Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » ljubav » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): « prethodna 1 2 [3] 4 5 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
R2-D2 R2-D2 is a Male
BUKACHAAAAA


Poruka: 5594
Location: La La Land

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ajd vala..dosta analiza i folova...
Krajnje je vrijeme da se podjete zaljubljivat.....
04.gif 04.gif 04.gif

___________________________________________________________________
I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
Sha-Shi is my name..and off course,

    I do piss excellence in the morning..

04-19-2010 17:39 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
Pipi Duga Carapa
SexNepoznat



Poruka: 2170
Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od LEA:

    Pipika sreco,'ta bilo?!

Prvi put u zivotu mi situacija izmice kontroli...pa sam malo izgubljena...

04-20-2010 09:07 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Pipi Duga Carapa:

        citat od LEA:

      Pipika sreco,'ta bilo?!

    Prvi put u zivotu mi situacija izmice kontroli...pa sam malo izgubljena...


30.gif ...ne se gubiti Pipi, ne, ne

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

04-20-2010 09:33 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
Pipi Duga Carapa
SexNepoznat



Poruka: 2170
Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Moja Carmela, prekasno receno....

04-20-2010 09:40 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

nikad nije kasno, rekla sam ti

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

04-20-2010 09:48 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
Pipi Duga Carapa
SexNepoznat



Poruka: 2170
Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Znam to, samo kad je prekasno,kad je prerano?
Kad je prerano nije dobro, bas kao sto nije dobro ni kad je prekasno...
E to ti je dilema, da li je prerano ili prekasno.... 29.gif

PS:
Poslusaj pjesmu u Jazzbini... 01.gif
Digla sam ruke i pustila da me voda nosi...ili cu isplivati, ili potonuti...

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Pipi Duga Carapa dana 04-20-2010 u 10:09.

04-20-2010 09:59 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6556
Location: Cernica-Mo-London

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pipika 01.gif odo ja poslusati,znas li barem ime vode sto te nosi
jeli goni u sinje ili u crno more 29.gif

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

04-20-2010 12:19 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
Pipi Duga Carapa
SexNepoznat



Poruka: 2170
Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mili Seva, ne znam kud goni, u tome i jeste problem...
Ali znam da mi je lijepo... 01.gif

Nazvala bih ju "Cista Dusa" 01.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Pipi Duga Carapa dana 04-20-2010 u 15:02.

04-20-2010 15:01 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6556
Location: Cernica-Mo-London

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

e to je bar lako-uzivaj...nema smajlica za ovaj osjecaj,moracu tanu morit 11.gif

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

04-20-2010 15:07 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
LEA LEA is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 361
Location: tamo iza cose

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dobro je Pipi,sve dok ti je lijepo,dobro je 33.gif

04-20-2010 16:49 LEA is offline Pregledaj poruke od LEA Dodaj LEA u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ovo je bila ljubav 33.gif

    http://www.index.hr/xmag/clanak/elizabeth-taylor-objavila-dijelove-ljubavnih-pisama-richarda-burtona/494506.aspx

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

06-02-2010 13:00 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
metallica metallica is a Male
moforaja




Poruka: 8228
Location: CH.WILLA(uglavnom)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

jasta je 10.gif 10.gif

___________________________________________________________________

    06-02-2010 13:10 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
    Carmela Carmela is a Female
    vjeciti optimist




    Poruka: 7603
    Location: ja nisam odavle

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Poslije moje naravno 33.gif

    ___________________________________________________________________

      Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

    06-02-2010 13:16 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
    Sevels Sevels is a Male
    moderator tra-la-la




    Poruka: 6556
    Location: Cernica-Mo-London

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    TJESKOBA
    Nijedna institucija
    (i nijedna revolucija)
    ne garantira èovjeku
    Pravo da Diše.

    nijedna garancija nije
    toliko potrebna;

    ljudi
    žive daveæi
    jedan drugoga
    èitavo vrijeme.

