Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LISKALUCI » Mostarac U Svijetu Cudesa » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (10): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
gizenga57 gizenga57 is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1099
Location: nederland
pokretac teme Thread Started by gizenga57

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

CRKO TI MENI DABOGDA

Dosli mi 95-e u Ameriku. Sreca pa i ja i sestra engleski pricale u svih sesnaest (zato i jeste ovo blam). Nema problemos...
Proslo nekoliko mjeseci, upoznala ja nakvog tipa, onako nije bio los...
I nekim povodom ja cu njemu dati "card", kao cestitku, razglednicu....
Ispisala ja nakva srceparajuca sranja unutra i dado mu...
Covjek gleda u mene, onim praznim, upitnim, glupim pogledom..ne znam kako da mu opisem izraz lica...
Mislim se ja e, bas se ti Maggie provali, nece valjda svakom ispricat' da ti se svida...
Nesto smo ono jos ko malo pricali i razgulili.......

Proslo od tada par mjeseci, vidim niko ne zna, aj dobro je...
Otisla sa kolegicom u prodavnicu da sad pa opet kupimo cestitku za rodendan nekom i ja joj
pokazujem cestitku sto sam njemu kupila...
I ona me cudno gleda...kaze ona:" Maggie znas li ti sta si kupila?"
Cuj znam li, a nisam zevzek:" Pa reko cestitku za simpatije"
Kaze ona:"Kod nas "Sympathy" znaci ono kad neko umre, pa za saucesce!"

Ja se ohladila i do dana danas nisam nikom ispricala ovu blamazu.
Vi ste prvi...

Ja, budale....

MAGGIE

___________________________________________________________________
ne boj se ziivota s tobom je raja
ne boj se smrti idi do kraja

01-15-2010 21:26 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
gizenga57 gizenga57 is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1099
Location: nederland
pokretac teme Thread Started by gizenga57

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

TESANJ

Tek doso u Svedsku te na onaj prvi kurs jezika sto ga opstina organizuje za "nove kolace"
Nas par iz BIH ostalih je bilo malo odsvakle. I sada jezik se vjezba kroz gluposti i dobili mi zadatak da napisemo nesto o obicajimai tradiciji iz zemlje odakle dolazimo...Mene zapo rodjendan Elem ja sve napiso od sokova za djecu do torte ali kako se svjecice kazu? Ja fino za rijecnik i nadjem svjecice te ih nabirikam na tortu jedno deset komada (ko eto nekom je djetetu deset godina) i djete i puse i zazeli zelju, ono...Predam ja domaci zadatak i dobijem ga sutra nazad a uciteljica blenula u mene i nesto joj nije jasno!? I ja je pitam sta je? Kaze ona :sve ti je u redu, ko nemas puno gresaka ali sto ce ti ove svjecice na torti? Kakav vam je to obicaj i kako se one na torti upale. Ja kontam vidi krave pa imaju i oni torte i svjecice..dje je ova dosad zivila?. Te mi na engleski predjosmo da bi ispravili nesporazum.. kad ja imam sta viditi...ja sam ti zabo deset svjecica za auto nasred torte i to djete ti je puhalo na "bosna-express" svjecice (i to iz tesnja!!!)
Ja vidio u rijecniku svecica i nisam dalje ni gledo znacenje, habla

RONDO

___________________________________________________________________
ne boj se ziivota s tobom je raja
ne boj se smrti idi do kraja

01-15-2010 21:45 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
gizenga57 gizenga57 is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1099
Location: nederland
pokretac teme Thread Started by gizenga57

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

VUCI

Ovdje kod nas u nekim autobusima pise "Husk BA" kad ono povuces da izadjes. Vecinom pise "Stopp", ili "Stopper"... I tako je na pocetku (kad se ono doslo u Norvesku) neki car posao izaci iz autobusa i on povuce shnjuru i naravno upali se "Husk BA". Autobus profula, zamislio se sofer, sta li. Ovaj nas prvo malo ne zna sta ce i onda se pocne derat' "Husk BA, husk BA". Zalos', mislio da i "Husk BA" znaci STOPP. A u stvari Husk BA znaci (direktni prevod) "Sjeti se BA", ili nesto kao "Ne zaboravi BA", a BA su lokalne novine ovdje

LA MIRAGE

___________________________________________________________________
ne boj se ziivota s tobom je raja
ne boj se smrti idi do kraja

01-15-2010 21:48 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
gizenga57 gizenga57 is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1099
Location: nederland
pokretac teme Thread Started by gizenga57

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

JORGAN

Bilo ova na ETF u sSarajevu 1976. Bilo puno arapa studenata elektrotehnike. A najzejebaniji predmet racun i profesor galic

Na ispitima tri zadatka i tri teorije.

