Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » D » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (6): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
piga piga is a Male
puter


Poruka: 82
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mene dosta zovnut' moj paša!!!!!!!!!!!

10-26-2010 13:53 piga is offline Pregledaj poruke od piga Dodaj piga u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4619
Location: Rio de Zalik

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od zalik13:

        citat od zalik13:

      Dževad Habibija: Mostarac u Libiji promoviše svoj ''Futsal''

        http://www.rtm.ba/sport/11729-Dzevad-Habibija-Mostarac-Libiji-promovise-svoj-Futsal.html





      [

    broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane zalik13 dana 11-05-2010 u 22:18.

    11-05-2010 22:16 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
    Magistar Magistar is a Male
    moforaja




    Poruka: 2667

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Je li obvezan smoking? 19.gif

    ___________________________________________________________________

      11-05-2010 22:25 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
      zalik13 zalik13 is a Male
      moforaja




      Poruka: 4619
      Location: Rio de Zalik

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Magistar:

        Je li obvezan smoking? 19.gif


      ne zajebaji se

      11-05-2010 22:25 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
      piga piga is a Male
      puter


      Poruka: 82
      Location: mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Hvala prijateljima na podršci. Prezentacija je opet prošla bez problema. Postaje rutina. Za prezentaciju sljedeæe knjige dogodine, æe bogami bit' obavezan smoking, pa ti vidi..

      11-06-2010 18:51 piga is offline Pregledaj poruke od piga Dodaj piga u listu prijatelja
      piga piga is a Male
      puter


      Poruka: 82
      Location: mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Dragim prijateljima da malo doèaram ovu pustolovinu libijsku..

        http://www.sportin.ba/vijesti.aspx?id=23320


        http://www.futsalbalkan.com/site4/index.php?option=com_k2&view=item&id=100%3Amediteranski-kup--live&Itemid=138


        http://www.futsalplanet.com/news/news-01.asp?id=13820

      11-13-2010 22:06 piga is offline Pregledaj poruke od piga Dodaj piga u listu prijatelja
      piga piga is a Male
      puter


      Poruka: 82
      Location: mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Evo i žuganja u nadi da æemo promijeniti nešto:

        http://www.sportin.ba/vijesti.aspx?id=23429

      11-18-2010 16:41 piga is offline Pregledaj poruke od piga Dodaj piga u listu prijatelja
      piga piga is a Male
      puter


      Poruka: 82
      Location: mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      A EVO I INTEGRALNE VERZIJE:

        http://www.futsalbalkan.com/site4/index.php?option=com_k2&view=item&id=114:ima-li-futsal-budu%C4%87nost-?

      11-18-2010 16:58 piga is offline Pregledaj poruke od piga Dodaj piga u listu prijatelja
      zalik13 zalik13 is a Male
      moforaja




      Poruka: 4619
      Location: Rio de Zalik

      Priznanje bh. struènjaku Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice




          http://www.novasloboda.ba/clanak/citaj/11542/priznanje-bh-strucnjaku-dzevad-habibija-piga-preuzeo-zagrebacki-nacional

        01-04-2011 11:57 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
        piga piga is a Male
        puter


        Poruka: 82
        Location: mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Evo još malo, da nisu rahat!!!

          http://sportin.ba/vijesti.aspx?id=25871

        04-04-2011 13:39 piga is offline Pregledaj poruke od piga Dodaj piga u listu prijatelja
        zalik13 zalik13 is a Male
        moforaja




        Poruka: 4619
        Location: Rio de Zalik

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Struèno predavanje na temu „futsal“


          http://www.novasloboda.ba/clanak/citaj/13258/u-petak-strucno-predavanje-na-temu-bdquofutsalldquo

        04-06-2011 15:54 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
        _RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
        raja




        Poruka: 1665
        Location: Na zidicu... ispod borova...

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          http://www.novasloboda.ba/clanak/citaj/13310/danas-u-mostaru-foto-dzevad-habibija-odrzao-predavanje-na-temu-bdquofutsalldquo

        ___________________________________________________________________



          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

          04-08-2011 22:19 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
          Donja Mahala
          SexNepoznat

          Poruka: 40

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          svaka cast tebi Piga na svom trudu do sad al moras priznati da i mi radimo sa malom rajom nesto pozitivno u tom cemernom gradu spuno pametnjakovica koji se nalaze u sportu uopste a nemaju blage veze pozdrav od Sinova Mahale DZEVADA PASICA

          04-29-2011 19:40 Donja Mahala is offline Pregledaj poruke od Donja Mahala Dodaj Donja Mahala u listu prijatelja
          piga piga is a Male
          puter


