Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Epilog: Bolje da smo se priklju » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 [3] 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4421
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ove godine svi dijasporci idu na boracko jezero kazu "nece u rvacku"!!!! 13.gif

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

02-10-2010 22:38 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
Ferrari Ferrari is a Male
mister foruma '03, '04




Poruka: 1841
Location: Maranello

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jeli istina da su u Zagrebu nedavno osvanula ova dva Grafita ? 18.gif


"Evo vam vaši Hercegovci - vratite nam naše Srbe"

I

Protjerali smo Srbe riješit æemo se i Hercegovaca


Nedavno sam bio u prilici i radio sam par sedmica sa jednim pravim Zagrepcanom
bas nam ono dobro bilo , mozes s njim o svemu bez ikakvih ustrucavanja ...
i nakon par dana kaze meni 'cuj stari pa niste vi hercegovci bas svi isti'

hahahah , ma ja reko ... nisam zelio ulaziti u rasprave ne kontaju oni to ,
a nemam vise ni zivaca objasnjavati nase idiotizme ...

___________________________________________________________________
Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

02-10-2010 22:48 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4421
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

nesmijem mu ime napisati.
barba u baskim vodama mi rece:
dolazi papa da nam donese oruzje da istjeramo ercegovce.
a baba na opijaci u makarskoj vice,ma ljudi smo nismo shkutori 13.gif

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

02-10-2010 22:58 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
zelenizub zelenizub is a Male
trudim se


Poruka: 175

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od R2-D2:

    ....Sta je htjela reci...Ima vise Hrvatskih zastava nego u samoj Hrvatskoj...



sta ti smetaju zastave konstitutivnog naroda u bih . pa isto to gledas u americi pa ne zugas na njih .


ps.

mozes li ti pisati da te ceo svet razume . nauci bolan maternji jezik . kad citam tvoje postove moram naci prevodioca , djeca moja bolje pisu od tebe .nisi mi jasan.
ovo je samo mala kritika a ne zuganje , za tvoje dobrro .

___________________________________________________________________
Vreme je za pravdu
Vreme je za istinu
Ah, ah kakva sreca
Disciplina bit ce veca

02-11-2010 00:09 zelenizub is offline Pregledaj poruke od zelenizub Dodaj zelenizub u listu prijatelja
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6556
Location: Cernica-Mo-London

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sta je zeleni i moderi ti smetaju,
sta mislis da ti ja malo otvorim posebnu komoru,samo za tebe 10.gif
da ti niko vise ne zasmeta.
da nebi ponavljao komentar kao na drugoj temi....
sto se mene tice imate diplomatske tablice
pa vi samo prznite gdje god stignete
ali bice ona stara,sam pao sam se ubio
25.gif

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

02-11-2010 01:33 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
vvb vvb is a Male
brato


Poruka: 518
Location: MO/sa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od chaba:


    apsolutno, od velike veæine ljudi, tih tzv. autohtonih, ako takvo nešto postoji. i nije nimalo ugodno. ali opet ti kažem, moj naèin borbe protiv toga, nije napadanje sdp-a, mesiæa, kukanje da kad su me trebali su me zvali, a sad odjebavaju... to je tužno i dosadno.

    a najbitnija reèenica koju si ti naveo u gornjem postu je : samo da bi se odvukla pozornost s drugih problema. Vjeèni problem ovih država.. tako im je svima lako odvuæ pozornost od bitnih stvari. Evo, vidim idu izbori u BiH, naravno da su teme opet šupljaci, Maoèe, treæi entiteti i referendumi, gadi mi se više sve to. A koji dan nakon izbora, slijedi prodavanje elektroprivrede. i to je to onda. eto vam svaki dan po jedan referendum i entitet i akcije protiv raspiratelja mržnje. kad sve posjeduju austrijanci, ameri i talijani.. vjerujem da oni i financiraju novine koje samo o ovim gore navedenim temama pišu.


E vidis greska, zvao si me kad ti trebam sad me ostavi na miru!! To trebam! A zasto te nece ostaviti na miru? Pa ima 1,8 mlrd razloga godisnje ( ne racunajuci bezocnu i drsku pljacku Buskog jezera ). Onoga trenutka kad me ostavi na miru ona ce se 1,8 mlrd barem upola smanjiti a broj onih koji ce izlaziti na izbore za predsjednika ili Sabor RH bit ce zanemarivo mali. To je problem.

