Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » NAUKA » psiho test » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ti mene skroz negativno protumaci bogami 33.gif

08-11-2011 20:59 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ima tana buket.. nije to nego znas ono da bog samo zna sta je dusa... 33.gif

08-11-2011 21:01 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
Morpheus
tozzinjo



Poruka: 1137

RE: tozza Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pa hajde da vidimo onda kako ja gledam sam na sebe tj s cim se slazem :)

      citat od tana:

    Suma, puteljak, dan, predstavlja tvoj cilj u zivotu I kako ides do njega.
    Tozza zna sta mu je cilj – harmonija, unutrasnji mir.
    Nije siguran koji je pravi put do tog cilja pa istrazuje, proba, ide metodom experimenta.hoce da izadje iz sume na proplanak da bi bolje vidio svoj put kroz zivot I sta mu je dalje raditi. Kad nadje nesto sto ga zanima u zivotu zadrzace se tu jedno vrijeme, i onda ce ici dalje na sljedeci cilj. Njegov zivotni cilj se mijenja iz dana u dan. Mozda nije cak nacisto sa sobom sta konkretno zeli od zivota, osim harmonije.


ovo je apsolutno tacno. jednostavno, harmonija se postize i time sto se nadje balans. u ovom slucaju balans izmedju " s cvijeta na cvijet" i monotonije svakodnevnice. zato me generalno i zanima vise stvari u zivotu - em mi je dan tako ispunjeniji em nikad nije naodmet znati jos jedan "zanat". recimo, trenutno pizdim jer ne mogu naci vremena da proceprkam autocad. nakon softvera za obradu zvuka, grafickih programa, malo web dizajna i programiranja...sad me vuche da pokusam ili video montazu ili autocad. tako bih slatko umijesao prste u to :) ali nemam vremena jbg.
i poslednja recenica je super. samo, hajmo je filozofski obrnuti, izvrnuti rasporijed rijeci - osim harmonije, sta konkretno od zivota? nisam nacisto. ;)
to znaci da nisam nacisto sta bi uopster VISE trebalo traziti od zitoa osim harmonije. nemam cilj ovakav ili onakav. plaiv ili zeleni. ta i ta kola su mi cilj ili to i to radno mjesto. ne.
ako mogu da mashtam egoisticno. ja bih volio, stvarno bih volio - ziviti u kamp prikolici i svirati gitaru po trgovima. makar neko vrijeme dok me to ne prodje. ali, ne moze se to s porodicom, ne mogu svi biti nomadi jer ja zelim to da budem. a i ponekad sam, realno suvise veliki konformista da bih nesto tako long term radio...

      citat od tana:

    Kljucevi su neka nova nepoznata situacija u zovotu I kako ljudi reaguju na istu.
    tozza se ne boji nepoznatog, nego narotiv (kaze naravno da ce ih uzeti). Pokusace da iz novih I nepoznatih situacija nekako izvuce korist. Kreativan je (mogu kljucevi valjati za nesto drugo)

volim nove situacije. osjecaj novog. tu moja sujeta igra glavnu ulogu. ops - zurka sa novim licima. nikakv problem, asimiliracu se dok kazes keks. taj osjecaj prilagodjavanja mi je blizak, izazovan. za koliko vremena s nekim mogu biti na jebi si mater od momenta upoznavanja. da ne budem shvacen bukvalno i pogresno - nikad ne znas kad ce ti neko u zivotu trebati..znaci, nova situacija mi je uvijek izazov. novi problem je izazov. tu svi kazu kako ne posusataju i kako su jaki, a ja sam imao par bas nekih jakih lomova zivotnih, i porodicnih tragedija i kad sam nakon njih uspio ono..odplakati pola dana i nakon toga sebi lupiti samar, zapaliti cigar i reci "dosta kukanja, daj da vidimo kako se iscupati iz ovoga" ..tu sam diplomirao.
zato imam tu kontradikciju - jako sam strastven i emotivan, od svadja preko prica sta volim, kako volim i koliko volim..do nekih robotskih momenata kad sam sebe zaprepastim hladnokrvnoscu. realno - ponekad sma previse emotivan u moemntima kad treba mi bas ta hladnokrvnost - i obrnuto, ali sta da se radi. ljudi koji rade, prave greske. oni koji ne rade, ne mogu ni da ih naprave :)

      citat od tana:

    Kuca je stav prema kuci kao objektu, ali I kao kuco u smislu institucije, dom.
    pitace ljude da li je ovo dobar put za proplanak (vracam se na cilj u zivotu), dakle svremena na vrijeme ce se posavjetovati s nekim o nekim vaznim stvarima.
    vracam se na kucu ….. tozza na pati za raskosom, bogatsvom zlatom (brvnara, stolica za ljuljanje, idila)
    on svoj dom zamislja kao idilu kao utociste(topla, uredna ne previse sterilna). Zeli familiju I djecu u domu svome.

hm, ja imam tezu da smo siv mi materijalisit samo na drugaciji nacin. i ja sma materijalista. i to veliki :) priznajem. samo sto mene ne zanimaju statusni simboli - zamkovi u metaforicnom smislu.
ne zanimaju me markirane farmerice. za te iste pare ja odem kod SVOG krojaca i on mi sasije cetvere fantasticne, kakve ja hocu i od kojeg materijala ja hocu. i te moje su unikat u cijelom svijetu, i draze mi je njih imati a ne neke koje svi nose, makar ih zlatom placali. ne zanimaju me kozni sicevi u kolima ni 20" felge aluminijumske

s druge strane, jbg ja imam u sovm malom kucnom studiju opreme dovoljne za neka vise nego solidna kola, po balkanskim standardima. svi na ulici ce vidjeti necija kola, tozzinu opremu nece skoro niko, ali jebe se meni. ja to volim da imam i dajem zadnji dinar na to. imam kolekciju stripova zajebanu. i tu je unesheno dobrih para. i pazim na njih. imam biblioteku sopstvenu, nije nesto glomazna ali je moja. i tu je ulozena pristojna suma. a to sto to niko nece vidjeti - jebe mi se bas.materijalista jesam - zelim da zaradim puno para da kupim bolje zvucnike. pa od boljih, jos bolje. zelim gibsona iz 1970 godine a ne ko sad da imam kopiju stratokastera. zelim da udjem u comic shop i da zaposlim dvojicu da mi sve kupljene romane utovare u kamionet koliko ih ima. zelim u kuci imati jednu sobu samo s policama knjiga.
sve ja to zelim i amteirjalista sam. ali nisma u smislu statusnih simbola, onog cega drugi vide. zato mozda i vise volim baraku, jer me drvo asocira na starinu, na ormare, na police knjiga..

      citat od tana:

    Cup je dusa covjekova. Kaze za cup da je veliki, do struka. Nije ostecen a vidi se da je star, kobiva proso svasta nesto. Ne vidi se unutra iako se moze ruka zavuci opet se ne vidi. ako ga okrenes prema suncu mozes vidjeti unutra. Ipak ima nacina da se zaviri u dusu tozinu, ali se treba malo namuciti (ako ga nagnes I okrenes prema suncu). Kaze – “ima nekih stvari dole sitnih”, svjestan je da ima stvari koje ni on ne poznaj unutra.

pa dobro, manje vise kao i svako. i hitleru se u dusu moglo zaviriti ako s epristupi nanacin na koji adolf misli da je pravi . pitaj evu braun :))))
ali, treba se namuciti. ne zato sto se tesko otvaram, dapace. nego zato sto znam po sebi - i ja se mucim da proniknem u sopstvene dubine a sam sa sobom zivim 35 godina..kako se nece drugi pomuciti :)))
a ima sitnih stvari unutra...treba zaroniti duboko i proceprkati sve to. svjestan sam da ne poznajem sebe dovokljno, uvijek se nadje nesto sitno na dnu, sto i mene iznenadi...


