Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Ho » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Edo Edo is a Male
Bad Company




Poruka: 2324
Location: Somewhere in time......

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja sam drugog misljenja...druga strana je bogatija i ako hoce da im tim igra nek izgrade

novi stadion i stave svoje reklame, samo pogledajte reklame pa cete vidjeti da mogu oni

sebi izgradit novi stadion ako hoce 01.gif

___________________________________________________________________

01-28-2010 18:01 Edo is offline Pregledaj poruke od Edo Dodaj Edo u listu prijatelja
MRME
SexNepoznat

Poruka: 5

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ali zaboravljate da je HSK ZRINJSKI dobio stadion na koristenje na 99 godina.mozda velez zaigra pod bjelim brijegom negdje oko 2100 godine. 08.gif 08.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane MRME dana 01-28-2010 u 18:27.

01-28-2010 18:25 MRME is offline Pregledaj poruke od MRME Dodaj MRME u listu prijatelja
KULJE1969 KULJE1969 is a Male
raja




Poruka: 1794
Location: Brace Krpo 19

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

i ja sam ih ubacio blizu 150 na fb

01-28-2010 23:02 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Direktor zove èlanove nove. Budimo "roðeni". Umjesto par kutija cigara i kafa. I prazne prièe.

01-30-2010 03:41 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
ria ria is a Female
miss foruma 2010




Poruka: 3067
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

...opet prièa o stadionu...zanimljivo i jako komplicirano 01.gif ...toliko toga je napisano na ovom forumu a vezano za ovu temu i ništa nismo nauèili...ustvari ja jesam pa æu se suzdržati komentara 02.gif

___________________________________________________________________
girl_ahaa.gif

01-30-2010 11:28 ria is offline Pregledaj poruke od ria Dodaj ria u listu prijatelja
metallica metallica is a Male
moforaja




Poruka: 8228
Location: CH.WILLA(uglavnom)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

znam i ja dosta o tome iz izvora kojima mogu vjerovati a koje poznajes i ti licno ali ipak mislim da je to preseravanje

grad od manje od 100.000 stanovnika 2 tima 2 stadiona nidje veze bukvalno 28.gif

___________________________________________________________________

    01-30-2010 12:03 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
    metallica metallica is a Male
    moforaja




    Poruka: 8228
    Location: CH.WILLA(uglavnom)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Edo:

      Ja sam drugog misljenja...druga strana je bogatija i ako hoce da im tim igra nek izgrade

      novi stadion i stave svoje reklame, samo pogledajte reklame pa cete vidjeti da mogu oni

      sebi izgradit novi stadion ako hoce 01.gif


    nema potrebe za tim edo nikakve da Bog da imate i vi i Zrinjski i publike i utakmica da vam trebaju 2 stadiona kamo srece 10.gif

    ___________________________________________________________________

      01-30-2010 12:05 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
      ria ria is a Female
      miss foruma 2010




      Poruka: 3067
      Location: mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ....hmm...politika 02.gif ...nije to za nas 10.gif

      ___________________________________________________________________
      girl_ahaa.gif

      01-30-2010 12:17 ria is offline Pregledaj poruke od ria Dodaj ria u listu prijatelja
      metallica metallica is a Male
      moforaja




      Poruka: 8228
      Location: CH.WILLA(uglavnom)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od ria:

        ....hmm...politika 02.gif ...nije to za nas 10.gif


      doduse 02.gif


      38.gif

      ___________________________________________________________________

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane metallica dana 01-30-2010 u 13:48.

        01-30-2010 12:22 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
        ria ria is a Female
        miss foruma 2010




        Poruka: 3067
        Location: mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ...živi bili pa vidjeli 10.gif

        ___________________________________________________________________
        girl_ahaa.gif

        01-30-2010 12:31 ria is offline Pregledaj poruke od ria Dodaj ria u listu prijatelja
        metallica metallica is a Male
        moforaja




        Poruka: 8228
        Location: CH.WILLA(uglavnom)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        38.gif 38.gif

        ___________________________________________________________________

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane metallica dana 01-30-2010 u 13:48.

          01-30-2010 12:45 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
          cheri cheri is a Female
          moder u peMziji




          Poruka: 3810
          Location: Svizzera

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Nedavno je bio èlanak, èini mi se na RTVMO, možda je neko i èitao, gdje su pitali upravu Veleža o ovome. Sad se ne sjeæam taèno ko je odgovarao na pitanja, ali neko je od glavnih u upravi ili samom timu.

          Rekao je da nije bio upoznat sa akcijom koju je pokrenula grupa na fejsbuku, i još je rekao da je to pitanje oko igranja pod BB èisto politièko pitanje.
          Na pitanje gdje bi Velež volio igrati evropske utakmice, odgovorio je nešto kao da bi voljeli igrati ondje gdje æe moæi primiti maksimalan broj navijaèa i gdje æe bezbjednosti uslovi biti na nivou. Nije spominjao konkretno niti jedan stadion.

          01-30-2010 13:55 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
          metallica metallica is a Male
          moforaja




          Poruka: 8228
          Location: CH.WILLA(uglavnom)

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          28.gif

          ___________________________________________________________________

            01-30-2010 13:57 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
            GULE GULE is a Male
            trudim se




            Poruka: 161
            Location: Tribina

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              http://www.rodjeni-mostar.com/novo/vijesti.php?fn_mode=fullnews&fn_id=264

            01-30-2010 14:07 GULE is offline Pregledaj poruke od GULE Dodaj GULE u listu prijatelja
            cheri cheri is a Female
            moder u peMziji




            Poruka: 3810
            Location: Svizzera

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Samo radi korektnosti, evo original onog što sam èitala neki dan, naðoh ga sada.

              http://www.rtm.ba/index.php?option=com_content&task=view&id=34464&Itemid=2


            Nažalost, kako neko davno reèe, ako se neæeš ti baviti politikom, baviæe se politika tobom. Jer su njeni prsti u svemu.

