Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » NAUKA » psiho test » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
LEA LEA is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 361
Location: tamo iza cose

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Inshala Tana 02.gif
Nije psiha 'tica,nece pobjec 35.gif

03-08-2010 19:12 LEA is offline Pregledaj poruke od LEA Dodaj LEA u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17853
Location: na prinudnom radu :)
pokretac teme Thread Started by tana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

a sada - spetakl


1. kakav je dan? - rano jutro,prohladno,ali sunce polako izlazi i grije
2. kakva je suma, opisi je malo? - vise lici na sumarak,par stabala
3. da li hodas po nekom puteljku ili tumaras neobavezno? - neobavezno i radoznalo,kontam ''okle me ovde'' 02.gif
4. znas li gdje ides ? - ko mislim da znam,a blage veze nemam
5. ako hodac puteljkom, da li ima lisca po njemu, vidi li se jasno puteljak? - ja ne vidim nikakav puteljak 19.gif




    nadjes kljuceve
    odjednom naki kljucevi, guta kljuceva - oprezno ih gurnem nogom(mozda ima kakva mina 02.gif )
    1. hoces li ih uzetu u ruku i pregledati ? - necu
    2. sta ces uraditi sa kljucevima, hoces li ih ponijeti sa sobom? - nastaviti kao da ih nisam ni vidjela




      hodas dalje i ugledas kucu
      1. kakva je kucica, da li je tipa planinske brvnare ili je zamak ? - ko iz Ivice i Marice
      2. ima li iko u njoj, kako znas da ima ako ima? - djeluje mi napusteno i pomalo me strah
      3. hoces li uci unutra (zapamti da si absolutno sam u planini) - mislim da hocu,mada sa velikim starhom




        ako si uso u kucu
        1. kakva je iznutra? - ugodnija nego svana,lijepo uredjena,fasciniraju me grede na plafonu 02.gif
        2. da li je cista i uredna - jeste
        3. vide li se tragovi zivota u njoj? - da,ali mi se cini da niko nije odavno bio tu




          nadjes cup u kuci (ako si uso)
          1. kakv je cup, od cega je? svidja li ti se? - keramicki, smedji,velik i malo okrnjen s jedne strane
          2. koliki je? - meni do ramena
          3. da li je ostecen, tj kad bi stavio vodu u njega da li bi iscurila? - kao sto rekoh,okrnjen s jedne strane pri vrhu,ostatak mi se cini zdrav
          4. mozes li zavuci ruku unutra, tj koliki je otvor na vrhu? - sirok je,ali mi ne pada na pamet uvuci ruku u tu mrakacu
          5. vidi li mu se dno? - kad bi smjela pocuriti,mozda bi i vidjela 02.gif
          6. ima li ista u njemu? - kad kucnem,odzvanja ''suplje'' (tana ako je cup simbol glave,razbicu te,nije mi suplja majke mi 13.gif





            ides dalje sumom i naidjes na zidic
            1. kakav je zidic, hoces ga razgledati - kameni,nepravilan,mozda metar visine
            2. hoces ga preskociti ili zaobici - zaobici
            3. hoces malo posjediti na njemu - posto vidim neke supljine izmedju kamenja,necu sjesti,mozda ima baja 02.gif





              ides dalje i opet nadjes kljuceve
              odgovori na ista pitanja ko i prvi put kad si naso kljuceve - isto sve,ali sad kontam ''jeli ovo neka skrivena kamera'' 13.gif





                ides dalje i naidjes na malo jezero
                1. kakvo je, svidja li ti se - predivno,bistro,srednje velicine
                2. je li duboko, je li hladno? - nije bas duboko,ali je hladno
                3. hoces se umiti? - hocu,na brzaka
                4. hoces li sjesti pored njega da malo uzivas - hocu
                5. hoces se okupati u njemu? necu, ni slucajno
                4. ako ces se kupati da li ces se skinuti go ili kako ? (zapamti, absolutno si sam) ma jok,samo cu sjediti i uzivati,i cekati da dodju oni sto su pogubili kljuceve 13.gif

                  ___________________________________________________________________
                  kad ce mostar mama?

                  03-08-2010 20:27 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
                  LEA LEA is a Female
                  bice nesto od mene


