Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » Izjave poznatih ljudi 2 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (12): « prva ... « prethodna 6 7 8 [9] 10 11 12 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tvrancic tvrancic is a Male
moforaja

Poruka: 4994
pokretac teme Thread Started by tvrancic

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

O MISLIMA

- Misao je akcija u pokusu. (Sigmund Freud)

O MIŠLJENJU

- Svima je poznato da samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. (Tanja Torbarina)

O MLADOSTI

- Stari vjeruju u sve, sredovječni sumnjaju u sve, a mladi - znaju sve. (Oscar Wilde)
- Bolje je prokockati svoju mladost nego ne učiniti s njom baš ništa. (Manzoni)

01-10-2010 13:21 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
mami mami is a Female
raja

Poruka: 1378

Ne znam šta me pitate, ali razumijem pitanje" Fahrudin Radončić

„Imam vlastita mišljenja---jaka mišljenja-,ali ne slažem se uvijek s njima."George Bush

„ Oni koji su preživjeli potres u San Francisku su rekli „Hvala Bogu,još sam uvijek živ.“

Ali,naravno,oni koji su umrli,njihov život više nikad neće biti isti.“Barbara Boxer,senatorica

"Internet je jako dobar način da se dođe na net." Bob Dole,predsjednički kandidat

Najbolje se osjećam kad sam sretna.Winona Ryder

Ni o čemu ne razmišljam previše, jer ako razmišljam onda me to nekako preplaši! Pamela Anderson

Mislim da je rat opasno mjesto.George W. Bush

Priznajem, nisam jedan od najboljih lingvista.George W. Bush

Činjenice su glupe stvari.Ronald Reagan

01-10-2010 14:23 mami is offline Pregledaj poruke od mami Dodaj mami u listu prijatelja
gandalf gandalf is a Male
Mo-Starac

Poruka: 4587

I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying 19.gif 13.gif

Everything popular is wrong 18.gif

and...

The longer we dwell on our misfortunes the greater is their power to harm us 01.gif

The more I read, the more I meditate; and the more I acquire, the more I am enabled to affirm that I know nothing 02.gif

01-11-2010 13:40 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
moforaja

O MLADOSTI

- Za povratak u mladost, dovoljno je ponoviti sve gluposti iz mladosti. (Oscar Wilde)

- Mladost imamo da bi činili gluposti, a starost da bi za tim glupostima žalili. (E.Hemingway)

- Istina mjesec je noćas krasan, ali kad sam bio mlađi, bio je - prekrasan. (Oscar Wilde)

- Duh se rodi star, a vremenom postaje mlađi - to je komedija života. Tijelo se rađa mlado, a
vremenom stari - to je tragedija života. (Oscar Wilde)

- Mladi danas misle kako novac predstavlja sve u životu tek kad ostare shvate da je to - istina. (Oscar Wilde)

01-12-2010 07:57 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
Mo-Starac

“Our deepest fear is not that we are inadequate. Our deepest fear is that we are powerful beyond measure. It is our light, not our darkness, that frightens us most. We ask ourselves, 'Who am I to be brilliant, gorgeous, talented, and famous?' Actually, who are you not to be? You are a child of God. Your playing small does not serve the world. There is nothing enlightened about shrinking so that people won't feel insecure around you. We were born to make manifest the glory of God that is within us. It's not just in some of us; it's in all of us. And when we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same. As we are liberated from our own fear, our presence automatically liberates others.”

25.gif

01-12-2010 09:08 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
Mo-Starac

“Love is what we were born with. Fear is what we learned here.” 01.gif

01-12-2010 09:14 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
mami mami is a Female
raja

- Jer kakva mi je to velika stvar pokazati zanos u vrijeme obilja?
Istinska je veličina u tome da se čovjek predaje radosti
kad voda oko njega raste. I. Singer

- Poznavanje samoga sebe bitno je važan uvod
u mijenjanje samoga sebe. Aldons Huxley

- Ako tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba
onda zaista ne možeš biti sretna osoba.Richard Bach

- Čuda se ne događaju -
stvaraju ih ljudi. Putin

Nepravdu osjetit je bolje nego nepravdu stvoriti. Ciceron

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane mami dana 01-12-2010 u 09:27.

01-12-2010 09:26 mami is offline Pregledaj poruke od mami Dodaj mami u listu prijatelja
mami mami is a Female
raja

-

01-12-2010 09:28 mami is offline Pregledaj poruke od mami Dodaj mami u listu prijatelja
Mo-Starac

Big Grin Znam da se neke ponavljaju, ali sta me briga.. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

“Patriotism is your conviction that this country is superior to all others because you were born in it.” 04.gif
“If you have an apple and I have an apple and we exchange these apples then you and I will still each have one apple. But if you have an idea and I have an idea and we exchange these ideas, then each of us will have two ideas.” 11.gif 10.gif
“The tendency to turn human judgments into divine commands makes religion one of the most dangerous forces in the world.” 18.gif 10.gif
“When we blindly adopt a religion, a political system, a literary dogma, we become automatons. We cease to grow.” 01.gif
“To listen to some devout people, one would imagine that God never laughs.” 04.gif 10.gif 13.gif
“Love is just love, it can never be explained.”
“Love is not blind; it simply enables one to see things others fail to see.” 02.gif

01-14-2010 12:14 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
moforaja

O MOĆI

- Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila. (Kineska poslovica)

