Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » D » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (6): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Kutija 84:

        citat od piga:

      Ti si majstore ujed'o, ali ja samo iznosim svoje mišljenje o tome ko bi sada mogao da se ugura u ove haklere. A ako imaš dvoumljenja, ja u januaru idem na EP u Maðarsku-pa bujrum sa mnom. Da vidiš kako lete. Milion godina ispred nas.


    E BRATO KAD SE TOLIKO RAZUMIJES U LOPTU I IGRACE ZNAS LI KOJI JE OVAJ IGRAC NA SLICI SA JASHOM,
    Ha, Ha 10.gif 18.gif 19.gif





ja znam,ali ti necu reci

10-09-2009 23:33 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

o autoru-FUTSAL Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice



Heja Heja LOKOSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIFK-LokomotivaMostar.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane zalik13 dana 10-09-2009 u 23:37.

10-09-2009 23:36 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
piga piga is a Male
puter


Poruka: 82
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ovaj bivši igraè je
jedini iz Mostara koji je igrao za bivšu Jugu,
jedini iz BiH koji je igrao u italijanskoj I i II ligi dvanaest sezona,
jedini iz BiH koji je trenirao u Italiji i Qataru,
jedini (još uvijek na žalost) koji ima futsal diplomu,
jedini na prostoru bivše Juge koji je napisao ovo remek djelo.
A ti Jašareviæu još uvijek nemaš knjigu u svom posjedu.
Sutra idem na poštu da ti je šaljem.
Znaš li kad sam Èokija pit'o zašto nije došao na promociju knjige?!
Kaže legenda: ''Ma bjeri prodaji to onima što pojma nemaju, ja sve to znam''.
Eto ti Gare K.

10-09-2009 23:41 piga is offline Pregledaj poruke od piga Dodaj piga u listu prijatelja
mo-starac
SexNepoznat

Poruka: 56

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Piga saljem Ti veliki pozdrav i cestitke za uspjesnu promociju knjige koja je bila neophodna za dalji razvoj futsal sporta u BIH.Nadam se da ce nasi dole sveznajuci znati cjeniti trud i napor koji si ulozio za sve buduce trenere i igrace futsal sporta.SRETNO OD BECE.Pozdrav svim ljubiteljima futsal sporta.

10-11-2009 15:35 mo-starac is offline Pregledaj poruke od mo-starac Dodaj mo-starac u listu prijatelja
piga piga is a Male
puter


Poruka: 82
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Beca kralju, kako si? Pobjeg'o si mi ljetos, tako da ti nisam knjigu ni uspio dati. Nije važno, ima za tebe jedna u èekmedži. Veliki pozdrav velikom majstoru.

10-11-2009 17:51 piga is offline Pregledaj poruke od piga Dodaj piga u listu prijatelja
mo-starac
SexNepoznat

Poruka: 56

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Samo cuvaj i ja jedva cekam da je malo prostudiram.Pozdrav tebi i svoj raji.

10-12-2009 22:06 mo-starac is offline Pregledaj poruke od mo-starac Dodaj mo-starac u listu prijatelja
Kutija 84 Kutija 84 is a Male
raja




Poruka: 1728
Location: Wiesbaden

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od piga:

    Bravo Jaša care.
    Dobro si se sjetio svega. I Šomi je živa enciklopedija, ali ti si èudo. E sad, kad pogledaš sva ova imena i talente sa kojima se slabo ili nikako radilo, zamisliš kakvi bi bili igraèi da su ozbiljnije pristupili ovoj igri. Istina je da se veliki broj njih ne bi mogao uklopiti u zahtijevnost futsala (naš mentalitet je èudo), ali oni koji bi uložili bar malo truda-sve bi razvaljivali. Na žalost, ostaje samo da se nagaða.
    Zadnji put nismo ni kafe popili.
    Otiš'o si sarmu prob'o nisi...
    Èuvaj se buraz.