          Poruka: 82
          Location: mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            http://www.fis-gol83-91.com/razgovor-sa-povodom.html

          05-09-2011 23:23 piga is offline Pregledaj poruke od piga Dodaj piga u listu prijatelja
          Kutija 84 Kutija 84 is a Male
          raja




          Poruka: 1728
          Location: Wiesbaden

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Piga,
          Ko je po tebi poslije
          MISE JANJICA,
          bio najbolji igrac u gradu 10.gif

          ___________________________________________________________________
          10.gif 33.gif

            33.gif 10.gif



              05-10-2011 11:50 Kutija 84 is offline Pregledaj poruke od Kutija 84 Dodaj Kutija 84 u listu prijatelja
              piga piga is a Male
              puter


              Poruka: 82
              Location: mostar

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Po meni JAŠAreviæ, hahahaaa. Lola je bio car za sve, a onda dolaze ostali. Svi smo dobri bili, i svi smo ''znali igrat'''. To je èinjenica, ali se zbog Loleka dolazilo na Kantarevac.

              05-10-2011 14:00 piga is offline Pregledaj poruke od piga Dodaj piga u listu prijatelja
              Kutija 84 Kutija 84 is a Male
              raja




              Poruka: 1728
              Location: Wiesbaden

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              joj kad Miso ovo procita,
              ja to ne smijem ni pomislit a kamo li reci. 04.gif

              Lola je bio Genije,
              Nazalost povreda koljena mu je
              zaustavila karijeru u SAD 10.gif 10.gif

              ___________________________________________________________________
              10.gif 33.gif

                33.gif 10.gif



                  05-10-2011 14:39 Kutija 84 is offline Pregledaj poruke od Kutija 84 Dodaj Kutija 84 u listu prijatelja
                  piga piga is a Male
                  puter


                  Poruka: 82
                  Location: mostar

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Šomi je naš buraz. Ne loži ga.

                  05-10-2011 16:00 piga is offline Pregledaj poruke od piga Dodaj piga u listu prijatelja
                  piga piga is a Male
                  puter


                  Poruka: 82
                  Location: mostar

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Mojoj finoj raji malo komentara koji su od prije par dana stigli na

                    www.dzevadhabibija.com,
                  a jako su mi važni zbog naredne knjige:

                  12.petak, 13 maj 2011 07:15
                  Hvala ti prijatelju za sav tvoj trud, strpljenje i motivaciju koje tako srcano dajes . hvala ti za tvoju ljubav prema igri koja se zove Fudbal !!!
                  Igrao sam na svojoj Carini iza Samoposluge lopte, "valjao" loptu, sa njom padao u san, sa loptom sam se budio, sanjao sam i neka svoja finala, sanjao i nadao se da cu i ja jednog dana zaigrati protiv Kisa, Kovacnica, svih onih mojih, nasih idola .
                  Ucio sam tu loptu od drugih, onako gledajuci, imitirajuci, nisam imao nikoga da mi kaze, objasni, talenat nije bio dovoljan .
                  Tridesetak godina kasnije dobih knjigu Futsal sa posvetom od Pige Habibije.
                  Knjiga napisana srcem i dusom, da se odmah primjetiti da je knjiga spoj ljubavi i djecackih fantazija, spoj iskustva i talenta, spoj rada i truda.
                  Ono sto mi pada u oko je DETALJ koji je Piga tako majstorski razradio, do " tancina", nista nije preskoceno, nista nije zaboravljeno, sve je na jednom mjestu . Slobodno mogu reci da je Piga otisao i korak dalje jer kao da se pridrzavao one stare Latinske poslovice: Teorija bez prakse kao tocak bez osovine. I nije pogrijesio .
                  Knjigu preporucujem toplo svima, i igracima i trenerima a i onima sto sanjaju neka svoja finala .
                  Piga hvala ti !!!
                  Knjiga

                  11petak, 13 maj 2011 07:15
                  Vernes Hasanagic
                  Cao Piga

                  Od mene imas dva odgovora. Prvi je klasicni iz Mostara kojeg jednostavno moram reci prvog jer nece imati dovoljnu tezinu:

                  1. Oklen bolan tebe u lopti, ta nikad nisi znao samo golizoooo.
                  2. A sada pravi odgovor:
                  Procitao sam knjigu i drago mi je da si bas *TI* napisao jer imas dobar razlog za to.
                  Pratio sam te jos od juniora pa do prvog tima Lokosa gdje si rapidno napredovao.
                  Uvijek si pokazivao veliki interes za mali fudbal gdje se prepoznaju znalci.
                  Knjiga ti je super obradena u svakom pogledu. Jedina mala zamjerka sa moje strane nije dovoljna tezina stavljena na kolektivnu taktiku. Ostalo je sve ok, superrrrrrr.
                  Veliki pozdrav
                  Veka.

