Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » ljubav » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6556
Location: Cernica-Mo-London

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mozda zvijezde veceras namjerno na pcelinjak lice
dok svjetlost klizi niz lice i zvjezdane kapi bodu.
Ti znas da postoje i dobre i lose price,
al neznas kada dodju, jos manje kada odu... ...



Ponekad poželim da
zaspim kao more...
Ni jedan talas... ni malo vetra..
i da nikom nisam obala...


Vreme je da krenem u susret svojim željama...
Vreme je da se susretnem sa svojim snovima...
Sada je vreme da putujem dušom...
Za sve je potreban podsticaj,bilo unutrasnji,biloÿ spoljni...
Vatromet duse,pokret u prostoru,ili jednostavno jedna jedina usamljena emocija na dnu srca...

Tiho srce tvoje
i tiho srce moje
otkucava sekunde
i planeta seÿ okrece
po tom taktu ljubavi
kao veliki casovnik Vasione
tacna mera
svega sto postoji...


Reèi me mole da èutim, ali ti ja i u mislima govorim... Noæi me preklinju da zaboravim, ali te ja i po danu sanjam...

Verujem da iza svake ljubavi jedna od zvezda zadrhti i nebom plove tragovi. Verujem da svetom kruze pogledi vecni i neuhvatljivi, od kojih sav svet zavisi... Verujem u stare price o istini Nista se strasno ne desi kad nebo zemlji oprosti. Verujem da ljubav nikad ne umire Neko ce sve nase ratove pretvoriti u vecne svatove ! Verujem da svaka suza prolazi dugacak put do vecnosti i da se tamo pozlati...

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Sevels dana 02-13-2011 u 00:33.

02-13-2011 00:31 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
funkyg funkyg is a Female
bazencic




Poruka: 4040
Location: starMo-Vela havle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Na ovu temu zaista nisam mogla biti ravnodusna,valjda je to zbog svega sto se trenutno oko mene desava.
Ljubav je jedan ogroman teret,pocetak je savrsen,sredina vec kao da karburator daje posljednje atome snage,a kraj opet samo sivilo i tezina.
Ljubavi ima na tone i ni jedna nije ista,nista se ne mjeri sa majcinskom ljubavi,familijarnom kad se najmanje nadas da ce biti uz tebe uliju ti snagu u momentima ludila,kada vise ni psiha nije tvoja,a ne ti sam kao covjek.
Najbolnije je kad se dvoje voli,pati jedno za drugim,a oni brane i prijete i sve ostalo sto se ni u snu ne bi moglo sniti,pa se covjek zapita je li zaista ta ljubav samo borba kao i sam zivot ili je u biti zivot ljubav jer se konstantno odvija neka vrsta borbe u svemu.
Prosli smo svi one dane kad od raskidanja dugotrajne veze tumaramo ulicama i ne znamo poslije ni gdje smo ni kako smo dotle dosli,a opet vremenom shvatimo koliko smo ludi tad bili,raskidaju se brakovi od 20-30godina ljeta,pa se ostaje ziv i nije bas ljubav toliko slatka kako se predstavlja,gorka je i treba dosta vremena da se osladi.
Po nekom mom misljenju ljubav je ogroman teret za sto treba imati jako srce,jak stav i jaku zelju za borbom sa svim sto nosi taj cin izmedju partnera dok uopste ne razmisljam o toj roditeljskoj ljubavi ili bliznjih.
Roditeljska ljubav je bezuslovna iako ima i roditelja koji uopste ne znaju pristupiti djetetu i ponasaju se kao da i nisu im roditelji sto sam se uvjerila mali milion puta i jako mi je cak i odvratno o tome na ovoj temi pisati.

___________________________________________________________________



      02-13-2011 19:23 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
      Sevels Sevels is a Male
      moderator tra-la-la




      Poruka: 6556
      Location: Cernica-Mo-London

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ljubav ljubavnika?

      Ljubav majke prema svom djetetu?

      Ljubav prema prijateljima?

      Ljubav prema domovini?

      Ljubav prema bogu?

      Ne.

      To su sve ljubavi sa malim lj.

      Sta je onda ljubav sa velikim Lj?

      Ljubav sa velikim Lj je kad volimo ono sto ne volimo.

      Tek tada je nasa ljubav akcija--a ne reakcija.

      ___________________________________________________________________
      volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

      13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
      "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

      02-13-2011 21:57 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
      tulpe tulpe is a Female
      wicked


      Poruka: 3040

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      mislis reakcija, obrnuto.. zar nije tako sevels 01.gif

      02-13-2011 22:43 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
      tulpe tulpe is a Female
      wicked


      Poruka: 3040

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      I need love, love's divine
      Please forgive me now I see that I've been blind
      Give me love, love is what I need to help me know my name

      Through the rainstorm came sanctuary
      And I felt my spirit fly
      I had found all of my reality
      I realize what it takes

      'Cause I need love, love's divine
      Please forgive me now I see that I've been blind
      Give me love, love is what I need to help me know my name

      Oh I, don't bet (don't bend), don't break (don't break)
      Show me how to live and promise me you won't forsake
      ...

