Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » RADE TRAVAR » Krvni pritisak - Tlak » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (9): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

izmeri nakon sto si vidio dokturicu 13.gif

___________________________________________________________________
simply the best

02-21-2008 10:51 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pa zato kazem......valjda poslje dokturke.........se digo24.gif

02-21-2008 10:52 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

slusaj ga 02.gif

ne kvari bre omladinu 11.gif

02-21-2008 10:56 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Glumice ovde je rijec o tlaku a ne o tvojoj masti 19.gif 13.gif 10.gif

02-21-2008 10:58 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od TUTI:

    Glumice ovde je rijec o tlaku a ne o tvojoj masti 19.gif 13.gif 10.gif


jes aha 02.gif

02-21-2008 10:58 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

moja glumice...
sad sam se postidila 30.gif 01.gif

___________________________________________________________________
simply the best

02-21-2008 10:58 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

mene stid..........


eto Majo ja odoh pa ti nastavi sa tetom glumkom 05.gif nedaju nam ni da se druzimo 21.gif 13.gif

02-21-2008 11:00 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
mamica mamica is a Female
raja




Poruka: 1962
Location: Skandinavija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Imate li kakav savjet za nizak tlak?Uzasno me umara i imam ceste glavobolje od njega, nalazi su mi supe,r al tlak 90/60

___________________________________________________________________
"JUCE ISTORIJA.............SUTRA MISTERIJA"

02-21-2008 11:00 mamica is offline Pregledaj poruke od mamica Dodaj mamica u listu prijatelja
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od TUTI:

    mene stid..........


    eto Majo ja odoh pa ti nastavi sa tetom glumkom 05.gif nedaju nam ni da se druzimo 21.gif 13.gif


vrati mi moje krpice..i moje lutkice.. 12.gif

___________________________________________________________________
simply the best

02-21-2008 11:01 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od mamica:

    Imate li kakav savjet za nizak tlak?Uzasno me umara i imam ceste glavobolje od njega, nalazi su mi supe,r al tlak 90/60


nemoj me shvatiti lose al meni radna kolegica kaze da joj ja regulisem tlak, ima nizak...nasekiram je i eto.. 02.gif

___________________________________________________________________
simply the best

02-21-2008 11:02 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od mamica:

    Imate li kakav savjet za nizak tlak?Uzasno me umara i imam ceste glavobolje od njega, nalazi su mi supe,r al tlak 90/60



u mene zena isto tako ima i stalno spava..............tekucine na dusu 01.gif


evo ja ga izmjerio..........tlak glumice tlak 01.gif i 116/96

02-21-2008 11:03 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif 13.gif beli si je ti nasekiro pa joj rukno tlak 11.gif

___________________________________________________________________
simply the best

02-21-2008 11:04 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od maja_mostar:

    13.gif 13.gif 13.gif beli si je ti nasekiro pa joj rukno tlak 11.gif


koga cu bona ja nasekirat 21.gif 21.gif pored mene joj moze samo idealan tlak da bude 01.gif .....udala se sa takvim tlakom...ta nije moja greska

02-21-2008 11:06 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
mamica mamica is a Female
raja




Poruka: 1962
Location: Skandinavija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ima i te 01.gif 01.gif 01.gif ....ma i ja sam temperametna......znam planuti ,al bogami mi i to slabo pomaze da ga regulisem, pa mislila ako ima kakav dobar "kucni savjet" da ga upotrebim....

___________________________________________________________________
"JUCE ISTORIJA.............SUTRA MISTERIJA"

02-21-2008 11:06 mamica is offline Pregledaj poruke od mamica Dodaj mamica u listu prijatelja
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od TUTI:

        citat od maja_mostar:

      13.gif 13.gif 13.gif beli si je ti nasekiro pa joj rukno tlak 11.gif


    koga cu bona ja nasekirat 21.gif 21.gif pored mene joj moze samo idealan tlak da bude 01.gif .....udala se sa takvim tlakom...ta nije moja greska


nema sad izvlacenja 13.gif

___________________________________________________________________
simply the best

02-21-2008 11:07 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mamice,kad imas tako nizak tlak, tu pomaze slana hrana, govorim ti iz iskustva. Ako ti savjetuju slatko i kafu, ne slusaj, pojedi nesto bogato, ali slano. Vazan je i dorucak, moj sin je isto patio od niskog tlaka, pa je par puta smantao u skoli. Doktor mi je savjetovao da uzima slan dorucak, pa sad obicno jede jaja ili tako nesto slicno. Ima vise od godina dana od tada i nije vise imao problema.
Inace trebas znati da je tlak opadne u svakoga neposredno poslije jela, ne znam je li ti se dogadja da npr. iza rucka imas volju samo da legnes, to je zato.
Znaci, narocito kad ti opadne tlak, pojedi nesto slano i popij neki bogatiji napitak, pomoci ce ti sigurno.

