Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Evropsko Fudbalsko Prvenstvo » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 [2] 3 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
capljinac capljinac is a Male
raja




Poruka: 1676
Location: na Neretvi

RE: Evropsko Fudbalsko Prvenstvo Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od berber:

    Evo sa kom ce m o megdan dijeliti

    Bosna i Hercegovina
    Albanija
    Luksemburg
    Francuska
    Rumunija
    Bjelorusija
Berberu, mozda ostane i ovakav poredak na kraju kvalifikacija 10.gif
VOLIM TE BOSNO I HERCEGOVINO

___________________________________________________________________
Kamen,krs i maslina
vinograd i Neretva
najljepsa je zemlja ta
moja Hercegovina.

02-08-2010 21:38 capljinac is offline Pregledaj poruke od capljinac Dodaj capljinac u listu prijatelja
ria ria is a Female
miss foruma 2010




Poruka: 3067
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

...hoæe 100% 01.gif

___________________________________________________________________
girl_ahaa.gif

02-08-2010 21:41 ria is offline Pregledaj poruke od ria Dodaj ria u listu prijatelja
hase hase is a Male
avenija kruzno


Poruka: 115

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Susic ako je pametan treba prvu utakmicu da predlozi francuzima u Sarajevu odmah . Mozda ih tu na prepad uhvatimo . Da se zna da ce sadasnji selektor Francuske sigurno dobiti nogu samo se ceka SP . Gledo sam Rumune protiv Srbije . Nisu losi . Capljinac
ja mislim da ce tabela na kraju biti ovakva
Francezi
Rumunija
BiH
Albanija
Bjelorusija
Luxemburg

02-08-2010 21:43 hase is offline Pregledaj poruke od hase Dodaj hase u listu prijatelja
Provler2 Provler2 is a Male
moforaja




Poruka: 3154
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    oDVPD9c98O8

02-08-2010 21:51 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
Provler2 Provler2 is a Male
moforaja




Poruka: 3154
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Rumuni su stvarno dobri 04.gif

02-08-2010 21:51 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
hase hase is a Male
avenija kruzno


Poruka: 115

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pa srbi bi nas namlatili ko beba zvecku . Dobro kaze Susic da je ok sto nismo dobili susjede . Cak i sa CG bi bilo rutavo . Pa ni Makedoniju nismo mogli dobit u Zenici 19.gif

02-08-2010 22:47 hase is offline Pregledaj poruke od hase Dodaj hase u listu prijatelja
metallica metallica is a Male
moforaja




Poruka: 8228
Location: CH.WILLA(uglavnom)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Provler2:

    Rumuni su stvarno dobri 04.gif


kod njih je "smjena generacija" mozemo ih dobiti ali treba biti Maximalno ozbiljan jer znaju igrati lopte i znaju "ciganluke" isto kao npr. talijani

___________________________________________________________________

    02-08-2010 22:51 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
    Carinsko djete Carinsko djete is a Male
    DAIDJA




    Poruka: 76

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Hase idi kuci heklaj bola,okani se fudbala 01.gif

    ___________________________________________________________________

      02-08-2010 22:51 Carinsko djete is offline Posalji email za Carinsko djete Pregledaj poruke od Carinsko djete Dodaj Carinsko djete u listu prijatelja
      metallica metallica is a Male
      moforaja




      Poruka: 8228
      Location: CH.WILLA(uglavnom)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od hase:

        Pa srbi bi nas namlatili ko beba zvecku . Dobro kaze Susic da je ok sto nismo dobili susjede . Cak i sa CG bi bilo rutavo . Pa ni Makedoniju nismo mogli dobit u Zenici 19.gif



      Srbi imaju odlcan tima sve extra igraci meni su jaci od Hrvatske a sto je najvaznije imaju Extra selektora, Antara je trener nad trenerima

      ___________________________________________________________________

        02-08-2010 22:52 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
        Dzani Dzani is a Male
        moforaja




        Poruka: 2023
        Location: Coming near You!!