                  10petak, 13 maj 2011 07:13
                  Zeljko Tonkovic
                  Poštovani!
                  Vašu knjigu sam neki dan dobio putem pošte od gospodina Ivice Ojvana.
                  Proèitao sam je odmah. Knjiga ne da je dobra nego izvrsna.
                  Konaèno da je netko napravio nešto vrijedno za futsal tako da mi mlaði treneri možemo raditi a da znamo da to èinimo ispravno.
                  Kako ste napisali u knjizi, ona je za svakoga - od poèetnika do majstora futsala. Svatko može naæi nešto za sebe u njoj.
                  I web stranica je odlièno dizajnirana a nadam se da æete je i dalje doraðivati tako da možemo i dalje uèiti i još bolje raditi sa igraèima malog nogometa.
                  Sportski pozdrav!!!
                  komentar

                  9sreda, 11 maj 2011 11:55
                  dragan stokiæ
                  svaka èast za knjigu,struèno napisana,obuhvatio si sve što je trebalo,konaèno da se neko odvažio to i napisati,puno toga se može iskoristiti,svaka èast majstore
                  knjiga

                  8utorak, 10 maj 2011 19:20
                  Andrej
                  Zdravo
                  proèitao sam knjigu i moram priznat,da mi se jako sviða in stvorena je na jako profesionalnom naèinu.Mnogo je bilo stvari ko nisam skontao a sam posle pokušao na trenenzima i uspeo.
                  pozdrav iz slovenije
                  svaka cast za knjigu,dugo je trebalo da se neko seti da napise tako nesto i podeli svoje znanje sa drugima i da jedan divan sport se nastavi razvijat

                  7utorak, 10 maj 2011 11:31
                  zlatan maksimovic
                  Procitao sam knjigu i imam samo reci hvale.svi oni koji vole ovaj sport trebalo bi da procitaju ovu knjigu jer mogu da nauce jos mnogo vise nego sto misle da znaju.Ja sam igrao futsal mnogo i znam mnogo toga ALI TEK SADA NAKON procitane knjige ,u kojoj je mnogo toga OTKRIVENO, sam shvatio koliko sam povrsno znao o futsalu.ukratko,ukoliko zelite da znate kakva je knjiga i da li je dobra,procitajte,necete se pokajati,videcete da cete mnogo toga novog nauciti.
                  takodje ovim putem pozdravljam autora Pigu.

                  6utorak, 10 maj 2011 09:00
                  Amir Jasarevic
                  Knjiga je pravo osvjezenje za Futsal.
                  Jako strucno,dobro i pregledno urdnjena i obradjena knjiga.
                  Sa puno skica, sema i strucnim objasnjenjima.
                  Kad listam i citam ovu knjigu, vraca mi se film na turnire na
                  Kantarevcu, a i druge turnire sirom Jugoslavije gdje su igrale Mostarske legende Malog-Fudbala.
                  Ti sejtani, su punili dvorane i dizale gledaoce na noge mameci svojim akcijama i carolijama duge Aplauze . Jedan od tih sejtana je i sam Autor ove knjige Piga-Habibija koji je zario i palio u Dvoranama bivse Juge i Italije. Drago mi je da je svoje bogato Malonogometno iskustvo a i semu malog mostarskog-fudbala ovjekovjecio ovom knjigom i dao priliku mladjim narastajima da kroz ovu knjigu obogate svoje malonogometno umjece.
                  Kazem Umijece, jer malifudbal je za mene umjetnost, tako da je i ova knjiga jedno umjetnicko djelo.
                  BRAVO PIGA MAJSTORE !

                  5utorak, 10 maj 2011 08:32
                  ivan
                  meni osobno je knjiga puno pomogla u razvoju i poboljšanju vještina i znanja prvenstveno kao igraèa, a vjerojatno jedan dan i kao trenera! mala enciklopedija futsala!
                  napokon

                  4ponedeljak, 09 maj 2011 22:40
                  adnan
                  napokon jedno ozbiljnije djelo kad je u pitanju futsal na našem govornom podruèju...sa ovom knjigom kao uvod u ovaj popularni sport željno išèekujemo i knjigu koja æe se baviti trenažnim procesom u futsalu...sve pohvale
                  Hvala vam

                  3ponedeljak, 09 maj 2011 21:56
                  Anel
                  Preporuèujem ovu knjigu svim zaljubljenicima u mali fudbal, tj Futsal. Knjiga na veoma sistematican i razumljiv nacin objasnjava Futsal kao filozofiju i igru. Svim mladim trenerima, a takodjer igracima moze biti veoma korisna u razvoju svojih Futsal sposobnosti. Ono sto joj daje jos vise znaèaja jeste to što na podruèju Balkana nismo imali do sada ovako vrijednog resursa. Puno lijepih zelja za mog trenera Pigu. U željnom išèekivanju nastavka!!!
                  Kad ce nova!