      citat od tana:

    Zidic je problem u zivotu I kako ga ljudi rjesavaju.
    toza ce se prvo cuditi – okle MENE da ovakav problem snadje. Analizirace problem, razgledati ga sa svih strana(zapalice cigaru na njemu). Rjesice problem na efikasan nacin(ako je u mogucnosti) I nastaviti dalje.

ahhhhh ovo je miliiijaaaaaardu posto tacno :))))))))))))))))))
bas taj faozn - okle MENE ovo da snadje...MENE,koji sma sve isplanirao. 50 puta prosao svaku etapu puta u mislima. sve izanalizirao. analizira i analizirao i analizirao....i na krjau jos analizirao :) pa okle onda ovog zida mater mu jebem :)))
bas tako - mene problem zacudi ako naidjem na njega nakon detaljnog planiranja.


      citat od tana:

    ponovo kljucevi - to je kad drugi put u zivotu sretnes potpuno isti nepoznati problem.
    neki ljudi u ovoj situaciju vec pocinju da se osjecaju nelagodno. vec drugi put ista nepoznata situacija?
    tozza ce "opet razgledam i metnem u dzep". nema nelagodnosti.

ne znam sto bi se iko osjecoa nelagodno, ali opet to je smao moje subjektivno misljenje...mogao bih samo kljuceve da skupljam okolo :))))

      citat od tana:

    Jezero je stav prema sexu.
    Covjek voli jezera, voli vodu generalno. Ipak ce malo da vaga prije nego sto se upusti u sex (sjesti malo)
    kaze zagazice prvo - nije od onih kojima libido nadjaca razum.


e, to je tacno. ako smijem tako da se izrazim, imao sam te pickopacenicke faze i generalno mislim da je to dobro imati do sredine dvadesetih godina, jer ako se tad ne izivis, nekako podsvjesno uvijek ostaje to, pa se onda mnogi dokazuju kad ih iuhvati kriza srednjih godina..
daleko od tog da sam mijenjao cure ko carape, daleko sam ja od don zuana, ali ima ona stara - ne jebe lijep nego uporan :)))) a ja sam stvarno u svemu uporan :))))))
salu na stranu, nikad nisam zene shvatao kao brojke pa da kazem spavao sam sa (___) . zene su isto kao i kreveti, u biti. ne pamtis sve na kojima si spavao. neke pamtis. neki su ti drazi od ostalih. s nekima ti je bilo udobnije. ali onda kad nadjes krevet savrsen za sebe, ne razmisljas o onima prije njega kojima je uvijek nesot falilo. svi ti rkeveti, kauchevi za jedno popodne, otomani za prileci ponekad veze/fotelje na rastavljanje...jednostavno se izbrisu iz mozga...

uh sto sma ovo fino reko (evo opet sujete) 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________



    ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

      nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

    08-11-2011 21:02 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
    tulpe tulpe is a Female
    wicked


    Poruka: 3040

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ne znam zasto, ali zaista me zadivljuje, imam strahopostovanje neko, i ne zanima me. A sta je sa jezerom tana? 33.gif

    08-11-2011 21:06 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17853
    Location: na prinudnom radu :)
    pokretac teme Thread Started by tana

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    evo sad vidim da sam prilikom kopiranja zaboravio ne samo jezero nego i ponovo kljucevi situacija.

    prvo sam piso analizu sa strane u notepadu pa sam kopiro na forum. nekako mi je promaklo zadnja dva pasusa. izvini nije namjerno

    eno dodo sam tulpe, pogledaj sada ponovo.

