Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Pri » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (32): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 9 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tvrancic tvrancic is a Male
moforaja




Poruka: 5017
Location: Umag - Mostar
pokretac teme Thread Started by tvrancic

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

RIBAR JE POSTAO BOŽJI ÈOVJEK

Jedne noæi ribar se prikrao na posjed bogataša i bacio svoju mrežu u jezero puno ribe. Gospodar ga je èuo i poslao na nj svoje stražare.
Kad je ribar vidio kako ga mnoštvo sa zapaljenim bakljama posvuda traži, brzo je premazao svoje tijelo pepelom i sjeo pod drvo, kao što u Indiji obièavaju èiniti sveti muževi.
Gospodar i stražari nisu mogli pronaæi kradljivca, iako su ga dugo tražili. Sve što su pronašli bio je sveti èovjek, posut pepelom, koji je sjedio ispod drveta i bio uronjen u meditaciju.
Sljedeæi dan pronio se glas da se veliki mudrac udostojio naseliti na zemlji bogataša. Ljudi su došli sa cvijeæem, plodovima, hranom, èak i novcem da mu odaju poèast, jer su pobožno vjerovali da darovi, koji se dadnu svetom èovjeku, darivatelju donose božji blagoslov.
Ribar, koji je postao mudrac, bio je iznenadjen svojom sreæom. "Lakše je živjeti od vjere tih ljudi negoli od rada mojih ruku", reèe samome sebi. I nastavio je meditirati, i nikada više se nije vratio svom poslu.

Religija u službi vjere je isplativ biznis.

___________________________________________________________________

    09-28-2009 09:50 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
    tvrancic tvrancic is a Male
    moforaja




    Poruka: 5017
    Location: Umag - Mostar
    pokretac teme Thread Started by tvrancic

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    KRALJ I SVEÆENIK

    Sanjao kralj da je vidio kralja u raju, a sveæenika u paklu. Pitao se kako je to moguæe, kadli zaèu Glas koji mu reèe: "Kralj je u nebu, jer je poštivao sveæenika. Sveæenik je u paklu, jer je èinio kompromise s kraljevima."


    Slièna inaèica na naš naèin:

    Godina je 1950. Sastala se dva rodjena brata, i prvi kaže: "Ama, nikako mi ne ide u glavu kako je moguæe da ja kao partizan, prvoborac NOB-a, ranjen u tri ofenzive, 5 godina nakon završetka rata i naše pobjede nemam ništa. nezaposlen sam i živim u straæari kao podstanar. Za razliku od tebe, moj brate, koji si bio u èetnicima, a sada imaš dvije kuæe, vikendicu, auto, jahtu i veliku plaæu".
    "Pa kako ti to nije jasno", objašnjava drugi brat. "U mojim karakteristikama piše: 'brat mu bio u partizanima', a u tvojim karakteristikama piše: 'brat mu bio u èetnicima'."

    ___________________________________________________________________

      09-29-2009 08:05 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
      chaba chaba is a Male
      moforaja




      Poruka: 2558
      Location: EU

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      10.gif dobar

      Još novija inaèica, kad su Cigo i doktor bili komšije u skroz istim kuæama, a Cigina duplo više vrijedila. Jer mu je komšija doktor, a ovome Cigan 07.gif

      09-29-2009 08:09 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
      tvrancic tvrancic is a Male
      moforaja




      Poruka: 5017
      Location: Umag - Mostar
      pokretac teme Thread Started by tvrancic

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      MARIJA ŽELI BITI PROSTITUTKA

      Kad je èasna sestra na satu vjeronauka pitala djecu što æe biti kad odrastu, mali Tomo je rekao da želi postati pilot. Elza je rekla da æe biti lijeènica, Josip, na veliku radost sestre, reèe da želi postati sveæenik. Tada je ustala Marija i izjavila da želi biti prostitutka.
      "Što si to rekla, Marijo?"
      "Kad odrastem," odgovori Marija s izrazom onoga koji zna što hoæe, "postat æu prostitutka."
      Sestra je ostala bez rijeèi. Marija je odmah bila odvojena od ostale djece i privedena župniku.
      Župniku su bile iznesene opæe èinjenice, ali htio ih je èuti iz usta okrivljene. "Reci mi svojim rijeèima, Marijo, što se dogodilo."
      "Eto," odgovori Marija iznenadjena svom tom bukom i strkom, "sestra me pitala što želim biti kad odrastem, a ja sam rekla da želim postati prostitutka."
      "Rekla si prostitutka?" upita župnik provjeravajuæi.
      "Da."
      "Hvala Bogu! Kakvo olakšanje! Svi smo mislili da si rekla da želiš postati protestantkinja."


