Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » Ne » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P

Wink Nešto lijepo za kraj... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ponekad se dobrim ljudima dogaðaju ruzne stvari. I to je dio zivota, pa premda ponekad djeluje
nepravedno, nije bas tako. Shvatila sam da ima stvari koje su vaznije od zivota, iako sam dugo mislila da je to nemoguce.Najvaznija rijec na svijetu je: LJUBAV! Evo tajne: ljubav se nalazi onda kada je ne moraš dati. To je osjecaj velikodusnosti i dobrote koji nitko ne moze iznuditi. Ljubav je prava samo onda kada je covjek daje od sebe iskreno bez ostatka. Nema sile, zakona, prinude koja bi mogla nekoga nagnati da voli. Ljubav se ne namjesta. Ona se slobodno nalazi i jednako tako slobodno i daje i to ne samo onda kada je oko nas med i mlijeko. Prava je ljubav kao kovina koja se testira na vatri.Pravi vatrometi zle kobi okruzuju nas posvuda, svaki dan. Zar to znaci da trebamo voljeti samo onda kad je to moguce? I kao sto srebro, ili zlato, stavljamo u vatru da bismo od njega dobili ono sto zelimo, tako i ljubav povremeno treba staviti u vatru kako bi ona postala cisca, plemenitija i dublja. Vidjet ces, ona tako postaje sjajnija i jaca.
Ljepota ruze i njen miris??? Eto jos jednog primjera kakvoce o kojoj ti zelim nesto reci. Miris ruze sakriva se u njezinim laticama, a one se pokazuju tek kada se pupoljak otvori.. Pogledaj stabljiku ruze! Puna je trnja koje ti moze ozlijediti prste i zbog kojega ces sigurno neko vrijeme krvariti. Obrati paznju na to da se pupoljak nikada ne otvori sve dok trnje nije potpuno oblikovano. Kao da ti ruzin grm zeli reci: Ne! Ne dajem ti svoje cvjetove! Drznes li se uzeti koji, povrijedit cu te! Je li vrijedno rakrvariti prste da bi dosao do ruze? Iznad trnja, nalazi se nagrada.

Isto je tako u zivotu. Trnje, ti svakodnevni problemi svakoga od nas, tjeraju nas da ucimo, da se trudimo i da, gledajuci gore, prema boljem sutra pokusamo doci do cilja a da se ne ozlijedimo. Na taj nacin ucimo, kao djeca. Trebali bismo nauciti i to da budemo iskreno dobri, suosjecajni i plemeniti, jer ako to nismo, trnje ce nas povrijediti i zasijati u nama sjeme mrznje, gorcine, nepodnosljivosti. Jos sam nesto spoznala : svi smo mi slobodni.
I svi, muskarci i zene, bogati i siromasni, svi, svi ponekad iskusimo razocaranja, naidemo na trnje. Zbog toga mozemo zahvaljivati Bogu ili ga proklinjati.
I kad ti u zivotu bude tesko, kad naides na trnje, znaj da te netko gleda i bodri te da postupis pravilno i da dosegens ruzu. Simbol ljubavi.


Uvijek izaberi ljubav. Izaberi da nesebicno dajes i zivi s posljedicama tog izbora. Ponasaj se prema drugim ljudima onako kako bi volio da se i oni ponasaju prema tebi.


I na kraju jos samo nesto: LJUBAV NIKAD NE
UMIRE!!!


I zapamtite da ljudi koji se bave tudjim zivotima, na taj nacin pokusavaju pobjeci od susreta sa samim sobom !


Mnogo Vas pozdravljam sve...u zivotu sam naucila biti principijelna pa cus sada reci kraj, a kraj je za sva vremena...
steta pa zivite takve zivote..steta..sto bi Severina rekla: tuga,jad i cemer.

33.gif

___________________________________________________________________
simply the best

09-08-2009 22:42 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
mostarac na sluzenom mostarac na sluzenom is a Male
moforaja




Poruka: 2481
Location: milano

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif kutljaco sto znas ti opalit po glavi 10.gif

___________________________________________________________________
Kad si ljut -broj do cetri ,kad si jako ljut-psuj

09-08-2009 22:49 mostarac na sluzenom is offline Pregledaj poruke od mostarac na sluzenom Dodaj mostarac na sluzenom u listu prijatelja
bosonoga bosonoga is a Female
lela




Poruka: 2804
Location: daleka polja

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Majo , iznenadi me TI 30.gif
Zar na tebe mogu uticati ljudi, koji se bave tudjim zivotima?
Zar ti ljudi, mogu toliko snazno ostaviti dojam na Tebe , da napustas forum?

Procitaj temu "fali li vam magistar" ..ali samo izmedju redova , ne ono napisano
pa ce ti biti sve jasno ....

