Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » NAUKA » psiho test » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)
pokretac teme Thread Started by tana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

dogovoreno. ha zavrsim ovu seriju 07.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

02-03-2010 22:46 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
asataN asataN is a Female
moforaja




Poruka: 4110

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

nist ja ovo ne kontam....

___________________________________________________________________

    02-03-2010 23:04 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17853
    Location: na prinudnom radu :)
    pokretac teme Thread Started by tana

    cup Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    cup je tvoja dusa, ili ogkedalo tvoje duse.

    mami:

      keramicki, nije nešto. nevelik. mogu. ne vidi. nema


    mami je svjesna da je njena dusa cista i postojana (keramicki), ali nije zadovoljna sa sobom u ovom trenutku.
    mami je otvorena prirode (moze se zavuci ruka), ali moras joj se pribliziti da bi ti vjerovala i pustila unutra(ne vidi se unutra)
    mami kaze nema nista unutra, pitanje je da li to ona stvarno misli ili ona zeli da joj se ljudi primaknu olako.



    cheri:
      Zemljani, starinski, svida mi se. Veliki. Nije, ocuvan je. Mada je puno star.
      Otvor je povelik. Ali ruku necu zavuci. Vidi, mada je unutrašnjost mracna, jer je duboko i široko


    cheri im dobru staru tradicionalnu dusu (zemljani, starinski). nema oziljaka na njenoj dusi.
    cheri je otvorene prirode(duboko i siroko) ali se moras primaknuti da bi te pustila unutra(ne vidi se unutra).
    cheri je osoba koju ljudi vole i rado komuniciraju sa njom.



    sara:
      Prvo sto sam ugledala bio je cup, stajao kraj kanina, odma mi se dopao.. bio je kineski rucni rad. Srednje velicine i pristajao uz namjestaj. Nije se moglo primjetit da je ostecen. Ruka se moze uvuc ali nisam pokusavala. Dno nisam vidjela , jer sam stajala na vratima. Da u njemu su bile tri suhe grancice ... sa zlatno zutim listovima.


    sara je dala vrlo precizan i smiren opis cupa, tj njene duse. sara je prirodna i neposredna osoba bez imalo glume(rucni rad).
    njenu dusu ne mozes vidjeti iz daljine, ali ako se dovoljno primaknes mozes slobodno uci.
    tri suhe grancice sa zlatnimn listovima - leprsava, sretna dusa.





    refleksija:
      keramicski, svijetlo smedji sa izrezbarenim cvijetom. srednje velicine, tezak. niej ostecen, ima vode u njemu malo. mogu zavuci ruku, otvor onako, srednje uzak, cim ruku mogu zavuc. ima vode u njemu pa mi je teze dno raspoznat.


    refleksij ima sretnu postojanu dusu sa puno finesama koje su prilicno vidljive(izrezbareni cvijet).
    cinjenica da je cijet izrezbaren govori da je njena dusa zacrtana i postojana.
    refleksija ne dozvoljava da joj se neko olako primakne.
    ako se dovoljno primaknes mozes vidjeti unutra ali da bi je vidio do kraja moras da prodjes barijeru vode(jedan neugodni osjecaj).
    moras se dobro potruditi da udjes.

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    02-05-2010 17:51 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    LEA LEA is a Female
    bice nesto od mene


    Poruka: 361
    Location: tamo iza cose

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Uuu,nimalo mi se ovo ne dopada..krnjava mi dusa 29.gif

    02-05-2010 18:01 LEA is offline Pregledaj poruke od LEA Dodaj LEA u listu prijatelja
    asataN asataN is a Female
    moforaja




    Poruka: 4110

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Lea zar ti ovo kontas?

    Haj i meni protumaci....