      Možeš u svaki tabor, samo ne u konkurentski.

      ___________________________________________________________________

        09-30-2009 10:34 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
        Amaryllis Amaryllis is a Female
        seka




        Poruka: 844

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ova zadnja pouka slicna onoj "bolje biti i peder nego ultras" 19.gif

        09-30-2009 11:33 Amaryllis is offline Pregledaj poruke od Amaryllis Dodaj Amaryllis u listu prijatelja
        tvrancic tvrancic is a Male
        moforaja




        Poruka: 5017
        Location: Umag - Mostar
        pokretac teme Thread Started by tvrancic

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Amaryllis:

          ova zadnja pouka slicna onoj "bolje biti i peder nego ultras" 19.gif


        Taman tako 10.gif

        ___________________________________________________________________

          09-30-2009 11:46 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
          tana tana is a Male
          rigorozni




          Poruka: 17853
          Location: na prinudnom radu :)

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          hehehehe e 13.gif

          ___________________________________________________________________
          kad ce mostar mama?

          09-30-2009 19:03 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
          tvrancic tvrancic is a Male
          moforaja




          Poruka: 5017
          Location: Umag - Mostar
          pokretac teme Thread Started by tvrancic

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          GANDHI JE OSTAVIO CRKVU

          U svojoj autobiografiji, Mahatma Gandhi piše kako se za svojih studentskih dana u Južnoafrièkoj Republici jako zanimao za Sveto pismo, osobito za Govor na Gori.

          Bio je tada uvjeren da je kršæanstvo odgovor na sustav kasta i nejednakosti koji Indiju muèi stoljeæima, i ozbiljno je razmišljao da postane kršæanin.
          Jednog dana otišao je u crkvu da prisustvuje misi i da dobije nove ideje i upute. Bio je zaustavljen na ulazu i ljubazno mu je bilo reèeno da je ova crkva iskljuèivo za bijelce, te da želi li prisustvovati misi, dobro je došao, ali u crkvi koja je rezervirana za obojene.
          Otišao je i nikada se više nije vratio.


          BOGA NE PUŠTAJU U CRKVU

          Javni griješnik bio je izopæen i bilo mu je zabranjeno ulaziti u crkvu.
          Potužio se Bogu: "Ne puštaju me unutra, Gospodine, jer sam griješnik."
          "Zašto se tužiš?" odgovori Bog. "Ni mene ne puštaju unutra, pa se ja ne bunim."

          Pripovijeda se o jednom svecu da bi svaki put kad bi ostavio dom i pošao izvršiti svoje vjerske dužnosti, rekao: "A sad, Gospodine, zbogom! Ja idem u crkvu."

          Boga æeš najmanje pronaæi u crkvi.

          ___________________________________________________________________

            10-01-2009 09:04 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
            tvrancic tvrancic is a Male
            moforaja




            Poruka: 5017
            Location: Umag - Mostar
            pokretac teme Thread Started by tvrancic

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            NEMOJ DA TE UHVATIM KAKO SE MOLIŠ!

            Crkva ili sinagoga treba da skupljaju novac kako bi preživjele. Bila jednom židovska sinagoga u kojoj se novac nije skupljao u košaricu kako je obièaj u kršæanskoj crkvi.
            Novac su skupljali tako da su prodavali karte za rezervirana mjesta o velikim blagdanima, jer se tada skupljalo najviše ljudi, a vjernici su tom zgodom bili darežljivi.
            Na jedan takav blagdan u sinagogu je došao mladiæ tražeæi oca, ali ga redar nije pustio unutra, jer nije imao plaæene propusnice.
            "Gledajte," reèe mladiæ, "radi se o neèemu vrlo važnom."
            "To svi kažu", mirno odgovori redar.
            Mlediæ je bio oèajan i poène iznova prositi redara: "Molim vas, gospodine, pustite me unutra. Radi se o životu i smrti. Bit æu samo minutu."
            Redar na kraju popusti. "U redu, ako je tako važno", odgovori. "Ali nemoj sluèajno da te uhvatim kako se moliš!"

            MOŽEŠ PLAKATI SAMO U SVOJOJ ŽUPI

            Propovjednik je bio vrlo rjeèit i svatko, baš svatko, je bio ganut do suza. U biti ne baš svatko, jer je u prvoj klupi sjedio gospodin koji je gledao ispred sebe; oèito ga nije dirnula propovijed.
            Na kraju službe Božje netko ga upita: "Jeste li èuli propovijed?"
            "Naravno da jesam," odgovori gospodin, "nisam gluh."
            "Što mislite o njoj?"
            "Mislim da je tako ganutljiva da bih mogao plakati."
            "A mogu li vas pitati: zašto niste plakali?"
            "Ja ne pripadam ovoj župi", odgovori gospodin.

