Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Dje » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (23): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
sarah sarah is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 309
Location: stvaram novi svijet ...

Big Grin djecji biseri Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Igraju se I. (4 god) i A. (6 god); A. iznosi iz sobe kese natrpane igrackama i raznim stvarima. Pita ih mama: "Sta to radite? Vratite te stvari u sobu". I: "Ma neka mama,

    igramo se delozacije
". 21.gif

05-25-2004 10:07 sarah is offline Posalji email za sarah Pregledaj poruke od sarah Dodaj sarah u listu prijatelja
nadia nadia is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 400
Location: CH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma smjesno jest ali je jos mnogo vise zalosno, eeeejj tugo moja.

___________________________________________________________________

    \ | /

    (@ @)

    -----o00-(_)-00o-----

05-25-2004 10:44 nadia is offline Posalji Email za nadia Pregledaj poruke od nadia Dodaj nadia u listu prijatelja
donjamahala donjamahala is a Male
raja




Poruka: 1539
Location: A neznam ni ja

RE: djecji biseri Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od sarah:

    Igraju se I. (4 god) i A. (6 god); A. iznosi iz sobe kese natrpane igrackama i raznim stvarima. Pita ih mama: "Sta to radite? Vratite te stvari u sobu". I: "Ma neka mama,
      igramo se delozacije
    ". 21.gif


O cemu nasa djeca razmisljaju Pa to je za nepovjerovati 21.gif 21.gif 21.gif

___________________________________________________________________

    BiH


        05-25-2004 10:55 donjamahala is offline Posalji Email za donjamahala Pregledaj poruke od donjamahala Dodaj donjamahala u listu prijatelja
        taja_ch taja_ch is a Female
        cernichka




        Poruka: 1358
        Location: U najljepsem gradu na svijetu!

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        hehehe djemka 13.gif


        jes vala...jadna dijeca 13.gif

        ___________________________________________________________________

          La sagesse d'une personne se reconnais par sa patience...

          11.gif

          05-25-2004 11:28 taja_ch is offline Posalji email za taja_ch Pregledaj poruke od taja_ch Dodaj taja_ch u listu prijatelja
          nadia nadia is a Female
          bice nesto od mene




          Poruka: 400
          Location: CH

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          10.gif djemka , ovaj ti je za10 , smijem se naglas ko budala.

          haj bona, djeci zelju ispuni pa nadi bar jos jednog , rezervnog.

          ___________________________________________________________________

            \ | /

            (@ @)

            -----o00-(_)-00o-----

          05-25-2004 11:43 nadia is offline Posalji Email za nadia Pregledaj poruke od nadia Dodaj nadia u listu prijatelja
          nadia nadia is a Female
          bice nesto od mene




          Poruka: 400
          Location: CH

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          za unucad , mozda ...sta mislis da imaju jedno 4-5 komada deda ?

          ___________________________________________________________________

            \ | /

            (@ @)

            -----o00-(_)-00o-----

          05-25-2004 13:14 nadia is offline Posalji Email za nadia Pregledaj poruke od nadia Dodaj nadia u listu prijatelja
          taja_ch taja_ch is a Female
          cernichka




          Poruka: 1358
          Location: U najljepsem gradu na svijetu!

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          10.gif


          13.gif 13.gif 13.gif zrakaaaaaaa 13.gif 13.gif 13.gif

          ___________________________________________________________________

            La sagesse d'une personne se reconnais par sa patience...

            11.gif

            05-25-2004 15:15 taja_ch is offline Posalji email za taja_ch Pregledaj poruke od taja_ch Dodaj taja_ch u listu prijatelja
            hanka kafanka
            carica, gaborka i prva nanulasica

            Poruka: 1119

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            -

            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 04-25-2006 u 10:37.

            05-25-2004 16:05 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
            tana tana is a Male
            rigorozni




            Poruka: 17884
            Location: na prinudnom radu :)

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            od burazera mi mali kad mu je bio mali nije znao da kaze bosna nego bohna.

            i poceli i mi iz zezanja govoriti bohna.

            i jednom ja rece bohna a on me ispravlja, kaze: nije bohna nego bohna 07.gif

            ___________________________________________________________________
            kad ce mostar mama?

            05-25-2004 16:11 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
            hanka kafanka
            carica, gaborka i prva nanulasica

            Poruka: 1119

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            -

            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 04-25-2006 u 10:37.

            05-25-2004 16:12 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
            hanka kafanka
            carica, gaborka i prva nanulasica

            Poruka: 1119

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            -

            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 04-25-2006 u 10:38.

            05-25-2004 16:17 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
            sarah sarah is a Female
            bice nesto od mene


            Poruka: 309
            Location: stvaram novi svijet ...

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            igraju se djeca od rodjaka i mali nesto spomenu 'kava' (krava), a mala ga sva vazna opomenu "glupane, ne kaze se KAVA nego KLAVA" 05.gif

            05-25-2004 16:22 sarah is offline Posalji email za sarah Pregledaj poruke od sarah Dodaj sarah u listu prijatelja
            taja_ch taja_ch is a Female
            cernichka




            Poruka: 1358
            Location: U najljepsem gradu na svijetu!

