Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » KULTURA » Pismo Podrske Narodnom Pozoristu Mostar » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (20): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 8 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8040
pokretac teme Thread Started by denani

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

napisao old school, Listopad 06, 2009

    glasajte opet za HDZ i SDA i lijana! bit ce vam bolje !!! ( i d i o t i s t e)

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

10-06-2009 17:19 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8040
pokretac teme Thread Started by denani

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

napisao GDJE SMO, Listopad 06, 2009

    NISU GRAÐANI KRIVI.
    SELO DIKTIRA GRADOM.
    POZORIŠTE JE U SRCU SVIH MOSTARACA.
    TO JE POSLJEDNJI UDARAC NAMA KOJI SMO, OD KAKO SMO SE RODILI, ZNALI ZA POZORIŠTE.
    SRAMI SE BEŠLIÆU.
    SRAMITE SE SVI KOJI STE UBILI SVE PRAVE MOSTARCE .SELJACI IZVOLITE, TO VAM JE OVA POLITIKA DALA.

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

10-06-2009 17:19 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8040
pokretac teme Thread Started by denani

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

napisao ()()()()()(), Listopad 06, 2009

    R.I.P. Narodno Pozoriste

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

10-06-2009 17:20 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8040
pokretac teme Thread Started by denani

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

napisao Dario Pehar s Rudnika, Listopad 06, 2009

    STOKO NA VLASTI UKINITE PREMIJER LIGU A NE KULTURNE INSTITUCIJE !

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

10-06-2009 17:20 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8040
pokretac teme Thread Started by denani

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

napisao RICO SUAVE, Listopad 06, 2009

    kaze jedan magarac iz sda,,;;a dje je bilo to pozoriste;;i to je to ljudi,,,oni nisu ni znali dje je bilo pozoriste,,,ovo je sex i selo,,seljacine cepaju gradsku raju u paksu,u selu zvanom ,mostar

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

10-06-2009 17:21 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8040
pokretac teme Thread Started by denani

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

napisao desno krilo, Listopad 06, 2009

    SRAMOTA dobro su napisali tamo.. SRAMOTA SRAMOTA SRAMOTA SRAMOTA SRAMOTA SRAMOTA SRAMOTA SRAMOTA SRAMOTA SRAMOTA SRAMOTA SRAMOTA SRAMOTA SRAMOTA SRAMOTA SRAMOTA SRAMOTA SRAMOTA SRAMOTA

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

10-06-2009 17:22 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8040
pokretac teme Thread Started by denani

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

napisao goo, Listopad 06, 2009

    SRAMOTA!!
    Ljudi pamet u glavu na sljedeæim izborima. Ovi nas pobiše bez ispaljenog metka..
    kako smo naivni..naivni..naivni..saramota sramota.. stid me sto sam graðanin Mostara

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

10-06-2009 17:23 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8040
pokretac teme Thread Started by denani

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ___________________________________________________________________
    33.gif 33.gif 33.gif

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane denani dana 10-06-2009 u 17:40.

    10-06-2009 17:39 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Teatar je vjekovna ljudska potreba koja je postojala vijekovima. I prije Krista i prije stoljeæa sedmog. Polisom se nije mogao zvati grad bez amfiteatra. Moj grad je imao pozorište. Narodno.Ne samo jedno. I sada je neko ugasio svjetla pozornice u želji da od hrama napravi prèvarnicu a od ovog grada konjušnjicu. Kamen,voda,zrak,ljudsko meso preživjelo je prvi nalet vandala i barbara. Sada se pokušava ubiti duh,misao,osjeæaj. Sve što miriše na ljudsko, blisko èovjeku i njegovoj duši i duhu, sve što je izraslo i pustilo korijena u ovom gradu. Ovo je linija preko koje Užas ne smije preæi, ovdje se brani hiljade godina èovjekovog uspinjanja i padanja u želji da prevaziðe samog sebe i naðe smisao postojanja, u ovoj dolini, uz ovu rijeku, na ovom kamenu. Svi na barikade,zavjesa ne smije pasti.

    10-06-2009 18:46 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    denani denani is a Male
    moforaja




    Poruka: 8040
    pokretac teme Thread Started by denani

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od abraxas:

      Teatar je vjekovna ljudska potreba koja je postojala vijekovima. I prije Krista i prije stoljeæa sedmog. Polisom se nije mogao zvati grad bez amfiteatra. Moj grad je imao pozorište. Narodno.Ne samo jedno. I sada je neko ugasio svjetla pozornice u želji da od hrama napravi prèvarnicu a od ovog grada konjušnjicu. Kamen,voda,zrak,ljudsko meso preživjelo je prvi nalet vandala i barbara. Sada se pokušava ubiti duh,misao,osjeæaj. Sve što miriše na ljudsko, blisko èovjeku i njegovoj duši i duhu, sve što je izraslo i pustilo korijena u ovom gradu.