            ___________________________________________________________________

              10-02-2009 11:26 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
              ZiZi_ ZiZi_ is a Female
              trudim se


              Poruka: 225
              Location: florida

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Rabin Šelomo je rekao: "Ako želiš èovjeka dignuti iz blata i prljavštine, nije dovoljno da stojiš na vrhu, rukom sežeš u dubinu i ponudiš mu pomoæ. I sam moraš napraviti put do dna, do blata i prljavštine. Tada ga primi sa snažnim rukama i povuci njega i sebe na svjetlo."

              (hasidska prièa)

              Èesto mi se dogodi da se probudim po noæi, poènem razmišljati o nekom ozbiljnom problemu i najzad odluèim da o njemu progovorim s papom. A onda se probudim i postanem svjestan da sam ja papa.

              (papa Ivan XXIII)

              Lijeènica sam. Svojedobno me u ordinaciji posjetio muškarac, koji bijaše obolio od raka kostiju. Da bi mu spasili život, u kuku su mu odrezali nogu.
              Kad sam ga poèela lijeèiti, imao je dvadeset èetiri godine. Bio je vrlo ljutit muškarac, ogorèen na svoju sudbinu. Njegovao je u sebi osjeæaj nepravednosti, osjeæao duboko neprijateljstvo prema svim zdravim ljudima buduæi da mu se èinilo nepoštenim to što je tako rano u žiovtu trebao doživjeti toliki gubitak.
              Bavila sam se tim muškarcem i zajedno s njime probijala kroz žalost i bijes; pritom sam upotrebljavala slikanje, izražavanje u metaforama i psihoterapiju. Nakon više od dvije godine intenzivnog rada došlo je do vidljivog poboljšanja. Poèeo je "dolaziti k sebi". Kasnije je poèeo posjeæivati druge ljude koji su doživjeli tjelesne gubitke i prièati mi èudesne prièe o izljeèenjima.
              Jednom je posjetio mladu ženu, približno njegovih godina. U Palu Altu je bilo vruæe i bio je obuèen u kratke hlaèe tako da se, kad je ušao u njezinu sobu, dobro vidjela njegova umjetna noga. Žena koja je, zbog gubitke obiju dojki, bila vrlo utuèena nije ga ni pogledala. Da bi je makar malo razvedrile, medicinske sestre su upalile radio. Buduæi da je jako želio privuæi njezinu pozornost, skinuo je umjetnu nogu i na jednoj nozi poèeo plesati po sobi i u ritmu glazbe pucketati prstima. Zabezeknuto ga je pogledala te potom prasnula u smijeh i rekla: "Èovjeèe, ako ti možeš plesati, i ja mogu pjevati."
              Godinu dana nakon tog dogaðaja sjeli smo da bismo ocijenili naš dotadašnji rad. Prièao mi je što je za nj važno i potom sam mu ja objasnila što je važno u našem procesu. Dok smo ocjenjivali dvije godine našeg zajednièkog rada, otvorila sam njegovu kartoteku i otvorila brojne crteže iz ranog razdoblja terapije. Pogledao ih je i rekao: "Oh, pogledajte ovaj." Pokazao mi je jedan od prvih crteža. Tada sam mu bila predložila da nariše svoje tijelo. Narisao je vazu, kroz koju je išla duboka crna pukotina. Bila je to slika njegova tijela; uzeo je bio crnu bojicu i nekoliko puta narisao pukotinu koja je išla kroz vazu. Pritom je bijesno škripao zubima. Za nj je to bilo vrlo bolno, buduæi da je mislio da ta vaza nikada više neæe biti neošteæena i da nikada više u njoj neæe moæi držati vodu.
              Sada, godine poslije toga, vratio se crtežu i rekao: "Oh, ovaj nije dovršen." Izabrao je žutu boju i prstom pokazao na raspuklinu: "Pogledajte ovdje - ovdje gdje je polomljena - upravo kroz tu pukotinu dolazi svjetlost." Potom je žutom bojom narisao svjetlost kako se prelijeva kroz pukotinu u njegovu tijelu. Ošteæena nas mjesta èine snažnima.


              (Rachel Naomi Remen)

              10-03-2009 04:36 ZiZi_ is offline Pregledaj poruke od ZiZi_ Dodaj ZiZi_ u listu prijatelja
              tvrancic tvrancic is a Male
              moforaja




              Poruka: 5017
              Location: Umag - Mostar
              pokretac teme Thread Started by tvrancic

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Propisi, propisi!!!