    ___________________________________________________________________

      02-05-2010 18:21 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
      LEA LEA is a Female
      bice nesto od mene


      Poruka: 361
      Location: tamo iza cose

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Da nam prvo razmutim malo vode i secera,sta mislis 13.gif
      Trebace nam 02.gif

      02-05-2010 18:23 LEA is offline Pregledaj poruke od LEA Dodaj LEA u listu prijatelja
      asataN asataN is a Female
      moforaja




      Poruka: 4110

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      nemoj majke ti ....ja sinoc pojedoh jedan kolac i citavu me noc glava bola ....udario secer u glavu......

      ___________________________________________________________________

        02-05-2010 18:25 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
        sara sara is a Female
        moforaja




        Poruka: 5281
        Location: bogu za ledjima

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        sva sam Ti takva 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________
        Drzite srecu kao pticu: sto njeznije i lakse ?Bude li se osjecala slobodnom ostace Ti rado u ruci" 33.gif

        02-05-2010 20:04 sara is offline Pregledaj poruke od sara Dodaj sara u listu prijatelja
        cheri cheri is a Female
        moder u peMziji




        Poruka: 3806
        Location: Svizzera

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od LEA:

          Da nam prvo razmutim malo vode i secera,sta mislis 13.gif
          Trebace nam 02.gif

        13.gif 13.gif 13.gif

        02-06-2010 10:05 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
        refleksija refleksija is a Female
        moforaja




        Poruka: 3364
        Location: dark side

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        a vidi sto sam ja fina po ovom testu...nema mehlem hahaha...btw nastavi ti tana, ovo mi je bas interesantno....sta ce dalje bit....pogodio si mi do sad...za dusu ne znam, ne mogu o sebi govoriti ali o upoznavanju mene kao osobe, najbolje moj muz zna kroz sta je prosao jadnik 19.gif

        ___________________________________________________________________


          Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

          02-06-2010 18:07 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
          tana tana is a Male
          rigorozni




          Poruka: 17853
          Location: na prinudnom radu :)
          pokretac teme Thread Started by tana

          zid Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          zid je neki problem u zivotu i kako ga ti rjesavas

          mami:

            dosta nizak (ko u parku). radije preskociti, možda i posjediti

          mami rjesava probleme u efikasno. mami ce analizirati problem smireno, posjediti na njemu i naci efikasno rjesenje.
          doduse ovaj njen zidic je bio omanji ko u parku. ne znamo kako mami reaguje na vece probleme.



          cheri:
            Hocu. Zaobici. Necu. Može bit’ zmija.

          cheri je malo vise oprezna kad je problem u pitanju. ona ce ga rjesavati izokola, i naci ce najbezbolnije rjesenje.(moze biti zmija)
          najbezbolnije ne mora da znaci i najefikasnije.


          sara:
            Obicni zidic lici mi na zidanu ogradu. Prodjem sa druge strane. Naravno sjeednem i popusim cigaru.

          sara nije bila precizna da li ce ga zaoibici ili preskociti. sara nekad probkeme rjesava direktno a nekad izokola.
          dobro ce razmisliti o problemu (zapalice cigaru bez zurbe)



          refleksija:
            zidic od kamena, slagan, sigurno neka granica s necijim privatnim zemljistem bila nekad davno.
            preskocit. necu, hladno prknu.

          refleksija bez neke vece analize odluci u cemu je problem,
          i ako se prvi put prevarila u procjeni uzece joj vremena da stvarno sagleda citav problem.
          ne osjeca se dobro gledajuci problem u oci, pokusace da sto prije izbjegne posljedice(hladno prknu)

          ___________________________________________________________________
          kad ce mostar mama?

          02-08-2010 21:41 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
          tana tana is a Male
          rigorozni




          Poruka: 17853
          Location: na prinudnom radu :)
          pokretac teme Thread Started by tana

          opet kljucevi Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          opet kljucevi: ovo predstavalj koliko si dosljedan u zivotu

          svi su ovdje bili manje vise dosljedni

          cheri i refleksija su izrazile nekog "crva sumnje" u nepoznatim i neobicnim situacijama koje se ponavljaju. ista ova situacija bi vjerovatno treci put izazvala definitvno crva sumnje u njima, mozda cak i manipulaciju.