    Ti me daviš.
    Uvijek kad tebi ne mogu reæi što mislim,
    uvijek kada moram mijenjati boju svoga glasa,
    da Ti ne primijetiš što osjeæam,
    uvijek kada govorim sam sa sobom
    pravdajuæi se pred svojim unutarnjim sucem,
    što si Ti,
    uvijek kad se pred tobom moram paziti i kontrolirati,
    da Ti ne primijetiš
    moje želje i moje strahove.

    Moja je osveta to isto tražiti od tebe.

    Svi živimo gušeæi se.
    Svi mi davimo.
    vrijeme je da poènemo
    disati slobodno,

    vrijeme je da pustimo
    drugog disati
    slobodno.

    Otvoriti se – to je
    Amen

    Tjeskoba se pojavi uvijek kad je duh zatvoren,
    bez da se može širiti, letjeti, tražiti, djelovati.

    Tjeskoba se pojavi uvijek kad se ne dopusti
    da duša želi, osjeæa, teži za neèim.

    Tjeskoba je željeti disati – i ne uspjeti.
    Tjeskoba je trebati disati – i ne moæi.

    Angelo Gajarsa

    ___________________________________________________________________
    volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

    13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
    "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

    06-14-2010 12:06 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
    cobra cobra is a Male
    samo sto nisam




    Poruka: 1077
    Location: mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    10.gif 10.gif 33.gif

    06-19-2010 17:08 cobra is offline Posalji email za cobra Pregledaj poruke od cobra Dodaj cobra u listu prijatelja
    Sevels Sevels is a Male
    moderator tra-la-la




    Poruka: 6556
    Location: Cernica-Mo-London

    Kako Znate Da Ste Sreli Svog Životnog Saputnika? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    KAKO ZNATE DA STE SRELI SVOG ŽIVOTNOG SAPUTNIKA?
    Tražite ljubavnu vezu koja vremenom postaje sve bolja, sa sve veæim divljenjem, sa povjerenjem koje izrasta iz oluja.

    Sa ovim èovjekom sam uvidjela da je moguæe da dostignem intezivnu intimnost i radost. Mislila sam ranije da su to samo moje posebne potrebe, moja lièna obilježja životnog druga. Sada mislim da možemo biti svaèiji, ali da se bojimo da ih neæemo pronaæi i onda pokušavamo da se zadovoljimo sa manjim.
    Kako bi se usudili da zahtijevamo intimnost i radost, ako je najbolje što možemo pronaæi mlaki ljubavnik i blaga sreæa.
    A ipak u srcu znamo da æe mlako preæi u hladno, blaga sreæe æe se pretvoriti u bezimenu tugu, gunðava pitanja: Da li je ovo ljubav moga života? Da li je to sve? Da li sam zato ovde?
    U srcu znamo da mora postojati nešto više i èeznemo za onim što nikada nismo otkrili. Toliko èesto polovina jednog para želi da se uzdigne, a druga polovina je vuèe nadolje.
    Jedno ide naprijed, a drugo se trudi da za svakih dva koraka naprijed, mora da se vrati tri koraka unazad.
    Bolje upoznati samo sreæu, mislila sam, voljeti moje prijatelje i moju maèku, bolje èekati na životnog druga koji nikad ne dolazi, no napraviti tako tup kompromis.

    Životni drug je neko èije brave odgovaraju svim našim kljuèevima, a kljuèevi odgovaraju svim našim bravama. Kad se osjeæamo dovoljno bezbjednim da otvorimo brave, naše najiskrenije ja izlazi i onda možemo biti potpuno i iskreno ono što smo.
    Možemo biti zaista onakvi kakvi jesmo, a da se ne pretvaramo.
    Bez obzira na sve, što može oko nas da se poremeti, sa tom jednom osobom smo sigurni u našem vlastitom raju. Naš životni drug je neko ko dijeli sa nama najdublje èežnje, naš smisao, naša uvjerenja.