Cista maskarada ..uvijek isti glumci , rezija , scenarij
i uvijek se isti lijepe na tu maskaradu ....

meni je smijesno , zao mi je, ali mi je smijesno do suza 13.gif 13.gif 13.gif

ne Tvoja tema ili odluka da odes ...nego maskarada

___________________________________________________________________
^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

09-08-2009 23:19 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
paloma paloma is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1117
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Draga Kutljaca, bas sto rece Bosa: Zar i na tebe mogu utjecati ljudi koji se bave tudjim zivotima???? Onaj ko ti ne odgovara, zaobidji ga...ja tako radim...a tu sam cisto zbog zezancije i znam i osjetim s kim se mogu zezati a s kim ne...
Neki ljudi jednostavno nemaju svog zivota pa se bave tudjima, al to ne bi trebalo da te dotice...kao sto jedanput rekoh...to im je hrana...al neka se hrane....Uzivaj bona s kim mozes....

___________________________________________________________________
....Ne gordi se!.Tvoje misli nisu samo tvoje!
One u drugima zive.Mi smo svi prosli iste puteve u mraku,mi smo svi jednako lutali u znaku trazenja,
i svima jednako se dive.......

09-08-2009 23:27 paloma is offline Pregledaj poruke od paloma Dodaj paloma u listu prijatelja
power power is a Male
samo sto nisam




Poruka: 976
Location: http://nl.youtube.co m/watch?v=- jBT_i6nz2s&featu re=related

RE: Nešto lijepo za kraj... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Kutljaca:




    Uvijek izaberi ljubav.
    Izaberi da nesebicno dajes i zivi s posljedicama tog izbora.
    Ponasaj se prema drugim ljudima onako kako bi volio da se i oni ponasaju prema tebi.


    I na kraju jos samo nesto:!

    33.gif
    LJUBAV NIKAD NE UMIRE!!!



33.gif

___________________________________________________________________
ruza.gif ForzaVelez bih.gif

09-08-2009 23:28 power is offline Posalji email za power Pregledaj poruke od power Dodaj power u listu prijatelja
power power is a Male
samo sto nisam




Poruka: 976
Location: http://nl.youtube.co m/watch?v=- jBT_i6nz2s&featu re=related

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od paloma:

    Draga Kutljaca, bas sto rece Bosa: Zar i na tebe mogu utjecati ljudi koji se bave tudjim zivotima???? Onaj ko ti ne odgovara, zaobidji ga...ja tako radim...a tu sam cisto zbog zezancije i znam i osjetim s kim se mogu zezati a s kim ne...
    Neki ljudi jednostavno nemaju svog zivota pa se bave tudjima, al to ne bi trebalo da te dotice...kao sto jedanput rekoh...to im je hrana...al neka se hrane....Uzivaj bona s kim mozes....


bravo paloma,
potpuno se slazem sa tim da je ovo cisto radi zezancije i druzenja
izabrati nije problem sa kim se moze zezati
u nekim granicama
a normalno kad osjetis da su neke osobe presle granicu
onda je najlakse
se povuci bez diskusije

kao sto paloma i rece
nek se samo hrani


08.gif 08.gif

___________________________________________________________________
ruza.gif ForzaVelez bih.gif

09-08-2009 23:40 power is offline Posalji email za power Pregledaj poruke od power Dodaj power u listu prijatelja
MoJaVi
SexNepoznat


Poruka: 1705

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mora da ti je bas dosadilo 16.gif

Strasno cijenim tvoju sposobnost da vidis i dalje od ove kutije i da u djelichku svoga mozga uvijek imas da je ipak zivo bice sa druge strane koje upire te dugmiche. Isto tako puno cijenim nacin na koji postujes sebe i svoju licnost i potpuno razumijem tvoju odluku. Tvoje komentare danas ja sam vidjela kao iskrenu zelju da se nesto promjeni na bolje. Relanost je da tu zelju trebaju imati svi koji koriste ovaj forum za zezanje i odmor da bi se i ostvarila.

Nedostajati ces puno na forumu 16.gif

09-09-2009 00:53 MoJaVi is offline Posalji email za MoJaVi Pregledaj poruke od MoJaVi Dodaj MoJaVi u listu prijatelja
R2-D2 R2-D2 is a Male
BUKACHAAAAA


Poruka: 5594
Location: La La Land

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ajoj Majcheka...zaljubila se napokon pa je opalilo u glavu..
Neka bona,sabur...ne valja se vako koprcat...
Samo se opusti i puschi da te noha kako treba,ha ja.
Djaba se otimat..
33.gif

___________________________________________________________________
I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
Sha-Shi is my name..and off course,

    I do piss excellence in the morning..

09-09-2009 01:14 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Majo 33.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

09-09-2009 09:44 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
almonda almonda is a Female
seka


Poruka: 681
Location: NYC

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Srdacan pozdrav, 33.gif

___________________________________________________________________
Zivot nam vraca samo ono sto mi drugima dajemo.....

09-10-2009 04:12 almonda is offline Pregledaj poruke od almonda Dodaj almonda u listu prijatelja
nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com