Dogovori se jedan nas sa arapom da ce on njemu zadatke a on njemu teoriju.

Na ispitu doturi on arapu dva izradena zdatka kad on njemu dobaci jargan sa teoremama NA ARAPSKOM

___________________________________________________________________
ne boj se ziivota s tobom je raja
ne boj se smrti idi do kraja

01-15-2010 21:54 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
kmosst kmosst is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 407
Location: germany

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

odakle iscupa Galeta Gizenga...ja polagao kod njega, ali prije na tri cetiri godine...

01-15-2010 23:49 kmosst is offline Pregledaj poruke od kmosst Dodaj kmosst u listu prijatelja
gizenga57 gizenga57 is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1099
Location: nederland
pokretac teme Thread Started by gizenga57

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

i ja polago nikad polozio 11.gif
koga su zmije ujedale... 11.gif ...

PRVI DAN NA FAKULTETU U LUKAVICI gen 1976-...prosli vijek

300 ponajboljih bh srednjoskolaca sjedi u klupama ETF amfiteatra (tri mostarca,10 hercegovaca)
Obraca nam se profesor Galic
DOBRO DOSLI BUDUCI PRAVNICI EKONOMISTI I POKOJI ELEKTRO INZINJER

Kako gale rece tako i bi 11.gif

___________________________________________________________________
ne boj se ziivota s tobom je raja
ne boj se smrti idi do kraja

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane gizenga57 dana 01-16-2010 u 07:11.

01-16-2010 06:55 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
gizenga57 gizenga57 is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1099
Location: nederland
pokretac teme Thread Started by gizenga57

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

MOSTARAC BEGISU



Najveci kolektivni liksaluk smatram navijanja velezovih navijaca Vahidu-Vahi Halilhodzicu

prije utakmice velez-Zeljeznicar u Kupu Marsala Tita i divljenje simpatije beogradanja za nasu gestu.

Malo je mostarskih muslimana sto se nisu omrsili a jos manje ih je sto nisu KLANJALI



Bili mi u sa Unisom U Beogradu u Kuci cvijeca. U Srbiji vec krenula revolucija a nama SMESNO.

U Knez Mihajlovj stamo ka ce Goran Janjc, pride gospodi i pita

MOLIM VAS MOZETE MI RECI GDJE JE CROATIA OSIGURANJE??

i tako deset ljudi

ne moram ni reci da je najcesci odgovor bio U PICKI MATERINOJ



Uvece vecera KOD KOVACA,dobra klopa i muzika na uvce

U neka doba NA NOGE I BORBENE

u jeku najzesce vatre svi u kolu samo Mlado Vucinic sjedi za stolom

Muzika krenu IGRALE SE DELIJE

Iz kola Zlatko Vucjak zahaka FUJ MUZIKA.....Fuj MUZIKA

Svi gledaju poprijeko u MLADJU....on jedini sjedi



Vracamo seu Mostar ludi od srece zbog osvojenog Kupa

PROCVJETALA BIJELA LALA VELEZ NOSI KUP MARSALA

Stadosmo kod Zvornika uz Drinu u jednom restotranu

Mjesec maj dole u Drini covjek do pasa u vodi i vadi sljunak lopatom u camac...i sad se najezim kad se sjetim

Kad ce ti grupa hablecina sa LUKE ,stali na uzvisinu i uprli kazeprste u jadna covjeka

FI ZI CKI RADNIK TA NA NA NA NA FIZICKI RADNIK TE NA NA NA NA....