                  Poruka: 361
                  Location: tamo iza cose

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Vala i nisi moro zuriti 13.gif

                  03-09-2010 20:23 LEA is offline Pregledaj poruke od LEA Dodaj LEA u listu prijatelja
                  tana tana is a Male
                  rigorozni




                  Poruka: 17853
                  Location: na prinudnom radu :)
                  pokretac teme Thread Started by tana

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  c c cc sto ti je zensko 21.gif

                  ko bi vam udovoljio 13.gif

                  ___________________________________________________________________
                  kad ce mostar mama?

                  03-10-2010 17:10 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
                  Morpheus
                  tozzinjo



                  Poruka: 1137

                  RE: psiho test Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  uh sto ovo volim u pla noci raditi :)

                      citat od tana:

                    evo vam jedan dobar psiho test. ja cu vam postaviti par pitanja, vi odgovorite pa cemo onda da tumacimo vase odgovore. vazno: dok citas test zatvori oci i zamisli situaciju koju opisujem. uzivi se, zamisli da ti se stvarno dogadja ono sto govorim. da bi test bio jos efikasniji odgovori na pitanje cim ga procitas, prije nego predjes na sljedecu sekciju. zapisi odgovor u wordu ili negdje sa strane, pa kasnije sve skupa copy-paste. haj da pocnemo:

                      ti hodas kroz sumu, sam si nigdje nikoga oko tebe

                    1. kakav je dan?
                    2. kakva je suma, opisi je malo?
                    3. da li hodas po nekom puteljku ili tumaras neobavezno?
                    4. znas li gdje ides ?
                    5. ako hodac puteljkom, da li ima lisca po njemu, vidi li se jasno puteljak?

                  - dan je vedar. suton je. polako sunce zalazi i prosipaju se jarke boje po horizontu koji se nazire kroz shumu. nebo se grli s brdom u daljini dok se zrake prelivaju od zutog preko narandzastog do crvenog kroz visoke grane.
                  - stara shuma. visoka i debela stabla. puno hrastova, i onih okruglih krosnji. ima i borova malo. zemlja puna sisarki i nekako crvenkasta. mir i harmonija. ljeto je.
                  - neobavezno. volim da istrauzjem.
                  - znam. idem ka izlazu iz shume da sjednem na proplanak i uzivam u tom zalasku sunca. nakon toga cu odspavati na travi pa se probuditi da posmatram izlazak. zbog toga sam i posao kroz shumu da dodjem na to mjesto.

                      citat od tana:

                      nadjes kljuceve

                    odjednom naki kljucevi, guta kljuceva
                    1. hoces li ih uzetu u ruku i pregledati ?
                    2. sta ces uraditi sa kljucevima, hoces li ih ponijeti sa sobom?

                  - uzecu, naravno.
                  - ponijecu ih. mogu zatrebati za nesto a ne smao primarno za otkljucavanje. mozda ce zatrebati nesto da se izdubi, ili da se pokusa otvoriti neka konzerva npr.

                      citat od tana:

                      hodas dalje i ugledas kucu

                    1. kakva je kucica, da li je tipa planinske brvnare ili je zamak ?
                    2. ima li iko u njoj, kako znas da ima ako ima?
                    3. hoces li uci unutra (zapamti da si absolutno sam u planini)


                  ovde si "proklizao". o kakvoj planini pricamo? sto mora biti suma u planini nekoj ogromnoj??? moze li to biti brdo, brdasce? ali hajde da kontamo da je planina. oke.

                  1. brvnara naravno. zamak bi mi nekako arhitektonski narusio osjecaj prirode u shumi.
                  2. ima. dimnjak gori a ispred je stolica za ljuljanje.
                  3. naravno da cu uci. ako sam vec sam u planini a nasao sam kljuceve, ako nista uci cu da pitam jesu li njihovi kljucevi :) svraticu na "casicu razgovora" a i rakije :) pitacu da li sam na dobrom putu ka proplanku.

                      citat od tana:

                      ako si uso u kucu

                    1. kakva je iznutra?
                    2. da li je cista i uredna
                    3. vide li se tragovi zivota u njoj?

