Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Crvena Noc Za Usa I Canadu (april 3,2010) Louisville,ky,usa » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (15): « prva ... « prethodna 6 7 8 [9] 10 11 12 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Juso Juso is a Male
puter


Poruka: 80
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bilo je super. Pozdrav svima koji su bili, a zahvalio bih organizatorima na super organizaciji

04-05-2010 03:33 Juso is offline Posalji Email za Juso Pregledaj poruke od Juso Dodaj Juso u listu prijatelja
Ale po talama
SexNepoznat

Poruka: 85
pokretac teme Thread Started by Ale po talama

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    http://kliker.info/index.php?id=12733

04-05-2010 12:13 Ale po talama is offline Pregledaj poruke od Ale po talama Dodaj Ale po talama u listu prijatelja
neretva60
SexNepoznat

Poruka: 228
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kao sto Juso rece bilo je super. Nadam se da su svi stigli kuci bez problema. Organizatorima upucujem cestitke za dobru organizaciju. Bilo je fino vidjeti da nas sviju jos uvijek vezu neke tajne niti koje niko nemoze nam uzeti. Puno pozdrava svima!

04-05-2010 15:02 neretva60 is offline Pregledaj poruke od neretva60 Dodaj neretva60 u listu prijatelja
MUMADJAVL MUMADJAVL is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 280
Location: WASHINGTON,D.C.

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Stigli smo bez problema i gubitaka , akcija Lousville nocas mora pasti
je okoncana , javimo se kasnije sa slikama i izvjestajem.. 13.gif 13.gif
Pozdrav svim navijacima i simpatizerima NASEG DRAGOG KLUBA
FORZZA VELEZ!!! 10.gif 18.gif

04-05-2010 16:05 MUMADJAVL is offline Homepage of MUMADJAVL Pregledaj poruke od MUMADJAVL Dodaj MUMADJAVL u listu prijatelja
Edo Edo is a Male
Bad Company




Poruka: 2324
Location: Somewhere in time......

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bilo je super, vidio sam staru raju a vidio raju koju poznajem a nismo se vidjeli jos od rata.
Hvala vam svima na druzenju 10.gif 33.gif forza_velez.gif
Muzicari koji su bili nafesti su zakazali totalno sve su svirali osim pjesama o Mostaru i VELEZU osim naseg Zlaje koji je odma na pocetku feste zagrijavao raju sa Rodjeni Rodjeni itd...
Kad sam cuo pjesmu Gradski kauboj umalo nisam zatvorio kafanu 08.gif , sreca njihova pa su bila dva policajca (ACAB) koji su placeni od gazde restorana (Babinovac) 08.gif
Znam da je skupljeno vise od $10.000 hiljada dolara kako je oficijalno javljeno ali eto ih tamo, nek se organizatori razracunavjau i pokrivaju...
kao sto rekoh bilo je dobro ali je moglo biti puno bolje da su se javili raji pravoj Mostarskoj

FORZA DO GROBA !!!!!

___________________________________________________________________

04-05-2010 16:31 Edo is offline Pregledaj poruke od Edo Dodaj Edo u listu prijatelja
M^M
SexNepoznat



Poruka: 443
Location: Dusom: 43.22, 17.50, Tijelom: 42.37, 71.03

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

e jesi ti biznisman u pm. valjalo bi te za CEOa postavit.

cuj skupilo se vise od 10,000 sigurno :-D

pa zar nebi normalno bilo da se pokriju svi troskovi organiziranja i odrzavanja feste. neznam jesi li ikad takvo nesto organizirao ali nije nimalo jeftino niti bezazleno, sto od muzike, do restorana do itd... nista to nije djaba.

ja sam licno iznenadjen da sa feste od oko 300 ljudi se moze skupiti 10,000 dolara profita. to je po meni i vise nego odlicno. ocekivao sam manje jer znam da da tu ima troska koliko hoces.

cuj skupilo se vise od 10 hiljada sigurno al nek se organizatori razracunavaju :-) .. svasta.

sad nek neko to procita ko nije upucen - i eto kako se mahalske price stvaraju.