                  2ponedeljak, 09 maj 2011 20:59
                  pasha
                  Ovakve literature nam je potrebno vise. Ima se dosta toga nauciti a i obnoviti ono sto se nekada znalo pa se zaboravilo. Kad ce nova knjiga?

                  05-13-2011 20:38 piga is offline Pregledaj poruke od piga Dodaj piga u listu prijatelja
                  piga piga is a Male
                  puter


                  Poruka: 82
                  Location: mostar

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Evo još komentara:
                  Pozdrav bivšem treneru
                  15èetvrtak, 26 maj 2011 19:03
                  Zlatan Demiæ
                  Prvo, posudio sam od Džafera knjigu, i zato te nisam više zvao.
                  Drugo, oduševljen sam. Èitao sam puno i po netu i po nekim skripticama ali onako nešto na jednom mjestu - zaslužuje svaku pohvalu. Koristio sam je za diplomski(90% sve iz nje), i jos mi fali samo nekoliko slika futsala, koje si koristio za knjigu.
                  Treæe, bilo mi je zadovoljstvo biti treniran od strane, pa sigurno, najveæeg struènjaka futsala na ovim prostorima.
                  Imaš ogroman potencijal za trenera ili bilo èega vezanog za futsal, ali naravno "vani" ne ovdje!!!
                  Puno pozdrava pa se èujemo.
                  Dušan Razboršek
                  14èetvrtak, 26 maj 2011 19:01
                  Dušan Razboršek
                  "Na kratko mogu o knjizi reæi samo sve najbolje. Odlièno uraðen posao, gdje svako ko na futsal gleda sa struène strane može naæi puno toga, a može iz toga razvijati i svoja viðenja. Isto tako puno znaèi to što je knjiga napisana, prilagoðena i razumljiva svima na Balkanu. Nema bolje."
                  Kenan Runda
                  13èetvrtak, 26 maj 2011 19:01
                  Kenan
                  SVAKA ÈAST ZA KNJIGU,AL JE SRAMNO DA OVAJ SAVEZ NE PODRZI JEDNU ''LEGENDU FUTSALA''. ZATO I JESMO GDJE JESMO. SVAKA TI ÈAST MAJSTORE.
                  pozdrav
                  12petak, 13 maj 2011 07:18
                  Deni Behram
                  Hvala ti prijatelju za sav tvoj trud, strpljenje i motivaciju koje tako srcano dajes . hvala ti za tvoju ljubav prema igri koja se zove Fudbal !!!

                  Igrao sam na svojoj Carini iza Samoposluge lopte, "valjao" loptu, sa njom padao u san, sa loptom sam se budio, sanjao sam i neka svoja finala, sanjao i nadao se da cu i ja jednog dana zaigrati protiv Kisa, Kovacnica, svih onih mojih, nasih idola .

                  Ucio sam tu loptu od drugih, onako gledajuci, imitirajuci, nisam imao nikoga da mi kaze, objasni, talenat nije bio dovoljan .

                  Tridesetak godina kasnije dobih knjigu Futsal sa posvetom od Pige Habibije.
                  Knjiga napisana srcem i dusom, da se odmah primjetiti da je knjiga spoj ljubavi i djecackih fantazija, spoj iskustva i talenta, spoj rada i truda.
                  Ono sto mi pada u oko je DETALJ koji je Piga tako majstorski razradio, do " tancina", nista nije preskoceno, nista nije zaboravljeno, sve je na jednom mjestu . Slobodno mogu reci da je Piga otisao i korak dalje jer kao da se pridrzavao one stare Latinske poslovice: Teorija bez prakse kao tocak bez osovine. I nije pogrijesio .

                  Knjigu preporucujem toplo svima, i igracima i trenerima a i onima sto sanjaju neka svoja finala .

                  Piga hvala ti !!!

                  05-30-2011 12:47 piga is offline Pregledaj poruke od piga Dodaj piga u listu prijatelja
                  Stranica (6): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                  Postavi novu temu Odgovori
                  Go to:
                  preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com