                  1. topla. pravi dom. ima i djece. vidi se po malo zarolanom tepihu i par igracaka na njemu.
                  2. cista jeste. uredna takodje. uredna u smislu da nije prasnjava i da je sve na svom mjestu vise manje. nije onako sterilno uredna.
                  3. vide se. vide se i djeca.

                      citat od tana:

                      nadjes cup u kuci (ako si uso)

                    1. kakv je cup, od cega je? svidja li ti se?
                    2. koliki je?
                    3. da li je ostecen, tj kad bi stavio vodu u njega da li bi iscurila?
                    4. mozes li zavuci ruku unutra, tj koliki je otvor na vrhu?
                    5. vidi li mu se dno?
                    6. ima li ista u njemu?


                  1. zemljani. svidja mi se.ko mali sam se bas lozio na one emisije o pravljenju glinenih cupova, oblikovanju na onoj masini, zarezima, itd...
                  2. veliki/ npr meni do sturka.
                  3. nije ostecen, ali se vidi da je star.
                  4. mogu zavuci ruku. nogu vec ne bih mogao. otvor je sirine mog lista, mozda malo shiri, al;i uzhi od moje butine npr.
                  5. ne vidi se. unutra je. logicno- mrak :) a i velik je. ali ako ga malo nagnem i okrenem prema suncu, vidi mu se dno.
                  6. ima nekih stvari dole sitnih.


                      citat od tana:

                      ides dalje sumom i naidjes na zidic

                    1. kakav je zidic, hoces ga razgledati
                    2. hoces ga preskociti ili zaobici
                    3. hoces malo posjediti na njemu

                  1. prvo cu se stat smijat i govorit smaom sebi - e jebo majku ovo s esamo meni moze desiti, cuj zid usred sume :)
                  2. razgledati naravno. cak zamisljam, da je otprilike negdje moje visine, pa da se popnem na njega, sjednem i zapalim cigaru tu.
                  3. e bas to ! :) nisma ni vidio trece pitanje a to mi je palo na pamet.

                      citat od tana:

                      ides dalje i opet nadjes kljuceve

                    odgovori na ista pitanja ko i prvi put kad si naso kljuceve


                  opet razgledam pa metnem u dzep :)
                      citat od tana:

                      ides dalje i naidjes na malo jezero

                    1. kakvo je, svidja li ti se
                    2. je li duboko, je li hladno?
                    3. hoces se umiti?
                    4. hoces li sjesti pored njega da malo uzivas
                    5. hoces se okupati u njemu?
                    4. ako ces se kupati da li ces se skinuti go ili kako ? (zapamti, absolutno si sam)


                  1. svidja mi se, volim jezera. volim vodu opcenito.
                  2. duboko jeste. i veliko. hadnjikavo pomalo ali nista strasno
                  3. naravno. i zagaziti
                  4. sjesti malo, vise dok se skidam
                  5. okupati naravno. isplivati i uzivati. go- sigurno. puna sloboda i uzivanje.

                  ___________________________________________________________________



                    ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

                      nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

                    08-11-2011 01:03 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
                    tulpe tulpe is a Female
                    wicked


                    Poruka: 3040

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    1 -
                    1. Dan je veoma svijetal i prozracan. Podne je..
                    2. suma je mala, okolo su proplanci i brda.. jako je kratka suma
                    3. Nema puteljka, ali je put prohodan i sirok
                    4. Idem traziti stazu, neku stazu i uzivati u prirodi. Dugo cu ostati i uzivati u prirodi..
                    5. Cijeli put je zasut liscem i ta suma me apsolutno ne interesuje, nego ono iza.

                    2 -
                    1. Necu uzeti kljuceve
                    2. ostavljam ih, osjecam lako gadjenje prema njima ..

                    3 -

                    1. Kuca je necija.. ne znam cija
                    2. Ako neko naidje, pozdravicu ga.. ne znam da li ima neko unutra.
                    3. Niukom slucaju, nastavicu svoj put..

                    4 -
                    1 Zidic je veliki, vidim ga iz daljine. Ne priblizavam mu se, zadivljuje me, i ja nastavljam dalje.

