Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » Da li ste imuni na trac? Kad neko traca o vama... » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
DEN DEN is a Female
samo sto nisam


Poruka: 1170

Da li ste imuni na trac? Kad neko traca o vama... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tipicna zenska tema 01.gif



Mene licno uopste ne tangira kad i ako neko prica o meni. Valjda to dolazi postepeno, s godinama.

U godinama kad me jest tangiralo, znala sam se osvrnuti na ove izreke. I bilo mi lakse.


    Za kim psi laju, za njim i gledaju.
    Za dobrim se konjima prasina dize.
    Oni koji me ogovaraju uvijek su jedan korak iza mene.



Kakva su vasa iskustva? Kako vi "podnosite" kad neko traca o vama? Jeste li imuni ili ne?

___________________________________________________________________
NERETVA KROZ VENE TECE

11-24-2009 19:05 DEN is offline Pregledaj poruke od DEN Dodaj DEN u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11452
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Za kim psi laju, za njim i gledaju. Za dobrim se konjima prasina dize. Oni koji me ogovaraju uvijek su jedan korak iza mene.


evo si rekla sve... 07.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

11-24-2009 20:56 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

totalno sam imun na trac. totalno.

mene slobodno mogu tracati, necu ceifa pobrkati.

znas kako je reko konfucije: jebo covjeka koga svako voli 07.gif

plus ovi sto tracaju sebi prave grijeh. u islamu je trac veliki grijeh.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

11-24-2009 21:51 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7602
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Oni koji me ogovaraju uvijek su jedan korak iza mene


Ovo je naravno istina vjeèna jer da imaju šta nemaju 01.gif , rekli bi u lice je li tako?

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

11-24-2009 23:18 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
mostarac na sluzenom mostarac na sluzenom is a Male
moforaja




Poruka: 2481
Location: milano

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ta ce ljubomora 19.gif

___________________________________________________________________
Kad si ljut -broj do cetri ,kad si jako ljut-psuj

11-24-2009 23:20 mostarac na sluzenom is offline Pregledaj poruke od mostarac na sluzenom Dodaj mostarac na sluzenom u listu prijatelja
asataN asataN is a Female
moforaja




Poruka: 4110

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

zasto zenska tema .......k'o muskarci ne znaju tracati , ahhhaaaaa........


vakcinisala sam se od traca......

___________________________________________________________________

    11-24-2009 23:23 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
    mostarac na sluzenom mostarac na sluzenom is a Male
    moforaja




    Poruka: 2481
    Location: milano

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    01.gif manje puno manje 19.gif

    ___________________________________________________________________
    Kad si ljut -broj do cetri ,kad si jako ljut-psuj

    11-24-2009 23:26 mostarac na sluzenom is offline Pregledaj poruke od mostarac na sluzenom Dodaj mostarac na sluzenom u listu prijatelja
    asataN asataN is a Female
    moforaja




    Poruka: 4110

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    kad jedan muskarac otraca , otraca ko deset zena 05.gif 35.gif

    ___________________________________________________________________

      11-24-2009 23:29 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9495
      Location: uh jebo te

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ja volim kad tracaju ali se naljutim nisam imun 19.gif

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      11-24-2009 23:43 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      mostarac na sluzenom mostarac na sluzenom is a Male
      moforaja




      Poruka: 2481
      Location: milano

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      kad pocnu
      A moja ti meni ih fino slusat 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      Kad si ljut -broj do cetri ,kad si jako ljut-psuj

      11-24-2009 23:51 mostarac na sluzenom is offline Pregledaj poruke od mostarac na sluzenom Dodaj mostarac na sluzenom u listu prijatelja
      Carmela Carmela is a Female
      vjeciti optimist




      Poruka: 7602
      Location: ja nisam odavle

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od asataN:

        kad jedan muskarac otraca , otraca ko deset zena 05.gif 35.gif


      Auuu....koje su traèare muškiiiiii...pa oni su izmislili pikant traèeve

      ___________________________________________________________________

        Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

      11-25-2009 00:01 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
      mostarac na sluzenom mostarac na sluzenom is a Male
      moforaja




      Poruka: 2481
      Location: milano

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      13.gif 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      Kad si ljut -broj do cetri ,kad si jako ljut-psuj

      11-25-2009 00:04 mostarac na sluzenom is offline Pregledaj poruke od mostarac na sluzenom Dodaj mostarac na sluzenom u listu prijatelja
      DEN DEN is a Female
      samo sto nisam


      Poruka: 1170
      pokretac teme Thread Started by DEN

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Carmela:

          Oni koji me ogovaraju uvijek su jedan korak iza mene


        Ovo je naravno istina vjeèna jer da imaju šta nemaju 01.gif , rekli bi u lice je li tako?



      Ma ja, Carmela, sve to nesto u rukavicama i iza ledja, podlo, i ruzno.

      I sto Tana rece, u islamu je grijeh. (Potice me da mislim o nekom drugom pitanju - da li mozes biti dobar bogu (Allahu), ako si los ljudima tj. izmisljas,ili prenosis, preuvelicavas i hoces da taj covjek ili zena i u ocima drugih dobije manju vrijednost.