              ORAH ZA KUNDAK PUŠKE

              Narednik je pitao skupinu regruta: "Zašto se baš orah upotrebljava za kundak puške?"
              "Jer je tvrdji od ostalog drveta", reèe jedan.
              "Krivo", odgovori narednik.
              "Zato jer je savitljiviji."
              "Ponovno krivo."
              "Zato jer se ljepše sjaji."
              "Vi deèki, morate mnogo toga nauèiti. Orah se upotrebljava iz jednostavnog razloga što je tako propisano u pravilima."

              TELEFONSKI PROPISI

              U manjem mjestu èovjek je nazvao broj 016 da dobije toènu informaciju. Na drugoj je strani ženski glas rekao: "Žao mi je, nazvali ste krivi broj. Za to morate nazvati 015."
              Kad je nazvao 015, uèinilo mu se da na drugom kraju èuje isti glas. I zato upita: "Niste li vi gospodja s kojom sam maloprije govorio?"
              "Jesam", odgovori glas. "Danas obavljam oba posla."

              ___________________________________________________________________

                10-03-2009 17:30 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
                tvrancic tvrancic is a Male
                moforaja




                Poruka: 5017
                Location: Umag - Mostar
                pokretac teme Thread Started by tvrancic

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                STARICA I PIJETAO

                Starica je primijetila kako, sa znanstvenom toènošæu, njezin pijetao poèinje kukurikati upravo prije izlaska sunca svaki dan. Stoga je zakljuèila da je pjetlov pjev uzrok sunèeva izlaska.
                I kad je njezin pijetao iznenada uginuo, požurila se nabaviti drugoga da bi iduæeg jutra sunce opet izašlo.
                Jednog dana se posvadjala sa svojim susjedima i zaprijetila je da æe sa svojom sestrom otiæi iz sela nekoliko milja dalje. Tako je i uèinila.
                Kad je iduæeg jutra njezin pijetao poèeo kukurikati, a malo kasnije sunce se poèelo dizati nad obzorjem, bila je utvrdjena u onome što je odavna znala: sada sunce izlazi ovdje, a njezino je selo u tami. Pravo im budi, to su i tražili!
                Sve je to jasno, ali èudom se èudila da njezini prijašnji susjedi nikada nisu došli k njoj moliti je da se sa svojim pijetlom vrati u selo. Ona je to pripisivala njihovoj tvrdoglavosti i glupom ponosu.

                ___________________________________________________________________

                  10-04-2009 08:40 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
                  tvrancic tvrancic is a Male
                  moforaja




                  Poruka: 5017
                  Location: Umag - Mostar
                  pokretac teme Thread Started by tvrancic

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  PRIVEŽI SVOJU DEVU!

                  Uèenik je, jašuæi na devi, došao do šatora svog sufijskog uèitelja. Sjahao je s nje, ušao u šator, duboko se naklonio i rekao: "Moje je pouzdanje u Boga tako veliko da sam vani ostavio neprivezanu devu i uvjeren sam da æe Bog štititi interese onih koji ga ljube."
                  "Idi i priveži svoju devu, budalo!" reèe uèitelj. "Boga ne smiješ kušati da èini za tebe ono što ti sam možeš uèiniti."

                  ___________________________________________________________________

                    10-05-2009 08:05 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
                    tvrancic tvrancic is a Male
                    moforaja




                    Poruka: 5017
                    Location: Umag - Mostar
                    pokretac teme Thread Started by tvrancic

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    BOŽJA POMOÆ U PUSTINJI

                    Neki se èovjek izgubio u pustinji. Kad je kasnije prijateljima opisivao tešku kušnju, u krajnjem sluèaju kleknuo je i vapio Bogu za pomoæ.
                    "Je li Bog uslišio tvoju molitvu?" pitali su ga.
                    "Ah, ne!" Prije negoli je mogao, pojavio se jedan istraživaè i pokazao mi put."

                    ___________________________________________________________________

                      10-06-2009 07:48 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
                      tvrancic tvrancic is a Male
                      moforaja




                      Poruka: 5017
                      Location: Umag - Mostar
                      pokretac teme Thread Started by tvrancic

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      OÈEVI PRED PORODJAJNOM DVORANOM

                      Skupina oèeva sjedila je nervozno u èekaonici pred porodjajnom dvoranom. Bolnièarka je jednome od njih namignula i rekla: "Èestitam, dobili ste sina."
                      Drugi je èovjek odložio svoj èasopis, skoèio i povikao: "Hej, što se tu digadja?. Ja sam ovamo došao dva sata prije njega."

