Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Evropsko Fudbalsko Prvenstvo » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): [1] 2 3 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4406
Location: Na Tepi

Evropsko Fudbalsko Prvenstvo Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo sa kom ce m o megdan dijeliti

Bosna i Hercegovina
Albanija
Luksemburg
Francuska
Rumunija
Bjelorusija

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

02-07-2010 14:57 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
djelda djelda is a Male
raja




Poruka: 1646
Location: dolina grka

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nije loše 10.gif

Mislim da imamo dobre izglede 10.gif

___________________________________________________________________
Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

02-07-2010 15:19 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
Viking Viking is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 422
Location: daleko brato

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Prvi smo u grupi.
Igraj Bosno i Hercagovino ale ale aleeeeeeeeeeeeeeeeee

02-07-2010 15:56 Viking is offline Pregledaj poruke od Viking Dodaj Viking u listu prijatelja
bajta bajta is a Male
avenija kruzno


Poruka: 136
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hajmo bosno.... 10.gif

02-07-2010 16:08 bajta is offline Pregledaj poruke od bajta Dodaj bajta u listu prijatelja
pala pala is a Male
raja




Poruka: 1586
Location: Avenija 77

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ko pobjedi u Bjelorusiji i Albaniji taj 100% ide na Evropsko. Nadati se najboljem.
Hajmo Bosno hajmo Hercegovino

___________________________________________________________________
VELEZ JE GOROSTAS KAO PLANINA PO KOJOJ JE DOBIO IME

02-07-2010 16:23 pala is offline Pregledaj poruke od pala Dodaj pala u listu prijatelja
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8039

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Imamo sanse 10.gif


HAJMO BOSNO HAJMO HERCEGOVINO ....

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

02-07-2010 16:26 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
Custa Custa is a Male
avenija kruzno




Poruka: 110
Location: boston

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tek izvuceni parovi a Susic (u "Avazu") vec proglasio Francuze za pobjednike grupe, a mi cemo se boriti za drugo mjesto. A cijelo vrijeme prizeljkivao bas njih za protivnike. 14.gif

02-07-2010 17:20 Custa is offline Pregledaj poruke od Custa Dodaj Custa u listu prijatelja
Mesha Mesha is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 439
Location: tu je blizu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pala:

    Ko pobjedi u Bjelorusiji i Albaniji taj 100% ide na Evropsko. Nadati se najboljem.
    Hajmo Bosno hajmo Hercegovino





U Albaniji inekako,ali Bjelorusiju æe teško biti uopšte pobjediti.
Mislim da je grupa teška,ali može se proæi. 10.gif

___________________________________________________________________
NEMOJ DA TE STRAH OD PORAZA SPRIJEÈI DA ZAIGRAŠ

02-07-2010 18:57 Mesha is offline Pregledaj poruke od Mesha Dodaj Mesha u listu prijatelja
Dzani Dzani is a Male
moforaja




Poruka: 2023
Location: Coming near You!!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Eh ako se sad ne uspijemo plasirati na EP onda necemo nikad.

02-07-2010 19:44 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
metallica metallica is a Male
moforaja




Poruka: 8228
Location: CH.WILLA(uglavnom)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

samo pametno "jebo Francuze" 12.gif 35.gif 19.gif

bez zeze bodove treba donosti iz albanije rumunije i bjelotusije onda mozes sebi dozvoliti da izgubis od Francuza ako pocnu igrati onako kako oni mogu

___________________________________________________________________

    02-07-2010 22:21 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
    Provler2 Provler2 is a Male
    moforaja




    Poruka: 3154
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Custa:

      Tek izvuceni parovi a Susic (u "Avazu") vec proglasio Francuze za pobjednike grupe, a mi cemo se boriti za drugo mjesto. A cijelo vrijeme prizeljkivao bas njih za protivnike. 14.gif
    Upravo to. Jebesh predvodnika ako te odma strpa na drugo mjesto. Pape bio si legenda ali za ovu izjavu mogu ti rech samo ovo : USHA !!!!

    02-07-2010 23:52 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
    RIO RIO is a Male
    bice nesto od mene




    Poruka: 452
    Location: Tamo gdje je sunce najljepse, i gdje protice zelena ljepotica...

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ma nema nista od toga nama da daju da smo mi sami u grupi ko god bio trener reko bi mi cemo biti drugi, i ovog puta ako budemo drugi i odemo u baraz ispali smo, baraz je jaci nego grupe. i to je to u nas se odmah racuna evo mi cemo biti drugi i onda neodemo nigdje, pa kontaj da cemo biti prvi pa ako budemo budemo, i bilo koja grupa da nas je zapala mi bi gledali to drugo mjesto.
    GLUPOSTI, svak svakoga moze dobiti i tako se treba postaviti odmah na pocetku stisnuti i svaku utakmicu igrati do maximuma, ko ga j... pa sta bi da bi...