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od hase:

          Susic ako je pametan treba prvu utakmicu da predlozi francuzima u Sarajevu odmah . Mozda ih tu na prepad uhvatimo . Da se zna da ce sadasnji selektor Francuske sigurno dobiti nogu samo se ceka SP . Gledo sam Rumune protiv Srbije . Nisu losi . Capljinac
          ja mislim da ce tabela na kraju biti ovakva
          Francezi
          Rumunija
          BiH
          Albanija
          Bjelorusija
          Luxemburg


        Jaki su bjekorusi i albanci, gledo sam obadvije ekipe cak su se jace ekipe od nase mucili s'njima. Ovo nije teska grupa za BiH ako budemo znali malo odgovornije igrati i chuvati mrezu. Mi smo Bosandjerosi i Hercegovci, mi volimo da se uzdizemo cak i to previse.....samo kad cujem onu istu pricu"Mi mozemo svakoga pobjedit", a jos nista nismo dokazali, ako se se dobro sjecam prije 5 godina su nas rumuni pravo nabusili. Tad smo bili treci u grupi falio nam samo bod ili dva boda da se kvalifikujemo. Imamo Edina Dzeku kojeg ce sigurno dvojica ili trojica vazda chuvat dok ovi ostali prosjecni i manje nego prosjecni igraci budu nosili ekipu.

        02-08-2010 23:05 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
        hase hase is a Male
        avenija kruzno


        Poruka: 115

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Carinsko djete:

          Hase idi kuci heklaj bola,okani se fudbala 01.gif

        Ma ne znam , haj ti 13.gif Okle tebe jadnice

        02-08-2010 23:26 hase is offline Pregledaj poruke od hase Dodaj hase u listu prijatelja
        hase hase is a Male
        avenija kruzno


        Poruka: 115

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Dzani:

              citat od hase:

            Susic ako je pametan treba prvu utakmicu da predlozi francuzima u Sarajevu odmah . Mozda ih tu na prepad uhvatimo . Da se zna da ce sadasnji selektor Francuske sigurno dobiti nogu samo se ceka SP . Gledo sam Rumune protiv Srbije . Nisu losi . Capljinac
            ja mislim da ce tabela na kraju biti ovakva
            Francezi
            Rumunija
            BiH
            Albanija
            Bjelorusija
            Luxemburg


          Jaki su bjekorusi i albanci, gledo sam obadvije ekipe cak su se jace ekipe od nase mucili s'njima. Ovo nije teska grupa za BiH ako budemo znali malo odgovornije igrati i chuvati mrezu. Mi smo Bosandjerosi i Hercegovci, mi volimo da se uzdizemo cak i to previse.....samo kad cujem onu istu pricu"Mi mozemo svakoga pobjedit", a jos nista nismo dokazali, ako se se dobro sjecam prije 5 godina su nas rumuni pravo nabusili. Tad smo bili treci u grupi falio nam samo bod ili dva boda da se kvalifikujemo. Imamo Edina Dzeku kojeg ce sigurno dvojica ili trojica vazda chuvat dok ovi ostali prosjecni i manje nego prosjecni igraci budu nosili ekipu.
        Sad kad ovi " znalci " padnu po tebi 13.gif Moja prognoza je da je i trece mjesto uspjeh za ovu reprezentaciju

        02-08-2010 23:28 hase is offline Pregledaj poruke od hase Dodaj hase u listu prijatelja
        berber berber is a Male
        moforaja


        Poruka: 4403
        Location: Na Tepi
        pokretac teme Thread Started by berber

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Drag si mi samo sto si optimista.

        Prvo mjesto garant. 10.gif

        ___________________________________________________________________
        nema vise ni tepe

        02-09-2010 00:22 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
        capljinac capljinac is a Male
        raja




        Poruka: 1676
        Location: na Neretvi

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od hase:

          Susic ako je pametan treba prvu utakmicu da predlozi francuzima u Sarajevu odmah . Mozda ih tu na prepad uhvatimo . Da se zna da ce sadasnji selektor Francuske sigurno dobiti nogu samo se ceka SP . Gledo sam Rumune protiv Srbije . Nisu losi . Capljinac
          ja mislim da ce tabela na kraju biti ovakva
          Francezi
          Rumunija
          BiH
          Albanija
          Bjelorusija
          Luxemburg
        a kakva crna prva utakmica s crnim vrancuzima, eto vidis da bubas ko maksim po diviziji hebem ti znanje o lopti, nama treba jebeni Luxemburg, KARTONI NAM SE PRENOSE, Salihovic crveni 4 utakmice, imamo pozutijelih kisu.... da ne nabrajam sad....neznam ni ja vise.....

        ___________________________________________________________________
        Kamen,krs i maslina
        vinograd i Neretva
        najljepsa je zemlja ta
        moja Hercegovina.