                      Neke se stvari, nažalost, opiru organizaciji.


                      NE ZABORAVI, OVO JE AMERIKA!

                      Izbjeglièka je obitelj bila puna pozitivnih dojmova o Americi - napose šestogodišnja kæerka koja je brzo prihvatila mišljenje da sve što je amerièko, nije samo najbolje, nego i savršeno.
                      Jednog dana susjeda joj je rekla da æe uskoro dobiti bebu. Majka odluèi da je to prigoda da je uvede u èinjenice života, medju ostalim, rastumaèila joj je da je potrebno devet mjeseci da beba dodje na svijet.
                      "Devet mjeseci!" uzviknu Mary ogorèeno. "Ali, mama, ne zaboravi, ovo je Amerika!"

                      ___________________________________________________________________

                        10-07-2009 08:04 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
                        tvrancic tvrancic is a Male
                        moforaja




                        Poruka: 5017
                        Location: Umag - Mostar
                        pokretac teme Thread Started by tvrancic

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        SJEME NA PRODAJU

                        Neka je žena sanjala da je ušla u veliku trgovinu i tu je, na svoje iznenadjenje, našla Boga za pultom.
                        "Što prodaješ?" upitala je.
                        "Sve što ti srce želi", odgovori Bog.
                        Žena je jedva vjerovala što je èula i odluèi tražiti ono najbolje što si ljudsko srce poželjeti može.
                        "Hoæu mir za dušu, i ljubav, i sreæu, i mudrost, i slobodu od straha", reèe. Potom, nakon kratkog razmišljanja doda: "Ne samo za mene. Za svakoga na svijet."
                        Bog se smijao. "Mislim da si me krivo shvatila, draga moja", reèe Bog. "Ovdje ne prodajemo plodove, nego samo SJEME."

                        ___________________________________________________________________

                          10-08-2009 09:33 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
                          tvrancic tvrancic is a Male
                          moforaja




                          Poruka: 5017
                          Location: Umag - Mostar
                          pokretac teme Thread Started by tvrancic

                          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          MOZARTOV SAVJET

                          Jednom je mladi kompozitor došao k Mozartu po savjet kako bi najbolje mogao razviti svoj talent.
                          "Savjetovao bih ti da poèneš s jednostavnim stvarima", reèe Mozart. "S pjesmama, na primjer."
                          "Ali vi ste komponirali simfonije kad ste bili dijete!" protestirao je mladi kompozitor.
                          "Istina. Ali tada nisam nikoga pitao za savjet kako da razvijem svoj talent."

                          ___________________________________________________________________

                            10-09-2009 07:59 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
                            chaba chaba is a Male
                            moforaja




                            Poruka: 2558
                            Location: EU

                            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                            Kao kad je tip došao u doktora, ovaj mu rekao da je smrtno bolestan, da ima još par dana... prepadnuti èovjek ode kod drugog doktora, ovaj ga izljeèi za par dana. Vrati se èovjek prvom doktoru i to mu isprièa, a kaže doktor, "da, moguæe da ste ozdravili, ali onda su vas krivo lijeèili"

                            10-09-2009 09:17 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
                            tvrancic tvrancic is a Male
                            moforaja




                            Poruka: 5017
                            Location: Umag - Mostar
                            pokretac teme Thread Started by tvrancic

                            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                                citat od chaba:

                              Kao kad je tip došao u doktora, ovaj mu rekao da je smrtno bolestan, da ima još par dana... prepadnuti èovjek ode kod drugog doktora, ovaj ga izljeèi za par dana. Vrati se èovjek prvom doktoru i to mu isprièa, a kaže doktor, "da, moguæe da ste ozdravili, ali onda su vas krivo lijeèili"


                            10.gif

                            ___________________________________________________________________

                              10-09-2009 15:48 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
                              tvrancic tvrancic is a Male
                              moforaja




                              Poruka: 5017
                              Location: Umag - Mostar
                              pokretac teme Thread Started by tvrancic

                              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                              VITALNOST U STAROSTI

                              Èovjeka u osamdesetim godinama starosti pitahu za tajnu njegove vitalnosti.
                              "Pa eto," odgovori èovjek, "ne pijem, ne pušim. A svaki dan plivam jednu milju".
                              "Ali i moj je otac èinio to isto, a umro je u dobi od šezdeset godina."
                              "Ah, problem s vašim ocem je bio što to nije èinio dovoljno dugo".

                              ___________________________________________________________________

                                10-10-2009 12:01 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
                                Stranica (32): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 9 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                                Postavi novu temu Odgovori
                                Go to:
                                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com