                    5 -
                    Necu ni pogledati, idem dalje

                    6 -
                    Jezero je ogromno. Stigla sam pred mrak do njega.. neka ozbiljna, misticna atmosfera, ulijeva mi respekt. Ja idem dalje, napustam ga smjeskom

                    Eto tana. Otkad hocu da ovo uradim, a sve kontam nesto da je glupo i necu da se blamiram. Eto vi odlucite o tome 01.gif

                    08-11-2011 12:17 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
                    cheri cheri is a Female
                    moder u peMziji




                    Poruka: 3806
                    Location: Svizzera

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Vas dvoje po odgovorima potpuno suprotne reakcije...ko bi se tome nad'o, haaa 13.gif

                    08-11-2011 12:49 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
                    tulpe tulpe is a Female
                    wicked


                    Poruka: 3040

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Ne znam o kome pricas, nije mi jasno. Ja sam procitala temu tek nakon testa, nek bude jasno, da su mi odgovori potpuni i to je prilicno to.. nisam ulazila u detalje, ne interesuju me.. nisam mislila da su bitni.. 33.gif

                    08-11-2011 13:08 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
                    cheri cheri is a Female
                    moder u peMziji




                    Poruka: 3806
                    Location: Svizzera

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Bona Tulpe, ja se samo zezam što su zadnja dva posta od tebe i Danonina, pa kad procitah sve suprotni odgovori, pa se nasmijah, ali ono dobronamjerno, èisto zezanje.
                    Èekamo sada da dodje šef da analizira, a i ja sam se podvrgla ovome davno, sad æu baš pogledati šta je meni napisao kao rezultat 01.gif

                    08-11-2011 13:16 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
                    tulpe tulpe is a Female
                    wicked


                    Poruka: 3040

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Nista.. nisam te samo skontala. Nemoj ti sta zamjerit.. 01.gif

                    08-11-2011 14:43 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
                    cheri cheri is a Female
                    moder u peMziji




                    Poruka: 3806
                    Location: Svizzera

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        citat od tulpe:

                      Nista.. nisam te samo skontala. Nemoj ti sta zamjerit.. 01.gif


                    Ma, jok, ne pada mi na pamet 01.gif 33.gif

                    08-11-2011 14:54 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
                    tulpe tulpe is a Female
                    wicked


                    Poruka: 3040

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Hvala bogu 01.gif a bila sam se zabrinula malo! 33.gif

                    08-11-2011 16:49 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
                    tana tana is a Male
                    rigorozni




                    Poruka: 17853
                    Location: na prinudnom radu :)
                    pokretac teme Thread Started by tana

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    ha stignem pokusacu da interpretiram tulpe i tozzu.

                    ovo ce biti interesantno. danas, malo kasnije ......

                    ___________________________________________________________________
                    kad ce mostar mama?

                    08-11-2011 17:42 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
                    tulpe tulpe is a Female
                    wicked


                    Poruka: 3040

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    01.gif

                    08-11-2011 17:45 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
                    tana tana is a Male
                    rigorozni




                    Poruka: 17853
                    Location: na prinudnom radu :)
                    pokretac teme Thread Started by tana

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    imam pitanje za tulpe

                    posto nisi usla u kucu ....

                    de mi reci kako kuca izgleda spolja? opisi je.

                    sta mislis kako kuca izgleda iznutra. dakle stojis ispred nje zagledas je i zamisljas kako izgleda iznutra, odgovori na pitanja u vezi kuce. takodje odgovori pitanja vezana za cup.


                    fala

                    ___________________________________________________________________
                    kad ce mostar mama?

                    08-11-2011 18:41 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
                    tulpe tulpe is a Female
                    wicked


                    Poruka: 3040

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Bas ti tana mene na nekog podsjecas 01.gif pa ne mogu ti odgovoriti, jer necu da udjem u kucu. Jednostavno me ne interesuje, to mi nije zanimljivo. I ne vidim je pravo. Vidim samo put svoj.. ali ako hoces bas da nesto insinuiram eto bjela je kuca. Cetvrtasta, bjela.. i opet prolazim pored nje. Zaista me ne interesuje 33.gif

