dosli do rijeke, ona onako nesigurna, boji se da predje, da zakoraci u vodu...
    Onaj stari svecjenik, digne je, sjedne na svoja ramena, prenese preko rijeke i spusti kad predjose na drugu obalu...
    Zena se zahvali i nastavi dalje...
    Hodaju oni tako, hodaju, proslo i sat vremena, i dva, a onaj mladi vise ne moze da suti, osu paljbu po starijem kolegi... Pa kako si mogao, pa mi smo sveti ljudi, pa ne smijemo se sa zenama "dirati", pa kako si je mogao nositi... Jedna glava, hiljadu jezika...
    Nato ce onaj stariji, "Ja je spustih odma poslje rijeke, a ti je, eto, jos uvijek nosis..."



ovo je pravo pouèno...

... lijepo je kad èovjek sam svojim ponašanjem i postovima potvrðuje svoje vlastite navode, i sve druge osobe vidi istovremeno u tom, ali sebe samog nikad i nikako...


      citat od gandalf:



    Ti i bolesnik (u nasem narodu se kaze da zlo i bolest ne treba javno prizivati, pa tako ja ne zelim da izgovaram i prizivam nekoga za koga smatram da je utjelovljenje i zla i bolesti u jednom) prednjacite u svemu tome...


    Vec sam ti rekao da vam se necu pravdati, i pokusavati vam objasniti bilo sta, jer me vase rijeci (u prevodu vasa sranja, lazi i izmisljotine) na duhovnom nivou ne diraju. Duhovno mi ne mozete nista. Dovoljno mi je da znam, konstatujem i vidim sta radite.
    Za razliku od duhovnog, na fizickom planu je druga prica. Tu covjek ne moze reci, ili vrlo tesko, da ne zavisi ni od koga. i da mu niko ne moze nista.

    Stoga, ne vjerujem da mogu reci da bi respons na fizickom planu bio u nivou sa onim drugim.



Duhovno nekim ljudima stvarno ne može niko ništa, kako citirani reèe...

... kad je neko u stanju za ozbilje otvoriti temu o Markalama, taèno na onakav naèin i u onom trenutku,
i onda krajnje svjesno tražiti da se ona skloni s foruma, i do dan danas nikakvog objašnjenja o tom,
onda se tu stvarno radi o tom da takvoj osobi i ne može niko ništa...

... spram onog šta je isti u stanju uèiniti i umisliti sebi samom...


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-28-2017 19:20 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17879
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

stari grade moras li SVAKU temu da ukakis? bas svaku?

ovo je tema o lijepim i poucnim pricama, tema bezazlena da ne moze bezazlenija. pozitivna tema.

i ti i ovdje pokusavas da prosiris svoje bitke. daj stvarno covjece malo se preispitaj. sta je tvoj problem?

novo pravilo. zabranje citiranje postova ne ijednu drugu temu osim originalne. dodajem u pravilnik.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

09-28-2017 22:25 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..moze li moj Djakon i Pop ostati kao poucan post 01.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-28-2017 22:45 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Odakle ti prièa da sam ja (po tebi ovdje jedini) taj koji pokušava proširiti ovdje "moje" (èuj moje) "bitke" ?

Bitke ?

Jesam ja to jedini koji je ovdje dao komentar upuæen nekom, ili sam odgovorio na neèije komentare
citirajuæi rijeèi od samog autora ?

Ili ti imaš neki drugi problem sa sobom, kog ovdje vedriš i oblaèiš ?

I drugi èlanovi su ovdje komentarisali u istom stilu, pa si mogao isto i njima progovoriti, ovo je veæ
više nego oèito tvoja kampanja ciljano uperena na jednog èlana, koji ti oèito ne paše.

Da je jednak tretman svih èlanova ne bi ti ovdje ciljano donosio i saopštavao novo pravilo samo u
èisti inat i kapric jednom èlanu.

Da je jednak tretman èlanova s tvoje strane, i da nastupaš pošteno kao što se time hvališ, ne bi ovdje
na zub uzimao jednog èlana, a ostalima šutio za iste stvari na ovoj istoj temi, na istoj stranici, u jednom
slijedu postova kog svi mogu redom proèitati.

Iz inata djeca rade ovakve stvari, a ne odrasli ljudi.

Ti donosiš pravila u pravilnik po svom vlastitom nahoðenju ?

Meni to lièi na obiènu diktaturu, i donošenje "pravila" bez ikakve osnove.

Tana, èlanovi su napustili forum na kom si ti administrator i moderator, ne ja.

Donesi ti još milion novih pravila, ovim pravilom i saopštenjem samo praviš cirkus od sebe samog.

Da ovo s tvoje strane nije žalosno, bilo bi smiješno, ti samo nastavi, " o tvoju glavu ".


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 09-28-2017 u 22:56.

09-28-2017 22:51 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..moze li moj Djakon i Pop ostati kao poucan post 01.gif


Valjda bi trebao ostati ovdje, nisi citirao s neke druge teme ... 13.gif


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-28-2017 22:52 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..dobro je poucan za nas Starije 02.gif da se ne hvatamo za fenjer ako ne mozemo bez fenejera 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-28-2017 22:56 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

.. meni je tužno u toj tvojoj anegdoti što se ona primateljka naèekala...

... niko njene tegobe i muke ne spominje u toj prièi... 02.gif


-

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

09-28-2017 23:02 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..Djakon joj je skratio muke 11.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-28-2017 23:07 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..27 .09 2017 umro Hugh Hefner u svojoj 91 godini

..ako psotoji raj na zemlji on je zivio u raju

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 09-29-2017 u 00:14.

09-29-2017 00:13 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Stranica (32): « prva ... « prethodna 25 26 27 [28] 29 30 31 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com