      Ima kod nas jedna sto trac-osobi odlicno stoji, po mostarski: Smrad! 10.gif

      ___________________________________________________________________
      NERETVA KROZ VENE TECE

      11-25-2009 00:06 DEN is offline Pregledaj poruke od DEN Dodaj DEN u listu prijatelja
      Pipi Duga Carapa
      SexNepoznat



      Poruka: 2170
      Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Poslovica koju je moja pokojna baka ponavljala je "Psi laju, karavani prolaze!"
      U ovoj poslovici vise volim biti karavan nego pas.
      Ne druzim se sa osobama koje su sklone ogovaranju, tako da mi je iskreno, sasvim nebitno sta ko prica, bilo o meni, bilo o drugima.
      To opet ne znaci da cu ciniti sve od sebe da bi se o meni pricalo, jednostavno zivim kako zivim i ne opterecujem se misljenjem koje svijet moze imati o meni, kako moze interpretirati moje ponasanje, nacin zivota. Nikog ne diram, a malo kome dajem pristup svom privatnom zivotu.
      I mirno spavam.

      11-25-2009 10:07 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
      metallica metallica is a Male
      moforaja




      Poruka: 8228
      Location: CH.WILLA(uglavnom)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ili niste sasvim iskreni ili niste pisali koliko bi trebalo 14.gif 14.gif


      sumnjam da bi ikome od vas bilo svejedno da cuje nesto ruzno i neistinito o sebi pogtovo ako znas kojom se brzinom siri trac i da ce barem 35% ljudi koji te ne poznaju dovoljno povjerovati u to po onoj staroj "dje ima dima ima i vatre"


      meni licno bi bilo krivo 14.gif 21.gif

      ___________________________________________________________________

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane metallica dana 11-25-2009 u 10:57.

        11-25-2009 10:53 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
        Pipi Duga Carapa
        SexNepoznat



        Poruka: 2170
        Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Metalni, licno sam iskrena, jer smatram da ima bitnijih stvari u zivotu od toga sta neko prica o meni.
        Nije se rodio ko je svijetu ugodio.
        Treba li to uopste pokusati?
        Mislim da ne treba.

        Moj zivotni moto je "zivi i pusti druge da zive!"
        I sve ti je ravno do mora... 01.gif 10.gif

        11-25-2009 11:04 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
        metallica metallica is a Male
        moforaja




        Poruka: 8228
        Location: CH.WILLA(uglavnom)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        previse je to uopsteno sto ste svi govorili

        nije isto kada neko "10-i" nesto kaze pa cujes ali ako kolega na poslu nesto lose kaze ili neko od "nazovi" prijatelja pa to udje kao trac u uzi krug tvoje raje nije to isto nikako

        ja jesam po potrebi "vuk samotnjak" ali volim "sici" i medji narod, ne volim da o meni kruzi nikakva LAZ na to sam mislio.
        a ako je istina to sto se prica o meni onda to u neku ruku i ne smatram tracem mada ne valja iza ledja pricati ali ponavljam ako je istina onda neka se prica 10.gif

        ___________________________________________________________________

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane metallica dana 11-25-2009 u 11:12.

          11-25-2009 11:11 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
          metallica metallica is a Male
          moforaja




          Poruka: 8228
          Location: CH.WILLA(uglavnom)

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          a osim toga vidjelismo i ovde na forumu kad izije neka frka i neko bude baniran i sl. kakve se polemike vode i kakve price kruze pp-om i mailom i koliko se neki trude da kazu svoju verziju istine 10.gif

          ___________________________________________________________________

            11-25-2009 11:14 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
            Pipi Duga Carapa
            SexNepoznat



            Poruka: 2170
            Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Metalni, kad ti tvz "drug" pokrene trac, on ti nije drrug i to ne moze biti.
            Ne mogu zabraniti ljudima da tracaju, ali im u tom slucaju mogu zabraniti pristup svom zivotu.
            Jednostavno pravilo, prvi trac je crveni karton.
            Trac koji ta osoba siri nij moja sramota vec njegova jer je ta osoba izdala prijatelja, a ne ja.
            Ljudi koje smatram prijateljima su osobe u koje mogu imati povjerenje i koji mene mogu imati povjerenje. Zivot je previse kratak da bi se vrijeme gubilo na svakoga.
            Sve drugo je samo svijet prema kome sam indiferentna.

            Sto se forumskih traceva tice, ne znam vjerujes li mi, ali ih stvarno ne poznajem, niti imam zelju da o bilo kome saznam nesto posebno.
            Osoba koja ima potrebu da mi nesto kaze, reci ce to sama, s tracarama se ne druzim.
            I kao sto rekoh, mrno spavam.

            11-25-2009 12:05 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
            refleksija refleksija is a Female
            moforaja




            Poruka: 3364
            Location: dark side

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ma sab me gabri 01.gif

            pipi cmokic 33.gif

            ___________________________________________________________________


              Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

              11-25-2009 13:09 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
              Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com