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane capljinac dana 02-09-2010 u 02:08.

        02-09-2010 02:07 capljinac is offline Pregledaj poruke od capljinac Dodaj capljinac u listu prijatelja
        green green is a Male
        Super Moderator


        Poruka: 7086
        Location: BiH

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        I Ivica Osim je izjavio da bi dobro bilo u prvom meèu imat Rumune, pa ih dobiti i tako natjerati da oni otimaju bodove ostalima, a nije pomislio na te žute kartone i Salihoviæa da neæe igrati.
        A vidim potencirate taj baraž, pa dosta je više bilo tog baraža, to je optereæenje kad se ide na Svjetsko prvenstvo, pa malo ekipa iz Europe primaju, ali ovo je sad druga prièa, bar jue mrvicu lakše, zar ne?

        I slažem se, grupa je teoretski mogla biti i lakša, ali i dvaput teža od ove, tako da treba biti zadovoljan grupom i protivnicima. Sretno!

        ___________________________________________________________________

          02-09-2010 02:18 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
          Radobolja Radobolja is a Male
          trudim se


          Poruka: 222
          Location: Den

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          bogami zafrkana grupa
          Francuzi ce dobiti novog selektora garant poslije svijetskoga prvenstva,prema tome nemamo sanse ako budu pozvani oni koji nisu trenutno u repki
          Rumunija je Rumunija ,protiv njih cemo izgubiti obe utakmice nazalost,oni su cigani i igraji dobar nogomet
          Bjelorusija zeznuta ,imaju dobre driblere i ok odbranu,
          Hrvati se mucili s njima
          Albanija je u napretku i bogami ako uzmemo bod u gostima biti ce dobro,kuci bi ih trebali dobiti
          Luksemburg takodje u napretku niko ih nije nabio u kvalifikacijama,cak su dobili Svicarce
          prema tome totalno zafrkana grupa i daj boze da budemo drugi

          02-09-2010 03:02 Radobolja is offline Pregledaj poruke od Radobolja Dodaj Radobolja u listu prijatelja
          Provler2 Provler2 is a Male
          moforaja




          Poruka: 3154
          Location: usa

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Kod vas Radobolja svi u napretku. Pa vala je Bih napredovala bolje u zadnjih 2 godine nego sve te reprezentacije shto ih nabroja. 01.gif

          02-09-2010 03:44 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
          Dzani Dzani is a Male
          moforaja




          Poruka: 2023
          Location: Coming near You!!

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          A nama baraz je 24.gif bio 35.gif

          Nemamo sanse, nismo imali ni za kvalifikacije SP pa smo izgurali baraz..... jedino ako opet budemo imali srece.

          Susic djabe gubi vrijeme na Papanu i Salihi, bola ko ih sisa nece da igraju pusti te ih vise......eto koliko smo jaki da moras molit ovu dvojicu da igraju. A pricamo o nekim velikim turnirima i kako mozemo svakoga dobiti....kad hocemo 19.gif 04.gif

          broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Dzani dana 02-09-2010 u 05:25.

          02-09-2010 05:18 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
          Provler2 Provler2 is a Male
          moforaja




          Poruka: 3154
          Location: usa

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Kao i obichno , Dzani kenja 01.gif

          02-09-2010 06:02 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
          Radobolja Radobolja is a Male
          trudim se


          Poruka: 222
          Location: Den

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Provler2:

            Kod vas Radobolja svi u napretku. Pa vala je Bih napredovala bolje u zadnjih 2 godine nego sve te reprezentacije shto ih nabroja. 01.gif



          Tu si u pravu Provler
          Zaista smo puno napredovali,ali trebamo biti realni i spustiti loptu na zemlju
          Imamo sjajne golmane,Spahica,Misimovica i Dzeku .Oni su kostur ekipe.ali nama fali jos jedan stoper ,dobri bekovi,defanzivna sredina i brza krila
          Znaci jedva mozemo sastaviti 11 kvalitetnih igraca
          Kada dobijemo dobre zamjene to jest kvalitetnog 12,13 i 14 igraca onda mozemo govoriti o prvom mjestu

          02-09-2010 07:30 Radobolja is offline Pregledaj poruke od Radobolja Dodaj Radobolja u listu prijatelja
          Stranica (4): « prethodna 1 [2] 3 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com