___________________________________________________________________
ne boj se ziivota s tobom je raja
ne boj se smrti idi do kraja

01-16-2010 08:19 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
gizenga57 gizenga57 is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1099
Location: nederland
pokretac teme Thread Started by gizenga57

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

CIFTO
Bili igraci lLokomotive na pripremama u Zaostrogu
Jutarnji treningzavrsen a oni gladni ko vukovi....
i kud ce u slastuicarnu...ispraznili cifti vpola tepsija sta su sve narucili
Cifto sam i nekom pade napamet RAJA NOGA
Imaju pare al im drazi belaJ....osta gazda na vratima..ne bi ih stigo ni hUANTORENA...a sta da ih uhvati svaki od njega za tri glave veci...

Dva sata kasnije AJMO NAZAD.....sipac iskolacio oci
STA JE GAZDA TI MISLIO MICEMO ZBRISAT.....on se kiselo smijesi
NISMO MI TAKVI DAJ SVAKOM JOS PO DVIJE TULUMBE I OBRACUNAJ...
donese majstor poruceno..pojedose...i dok se on spremao da prostre racun
opet neko povika RAJA NOGA 11.gif 11.gif 11.gif i.... bi nOGA

UVECE SU MU DOSLI I PLATILI......A MERAKA

___________________________________________________________________
ne boj se ziivota s tobom je raja
ne boj se smrti idi do kraja

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane gizenga57 dana 01-16-2010 u 08:33.

01-16-2010 08:30 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
gizenga57 gizenga57 is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1099
Location: nederland
pokretac teme Thread Started by gizenga57

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

FICA

Filip Fica Coric je bio poznati mostarski konobar. Jedno od prvih radnih mjesta bi kafana ZAGREB kraj starog kina Partizan

Redovni posjetioci bijahu raja iz PODHUMA
Ljeto calo[pek,raja ....drezdi ,kibica,remijaju po vazdan.....samo da zahladi

Iz dOSADE i da FICU zajebaju malo pa malo PORUCE VODU
I Fica svaki put done se i uljudno posluzi IZVOLITE....bez itraga nervoze
Oni nesto popiju a vecinu proliju...i opet poruce FICA VODA...sve bezobraznije
a Fica donosi uvijek uredno i uljudno
Nakon par sati ove zajebancije kad skontase da se Fica ne lozi upitase ga
FICA SVAKA TI CAST ,,,...ALI KAKO TI NE DODIJE NAM VODU DONOSIT
STA CE MI DODIJAT>>>>SAMO ZAFATIM IZ KORITA......odgovori on smireno
a RIGANJA tad majko mila 11.gif 11.gif 11.gif

za one koji ne znaju
PRIJE SU SE PIVE I DRUGO PICE HLADILI U KORITIMA.....PA SU U VODI PLIVALE ODLJEPLJENE ETIKETE SA FLASA 28.gif

___________________________________________________________________
ne boj se ziivota s tobom je raja
ne boj se smrti idi do kraja

01-16-2010 08:51 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
gizenga57 gizenga57 is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1099
Location: nederland
pokretac teme Thread Started by gizenga57

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

CORBA

U konjickom kraju je zivio i lutao Naser, dodbrodusan i bez hilne ali mentalno ne bas najrazvijeniji. Kad je krnuo rat, sve musko krnulo, neko sto hoce a vise ih sto moraju ali Naser dobrovoljno. Kud cet ce sa njim... za puske nije a za staba jos manje i tako ga dodijele kuhinji, da vojsci hranu nosi.
Nosio je on svaki dan ali jednog hladnog zimskog dana su mu se posebno obradovali jer su bili izgubili svaki nadu a i nisu jeli satima nista.

Tako, stitih stomaka su se raspilavili i svecano mu obecase da ga vise nece zajebavati... on je njihov drug.

DOBRO, ONDA SE NI JA VAMA VISE NECU U CORBU PISAT... obeca Nasko isto tako svecano.