Ali da bi se to rijesilo, prvo i osnovno treba rijesiti kod svoje kuce. Srediti ovu nasu drzavu kako svima odgovara. Sjesti i dogovarat se, ne prestajat dok se ne dogovori!!! E u tom kontekstu se pominje 3. entitet kao najrealnija opcija ( bolje reci: najmanje zlo ). Pa se trazi kontruktivnost prijedloga politicara i novinara iz RH, a ne samo kritiziranje i kukanje kako im otimamo novac poreznih obveznika...

02-11-2010 09:13 vvb is offline Posalji Email za vvb Pregledaj poruke od vvb Dodaj vvb u listu prijatelja
chaba chaba is a Male
moforaja




Poruka: 2558
Location: EU

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

@ ferrari,

ne vidjeh te grafite, al lako moguæe. a iznenade se purgeri pravo, dovodio sam ih par, svi zinu. a bome se i provedu dobro i najedu. prije desetak godina sam i zagrepèanku jednu doveo, pa me razoèara žrna nakon dva komentara, prvi, "pa vi imate lift u zgradi", a drugi "wooow, imaš klavir u stanu".

@berber

živ bio, koliko ti komentara napisa a da u njima ne spomenu škutore, latine, rvacku i ustaše. da nisi malo optereæen time?

@vvb

ja i ti se u principu slažemo oko svega. to oko buškog blata pogotovo, to jest lopovluk rijetko viðen. al ko je tu odgovoran? pa kakva je to država koja dopušta da joj se tako krade struja?? hrvatska mora riješit pitanje lažnih penzija u bih, lažnih porodiljnih naknada i onih za nezaposlene, stvari koji se dobiju jednim jedinim papirom, prebivalištem. kažu da u metkoviæu ima 5000 registriranih dadilja ili èistaèica iz hercegovine. svaka za jedno dijete dobije 1000 i nešto kuna mjeseèno. pa uraèunaj i to.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane chaba dana 02-11-2010 u 10:35.

02-11-2010 10:35 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
Hogar Hogar is a Male
moforaja


Poruka: 2729
Location: daleko

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Chabu za El Presidentea 01.gif 10.gif
Respect, ima li ista gore kad te trpaju u istu vrecu s nekim s kim nemas nikakve veze osim neke slucajne geografske, religiozne ili nacionalne pripadnosti.

___________________________________________________________________
lose,lose MSP

02-11-2010 13:29 Hogar is offline Pregledaj poruke od Hogar Dodaj Hogar u listu prijatelja
chaba chaba is a Male
moforaja




Poruka: 2558
Location: EU

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

joj, Hogar, još mi pade na pamet, još sam ja mislim i studirao, znaèi godina je negdje 98.
odnese me djavo na onaj atletski miting, hanžek takozvani, ja s jednim ljubušakom i jednim poššaninom ( 2 š) sjedim na tribinama, a ispod nas tri putera, jedno 16 godina, melju li ga melju, zagrepèanke 3. I trka na 100 m, ova jedna poèe slinit nad crncem, ne sjeæam se više koji je bio, te
"joj, kak je dobar", "joj vidi mu mišiæe, "joj ovo joj ono".. a kaže njoj druga, "ajde, kaj bu ti mama rekla da ga kuæi dovedeš", a kraljica mrtva hladna "èuj kaj bi mi rekla. pa rekla bi bolje to nego hercegovac"

13.gif 13.gif

02-11-2010 13:34 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
Hogar Hogar is a Male
moforaja


Poruka: 2729
Location: daleko

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif 13.gif
Ma kontam te 100 %, tako i meni ovdje Norvezani svasta lanu na muslimane, sta ces im ljudi svasta procitaju vide na TV-u i stvore sebi negativnu sliku, a kontaju da ja to ne mogu biti. Bilo je komicnih situacija.