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            13.gifhahahaha13.gifa djemka kraljice...


            kad ja rodim pricat cu vam sta moji rade13.gif


            jao djeca su vam legendarna!!!


            ukidam se sa stolice ljudi13.gif

            ___________________________________________________________________

              La sagesse d'une personne se reconnais par sa patience...

              11.gif

              05-25-2004 17:57 taja_ch is offline Posalji email za taja_ch Pregledaj poruke od taja_ch Dodaj taja_ch u listu prijatelja
              Maggie Maggie is a Female
              moforaja




              Poruka: 2736
              Location: daleko

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              moj se neki dan skinuo u dvoristu da piski. Kazem ja Nikolas, ne piski se tu nego u kupatilu.

              Kaze on:"Ali juce u ribi sam se piskio vani." 05.gif

              ___________________________________________________________________

                05-25-2004 21:07 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
                TigricaX TigricaX is a Female
                zvrk hanuma




                Poruka: 6105
                Location: Nesvrstana

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Bila jedna 'vamo curica 11.gif , i kad joj bilo tako 3-4 godine, bila na moru u nekom hotelu s mamom, i u foajeu se skupilo ljudi, sjede i kafenisu, djeca tu negdje oko njih. I pricaju djeca kako su njihove tate opasne. Jedno spomene kako mu je tata policajac, pa ima pistolj i pendrek, drugi neki tata vadi kais pa mlati po guzi....i tako nekih prica....Dodje na mene red (bila i ja curica), a ja valjda nisam znala sta cu reci, a mora nesto opasno biti i...."Moj tata ima vejiki noz, i kad neko ne slusa, onda on dodje, pa ti stavi noz na celo, i vujti, vujti (vrti, vrti)".

                Ulazi stari u hotel za par dana....i kad sam ga vidjela viknula "Tataaaaaaa", kad se sva djeca koliko ih je bilo razbjezase na sve strane, metez, deranje.....Stari se zijanio sta bi....Onda mu je mama objasnila da sam mu udarila samo takvu reklamu.

                ___________________________________________________________________
                "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
                i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

                05-25-2004 22:59 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
                sarah sarah is a Female
                bice nesto od mene


                Poruka: 309
                Location: stvaram novi svijet ...

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Meni je koma ona situacija kad su Trebinjci prvi put nakon rata otisli u Dubrovnik na more. Sin je nekoliko puta pitao mamu da mu kupi sladoled, ona se pravila da ne cuje ... kad u neka doba mali dreknu: Ako mi ne kupis sladoled, reci cu svima da smo iz Trebinja 13.gif (joj zalost, vjerovatno su mu pred put odrzali lekciju da ne smije spomenuti ni T od Trebinja).

                05-26-2004 09:20 sarah is offline Posalji email za sarah Pregledaj poruke od sarah Dodaj sarah u listu prijatelja
                sarah sarah is a Female
                bice nesto od mene


                Poruka: 309
                Location: stvaram novi svijet ...

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                a legendarna mi je i izjava "Ja sam pliv'o sa babom do tespiha" 30.gif 13.gif

                05-26-2004 09:21 sarah is offline Posalji email za sarah Pregledaj poruke od sarah Dodaj sarah u listu prijatelja
                Ferrari Ferrari is a Male
                mister foruma '03, '04




                Poruka: 1841
                Location: Maranello

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Od moje Svastike mala ima 6 godina ,
                i ide u Vrtic .
                taman ono uci slova , i zna ih sve ali ne moze jos da poveze
                ta slova u rjeci i recenice .

                I dobila ona majicu iz Sisleya
                (Koliko sam ja skonto Benettonova djecija konfekcija)
                i na njoj pise SISLEY.

                I ona zna da ta cura sto joj poklonila majicu radi u Benettonu
                i ona joj je rekla da je majica iz Benettonovog Butika.
                i pitam je ja , jeli sta ti to pise na majici ,
                kad ce ti ona slovo - po slovo

                S - I - S - L - E - Y

                i sta ti to znaci ?
                Kad ce ti mala ko iz topa

                B E N E T T O N

                ___________________________________________________________________
                Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

                05-26-2004 23:51 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
                obrisana
                Gost


                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Pitam ja moju curicu, sta ces ti Sanja za dorucak?
                Hoces li jaje na oko?

                A ona ce meni ko iz topa
                Necu mama, ja cu jaje na tanjir!
                13.gif 13.gif

                05-27-2004 08:52
                obrisana
                Gost


                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                moja sestra rekla svojoj djeci da kad su pozvani negdje na rucak i koka slucajno na stolu da je pitaju smiju li da jedu kozu (ako su domacini "peksini" pa koka nije cista)...ali da je pitaju na nasem..normalno.

                otisli u mostar i zovnula ih strina na rucak kad tamo koka...
                kace ti ovaj mladi a mama smijem li ovde jesti...uz komentar pa sta je rekla si da moram pitat prvo jel prljavo 13.gif

                05-27-2004 18:35
                Stranica (23): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com