            01-30-2010 14:16 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
            GULE GULE is a Male
            trudim se




            Poruka: 161
            Location: Tribina

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Mi smo ove sezone, po uzoru na sve velike klubove u Evropi, koji imaju takoðer veliku tradiciju, pokrenuli sistem uèlanjenja u klub. Kupovinom èlanske karte kluba lice postaje stvarni èlan kluba, sa svim pravima koja mu se pružaju na Skupštini kluba i slièno. Ono što je još važnije kupovinom èlanske karte, koja košta 15 KM za Veležovce u BiH i 17 eura za sve Veležovce širom svijeta zaista istinski pomažete klubu. Naša želja, cilj, plan,... je da ove godine izaðemo ili bolje reæi vratimo se na evropsku scenu. Tu i pripadamo i uvijek smo pripadali. Meðutim, u BiH trenutno stanje je u ekonomskom smislu izuzetno loše, a prijeti da doðe do potpunog ekonomskog sloma. U takvoj situaciji, a i sami znate koliko je to posebno teško u Mostaru, osigurati sponzora djeluje skoro kao „nemoguæa misija“. Zbog toga Vas pozivam da potaknete sve èlanove Vaše facebook grupe, ali i bilo koje druge da kupe èlansku karte, postanu dio Veleža i tako pomognu naš rad. Biæu iskren i reæi Vam da takvo što, a zamislite samo kad bi se 1.500 – 2.000 ljudi uèlanilo u Velež, je velika finansijska inekcija za klub. Samo tako mi zaista možemo do Evrope, a bez toga put je težak sa mnogo velikih prepreka. Za eventualne informacije oko naruèivanja èlanske karte, grupnog ili pojedinaènog naèina, možete kontaktirati upravo na ovaj e-mail, pa æe marketing služba dati Vam smjernice i odgovore. Velež je klub koji ima mnogo navijaèa, ali mi zaista ne znamo koji te to broj. Ovako, zaista potrudivši se da to bude u skladu sa evropskim standardima, želimo da konaèno jednom napravimo adresar èlanova Veleža. Kada saberete da je to 1,5 KM za Veležovce u BiH ili 3 eura za one u inostranstvu po jednom mjesecu, onda shvatite da je to simbolièna, ali zaista vrijedna podrška klubu. Hvala Vam na trudu i nadamo se da æemo u Vama dobiti još jednog Veležovog ambasadora na tlu Evrope. Radujemo se i Vašem posjetu u naše i Vaše prostorije prvom prilikom kada doðete u Mostar. Unaprijed hvala, Sedin Tanoviæ Direktor Veleža

            01-30-2010 14:26 GULE is offline Pregledaj poruke od GULE Dodaj GULE u listu prijatelja
            cheri cheri is a Female
            moder u peMziji




            Poruka: 3810
            Location: Svizzera

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Gule, je li se misli na mail ove stranice Rodjeni-Mostar?

            01-30-2010 14:40 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
            GULE GULE is a Male
            trudim se




            Poruka: 161
            Location: Tribina

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Jeste ali je najbolje da se zovne direkt u klub.Oni ce reci i kad ce biti gotova clanska.Ja mislim da je tako i bolje,sigurnije je.
            036/550-431

            01-30-2010 15:05 GULE is offline Pregledaj poruke od GULE Dodaj GULE u listu prijatelja
            cheri cheri is a Female
            moder u peMziji




            Poruka: 3810
            Location: Svizzera

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Hvala, Gule. 10.gif

            01-30-2010 15:08 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
            denani denani is a Male
            moforaja




            Poruka: 8039
            pokretac teme Thread Started by denani

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Grupa na FB broji vise od 3500 clanova, akcija je pokrenuta sa ciljem da se prekine sutnja i legalizovanje stanja, znamo da i ce biti milion prepreka i barijera, znamo da ce se inicijativa docekati na noz, da ce se pricati o politickim razlozima a ne sportskim ..
            ... ali ne zaboravite da smo 15 i kusur godina dalje i nista se ne mijenja ....
            ... na jednu od reakcija koje sam dobio na FB odgovorio sam da je najgore sutiti, prosle su godine i mi imamo nesto novo, djeca pricaju jezike, ima nas svuda, i nasi netverci postaju veci, nasi lobiji takodjer ... pa ako VELEZ i ne zaigra pod BB neka onda kazu zvanicnici: Zasto ne !!! Nek kaze UEFA da sport i politika ne ide zajedno nek kaze FIFA da ove dvije stvari ne treba mijesati jer ne idu zajedno ama nek kaze gospodin gradonacelnik GRADA MOSTARA zasto ne moze da obezbijedi sigurnost navijaca jednog od dva kluba njegovog grada i naseg grada !!!

            Sutnja je najgora , to zele i hoce, i da se klima glavom, potvrdno ... znam de je meni lako odavde pricati ponavljam jos jednom nek se prekine sutnja i upoznajmo Paltinija i Blatera da POLITIKA ITEKAKO IGRA ULOGU I DA SU ONI SVJESNI UCESNICI PRLJAVE IGRE.
            Taoci smo jedne male grupe hajmo reci""ljudi"" jos gore biti je talac vremena i cekati da se sve ovo prodje, da se sve zavrsi ... i sta reci kasnije, mozda one teske rijeci: Ma nismo znali !!!!

            ___________________________________________________________________
            33.gif 33.gif 33.gif

            01-30-2010 18:43 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
            Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com