___________________________________________________________________
ne boj se ziivota s tobom je raja
ne boj se smrti idi do kraja

01-16-2010 09:31 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
gizenga57 gizenga57 is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1099
Location: nederland
pokretac teme Thread Started by gizenga57

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

GAJBA U NEUMU



...zavrsili mi Gimnaziju, i kako smo bili hairli razred dobili kaznu-nema nista od ekskurzije i sta sad? Jedan u razredu se hvalio kako ima kucu u Neumu, inace se nismo bas nesto druzili s njim, znate ono, uvijek su bile neke ekipe, ali ti mi njega nagovorimo da nam da kljuc pa da odemo na svoju ruku par dana. I tako dobijemo kljuc i adresu, al on kao nece s nama, nesto ne moze...a nas bas briga idemo mi sretni da festamo. Dosli mi u Neum, trazimo tu ulicu, pitamo narod, policiju...nigdje ulice za lijeka, niko cuo. Nekoliko sati nam trebalo da skontamo kako smo izradjeni, i sta ces sad od sramote, mi zenske ne smijemo kuci jer smo rekli da to skola organizuje ...joj , koji je to tada problem bio. Na kraju zavrsimo svi u stanu (dajdze od jednog prijatelja) na Luci, pojedemo sve sto smo ponijeli, popijemo i noga kuci....al o tome se nije smjelo pricati nikada...i nikada nismo saznali sto nam covjek to uradi...

SANDY

___________________________________________________________________
ne boj se ziivota s tobom je raja
ne boj se smrti idi do kraja

01-17-2010 17:10 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
gizenga57 gizenga57 is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1099
Location: nederland
pokretac teme Thread Started by gizenga57

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

MARKER
Srijeda vecer prije nekoliko godina. Uletimo kod jarana, malo se popije, malo se vise popije pa se i onda iz nekog cudnog razloga pod sto. Nemereeee viseeee.

Uglavnom, budi me telefon, sef pita gdje sam. Sati je 9.00 i pita hocu li dolazi ti na posao. Sam u stanu spavao kod jarana, blage nemam gdje su ostali.

Uglavnom ustajem se, nista zubi nista umivanje, u auto i stura na posao pola groggy.
Ja dosao, a oni taman doruckuju i smjeskaju se. Pitaju sta se desilo. Rekoh jucer bio kod jarana, oni se zarakijali pa ih ja pazio, nisam pio .

Oni se nesto smjeskaju, a ja kontam u sebi WTF!!! tek nakon 20 minuta kada sam otisao u WC, vidio sam da su me noc prije dobro izsarali crnim markerom po licu.

Kontam da se objesim u WC od sramote ili.... :)

ARMANI

___________________________________________________________________
ne boj se ziivota s tobom je raja
ne boj se smrti idi do kraja

01-17-2010 17:18 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
gizenga57 gizenga57 is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1099
Location: nederland
pokretac teme Thread Started by gizenga57

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

UKRAS UKRAS

kad sam ja bila mala povela me mama kod neke shnajderice da joj komplet sashije zena. i ta zena imala veliku kucu sjecam se i dugi hodnik i u hodniku lijep neki povisok stolic, i na stolicu vaza sa susenim cvijecem. ma predivna. meni oci ostale na tom cvijecu dok su one pricale o tom kompletu.

izidjemo mi od tete, i pitam ja mamu "sto ce onoj teti onako lijepo cvijece i vaza u hodniku?"

kaze mama "sine to je za ukras"

i sutim ja....pa se mislim....pa ne kontam....i na kraju kad smo dosli kuci opet ja ne mogu izdurat' pa upitam mamu "pa sto je stavila u hodnik kuda svak prolazi, nece im je onda biti tesko ukrasti?"


stara pukla od smijeha, naravno....sjela mene fino i objasnila sta je UKRAS a sta je UKRAS'



SHPICA

___________________________________________________________________
ne boj se ziivota s tobom je raja
ne boj se smrti idi do kraja

01-17-2010 17:27 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
gizenga57 gizenga57 is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1099
Location: nederland
pokretac teme Thread Started by gizenga57