O MOLITVI

- Kad nas Bog zaista želi kazniti, tad nam usliši molitvu. (Oscar Wilde)
- Molitva ne smije biti uslišana, jer onda to nije molitva - već korespondencija. (Oscar Wilde)

O MRŽNJI

- Služim se mržnjom kao oružjem da bih se branio; da sam jak, nikad mi ne bi trebalo takva oružja. (Khalin Gibran)

01-14-2010 12:54 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
moforaja

O MUDROSTI

- Mudrost dolazi kako mladost prolazi. (Oscar Wilde)
- Klonim se onih koji misle da je brbljanje mudrost, a šutnja neznanje. (Khalil Gibran)
- Mudrost nije u riječima; Mudrost je smisao u riječima. (Khalil Gibran)
- Mudar je onaj koji zna korisne stvari, a ne onaj koji zna mnogo toga. (Eshil)
- Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede. (Konfucije)
- Pametni ne bi trebali slušati, a glupi ne bi trebali govoriti. (Oscar Wilde)
- Sačuvaj me od mudrosti koja ne plače, filozofije koja se ne smije i veličine koja se ne klanja pred djecom. (Khalil Gibran)

01-17-2010 09:33 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
Kutija 84 Kutija 84 is a Male
raja

Poruka: 1728

- Za povratak u mladost, dovoljno je ponoviti sve gluposti iz mladosti. (Oscar Wilde)

Da to ucinim,
u danasnje vrijeme
nebi me niko celovine spasio 13.gif 13.gif 13.gif

Zakopana ljubav stara
Ispod mosta mog Mostara

01-17-2010 10:15 Kutija 84 is offline Pregledaj poruke od Kutija 84 Dodaj Kutija 84 u listu prijatelja
Mo-Starac

“Never mistake knowledge for wisdom. One helps you make a living; the other helps you make a life.”

“I know what I have given you. I do not know what you have received”

“We must become the change we want to see.”

“Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man's character, give him power.” 11.gif

01-18-2010 12:19 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
moforaja

O MUŠKARCIMA

- Dobri muževi su užasno dosadni, a oni drugi su užasno umišljeni. (Oscar Wilde)
- Nema muškarca koji može zadovoljiti ženu koja ga neće. (Saul Bellow)
- Ponekad se čini da je Bog stvarajući muškarca pomalo precijenio svoje mogućnosti. (Oscar Wilde)

O NADI
- Uskraćivanje nade u život je gore od smrti. (Danko Plevnik)

01-25-2010 07:56 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
moforaja

O NACIJI

- Pripadnost jednoj naciji najsnažnije se osjeća preko stida! (Mahnjikov)
- Ljudi su u puno većem srodstvu sa svojim suvremenicima nego s vlastitim precima. (Arapska)

O NAPASTI

- Božje su napasti bile uvijek opasnije za čovječanstvo od Sotoninih napasti. (Arthur Koestner)

O NARAVI

- Njegova lubanja i njegova narav: dva najtvrđa dijela njegova tijela. (John Maxwell Coetzee)

01-27-2010 07:49 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
Pipi Duga Carapa
SexNepoznat

Poruka: 2170

O Svetosti, svijet je poludio! Ako im kazem istinu, zele me ubiti: bliske su im samo lazi. (Kabir)

Upoznaj sebe i upoznaces Svemir. (Kabir)

Bog je u svim ljudima, no svi ljudi nisu u Bogu.

Istina nije dostupna svima, opasno je bacati bisere pred svinje. (Thomas93)

01-27-2010 11:18 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
Pipi Duga Carapa
SexNepoznat

Poruka: 2170

"Za mene postoji samo putovanje putevima koji imaju srca. Tuda ja putujem, i jedini dostojan izazov je da se taj put pređe sav, do kraja. I tuda putujem, gledajući, gledajući bez daha." Don Huan Matus

"...Mudrost se ne moze saopstiti. Mudrost, koju mudrac pokusava da saopsti, zvuci uvek kao ludost..." Herman Hese

01-28-2010 10:59 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator

Poruka: 7090

Istina je ljudskog života sigurna kao gravitacija.
Da bismo živjeli potpuno, moramo naučiti koristiti stvari i voljeti ljude,
a ne - voljeti stvari i koristiti ljude.

By Maria Montessori 33.gif

01-28-2010 17:10 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
moforaja

O NASILJU

- Korijeni nasilja: Obilje bez rada; Zadovoljstvo bez savjesti; Znanje bez osobnosti; Trgovina bez morala; Znanost bez ljudskosti; Obožavanje bez žrtve; Politika bez principa.

O NEMOGUĆEM

- Kao da bi posrtanjem mogao vratiti ravnotežu, ili priznajući malo ludila doći pameti. (Saul Bellow)

O NEPRAVDI

- Nanijeta nepravda ti neće značiti ništa - ako je ne pamtiš. (Konfucije)

O NEUSPJEHU

- Ne mogu Vam dati recept za uspjeh, ali Vam mogu reći formulu za neuspjeh: NASTOJTE SVAKOME UGODITI! (Herbert B. Swope)

02-11-2010 11:57 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
DEN DEN is a Female
samo sto nisam

Poruka: 1171

Čapek
"Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju."

02-11-2010 16:46 DEN is offline Pregledaj poruke od DEN Dodaj DEN u listu prijatelja
Stranica (12): « prva ... « prethodna 6 7 8 [9] 10 11 12 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com