___________________________________________________________________
lose,lose MSP

02-11-2010 13:56 Hogar is offline Pregledaj poruke od Hogar Dodaj Hogar u listu prijatelja
ria ria is a Female
miss foruma 2010




Poruka: 3067
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

...ta æe purgeri...papci 01.gif

___________________________________________________________________
girl_ahaa.gif

02-11-2010 14:39 ria is offline Pregledaj poruke od ria Dodaj ria u listu prijatelja
ria ria is a Female
miss foruma 2010




Poruka: 3067
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..jok...ne bi joj mater bila ponosna da kuæi dovede "kolino" 02.gif

___________________________________________________________________
girl_ahaa.gif

02-11-2010 14:41 ria is offline Pregledaj poruke od ria Dodaj ria u listu prijatelja
R2-D2 R2-D2 is a Male
BUKACHAAAAA


Poruka: 5594
Location: La La Land

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

......

___________________________________________________________________
I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
Sha-Shi is my name..and off course,

    I do piss excellence in the morning..

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane R2-D2 dana 02-11-2010 u 18:42.

02-11-2010 18:29 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
R2-D2 R2-D2 is a Male
BUKACHAAAAA


Poruka: 5594
Location: La La Land

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od chaba:

    joj, Hogar, još mi pade na pamet, još sam ja mislim i studirao, znaèi godina je negdje 98.
    odnese me djavo na onaj atletski miting, hanžek takozvani, ja s jednim ljubušakom i jednim poššaninom ( 2 š) sjedim na tribinama, a ispod nas tri putera, jedno 16 godina, melju li ga melju, zagrepèanke 3. I trka na 100 m, ova jedna poèe slinit nad crncem, ne sjeæam se više koji je bio, te
    "joj, kak je dobar", "joj vidi mu mišiæe, "joj ovo joj ono".. a kaže njoj druga, "ajde, kaj bu ti mama rekla da ga kuæi dovedeš", a kraljica mrtva hladna "èuj kaj bi mi rekla. pa rekla bi bolje to nego hercegovac"
    13.gif 13.gif

Sto je rech...averzija 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
Sha-Shi is my name..and off course,

    I do piss excellence in the morning..

02-11-2010 18:35 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ovdje vas stvarno ima nevaljalih i zlobnih 19.gif sa vakim komentarima.

Molimo da se ovdje poštuje potreba za kolinima, pleækama, rebrima i ostalim jedinicama.

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

02-11-2010 19:03 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sta je kolina? 07.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

02-11-2010 19:04 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
tvrancic tvrancic is a Male
moforaja




Poruka: 5028
Location: Umag - Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vala Djemila nek si upitala. Ni ja ne znam šta im je kolina - al me bilo stid upitat 04.gif

___________________________________________________________________

    02-11-2010 19:06 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11483
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Pa ja..najlakse je po starom 04.gif 04.gif

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    02-11-2010 19:08 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    R2-D2 R2-D2 is a Male
    BUKACHAAAAA


    Poruka: 5594
    Location: La La Land

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Neka vrsta "klizecheg" ja mislim...Vaktile se to prikazalo kao "HADJIALAGICH" u Nadrealistima.
    Scena iz "banke" 04.gif

    ___________________________________________________________________
    I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
    Sha-Shi is my name..and off course,

      I do piss excellence in the morning..

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane R2-D2 dana 02-11-2010 u 19:09.

    02-11-2010 19:09 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
    Stari Grad Stari Grad is a Male
    moforaja




    Poruka: 10597
    Location: iza zvijezde

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od djemila:

      Sta je kolina? 07.gif

        citat od tvrancic:

      Vala Djemila nek si upitala. Ni ja ne znam šta im je kolina - al me bilo stid upitat 04.gif


    Sram vas i stid bilo 19.gif

    Treba li vam još ikavicu ovdje objašnjavati. Kolinâ, sad sa kvakom vidite da je množina.

    Mliko - mlijeko.

    Capisci?

    Moram reæi da sam duboko i mlogo ovdje razoèaran. 19.gif 27.gif

    ___________________________________________________________________
    ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
    on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

      moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
    ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
    ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
    .. dosta je vise i tebe i tvoje
      tiranije
    ...

    02-11-2010 19:10 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
    Stranica (4): « prethodna 1 2 [3] 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com