    Naš životni drug je neko ko život donosi u život.

    Ali na kraju krajeva i nije važno da li se slažemo ili ne, ili ko je u pravu. Ono što je zaista važno jeste šta se dešava izmeðu nas dvoje i da li se stalno mijenjamo, razvijamo i volimo jedno drugo sve više i više!

    Jedino što je važno, na kraju našeg boravka na zemlji jeste, koliko smo dobro znali da volimo, kakav je bio kvalitet naše ljubavi!

    Rièard Bah – Most preko Vjeènosti

    ___________________________________________________________________
    volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

    13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
    "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

    06-21-2010 11:48 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
    tvrancic tvrancic is a Male
    moforaja




    Poruka: 5028
    Location: Umag - Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Jedino što je važno, na kraju našeg boravka na zemlji jeste, koliko smo dobro znali da volimo 10.gif 10.gif 33.gif 33.gif 33.gif

    ___________________________________________________________________

      06-21-2010 11:51 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
      Sevels Sevels is a Male
      moderator tra-la-la




      Poruka: 6556
      Location: Cernica-Mo-London

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od tvrancic:

        Jedino što je važno, na kraju našeg boravka na zemlji jeste, koliko smo dobro znali da volimo 10.gif 10.gif 33.gif 33.gif 33.gif


      Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

      ___________________________________________________________________
      volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

      13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
      "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

      06-21-2010 13:00 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
      Sevels Sevels is a Male
      moderator tra-la-la




      Poruka: 6556
      Location: Cernica-Mo-London

      Prva Ljubav Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      PRVA LJUBAV
      Poemu Prva ljubav napisao sam kad sam bio prvi put u životu zaljubljen. Èinilo mi se tada: u beskonaènost, u nedogled. Sasvim sam siguran da nikad neæu napisati knjigu o drugoj ljubavi, jer druga ljubav ne postoji. Postoji samo prva ljubav i nijedna više. Kad se èovek zaljubi drugi put, mora onu prvu ljubav da izbriše kao da nikad nije postojala i da ta druga postane njegova prva ljubav. To nije kao u školi: idem u drugi, treæi, sedmi razred. I sedma ljubav mora biti prva ako je prava. Sve ostale se brišu. Ja to naroèito govorim zbog devojèica, u ime nas muških. Devojèice nas muškarce slabo poznaju. Mi smo nežni, oseæajni i èesto vrlo tužni kad primetimo da se neka od njih zaljubila u nas dvadeset èetvrti put, a veèito nas uporeðuje sa nekim ko je bio šesnaesti ili osmi. Zaboravite da brojite. I dvadeset èetvrta ljubav mora biti prva, ako je prava. I kad se jednom u dubokoj starosti sretnemo u nekom domu penzionera, pa pred Novu godinu ili neki drugi praznik odigramo zajedno jedan valcer ili tango i zaljubimo se jedno u drugo 3681. put, neka i to bude samo prva ljubav i nijedna više.

      Mika Antiæ


      Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

      ___________________________________________________________________
      volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

      13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
      "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

      10-31-2010 17:54 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
      Kutljaca Kutljaca is a Female
      Kuharica ipo




      Poruka: 6617
      Location: V.I.P

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      "Ne postoji ljubav, postoje samo dokazi ljubavi" Ovo je nedavno izjavila Aleksandra Jeftanovic, kao favorit recenica za opis ljubavi, voditeljica "Farme", koja istu ovu recenicu zeli da istetovira na tijelu .
      U knjizi Brida, P.Koelho, ima bas o tome kako prepoznati srodnu dusu, mnogi ljudi gledaju u nju ali je ne vide.

      ___________________________________________________________________
      simply the best

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Kutljaca dana 10-31-2010 u 19:22.

      10-31-2010 19:19 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
      Stranica (5): « prethodna 1 2 [3] 4 5 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com