02-21-2008 14:28 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
bosonoga bosonoga is a Female
lela




Poruka: 2804
Location: daleka polja

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od TUTI:

        citat od mamica:

      Imate li kakav savjet za nizak tlak?Uzasno me umara i imam ceste glavobolje od njega, nalazi su mi supe,r al tlak 90/60



    u mene zena isto tako ima i stalno spava..............tekucine na dusu 01.gif


    evo ja ga izmjerio..........tlak glumice tlak 01.gif i 116/96


jeli ovo tvoj ili zenin 02.gif
daj se sad uozbilji pa mi reci : koji tlakomjer imas. imam onaj sa manzetom ali je digitalni. svaki put prvo mjerenje je tlak do neba . ponovim mjerenje i vrijednosti skroz druge , neki dan sam mjerila , kuci u apoteci i domu zdravlja i sva tri puta razlicit . ja sam uspanicena , a vi se zezate

___________________________________________________________________
^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

02-21-2008 15:04 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
bosonoga bosonoga is a Female
lela




Poruka: 2804
Location: daleka polja

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od HoneyMNE:

    hahahhahah a jesi legenda..polako samo,i ne moze to sve sada odjednom da se ostavi,a mozda ne bi ni bilo dobro odjednom.kafu jutarnju moyes piti,meni se cini da to ne smeta
    nego steti nekome ko ih pije preko tri na dan.cigare obavezno iskljuci.imaju sada neka sredstva koja ubijaju zelju za cigarom,pa probaj to,ili one mustikle koristi,kako li se zovu...
    ali ipak i jeste sve pitanje genetike,jer to moze razlicito uticati na dva organizma,npr.jednog covjeka ce strefit' infarkt,dok ce drugi pusit cijeli zivot i nece mu nista biti
    ali se vayno paziti setnjom i ispravnom ishranom.prije svega ne jesti nista premasno,onda alkohol isto povecava krvni pritisak,zatim sto kazes od nervoze moze...
    ne treba se nervirati,pogotovo ako su gluposti.ma i kod mene je timski rad,
    upravo se iznervirah,ali sta cu,kada je tako najbolje je otici nedje na bazen ili
    prosetati.samo,oni sto se iznerviraju odmah uzmu cigar,a to nije dobro


hony , cigarete i pusenje 18.gif
kazu : svaka cigareta skracuje zivot 11 min. a svaki orgazam ga produzava za 15 minu
poruka: pusaci hebite se za svoj zivot 04.gif 04.gif 13.gif

___________________________________________________________________
^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

02-21-2008 15:07 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od bosonoga:

        citat od TUTI:

          citat od mamica:

        Imate li kakav savjet za nizak tlak?Uzasno me umara i imam ceste glavobolje od njega, nalazi su mi supe,r al tlak 90/60



      u mene zena isto tako ima i stalno spava..............tekucine na dusu 01.gif


      evo ja ga izmjerio..........tlak glumice tlak 01.gif i 116/96


    jeli ovo tvoj ili zenin 02.gif
    daj se sad uozbilji pa mi reci : koji tlakomjer imas. imam onaj sa manzetom ali je digitalni. svaki put prvo mjerenje je tlak do neba . ponovim mjerenje i vrijednosti skroz druge , neki dan sam mjerila , kuci u apoteci i domu zdravlja i sva tri puta razlicit . ja sam uspanicena , a vi se zezate



to je moj Bosonoga i sada sam ozbiljan 01.gif mjeri mi doktorica uvijek 10.gif poceo sam ja i bobe piti od 10mg za donji srcani.....


a zenin je cesto 90/50......

02-21-2008 15:31 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od bosonoga:

        citat od HoneyMNE:

      hahahhahah a jesi legenda..polako samo,i ne moze to sve sada odjednom da se ostavi,a mozda ne bi ni bilo dobro odjednom.kafu jutarnju moyes piti,meni se cini da to ne smeta
      nego steti nekome ko ih pije preko tri na dan.cigare obavezno iskljuci.imaju sada neka sredstva koja ubijaju zelju za cigarom,pa probaj to,ili one mustikle koristi,kako li se zovu...
      ali ipak i jeste sve pitanje genetike,jer to moze razlicito uticati na dva organizma,npr.jednog covjeka ce strefit' infarkt,dok ce drugi pusit cijeli zivot i nece mu nista biti
      ali se vayno paziti setnjom i ispravnom ishranom.prije svega ne jesti nista premasno,onda alkohol isto povecava krvni pritisak,zatim sto kazes od nervoze moze...
      ne treba se nervirati,pogotovo ako su gluposti.ma i kod mene je timski rad,
      upravo se iznervirah,ali sta cu,kada je tako najbolje je otici nedje na bazen ili
      prosetati.samo,oni sto se iznerviraju odmah uzmu cigar,a to nije dobro


    hony , cigarete i pusenje 18.gif
    kazu : svaka cigareta skracuje zivot 11 min. a svaki orgazam ga produzava za 15 minu
    poruka: pusaci hebite se za svoj zivot 04.gif 04.gif 13.gif



10.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 10.gif

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

02-21-2008 15:32 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
Stranica (9): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com