                    08-11-2011 19:16 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
                    tana tana is a Male
                    rigorozni




                    Poruka: 17853
                    Location: na prinudnom radu :)
                    pokretac teme Thread Started by tana

                    tozza Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Suma, puteljak, dan, predstavlja tvoj cilj u zivotu I kako ides do njega.
                    Tozza zna sta mu je cilj – harmonija, unutrasnji mir.
                    Nije siguran koji je pravi put do tog cilja pa istrazuje, proba, ide metodom experimenta.hoce da izadje iz sume na proplanak da bi bolje vidio svoj put kroz zivot I sta mu je dalje raditi. Kad nadje nesto sto ga zanima u zivotu zadrzace se tu jedno vrijeme, i onda ce ici dalje na sljedeci cilj. Njegov zivotni cilj se mijenja iz dana u dan. Mozda nije cak nacisto sa sobom sta konkretno zeli od zivota, osim harmonije.


                    Kljucevi su neka nova nepoznata situacija u zovotu I kako ljudi reaguju na istu.
                    tozza se ne boji nepoznatog, nego narotiv (kaze naravno da ce ih uzeti). Pokusace da iz novih I nepoznatih situacija nekako izvuce korist. Kreativan je (mogu kljucevi valjati za nesto drugo)


                    Kuca je stav prema kuci kao objektu, ali I kao kuco u smislu institucije, dom.
                    pitace ljude da li je ovo dobar put za proplanak (vracam se na cilj u zivotu), dakle svremena na vrijeme ce se posavjetovati s nekim o nekim vaznim stvarima.
                    vracam se na kucu ….. tozza na pati za raskosom, bogatsvom zlatom (brvnara, stolica za ljuljanje, idila)
                    on svoj dom zamislja kao idilu kao utociste(topla, uredna ne previse sterilna). Zeli familiju I djecu u domu svome.


                    Cup je dusa covjekova. Kaze za cup da je veliki, do struka. Nije ostecen a vidi se da je star, kobiva proso svasta nesto. Ne vidi se unutra iako se moze ruka zavuci opet se ne vidi. ako ga okrenes prema suncu mozes vidjeti unutra. Ipak ima nacina da se zaviri u dusu tozinu, ali se treba malo namuciti (ako ga nagnes I okrenes prema suncu). Kaze – “ima nekih stvari dole sitnih”, svjestan je da ima stvari koje ni on ne poznaj unutra.



                    Zidic je problem u zivotu I kako ga ljudi rjesavaju.
                    toza ce se prvo cuditi – okle MENE da ovakav problem snadje. Analizirace problem, razgledati ga sa svih strana(zapalice cigaru na njemu). Rjesice problem na efikasan nacin(ako je u mogucnosti) I nastaviti dalje.



                    ponovo kljucevi - to je kad drugi put u zivotu sretnes potpuno isti nepoznati problem.
                    neki ljudi u ovoj situaciju vec pocinju da se osjecaju nelagodno. vec drugi put ista nepoznata situacija?
                    tozza ce "opet razgledam i metnem u dzep". nema nelagodnosti.


                    Jezero je stav prema sexu.
                    Covjek voli jezera, voli vodu generalno. Ipak ce malo da vaga prije nego sto se upusti u sex (sjesti malo)
                    kaze zagazice prvo - nije od onih kojima libido nadjaca razum.

                    ___________________________________________________________________
                    kad ce mostar mama?

                    08-11-2011 20:17 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
                    tana tana is a Male
                    rigorozni




                    Poruka: 17853
                    Location: na prinudnom radu :)
                    pokretac teme Thread Started by tana

                    tulpe Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Suma, puteljak, dan, predstavlja tvoj cilj u zivotu I kako ides do njega.
                    tulpe zna sta joj je cilj u zivotu ali jos mu se nije primakla.
                    kako ce dosi do cilja smatra nebitnim, bitan je cilj (ta suma me apsolutno ne interesuje, nego ono iza)
                    "jako je kratka suma" znaci da je tulpe jako blizu svog cilja i spokoja.
                    "Idem traziti stazu, neku stazu i uzivati u prirodi. Dugo cu ostati i uzivati u prirodi"
                    nije sigurna kako doci tamo gdje zeli jer nema puteljak utaban, i tulpe ne zeli da ide nasumice nego hoce da nadje neku vodilju,
                    i usput da uziva u procesu trazenja.