Brat,
slazem se sa tobom u skoro svim ovim sto si rekao sem jednog.
Nije bila stvar u pristupu ove igre-futsala- kako ga sad zovu a mi jadnostavno govorili, hajmoo igrat lopte.
U ono doba kad je Mostar igrao najljepsi i najleprsaviji mali fudbal u Jugi. Jedini grad koji je dao dva prvaka Juge a igralo se iz ljubavi, na asfaltnom terenu, gimnazije, kantarevca, 1. osnovne, fakulteta itd.
Nije bilo dvorana a kamo li trenera. ucili su se potezi, driblinzi i taktika od starije raje, o odbrani ,ceka, a u napadu ,shantatraba. Mi smo prvi i jedini bili u Jugi gdje se igralo 4 + 1.
Onda brato nije bilo Futsala, sponzora dvorana niti love. Zamisli da se onda davala lova ko sto se sad daje. Ti si brato spomenuo desetak imena koji bi mogli igrati sadasnji Futsal. Po meni ih je malo vise. Sta mislis brato da jedne npr,. Kise u Sastavu. Levi , Lola, Beco, Sasa, Taramba, Gaga i na golu bi mogo i ja stajat 04.gif sa pravim trenerom , lovom , sponzorima i da ne moraju raditi trecu smijenu u Aluminijskom ,nebi proslavili Mostar u Futsalu. Pored kisa cu spomenuti Kovacnice, balinovac, nasu ekipu, .Ako pocnem imena nabrajat, pored ovih, Miso ,Daba, Sanko , Dama, Maki, Drka. Joza, Toni, Hilma, Gosto, Coka-Nermin, Skikic, Ivo, Piga itd. ako dalje budem piso imena bit ce jedna stranica mala. Mi smo osvajali turnire gdje dodje 100-200. Gripe 350 , ili u Kutiji 650 Ekipa.
Npr. Kad smo isli u Kutiju Sibica. Zagrebcani treniraju cijelo ljeto, zimu u dvoranama imaju treninge , trenera koji na utakmicu donese tablu i shara im sheme i poteze a mi se skupimo.( uto doba Kise, Konacnice i Mostar) kod Crvene 3 odemo u Zagreb ishamaramo ih 5:0 ili 9:1 pa kazemo njihovom treni e sad im sharaj moj K...c po toj tabli. A ako dobijemo 9:1 jos se posvadjamo i popi......o radi tog primljenog gola.
Brato da je bilo para i uvijeta sharali bi mi po bijelom svijetu.
10.gif MOSTARSKA KOTLINA JE BILA CUDO OD LOPTE 10.gif
10.gif Prije dignes kamen nadjes najmanje tri igraca kako pepaju i valjaju Loptu, 13.gif
13.gif Sad dignes kamen nadjes tri balavca kako valjaju Joint. 21.gif

U Pravu si brato bilo je i ima talenata ali nema trenera niti uvijeta .
Listo sam tvoju knjigu kad sam bio u Lokosima i moram ti reci da je dobra i da ima zanimljivih stvari.
E sad zamisli da je 80-tih god. bilo Futsala i uvjeta koji Futsalprofi imaju.

MASHALAAAAAAAAAAAAAAA
Cao brat

___________________________________________________________________
10.gif 33.gif

    33.gif 10.gif



      broj ispravljanja poruke: 5, zadnji put od strane Kutija 84 dana 10-15-2009 u 16:20.