      10.gif 33.gif

      ___________________________________________________________________
      33.gif 33.gif 33.gif

      10-06-2009 18:52 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
      tvrancic tvrancic is a Male
      moforaja




      Poruka: 5028
      Location: Umag - Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od denani:

        napisao Dario Pehar s Rudnika, Listopad 06, 2009

          STOKO NA VLASTI UKINITE PREMIJER LIGU A NE KULTURNE INSTITUCIJE !


      Odavno to govorim. 10.gif 10.gif

      ___________________________________________________________________

        10-06-2009 18:53 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
        tvrancic tvrancic is a Male
        moforaja




        Poruka: 5028
        Location: Umag - Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od denani:

          napisao goo, Listopad 06, 2009

            SRAMOTA!!
            Ljudi pamet u glavu na sljedeæim izborima. Ovi nas pobiše bez ispaljenog metka..
            kako smo naivni..naivni..naivni..saramota sramota.. stid me sto sam graðanin Mostara


        Deni, to je prava spika. Jedino tako se možemo riješiti ološa, jer bilo koji drugi naèin daje njima za pravo. 10.gif

        ___________________________________________________________________

          10-06-2009 18:54 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
          gpehar gpehar is a Male
          puter




          Poruka: 77
          Location: Metkoviæ-Hrvatska

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Joj Tana daj mi drugi nick.....Providan sam....Ne mogu više ovo da gledam...
          OVA ZGRADA MI JE SVETINJA.....U njoj sam odrastao i od tamo mi je tata ispraæen zadnjim aplauzom.....Pri srcu mi je ali.......Puno je tu propusta bilo...Pustite patetiku...Ne smijem više da pišem....
          Samo se pitam kako je Mostarski teatar mladih održao festival umjetnièkog izrièaja koji je trajao 7 dana i bilo je desetak predstava iz Hrvatske i BiH a isto nije na državnim jaslama???
          G.

          ___________________________________________________________________
          E,GOLEMO si se udala!!! 35.gif 33.gif 35.gif

          10-06-2009 19:51 gpehar is offline Posalji Email za gpehar Pregledaj poruke od gpehar Dodaj gpehar u listu prijatelja
          Japrak Japrak is a Male
          moforaja




          Poruka: 2118
          Location: kad bi i ja znao

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od denani:

            napisao .........., Listopad 06, 2009

              mostar je i sluzbeno postao ''selo'' ovo je zalosno..


          ali istinito.......

          ___________________________________________________________________

            10-06-2009 20:04 Japrak is offline Pregledaj poruke od Japrak Dodaj Japrak u listu prijatelja
            Stari Grad Stari Grad is a Male
            moforaja




            Poruka: 10597
            Location: iza zvijezde

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Aleksandra, denani, Kajan, abraxas, tvranèiæ 10.gif 10.gif 10.gif

            ___________________________________________________________________
            ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
            on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

              moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
            ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
            ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
            .. dosta je vise i tebe i tvoje
              tiranije
            ...

            10-06-2009 20:31 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
            mikani mikani is a Male
            trudim se


            Poruka: 171

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Dragi gpehar, vidim frustraciju kod tebe i razumijem je, ali ovo nije mjesto jer se tema zove pismo podrške. Dakle daš ili ne daš podršku. Za to sam da se razgovara i o drugim razlozima, propustima ili dobrim stvarima ali o tome se može otvoriti tema. Sluèajno sam blizu svim pozorištima i teatrima u Mostaru i znam svako kako diše. A za tvoju informaciju a mislio sam da znaš ,Teatar mladih je na njihovo traženje, nakon što se smanjio broj stranih donatora, veæ dvije godine "na državnim jaslama" kako kažeš i ima osnivaèa, Grad Mostar, i prima redovno kao i svi ostali korisnici proraèuna sredstva za plate i rad.

            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane mikani dana 10-07-2009 u 17:00.

            10-07-2009 07:37 mikani is offline Pregledaj poruke od mikani Dodaj mikani u listu prijatelja
            denani denani is a Male
            moforaja




            Poruka: 8040
            pokretac teme Thread Started by denani

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Sarajevsko Narodno Pozorsite ....jucer i danas !!!


            Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

            ___________________________________________________________________
            33.gif 33.gif 33.gif

            10-07-2009 08:36 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
            tvrancic tvrancic is a Male
            moforaja




            Poruka: 5028
            Location: Umag - Mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Prava solidarnost na djelu. 10.gif

            ___________________________________________________________________

              10-07-2009 13:45 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
              Edo Edo is a Male
              Bad Company




              Poruka: 2324
              Location: Somewhere in time......

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              ako se nisam potpisao da to uradim sad, nikad nije kasno... 01.gif znam da jesam negdje
              Edin Imamovic
              Amna Imamovic

              ___________________________________________________________________

              10-07-2009 17:03 Edo is offline Pregledaj poruke od Edo Dodaj Edo u listu prijatelja
              tana tana is a Male
              rigorozni




              Poruka: 17879
              Location: na prinudnom radu :)

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              nermin tanovic
              nadira tanovic

              ___________________________________________________________________
              kad ce mostar mama?

              10-07-2009 18:43 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
              Stranica (20): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 8 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com