___________________________________________________________________
"...Niko na svijetu, provjerite, nema tako lijepo, pitomo, tepanje za svoj klub. U masi navijackih, divljih, ratobornih, zivotinjskih naziva, izmedju tigrova, lavova, svinja, pijetlova, zmajeva, grobara izdvaja se to pitomo RODJENI..."
Senad Hadzifejzovic

04-05-2010 16:44 M^M is offline Posalji Email za M^M Pregledaj poruke od M^M Dodaj M^M u listu prijatelja
Mostarka83 Mostarka83 is a Female
Legally Blonde




Poruka: 3490
Location: U Cernici

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vidila sam slike, predivno 33.gif

___________________________________________________________________
JaMojaTi.gif

04-05-2010 17:36 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
Edo Edo is a Male
Bad Company




Poruka: 2324
Location: Somewhere in time......

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od M^M:

    e jesi ti biznisman u pm. valjalo bi te za CEOa postavit.

    cuj skupilo se vise od 10,000 sigurno :-D

    pa zar nebi normalno bilo da se pokriju svi troskovi organiziranja i odrzavanja feste. neznam jesi li ikad takvo nesto organizirao ali nije nimalo jeftino niti bezazleno, sto od muzike, do restorana do itd... nista to nije djaba.

    ja sam licno iznenadjen da sa feste od oko 300 ljudi se moze skupiti 10,000 dolara profita. to je po meni i vise nego odlicno. ocekivao sam manje jer znam da da tu ima troska koliko hoces.

    cuj skupilo se vise od 10 hiljada sigurno al nek se organizatori razracunavaju :-) .. svasta.

    sad nek neko to procita ko nije upucen - i eto kako se mahalske price stvaraju.



Ti ili nisi dobar ili si chorav 01.gif stipu suplje majke ti....

___________________________________________________________________

04-05-2010 18:25 Edo is offline Pregledaj poruke od Edo Dodaj Edo u listu prijatelja
Muntahta Muntahta is a Female
moforaja




Poruka: 8353
Location: Tamo gdje je moja dusa.

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jedno divno i nezaboravno druzenje.Mostar u malom.Slijede slike. 01.gif

___________________________________________________________________
Prestani brinuti o tome ko te ne voli
ko ima vise ili ko sta radi.
Umjesto toga pocni cijeniti odnose sa onima koji te vole.

04-05-2010 18:46 Muntahta is offline Pregledaj poruke od Muntahta Dodaj Muntahta u listu prijatelja
zutaljka
SexNepoznat

Poruka: 1529

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Muntahta:

    Jedno divno i nezaboravno druzenje.Mostar u malom.Slijede slike. 01.gif


Tako mi je drago da si bila na "Crvenoj noci".Nadam se da ces mi docarati atmosferu 01.gif

04-05-2010 18:54 zutaljka is offline Pregledaj poruke od zutaljka Dodaj zutaljka u listu prijatelja
adis b adis b is a Male
rambling reck




Poruka: 1083

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od M^M:

    e jesi ti biznisman u pm. valjalo bi te za CEOa postavit.

    cuj skupilo se vise od 10,000 sigurno :-D

    pa zar nebi normalno bilo da se pokriju svi troskovi organiziranja i odrzavanja feste. neznam jesi li ikad takvo nesto organizirao ali nije nimalo jeftino niti bezazleno, sto od muzike, do restorana do itd... nista to nije djaba.

    ja sam licno iznenadjen da sa feste od oko 300 ljudi se moze skupiti 10,000 dolara profita. to je po meni i vise nego odlicno. ocekivao sam manje jer znam da da tu ima troska koliko hoces.

    cuj skupilo se vise od 10 hiljada sigurno al nek se organizatori razracunavaju :-) .. svasta.

    sad nek neko to procita ko nije upucen - i eto kako se mahalske price stvaraju.