          ___________________________________________________________________
          kad ce mostar mama?

          02-08-2010 21:43 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
          refleksija refleksija is a Female
          moforaja




          Poruka: 3364
          Location: dark side

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          eh eno sad...znala sam da ce nesto naopako krenut hahaha

          ___________________________________________________________________


            Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

            02-08-2010 21:54 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
            asataN asataN is a Female
            moforaja




            Poruka: 4110

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            e haj sad sve odjednom za mene .....

            ___________________________________________________________________

              02-08-2010 22:00 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
              metallica metallica is a Male
              moforaja




              Poruka: 8228
              Location: CH.WILLA(uglavnom)

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              hajde meni stare ti 01.gif 10.gif


              hodam kroz sumu i dan je onako polusuncan sa malkice oblaka i ima vjetra osjeti se kako duva kroz drvece a suma je prilicno zarasla u paprat i zbunje nije neprohodna a nije ni uredjena bas onako nasa suma hodam naravno puteljkom koji je i blatnjav ima i lisca po njemu i krivuda bas se vidi da se po njemui ne hoda cesto ili mi se samo cini ?


              kljceve ako nadjem obavezno i ih podigao sa poda i pregledao da vidim i ponio bih ih sa sobom svakako

              i naidjem na kucicu Prava planinska vikendica od balvana i sa krovom skoro do zemlje krov je crn od one katranske ljepenke obilazim oko kucice da vidim ima li koga mozda su kljucevi njihovi dim iz dimnjaka nisam vidio i vrata i prozori su zakljucani pa sam skoro siguran da nema u njoj nikoga probvam kljuceve da vidim da li su to ti kljucevi i gle cuda otvorise se vrata ??


              Sada bih zastao i dozivao (ne daj mi boze da zateknem ipak nekoga u kuci ili oko kuce sta bih toj osobi rekao sta radim ) ako se niko nebi javio virnuo bih unutra da vidim da slucajno nije nekoga nsto snaslo ali ulazio ne bih 100% opet bih zakljucao i nastavio ici dalje u nadi da cu naici mozda na gazdu kucice i vratiti mu kljuceve


              idem sumom dalje i naidjem na zidic ??! otkud on tu ?? pregledao bih ga dobro da vidim cemu sluzi i ima li oko njega kakvih "hajvana" a onda bih sjeo ako nije previse hladan i mokar i zapalio cigaretu

              nastavim dalje opet kljucevi na putu ??? "na hair i na dobro" to bih prvo pomislio i uzeo ih sa sobom

              idem opet dalje kad ispred mene planinsko jezero maleno ali bistro duboko nije ali hladno jeste i vrlo bistro kupao se ne bih ali umio i ruke plaknuo sigurno bih mozda bih se i napio vode ako sa sobom ne bih imao


              Nemoj da sam dzaba pisao 10.gif 10.gif

              ___________________________________________________________________

                02-08-2010 22:42 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
                asataN asataN is a Female
                moforaja




                Poruka: 4110

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                alo Metalica cekaj u red ..prvo ja..... 13.gif

                ___________________________________________________________________

                  02-08-2010 22:44 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
                  metallica metallica is a Male
                  moforaja




                  Poruka: 8228
                  Location: CH.WILLA(uglavnom)

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  dobro 10.gif 04.gif

                  ___________________________________________________________________

                    02-08-2010 22:54 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
                    tana tana is a Male
                    rigorozni




                    Poruka: 17853
                    Location: na prinudnom radu :)
                    pokretac teme Thread Started by tana

                    jezero Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    jezero je tvoj stav prema sexu, koliko volis sex, koliko si otvoren po pitanju sexa.



                    mami:

                      lijepo je. ne znam. necu. hocu umicu se. ne znam hocu li sjesti pored. necu se kupati.