      10-15-2009 16:09 Kutija 84 is offline Pregledaj poruke od Kutija 84 Dodaj Kutija 84 u listu prijatelja
      zalik13 zalik13 is a Male
      moforaja




      Poruka: 4619
      Location: Rio de Zalik

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Pomoæ za „Lokose“
      Piga donirao knjige u vrijednosti 1.200 KM



        http://www.novasloboda.ba/clanak/citaj/3433/pomoc-za-bdquolokoseldquo-piga-donirao-knjige-u-vrijednosti-1200-km

      10-17-2009 12:24 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
      zalik13 zalik13 is a Male
      moforaja




      Poruka: 4619
      Location: Rio de Zalik

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        http://www.rodjenitv.com/index.php?option=com_content&task=view&id=2018&Itemid=53


      Futsal za Lokose"
      Subota, 17 Oktobar 2009
      Danas je bivši igraè Lokosa Dževad Habibija ovom klubu uruèio vrijednu donaciju u strucnoj literaturi...
      Lokosi su od danas bogatiji za nekih tridesetak knjiga "Futsal" , a sam autor je ovu donaciju predao direktoru kluba Šaæiru Jaganjcu.
      Vrijednost donacije je oko 1200 KM a njenu realizaciju je pomogao sipmatizer "Lokosa" Adis Behmen , koji živi i radi u SAD.
      Dževad Habibija je inace sa svojom autorskom knjige Futsal privukao pažnju javnosti , te je cak preporucena za strucnu literaturu na Mostarskom Sveucilistu.



      RoTV
      Foto:Emir Krpo

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane zalik13 dana 10-18-2009 u 13:51.

      10-18-2009 13:44 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
      Behma Behma is a Male
      rodjeni


      Poruka: 766
      Location: zemlja dembelija

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od piga:

        Ovaj bivši igraè je
        jedini iz Mostara koji je igrao za bivšu Jugu,
        jedini iz BiH koji je igrao u italijanskoj I i II ligi dvanaest sezona,
        jedini iz BiH koji je trenirao u Italiji i Qataru,
        jedini (još uvijek na žalost) koji ima futsal diplomu,
        jedini na prostoru bivše Juge koji je napisao ovo remek djelo.
        A ti Jašareviæu još uvijek nemaš knjigu u svom posjedu.
        Sutra idem na poštu da ti je šaljem.
        Znaš li kad sam Èokija pit'o zašto nije došao na promociju knjige?!
        Kaže legenda: ''Ma bjeri prodaji to onima što pojma nemaju, ja sve to znam''.
        Eto ti Gare K.


      Futsal Biografija
        http://www.futsalplanet.com/gallery/gallery-02.asp?PerId=514

      10-19-2009 04:57 Behma is offline Pregledaj poruke od Behma Dodaj Behma u listu prijatelja
      piga piga is a Male
      puter


      Poruka: 82
      Location: mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Beæa care, navalio Majo da mu dam knjigu. Ja ih preko stotinu podjelio raji, ali malo ko da pogura ovu prodaju. Šta æu, moram mu je dati, pa nek malo protabiri dok ti ne doðeš.

      10-31-2009 15:44 piga is offline Pregledaj poruke od piga Dodaj piga u listu prijatelja
      mo-starac
      SexNepoznat

      Poruka: 56

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      E moj Piga kad je navalio daj mu nek cita,ali mu najavi da je mora predati kad ja dodzem.Hvala ti sto mislis na mene.To sa prodajom me ne iznenadzuje,tako je to u Mostaru,tek te pocnu cjeniti kad uspijes negdje drugo a ja se iskreno nadam da ces ti to uspjeti i radi sebe a i radi uspjeha futsal sporta.Veliki pozdrav. 10.gif 13.gif

      11-02-2009 20:54 mo-starac is offline Pregledaj poruke od mo-starac Dodaj mo-starac u listu prijatelja
      piga piga is a Male
      puter


      Poruka: 82
      Location: mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Obavještavam prijatelje (i ne samo), a i one kojima futsal teèe venama, da posjete moju novu web stranicu

        www.dzevadhabibija.com

      BUJRUM

      12-01-2009 18:47 piga is offline Pregledaj poruke od piga Dodaj piga u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9503
      Location: uh jebo te

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      eno sam se registorvo a neda mi da udjem nisam dobio aktivacijski kod 10.gif

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      12-01-2009 19:30 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      _RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
      raja




      Poruka: 1665
      Location: Na zidicu... ispod borova...