                    Kljucevi su neka nova nepoznata situacija u zovotu I kako ljudi reaguju na istu.
                    tulpe nece da uzme kljuceve i osjeca gadjenje prema njima.
                    tulpe se grozi nepoznatih situacija i ne zeli da im dozvoli u svoj svijet, izbjegava ih.



                    Kuca je stav prema kuci kao objektu, ali I kao kuco u smislu institucije, dom.
                    tulpe osjeca veliki otpor prema instituciji kuce. n u kom slucaju nece da udje u nju.
                    cak nakon sto sam je pito da mi pojasni o kuci ona je odgovorila da ne zeli da udje u kucu.
                    nije ni pokusala da je zamisli kako izgleda iznutra.
                    da li to znaci da tulpe ne zeli da se skrasi na jednom mjestu, da li ima neko lose iskustvo - ne znam, mozda.


                    Cup je dusa covjekova.
                    tulpe nije odgovorila nista za cup. tulpe ne dozvoljava nikome da joj se primakne, da joj zaviri u dusu.
                    nema povjerenja u ljude meni se cini. cak ni sama sebi ne dozvoljava da zaviri unutra.
                    ne zeli da zna sta je unutra ( ali mozda je unutra prekrasni cvijet de ti to pogledaj 33.gif )



                    Zidic je problem u zivotu I kako ga ljudi rjesavaju.
                    "Zidic je veliki, vidim ga iz daljine. Ne priblizavam mu se, zadivljuje me, i ja nastavljam dalje"
                    tulpe je snimila problem vec iz daljine, na vrijeme.
                    zaobilazi ga u sirokom luku ne zeleci da ga rjesava. ona ce radije zatvoriti oci nego da se pozabavi problemom.
                    interesantno je da je problem zadivljuje. nisam siguran kako da to protumacim, ali je zanimljivo.

                    ponovo kljucevi - to je kad drugi put u zivotu sretnes potpuno isti nepoznati problem.
                    "Necu ni pogledati, idem dalje". dakle ista nova situacija se dogadja u njenom zivotu,
                    ali ovaj put se tulpe ne gadi na tu situaciju, polako je prihvata kao normalnu jer se vec dva puta dogodila.
                    ipak ce se drzati po strani jos uvijek.



                    Jezero je stav prema sexu.
                    "Jezero je ogromno. Stigla sam pred mrak do njega.. neka ozbiljna, misticna atmosfera, ulijeva mi respekt"
                    evo dugo vec razmisljam kako da ovo shvatim. vrlo interesantna reakcija.
                    tulpe vrlo ozbiljno dozivljava sex i nije sklona avanturama.
                    mozda bi zeljela da ga jos vise istrazi jer kaze da je misticno i da ulijeva respect.
                    "Ja idem dalje, napustam ga smjeskom" znaci da se tulpe nece olako upustiti u sex iako je mami (smjeska se)

                    ___________________________________________________________________
                    kad ce mostar mama?

                    08-11-2011 20:17 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
                    tulpe tulpe is a Female
                    wicked


                    Poruka: 3040

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Tana staza je razlog zasto idem tim putem. Odgovarala sam na pitanja kako su postavljena. Ta staza je moj cilj, i na njoj iskreno ocekujen razna cuda, avanrure, puno radosti.. ne vjerujem da cu se ikad vratiti nazad na taj put. A stazu vec dobro poznajem... 33.gif

                    08-11-2011 20:52 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
                    tana tana is a Male
                    rigorozni




                    Poruka: 17853
                    Location: na prinudnom radu :)
                    pokretac teme Thread Started by tana

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    tako sam i ja skonto tulpe. tebi je staza vaznija od cilja.

                    ja mislim da u tvom cupu ima prekrasan cvijet, samo treba zaviriti 33.gif

                    ___________________________________________________________________
                    kad ce mostar mama?

                    08-11-2011 20:58 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
                    Stranica (8): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                    Postavi novu temu Odgovori
                    Go to:
                    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com