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    08-11-2011 21:26 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    tulpe tulpe is a Female
    wicked


    Poruka: 3040

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Tana hvala. Zamaramo te na poslu.. 33.gif mislim da si sve pogodio osim jezera, jer tu sam sakrila par detalja 01.gif

    08-11-2011 21:40 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17853
    Location: na prinudnom radu :)
    pokretac teme Thread Started by tana

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    nema na cemu tulpe 33.gif

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    08-11-2011 21:40 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    tulpe tulpe is a Female
    wicked


    Poruka: 3040

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    U bocu.. samo jezero e to nisi pogodio 04.gif

    08-11-2011 21:48 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17853
    Location: na prinudnom radu :)
    pokretac teme Thread Started by tana

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    e onda nam nisi sve rekla za jezero 11.gif

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    08-11-2011 22:28 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    tulpe tulpe is a Female
    wicked


    Poruka: 3040

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Pa da nisam.. nisam ni ja bas tako naivna, da odam tajnu o jezeru 27.gif 13.gif 02.gif

    08-11-2011 22:47 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17853
    Location: na prinudnom radu :)
    pokretac teme Thread Started by tana

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    hehehehehhe dakle ostaje na nama da zamislimo 23.gif

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    08-12-2011 17:25 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17853
    Location: na prinudnom radu :)
    pokretac teme Thread Started by tana

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    bas citam ovu temu i kontam .... ha jesam ja nekad bio pametan 11.gif

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    03-13-2014 23:41 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..dok si to piso vjerovatno si imo pickopacenicku fazu 04.gif

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 03-13-2014 u 23:52.

    03-13-2014 23:52 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17853
    Location: na prinudnom radu :)
    pokretac teme Thread Started by tana

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    heheh gledaj ovog zigmunda, kakve veze ovaj test ima sa sexom?

    sex je samo jedan dio testa. 13.gif

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    03-14-2014 16:05 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    berber berber is a Male
    moforaja


    Poruka: 4397
    Location: Na Tepi

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ...ali veliki dio kod onih sto su zamislili veliko jezero 13.gif

    ___________________________________________________________________
    nema vise ni tepe

    03-14-2014 16:28 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
    Stari Grad Stari Grad is a Male
    moforaja




    Poruka: 10597
    Location: iza zvijezde

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ... ja zaspo na pola testa... 02.gif




    --------------

    ___________________________________________________________________
    ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
    on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

      moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
    ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
    ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
    .. dosta je vise i tebe i tvoje
      tiranije
    ...

    03-14-2014 16:40 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
    refleksija refleksija is a Female
    moforaja




    Poruka: 3364
    Location: dark side

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    meni je ovaj test super 01.gif i tana se bio zadao pravo da nam sve izanalizira....bilo bi super da ima neki drugi test ali sa istim znacenjem...da vidimo jesmo li se promjenili 01.gif

    ___________________________________________________________________


      Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

      03-14-2014 16:57 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
      berber berber is a Male
      moforaja


      Poruka: 4397
      Location: Na Tepi

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Tana je ovo pravo analizirao.
      Meni cudno da bi svi ponijeli kljuceve sa sobom da ih zadrze.Ja bi ih odnio do najblize prodavnice ako ima u toj pustinji 13.gif ili ostavio negdje da onaj ko je izgubio ih nadje ako trazio.Medjutim,kad su se pojavili opet kljucevi na drugom mjestu vidis da nisu izgubljeni vec putokaz 13.gif

      ___________________________________________________________________
      nema vise ni tepe

      03-14-2014 21:21 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
      berber berber is a Male
      moforaja


      Poruka: 4397
      Location: Na Tepi

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Stari,propustio si najbolje 01.gif

      ___________________________________________________________________
      nema vise ni tepe

      03-14-2014 21:23 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od tana:

        heheh gledaj ovog zigmunda, kakve veze ovaj test ima sa sexom?

        sex je samo jedan dio testa. 13.gif








      ..cika freud je reko da nije sexa muskarci bi bile obicne svinje

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      03-14-2014 21:29 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      Stranica (8): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com