                    mami je sex privlacna ideja(lijepo jezero), ali ipak se nece okupati. mami ce se samo umiti,
                    sto znaci da mami ima odredjene limite(predrasude) kad je sex u pitanju.
                    mami ne zna koliko je jezero duboko, sto znaci da mami jos uvijek nije istrazila sve dubine sexa.




                    cheri:
                      Nije široko, ne svida mi se puno, padala kiša, pa mutno. Duboko je i mislim da je hladno.
                      Ni govora, necu mu se ni primaknuti, jer sam sama. Hocu, ali necu puno blizu. Zato što me je strah,
                      jer nisam našla nikog u onoj kuci, a ne znam gdje su završili oni što su u njoj boravili.
                      Da nisam sama, da ima neko sa mnom, okupala bih se, možda bih probala i u toplesu, u toj divljini.


                    cheri kaze mutno je jezero jer je padala kisa. ne svidja joj se, ali izgleda da je to kondicionalno kod cheri.
                    naime ako ima neko ko ce je podrzati (ako ima neko sa mnom) cheri je spremna da istrazuje sve aspekte sexa.
                    zanimljivo je da je cheri ovdje spomenula kucu i one sto su u njoj boravili.
                    cheri sex dozivljava kao spiritualni cin, ne samo fizicki i nesto sto ona moze da podijeli samo sa svojim partnerom.





                    sara:
                      Nije ogromno a nije ni previse malo. Sredina jezera je izgledala duboko .. nisam jos probala jeli hladno.
                      Odlucila sam da potopim noge ,prvo sam pogledala ima li ikakvi zabrana da pise ne prilazi.
                      bilo je prilicito hladno, ali ugodno. Sjedila sam sa nogama u jezeru. Posla sam u setnju a ne na kupanje.
                      Ne volim se gola kupat kad sam sama.


                    sara jos nije istrazila sve tajne sexa(duboko, nisam jos probala).
                    sara je vrlo oprezna sa kim se upusta u sex(prvo sam pogledala ima li ikakvi zabrana da pise ne prilazi)
                    kod sare sex mora biti planiran, a ne spontan (posla sam u setnju a ne na kupanje).




                    refleksija:
                      wuhu, super, prostrano, zeleno, ljepota. izgleda duboko, pa i nije hladno.
                      hocu iako razmisljam kakvih zivina bi moglo dole da bude. hocu sjescu pored jezera.
                      necu, ne osjecam se sigurno, ne znam koje ribice zive u jezeru. ma jok bola....ne znam ja ima li krokodila....kakvo kupanje


                    refleksija uziva u sexu(pogledaj njen opis jezera).
                    ipak refleksija ima odredjene rezerve prema sexu (ima li kakvih zivina), i potreban joj je "stimung" za sex.
                    refleksija je svjesna da sex moze da bude "opasna rabota" (ne osjeca se sigurno, ne zna ima li krokodila).

                    ___________________________________________________________________
                    kad ce mostar mama?

                    02-11-2010 19:49 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
                    tana tana is a Male
                    rigorozni




                    Poruka: 17853
                    Location: na prinudnom radu :)
                    pokretac teme Thread Started by tana

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    *ako bilo ko od vas zeli da se obrise njegova analiza smao recite i bice ucinjeno

                    obratite se moderatoru koji je online i on ce ispraviti moju poruku i obrisati dio poruke koji zelite da se obrise.

                    ___________________________________________________________________
                    kad ce mostar mama?

                    02-11-2010 19:50 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
                    LEA LEA is a Female
                    bice nesto od mene


                    Poruka: 361
                    Location: tamo iza cose

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    A ja ispadoh voajer 13.gif

                    02-11-2010 20:17 LEA is offline Pregledaj poruke od LEA Dodaj LEA u listu prijatelja
                    Stranica (8): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                    Postavi novu temu Odgovori
                    Go to:
                    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com