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        http://www.rodjenitv.com/index.php?option=com_content&task=view&id=3697&Itemid=122

      ___________________________________________________________________



        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

        12-02-2009 00:06 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
        Kutija 84 Kutija 84 is a Male
        raja




        Poruka: 1728
        Location: Wiesbaden

        Pozdrav Pigi Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Cao Piga brato imas
        pozdrav od Zozimara iz Kanade.
        Cito ti je knjigu i pun je pohvala.



        ovdje ga je ovaj brko zamolio da se sa njim uslika,
        (onako za uspomenu,) kad je imo koncert u Kanadi . 19.gif

        ___________________________________________________________________
        10.gif 33.gif

          33.gif 10.gif



            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Kutija 84 dana 12-27-2009 u 12:06.

            12-27-2009 12:05 Kutija 84 is offline Pregledaj poruke od Kutija 84 Dodaj Kutija 84 u listu prijatelja
            piga piga is a Male
            puter


            Poruka: 82
            Location: mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            A moj Jaša, ovaj bivši prijatelj je zaboravio brata ima dobra godina. Èujem Tanju i malu Ninu, a on u zemlju prop'o. A ovaj brle pored njega je bio tehnièki direktor naše bivše reprezentacije. Ako uspijem i sliku æu nabaciti. Pravo sam nesposoban, ali ima slika na mojoj stranici pa pogledaj.

            12-28-2009 15:40 piga is offline Pregledaj poruke od piga Dodaj piga u listu prijatelja
            piga piga is a Male
            puter


            Poruka: 82
            Location: mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od mo-starac:[/b]
            E moj Piga kad je navalio daj mu nek cita,ali mu najavi da je mora predati kad ja dodzem.Hvala ti sto mislis na mene.To sa prodajom me ne iznenadzuje,tako je to u Mostaru,tek te pocnu cjeniti kad uspijes negdje drugo a ja se iskreno nadam da ces ti to uspjeti i radi sebe a i radi uspjeha futsal sporta.Veliki pozdrav.

            Beæa samo da znaš da je Majo dobio knjigu i sad studira, tako da neæe više biti nespreman, hahahaa. Èujemo se paša.

            12-28-2009 15:42 piga is offline Pregledaj poruke od piga Dodaj piga u listu prijatelja
            Kutija 84 Kutija 84 is a Male
            raja




            Poruka: 1728
            Location: Wiesbaden

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od piga:

              A moj Jaša, ovaj bivši prijatelj je zaboravio brata ima dobra godina. Èujem Tanju i malu Ninu, a on u zemlju prop'o. A ovaj brle pored njega je bio tehnièki direktor naše bivše reprezentacije. Ako uspijem i sliku æu nabaciti. Pravo sam nesposoban, ali ima slika na mojoj stranici pa pogledaj.


            Ma Piga brato
            i mene pokusava nazvat ima dvije i tri godine,
            ja kad god zovnem ili se Tanja ili djeca jave.
            U stvari Kupila Tanja telefon sa tipkama a on naucio na onaj sto se okrece,
            pa se nemoze jos sa ovim novim aberikat 13.gif 13.gif 13.gif

            PS. Sto ce zugat kad ovo procita 35.gif

            ___________________________________________________________________
            10.gif 33.gif

              33.gif 10.gif



                12-28-2009 15:50 Kutija 84 is offline Pregledaj poruke od Kutija 84 Dodaj Kutija 84 u listu prijatelja
                piga piga is a Male
                puter


                Poruka: 82
                Location: mostar

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Ma nek žuga. Samo da znam da je živ, hahaa. A znaèi upadne 'vamo katkad. Koji je to..

                12-28-2009 16:02 piga is offline Pregledaj poruke od piga Dodaj piga u listu prijatelja
                Stranica (6): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com