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

DJECA NE LAZU

Isla ja ljetos sa malim po kolegicu na posao. Ona radi u poznatom hotelu sa 5 zvjezdica. Vazda dolaze poznate licnosti i sve naravno bogatasi. I cekamo mi nju 15 minuta i reko, hajmo polako do nje, djete se ucrva sjedeci. I izasli mi taman sto smo usli u hotel, nakav seminar se raspustio. Jedno 60 ljudi, sriktani u odjelima s aktovkama...i ja malog stisla za ruku i polako mu govorim da bude dobar (mi se sada krecemo s tim ljudima) i osmjehujem se oko sebe. I kad smo dosli do stepenica hoce on da se sagne da neki papiric pokupi, a sad svi ti ljudi kulturno stali da ja s njim prodjem, ali on se ukopao.
Kazem ja njemu:"Nikolas, ako se budes lijepo ponasao icemo u McDonalds." Naravno sve sa osmjehom od uha do uha.
Kad on ko iz topa:"We don't have no money."

Ja sam se zacrvenila, propala u zemlju i ne znam kako sam izasla odatle. Oni me odmjeraju..

Lekcija: Nikada nemojte djeci lagati da nemate para, jer ne zelite da im nesto kupite ili da ih odvedete u njihov omiljeni restoran McDonalds. Izmislite nesto drugo.



MAGGY

___________________________________________________________________
ne boj se ziivota s tobom je raja
ne boj se smrti idi do kraja

01-17-2010 17:34 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
gizenga57 gizenga57 is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1099
Location: nederland
pokretac teme Thread Started by gizenga57

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

CESKO MRDANJE

nikad necu zaboraviti ja u ceskoj i sjedim sa jedinom nasom djevojkom pored mene za klupom na casu likovnog...i ja njoj rekoh "ne drmaj stol" (ili je mrdaj, vise se i nesjecam) kad je brisala gumicom svoj rad...kad je uciteljica po nama krenula...jos na roditeljski kasnije...ono k'o kako su proste vase djevojke itd...a mi jos nismo shvatile sta smo to rekle....tek kasnije nam je jedna zena prevela da "mrdaj/drmaj" na ceskom znaci prosta rijec

zuckio

___________________________________________________________________
ne boj se ziivota s tobom je raja
ne boj se smrti idi do kraja

01-17-2010 17:37 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
gizenga57 gizenga57 is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1099
Location: nederland
pokretac teme Thread Started by gizenga57

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

FISHING ALLOVED

Dosli mi u Ameriku i onako tri mjeseca ovde i stari Adja i ekipa hoce u ribu. Ila i bog vodi nas negdje u ribu. I ovde malo blize nas ima neki Lake(jezero). Haj dodjemo mi vidimo ljude hodaju,trce vodaju kerove i stari ce ti meni dje ti ovde vidis da se fata riba. Ja rekoh eo pise sign Fishing allowed. I sad Adja starom govori haj bola Hari jasta cemo nego zabacit pa sta bude. I tako izvade oni pribor i podju facat. Kad u neka doba vadi stari komad. Haj mislim se u sebi dobro je krenulo. Dvi minute poslje Adja vadi jos jedan komad. Vidimo mi sta vidimo udara pravo sa svih strana. I prodje mozda sahatak i ufatili mi jedno 5 kvalitetnih komada. I cuga se rakija iz torbice i pravo nama kad se upalise svjetla i eto ti Rangera(Sumara) prema nama. I ja njima govorim hajmo se kupit eto sumara, a oni nista stacu ici kad si nam rekao da moze se ovde facat. I ja ufatim sturu sa drugim Adjom, i ostanu Stari i Adja i ide Sumar prema njima i vidim ja starog daje Adji Mlat i sak sa ribom. Govori on Adji de Doktore pricuvaj ode se ja pisat( a u medju vremenu Stari se sakrije iza zbunja i ceka da Sumar pridje prema Adji a Adja fala bogu kako je bio popio malo i ne konta sta je stari uradio) Prilazi sumar i govori Adji Sir there is no fishing allowed here. Sad mi iz cose sjedimo i pucamo od smjeha jer Adja ne konta nista samo rukama i sakom mlatara i govori No no sir. Kad Adja ti njemu govori Sir I catch ova riba da bacim again to lake. Ma vidimo mi Sumar ne benda ni jedne kad bogami dade on Adji Fine(kaznu) oko mozda 250 dollara. I ide ti Adja mrtav hladan kaze dje sam ja prsipio jebem ti sve na svjetu check od Welfera mi 300 dollara a kazna 250 . I haj prodje ta diskusija Adja mora ici u court(na sud) Dosli mi i svi ljudi na sudu su tu radi saobracajni prekrsaja i dojde na Adju red da kaze sto je to. Ispred citave sale ga Judge(sudija)pita zasto si ovde. Kad Adja ko iz topa zbog jebenog Fishinga. hahahah ma nema ja crko od smjeha. Ljudi neki sto su tu bili malte ne u zatvor idu a Adja se na sav glas dere ja sam ovde zbog Fishinga hahaha