ne vjerujem da je Edo ciljao na financijsku stranu noci
ipak nije to mala suma a i u ovoj ekonomskoj situaciji dosta je ljudi bez posla pa su se zaputili iz svih krajeva Amerike da bi prisustvovali i velika im hvala
svaka cast organizatorima na prikupljenoj sumi i na organizaciji jer bez njih ne bi bilo Crvene Noci ove godine

medjutim moram podrzati Edu u vezi programa tj. muzike
nakon sto je Zlaja prestao svirati dosli su drugi muzicari da bi otpjevali jednu-dvije pjesme na pocetku (Cudna Jada i ne sjecam se druge) da bi nakon toga preslo u narodnjake i shund koji nije imao nikakve veze niti sa Velezom a niti sa Mostarom. Mi smo se licno za stolom u cudjenju gledali koje su ovo pjesme i odakle ih izvlace, nikad u zivotu nismo culi.
nije bilo navijanja, nije bilo forcanja, Velezovih pjesama je bilo nesto malo na pocetku, nakon Zlaje postalo je jedno obicno kafansko sijelo...ali su opet raja bila tu pa se moglo i podnijeti do odredjenih doba...onda sam morao napustiti...

vjerujem da se ovo mora shvatiti kao pozitivna kritika za buduce Crvene Noci, za buduce/sadasnje organizatore (zavisi ko i gdje organizovao)
niko nije savrsen i svi grijesimo, ali greske ne treba ponavljati...

___________________________________________________________________
...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane adis b dana 04-05-2010 u 19:05.

04-05-2010 19:00 adis b is offline Pregledaj poruke od adis b Dodaj adis b u listu prijatelja
Edo Edo is a Male
Bad Company




Poruka: 2324
Location: Somewhere in time......

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zao mije sto nisam ostao kad su najavili sastanak kako i sta u buduce jer su moja dva druga

morala nazad kuci, inace sam bio spreman da im dam podrsku a i planove za dalji rad jer

znam da mozemo bolje i jache....Mostar u Srcu Velez do Groba forza_velez.gif

___________________________________________________________________

04-05-2010 19:15 Edo is offline Pregledaj poruke od Edo Dodaj Edo u listu prijatelja
Nedim Nedim is a Male
guster




Poruka: 62
Location: Atlanta,Ga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Svim organizatorima se zahvaljujem u moje i u ime mojih gostiju na odlicno odrzanoj i organizovanoj Crvenoj Veceri. Sto se mene tice sve je bilo samo tako...raja su se veselila igrala, uzivala itd...
jos jednom hvala velika!!!

04-05-2010 19:26 Nedim is offline Pregledaj poruke od Nedim Dodaj Nedim u listu prijatelja
MUMADJAVL MUMADJAVL is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 280
Location: WASHINGTON,D.C.

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Moram se nadovezati na Edino i Adisovo misljenje , nije bilo dobro da se
pusta agresorska i okupatorska muzika..Zalosno je da je bilo samo par pjesama
o nasem dragom GRADU, svaka cast Zlaji na himnoj RED ARMY!!!
Kao sto su i mnogi rekli lekcija ubuduce za odrzavanje Crvene veceri i poruka
da se ovakve scene ne ponavljaju jer je doslo do razilazenja raje sa feste..
Hvala organizatorima na svemu , nisam uspio prisustvovati sastanku navijaca
poslije feste iz opravdanih razloga , nadam se da ce se i u buduce pomagati nasem
dragom klubu Velezu i Mostaru..Pare od prodatih karata i donacija , tombole
informacija za pristalice kluba i upravu dobio sam garancije da idu na ruke direktoru
kluba Sedinu Tanovicu i sekretarici Gabrijeli..
Drago mi je bilo vidjeti moje drage komsije, prijatelje, bivse igrace Veleza , navijace
kao i skolske kolege ..

MOSTAR U SRCU -VELEZ DO GROBA!!!

FORZZA VELEZ!!!

04-05-2010 19:36 MUMADJAVL is offline Homepage of MUMADJAVL Pregledaj poruke od MUMADJAVL Dodaj MUMADJAVL u listu prijatelja
Mostarka83 Mostarka83 is a Female
Legally Blonde




Poruka: 3490
Location: U Cernici

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    whWjhDzmv_k



opaaaaaa 13.gif 33.gif

___________________________________________________________________
JaMojaTi.gif

04-05-2010 19:48 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
M^M
SexNepoznat



Poruka: 443
Location: Dusom: 43.22, 17.50, Tijelom: 42.37, 71.03

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Edo:

    Znam da je skupljeno vise od $10.000 hiljada dolara kako je oficijalno javljeno ali eto ih tamo, nek se organizatori razracunavjau i pokrivaju...


