Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » Hitno Pomozite » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
RIO RIO is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 452
Location: Tamo gdje je sunce najljepse, i gdje protice zelena ljepotica...

Hitno Pomozite Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vedad Ražanica treba Vašu pomoæ (090 291 027)


Vedad Ražanica je jednomjeseèna beba, roðena sa teškim oboljenjem crijeva, poznatim pod nazivom “gastroschisis” (uroðeni nedostatak u dijelu trbušnog zida) zbog èega se bori za svoj život.

Prilikom roðenja Vedadovi trbušni organi bili su van trbušne duplje i hitno je operisan na Klinici za djeèiju hirurgiju Klinièkog centra Koševo. Vedad se, sada, bori za život, a može preživjeti samo unosom hrane putem vene, uz posebne tretmane koji u Bosni i Hercegovini nisu dostupni.

Preporuèeno je hitno prebacivanje u Belgiju kako bi se uradila transplantacija crijeva za što su potrebna, zaista, velika novèana sredstva koja Vedadovi roditelji ne mogu sami obezbjediti.

Novèane priloge možete uplatiti na ime Vedad Ražanica:

Broj raèuna 09001001605 za uplate u KM
Broj raèuna 19000708647 za devizne uplate
Raiffeisen banka Sarajevo 1610000000000011

Raèun za uplatu iz inostranstva:
RAIFFEISEN BANK DD SARAJEVO
SWIFT CODE :RZBABA2S
IBAN CODE : BA 391612000023208131

Primalac:
Vedad Ražanica
Novopazarska do broja 52
71000 Sarajevo

Otvoren je i humanitarni telefonski broj 090 291 027 putem kojeg možete donirati 2 konvertibilne marke.

___________________________________________________________________
Gle, ko bi rek'o, ja sjedim sasvim sam ko zatocenik svoje sugestije, svjestan da bez nje ja propadam i nestajem brzinom svjetlosti....

09-24-2009 10:15 RIO is offline Homepage of RIO Pregledaj poruke od RIO Dodaj RIO u listu prijatelja
RIO RIO is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 452
Location: Tamo gdje je sunce najljepse, i gdje protice zelena ljepotica...
pokretac teme Thread Started by RIO

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Neznam dali je bila tema kod nas na ovome forumu, ako jeste izvinite mi jer sam stvarno tuzan zbog ovoga i nemogu pretrazivati po forumu, molio bih admine ako vec postoji ova tema da ovo moje ukinu...

___________________________________________________________________
Gle, ko bi rek'o, ja sjedim sasvim sam ko zatocenik svoje sugestije, svjestan da bez nje ja propadam i nestajem brzinom svjetlosti....

09-24-2009 10:16 RIO is offline Homepage of RIO Pregledaj poruke od RIO Dodaj RIO u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Citala sam o ovome djetetu..

RIO; neka teme

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

09-24-2009 11:55 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com