princ sa neretve

___________________________________________________________________
ne boj se ziivota s tobom je raja
ne boj se smrti idi do kraja

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane gizenga57 dana 01-17-2010 u 17:44.

01-17-2010 17:43 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
gizenga57 gizenga57 is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1099
Location: nederland
pokretac teme Thread Started by gizenga57

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

BEBY ALARM

elem, nakon sto je osoba X dobila bebu dosli joj u posjetu muzevi roditelji na par dana.

bebi je vec tada bilo par mjeseci. osoba X i njen muz su ustupili svoju spavacu sobu roditeljima, a oni su spavali sa bebom u djecjoj sobi.

i tako su navece legli svi na spavanje. kad je beba zaspala osobi X je naumpo sex, a njen muz je opet jedva doceko naravno. i tucali se oni tucali do iznemoglosti.

ujutro ustali i primjetili da ih roditelji nekako izbjegavaju i da im je nesto neprijatno.

i prica osoba X kaze: ja usla u spavacu sobu kad tamo ukljucen onaj baby alarm i sve se cuje sta se dogadja u bebinoj sobi



TANA

___________________________________________________________________
ne boj se ziivota s tobom je raja
ne boj se smrti idi do kraja

01-17-2010 17:57 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
gizenga57 gizenga57 is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1099
Location: nederland
pokretac teme Thread Started by gizenga57

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

MIS

Eo da ispricam sho je meni ovo ovako smijesno. Kad sam ja polagala vozacki tu u Svedskoj, imala nekog instruktora alkosa, zaeban bio u p.m. Kad bi zaboravila dat zmigavac neki put, on otvori prozor i pruzi ruku napolje. Zaboravim prikocit on otvori vrata i koci nogom. Lud skroz.
Elem jednom ja dosla na chas i vozim a zglob desne ruke me boliiiiiii ne mogu ostati . I kaem ja njemu ne mogu ja vozit boli me ruka, citav dan sam je imala na mishu.

I kontam ja shvatice me simpatizirace se samnom. Kad on krenu da se smije i sve mene pita pa jel ti fino bilo. Pa jes okej je bilo kaem ja (poso ko poso kontam sta mu je). a on otkida od smijeha i vice, a joj cu fino ti bilo, pa nisam ja znao da ti imas potrebu da sama to radis , cu ruku na misu itd itd...
Da me duljim, ja sam se obrukala pravo, jer je mish svedski zargon za ONU zensku stvar.



KURVA

Isti taj instruktor sto me provalio za misha, prica meni kako je njemu zenska tamo nekih davnih dana, opalila samar i izasla iz auta jer joj je nekoliko puta reko da pazi kako skrece u krivini. zenska je bila nasa i nije bas najbolje znala svedski.

Krivina se na svedskom kaze KURVA. Bas kurva i naglasak isti i sve.

I tako ti on njoj svako malo....Kurva ljevo. kurva desno, koci kurva, uspori kurva, pazi kamion u kurvi ....dok zenskoj nije prekipilo , zakocila, svezala mu samarcinu od uha do uha i izasla iz auta.

Kad skontas zivot instruktora voznje je pravo zabavan

ZELENA KUDA

E vala kantarionovo ulje mogu hocu i imam, a ostalo necu djemka vala pa da si me rodila

Jednom ja tako imala cistu, dodje meni komsinica kae "e tu ti valja cadji (?)pomjesane sa jogurtom stavit Okle mi cadj ta nije mi babo dimnjacar kaem ja njoj.