    ___________________________________________________________________
    Gle, ko bi rek'o, ja sjedim sasvim sam ko zatocenik svoje sugestije, svjestan da bez nje ja propadam i nestajem brzinom svjetlosti....

    02-08-2010 08:25 RIO is offline Homepage of RIO Pregledaj poruke od RIO Dodaj RIO u listu prijatelja
    RIO RIO is a Male
    bice nesto od mene




    Poruka: 452
    Location: Tamo gdje je sunce najljepse, i gdje protice zelena ljepotica...

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      http://www.24sata.info/sport/fudbal/25857-Ivica-Osim-BiH-favorit-grupi.html



    Ovako se ide na kvalifikacije

    ___________________________________________________________________
    Gle, ko bi rek'o, ja sjedim sasvim sam ko zatocenik svoje sugestije, svjestan da bez nje ja propadam i nestajem brzinom svjetlosti....

    02-08-2010 11:44 RIO is offline Homepage of RIO Pregledaj poruke od RIO Dodaj RIO u listu prijatelja
    metallica metallica is a Male
    moforaja




    Poruka: 8228
    Location: CH.WILLA(uglavnom)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od RIO:

        http://www.24sata.info/sport/fudbal/25857-Ivica-Osim-BiH-favorit-grupi.html



      Ovako se ide na kvalifikacije


    jedan je Svabo 10.gif 10.gif

    ___________________________________________________________________

      02-08-2010 12:41 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
      hase hase is a Male
      avenija kruzno


      Poruka: 115

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Sanse da odemo su sasvim minimalne . I to baraz . Prvo Paltini nece dozvoliti da Francuska igra baraz vec ce sve uciniti da budu prvi . Albanija je jaka kuci i tamo ne bi dobio ni Brazil . Gledo sam Dance i Portugalce kad su igrali tamo . Dobro su se namucili . Bjelorusija je dobro namucila Hrvatsku koja je puno bolja nego nas tim . Da ne bi Runje u Zagrebu koji je spasavao sve zivo .... Jedini Loxemburg mozemo dobiti u obje utakmice i to maksimlanim zalaganjem . Rumune , s kojima smo igrali dvije utakmice i obje ozgubili tesko da mozemo dobiti , imaju mladu reprezentaciju . Ko zna mozda i uspjemo pobjediti kuci . da smo upali u grupu gdje je Svedska mozda bi imali sanse ovako .... tesko tesko . Nemamo mi igraca za tih veliikih prestava jos ali bit ce ako Bog da . Medunjanin , Pjanic Zec . ce biti nosioci igre za kojih yti cetri godine kad bude borba za svjetsko prvenstvo . Do tada cemo najvjerovatnije biti samo sparing partneri

      02-08-2010 20:31 hase is offline Pregledaj poruke od hase Dodaj hase u listu prijatelja
      ria ria is a Female
      miss foruma 2010




      Poruka: 3067
      Location: mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ....ni carinski nije ovako razvaljivao nogomet...mada...tu ste negdje 10.gif 01.gif

      ___________________________________________________________________
      girl_ahaa.gif

      02-08-2010 21:06 ria is offline Pregledaj poruke od ria Dodaj ria u listu prijatelja
      abraxas abraxas is a Male
      moforaja




      Poruka: 6999
      Location: Jazzbina Abraxas

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ja oèekujem sve jugo ekipe na EP. 10.gif

      02-08-2010 21:13 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
      ria ria is a Female
      miss foruma 2010




      Poruka: 3067
      Location: mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ...ma nema šanse 32.gif

      ___________________________________________________________________
      girl_ahaa.gif

      02-08-2010 21:33 ria is offline Pregledaj poruke od ria Dodaj ria u listu prijatelja
      capljinac capljinac is a Male
      raja




      Poruka: 1676
      Location: na Neretvi

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od ria:

        ...ma nema šanse 32.gif
      pa nije valjda da nam nogometasi opet ostaju kuci 18.gif 23.gif

      ___________________________________________________________________
      Kamen,krs i maslina
      vinograd i Neretva
      najljepsa je zemlja ta
      moja Hercegovina.

      02-08-2010 21:36 capljinac is offline Pregledaj poruke od capljinac Dodaj capljinac u listu prijatelja
      ria ria is a Female
      miss foruma 2010




      Poruka: 3067
      Location: mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ...vidjet æemo...tko to zna 01.gif

      ___________________________________________________________________
      girl_ahaa.gif

      02-08-2010 21:38 ria is offline Pregledaj poruke od ria Dodaj ria u listu prijatelja
      Stranica (4): [1] 2 3 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com