Adis, ne svati me pogresno. Moja citava kritika Edi je bazirana na ovoj recenici gore. Eto drago mi je da se radi o nekom ko vjerovatno ne misli nista lose, ali zna se nas narod i kako on razmislja. Zna se kad se ovako nesto kaze da ce prica krenuti.

A na kraju krajeva sumnjam da Edo kao neko ko nije organizator zna koliko je para skupljeno.

Na kraju oni koji se muce da nesto naprave ispadnu vaki naki radi komentara koji pokrene lavinu tracha i onda ljudi dignu ruke od svega. Nije u redu i mislim da bi se trebao on vratit na svoj post i ispravit svoj komentar prije nego ne ispadne nesto sto nije. A pogotovo ako nije mislio nista lose... ovo je forum i svak ziv ovo moze citat.

A sto se tice muzike - nemoras meni pricat o seljackoj muzici... To jako dobro razumijem - o tome nisam ni pricao. Ali bitno je da se ne pravi situacija gdje bi se ljudima koji su se trudili da nesto naprave razbilo ovo sve od glavu radi nekog nepromisljenog komentara.

Bitno je da pomognemo. Ne da odnemognemo. I ovo sve mislim u pozitivnom smislu - nebi da ispadne uvreda ili bilo sta. Stvarno nemam nista ni protiv koga - pogotovo jer vidim da ste svi ucestvovali u ovom - a zna se sta je cilj svega.

___________________________________________________________________
"...Niko na svijetu, provjerite, nema tako lijepo, pitomo, tepanje za svoj klub. U masi navijackih, divljih, ratobornih, zivotinjskih naziva, izmedju tigrova, lavova, svinja, pijetlova, zmajeva, grobara izdvaja se to pitomo RODJENI..."
Senad Hadzifejzovic

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane M^M dana 04-05-2010 u 20:48.

04-05-2010 20:44 M^M is offline Posalji Email za M^M Pregledaj poruke od M^M Dodaj M^M u listu prijatelja
beli beli is a Male
moforaja




Poruka: 4109
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

samo je nebo....ForzaVelez

Attachment:
velez.bmp (118 KB, 36 downloads)

___________________________________________________________________
audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
Princ cuvaj mjesto na seciji....

04-05-2010 20:53 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
Edo Edo is a Male
Bad Company




Poruka: 2324
Location: Somewhere in time......

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

MM iako nisam organizator, na dan prije sam dosao i bio upucen koje sve pokrivao i sta je pokrivao..

Tako da racunica je cista i znam racunati 01.gif

Onu moju recenicu nek citaju kako hoce i nek prevode kako hoce "nemam oraha u djepovima"

kao sto rekoh i ja sam podrzavam i zahvaljujem na trudu za organizovanje 10.gif

ali mozemo bolje i jache a ima dosta raje koja znaju svirati i pjevati i recitovati pjesme o Mostaru i Velezu !!!!!

___________________________________________________________________

04-05-2010 20:56 Edo is offline Pregledaj poruke od Edo Dodaj Edo u listu prijatelja
Edo Edo is a Male
Bad Company




Poruka: 2324
Location: Somewhere in time......

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Gazdi JOKERA Sudi samo zelim da cestitam i podrzim ga za sve sto je uradio 10.gif

Samo se kod njega moglo chuti i navijati i veseliti na nas nacin 10.gif forza_velez.gif

___________________________________________________________________

04-05-2010 21:12 Edo is offline Pregledaj poruke od Edo Dodaj Edo u listu prijatelja
Edo Edo is a Male
Bad Company




Poruka: 2324
Location: Somewhere in time......

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Suda sa rajom 10.gif


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

___________________________________________________________________

04-05-2010 21:17 Edo is offline Pregledaj poruke od Edo Dodaj Edo u listu prijatelja
Stranica (15): « prva ... « prethodna 6 7 8 [9] 10 11 12 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com