I nadje meni ona neki mehlem umjesto cadji. Zelen onaj mehlem ko cemer zelen, namazala ona meni to ma mazala pedeset puta al nista. I kad sam na operaciju posla kasnije (melem nije pomogo) nije moglo ono zeleno da se sapere sa koze. I ulazim ja u operacionu salu, ulijece doktor, u mene zelena kuda, gleda doktor kudu i vice(zivota mi moga na nasem ) ....E JEBO TE MELEM

BLACK MAMBA

___________________________________________________________________
ne boj se ziivota s tobom je raja
ne boj se smrti idi do kraja

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane gizenga57 dana 01-17-2010 u 18:04.

01-17-2010 18:00 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
gizenga57 gizenga57 is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1099
Location: nederland
pokretac teme Thread Started by gizenga57

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

RASTIKA

Jedan nas mostarac, tek doso u svedsku, i ono navikava se covjek na sve i na klimu i na hranu novu i sve. I jednom u prodavnicu on kad tamo gomila rastike na pultu jednom . Ma kae ja dodjo do one rastike, trljam oci, jel moguce. Ma jes rastika. nisu bas veliki listovi ko kod nas i malo nazubljeni, al jes rastika. Mirise ko rastika, JES RASTIKA:

Ajojjj veselja moga, kae uzeh ja kolica velika, pa napunih do vrha rastike i na kasu da platim. I stojim ja kae sav sretan sa kolicima puniiimmm do vrha na kasi, cekam red, kad neki svedo u redu do mog, podje nesto pricat i upire prstom u moju rastiku. Ja ne znam kae ni rijeci svedskog, ja njemu prstom upirem prema pultu sa rastikom i govorim ENO BOLA TAMO IMAS JOS KOLKO GOD HOCES. Ma nista on nastavlja upirat prstom, kontam ja vidi ebo mater svedsku i njemu rastika muteber ko i meni. ENO TI BOLA TAMO JESI CORAV J MATER, opet ja kae njemu i zivopisno mu sa obe ruke objasnim dje rastika stoji. On me gleda bijelo i opet prstom i moja kolica i nesto mi govori. A ja uzmem dva tri struka rastike pa njemu u ruku EVO NA KAD TI JE MRSKO OTIC DO DOLE. Kad on odgurnu onu rastiku, prodje iza mene, odmaknu kolica i uze NOVINE sto su stajale na standu iza kolica.



BLACK MAMBA

___________________________________________________________________
ne boj se ziivota s tobom je raja
ne boj se smrti idi do kraja

01-17-2010 21:18 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
sara sara is a Female
moforaja




Poruka: 5288
Location: bogu za ledjima

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od gizenga57:

    FICA

    Filip Fica Coric je bio poznati mostarski konobar. Jedno od prvih radnih mjesta bi kafana ZAGREB kraj starog kina Partizan

    Redovni posjetioci bijahu raja iz PODHUMA
    Ljeto calo[pek,raja ....drezdi ,kibica,remijaju po vazdan.....samo da zahladi

    Iz dOSADE i da FICU zajebaju malo pa malo PORUCE VODU
    I Fica svaki put done se i uljudno posluzi IZVOLITE....bez itraga nervoze
    Oni nesto popiju a vecinu proliju...i opet poruce FICA VODA...sve bezobraznije
    a Fica donosi uvijek uredno i uljudno
    Nakon par sati ove zajebancije kad skontase da se Fica ne lozi upitase ga
    FICA SVAKA TI CAST ,,,...ALI KAKO TI NE DODIJE NAM VODU DONOSIT
    STA CE MI DODIJAT>>>>SAMO ZAFATIM IZ KORITA......odgovori on smireno
    a RIGANJA tad majko mila 11.gif 11.gif 11.gif

    za one koji ne znaju
    PRIJE SU SE PIVE I DRUGO PICE HLADILI U KORITIMA.....PA SU U VODI PLIVALE ODLJEPLJENE ETIKETE SA FLASA 28.gif



13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 10.gif 10.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
Drzite srecu kao pticu: sto njeznije i lakse ?Bude li se osjecala slobodnom ostace Ti rado u ruci" 33.gif

01-18-2010 00:40 sara is offline Pregledaj poruke od sara Dodaj sara u listu prijatelja
Stranica (10): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com