      02-13-2011 22:49 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
      Viribus Viribus is a Male
      moforaja


      Poruka: 5295

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      nema danas više ljubavi sve je postalo samo interes.

      02-13-2011 23:01 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
      Sevels Sevels is a Male
      moderator tra-la-la




      Poruka: 6556
      Location: Cernica-Mo-London

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      13.gif i interes je neka vrsta ljubavi,zar ne 10.gif
      moj Viribus sve mutira pa i ljubav,ali u biti mislim da ljubavi ima i da je danas jaca nego ikad samim tim da napredujemo mentalno,intelektualno i oslobadjamo se predrasuda i okova proslosti 11.gif

      ___________________________________________________________________
      volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

      13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
      "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

      02-13-2011 23:21 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
      tulpe tulpe is a Female
      wicked


      Poruka: 3040

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      neki se nikad nece osloboditi.. vrse kaznu do kraja zivota! 01.gif

      02-13-2011 23:25 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
      tulpe tulpe is a Female
      wicked


      Poruka: 3040

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      za sevelsa samo 11.gif

      That I can change the world
      I would be the sunlight in your universe
      You will think my love was really something good
      Baby if I could change the world

      If I could be king even for a day
      I'd take you as my queen I'd have it no other way
      And our love will rule in this kingdom we have made
      Till then I'd be a fool wishin' for the day

      CHORUS:
      That I can change the world
      I would be the sunlight in your universe
      You will think my love was really something good
      Baby if I could change the world
      Baby if I could change the world

      - GUITAR SOLO -

      02-13-2011 23:29 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
      Omar Omar is a Male
      moforaja




      Poruka: 1897
      Location: Mostar u srcu

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ljubav je:
      Kad nishta nisi jeo citav dan,a posljednju kintu dash da bi jela ona,
      i slazesh je da si jeo maloprije!!! 13.gif

      02-14-2011 00:15 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
      tulpe tulpe is a Female
      wicked


      Poruka: 3040

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      jeste

      02-14-2011 00:24 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
      Sevels Sevels is a Male
      moderator tra-la-la




      Poruka: 6556
      Location: Cernica-Mo-London

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od tulpe:

        za sevelsa samo 11.gif

        That I can change the world
        I would be the sunlight in your universe
        You will think my love was really something good
        Baby if I could change the world

        If I could be king even for a day
        I'd take you as my queen I'd have it no other way
        And our love will rule in this kingdom we have made
        Till then I'd be a fool wishin' for the day

        CHORUS:
        That I can change the world
        I would be the sunlight in your universe
        You will think my love was really something good
        Baby if I could change the world
        Baby if I could change the world

        - GUITAR SOLO -


      Brez hora i brez gitare,samo ja;

      That I can change the world
      I would be the sunlight in your universe
      You will think my love was really something good

      ___________________________________________________________________
      volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

      13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
      "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

      02-14-2011 00:26 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
      tulpe tulpe is a Female
      wicked


      Poruka: 3040

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      samo ti.. ja znam da necu dobiti ruze na valentinovo, de ti sad sta god hoces... 11.gif

      02-14-2011 00:29 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
      Sevels Sevels is a Male
      moderator tra-la-la




      Poruka: 6556
      Location: Cernica-Mo-London

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od tulpe:

        samo ti.. ja znam da necu dobiti ruze na valentinovo, de ti sad sta god hoces... 11.gif

      hajde kako znas da neces,kukas unaprijed 01.gif
      evo ti jedna od mene 33.gif i jedna od raje 11.gif
        rSIAV78ooXA&feature=related

        http://www.youtube.com/watch?v=rSIAV78ooXA&feature=related

      ___________________________________________________________________
      volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

      13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
      "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

      02-14-2011 00:32 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
      Omar Omar is a Male
      moforaja




      Poruka: 1897
      Location: Mostar u srcu

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Shta jeste 01.gif



      @Love is..when she open her legs wide and call me on dinner... 35.gif


      @I'm not special.i'm just "limited edition"...

      02-14-2011 00:33 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
      Viribus Viribus is a Male
      moforaja


      Poruka: 5295

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      svim zaljubljenim sretan sutrašnji dan. 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

      02-14-2011 00:34 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
      chaba chaba is a Male
      moforaja




      Poruka: 2558
      Location: EU

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      07.gif

      VEDRANA RUDAN:
      LJUBAV PREMA MUŠKARCU:

      Poèneš hodati sa krasnim deèkom...ima ruke, noge, glavu....a još je i romantièaaaan...ma kud æeš bolje........šetnjice po mjeseèini........odlasci na ljetovanja i kupanje na osamljenim divljim plažama.........romantiène veèere uz svijeæe..........ljubav do neba.........jeba do neba.........brak.........a onda tvoj muškarac shvati da ga noge bole od hodanja........mjeseèina ga èini nervoznim........ne voli na more jer ima morskih pasa......ne jede ništa poslije 4 popodne........rijeè ljubav ga zbunjuje jer nije siguran da zna definiciju toga......poèinje se bojati da je star za jebu i traži razumijevanje.......a onda konaèno i ti shvatiš....tvoj muškarac je našao mlaðu trebu za jebu........spakuje svoj kufer u kojem je sve ono što si mu ti kupila...i kaže jedno kratko adio.......a ti sjedneš, zapališ pljugu i umreš od smijeha jer te je jedan obièan mudonja uspio prejeba ti........i skidaš mu kapu jer si do tog trenutka mislila da si pametna...
      LJUBAV PREMA DJETETU:

      Doneseš na svijet to malo, prekrasno stvorenje......srce ti hoæe od sreæe stati kad god te pogleda i pokloni ti osmijeh......previjaš ga......uspavljuješ.......odgajaš.......trudiš se dati mu sve što poželi pa èak i više od toga.......a onda to malo, prekrasno stvorenje naraste i postane mali èovjek od 15 godina........kaže ti da šutiš........da nemaš pojma.......da si ostarila i ne razumiješ ga........da su druge mame bolje od tebe jer svojoj djeci daju da budu vani cijelu noæ.......da si grozna mama.......a tebi proðe kroz glavu onaj ludi 10-osatni parti dok si ga raðala.......ona divna sestra koja ti je udarala glavom o krevet i vikala da se nisi trebala jebati ako ne možeš podnijeti trudove.........vodene kozice........šarlah........ slomljena ruka nakon pada s bicikla......tvoje cjelodnevno plakanje radi istog jer tvog anðela boli........svi oni krediti koje si digla da bi tvoj anðeo išao sa drugom djecom na ekskurzije..........ljetovanja....skijanja.......i onda te obuzme tolika ljubav...... toliko jako poželiš svog malog, savršenog anðela zagrliti.......pružiti te svoje nejake ruke i dlanovima ga zagrliti oko vrata.......tako jako......tako snažno...dok ne bude u licu plav kao onog trena kad je izašao iz tebe nakon 10-osatnog partija.......sjedneš, zapališ pljugu i poželiš da se tvoj anðeo što prije oženi, spakuje kufer i kaže adio....

      PRIJATELJSKA LJUBAV:

      Imaš krasnu prijateljicu......razumije te........podržava te u svemu.......zajedno se smijete.........zajedno plaèete....... zajedno idete u kupovine.........zajednièka obiteljska ljetovanja.....kad se posvaðaš sa mulcem od muža ona je tu da te tješi...... pljuje po njemu zajedno s tobom i govori ti kako te ta budala ne zaslužuje.......a onda ti jedno prijepodne pozli na poslu......odeš kuæi ranije da bi malo legla jer sigurno je samo neki virus.......uðeš u spavaæu sobu.......a tamo se tvoj muž i tvoja prijateljica igraju rodea.......on glumi konjinu što i inaèe je a ona kaubojku koja se ujutro zaboravila obuæi.......konjina te gleda kao tele a ne konj.......kaubojka silazi sa konjine, uzima svoje prnje kaže ti sorry draga i odjezdi uz jedan lagani adio......a ti izvadiš remen iz njegovih hlaèa, kreneš za kaubojkom i par puta ju zvizneš preko golih leða.......kaubojka par puta zavrišti i da se u galop.......jer se odjednom nekim èudom iz kaubojke pretvorila u kobilu.......vraæaš se u sobu, spakuješ mu kufer, baciš ga kroz prozor i kažeš mu da ima 15 sekundi da se izgubi......a dok to govoriš palucaš remenom po zraku.......sjedneš, trgneš nešto kratko, zapališ pljugu i pomisliš "jebote ovo je sigurno neka skrivena kamera"...

      LJUBAV PREMA DOMOVINI:

      Odslušaš cijelu himnu u stavu mirno.......odslušaš sva ona predavanja u stilu "vi ste naš ponos"...."vi ste naša buduænost"... "vaša domovina vam nikad to neæe zaboraviti"..."vi ste heroj"..."borite se za nju, našu voljenu"........odslušaš i sve one pjesme koje u tebi bude pravednièke i ratnièke nagone.......i kreneš..........i vratiš se nekim èudom........nisi pao za nju ali si izgubio dio tijela ili dio duše......i sad se pitaš zbog èega....ali i dalje stojiš u stavu mirno dok himna svira........i dalje sve one pjesme u tebi bude ratnièke i pravednièke nagone.......ti si njen ponos........ti si heroj........ borio si se za nju, tvoju voljenu........ali nisi postao nièija buduænost......postao si nepoželjna prošlost........nepoželjan gost u tom kazalištu lakrdije....s tobom se ismijavaju oni koji su sjedili u svojim sigurnim vikendicama.......kra j svojih toplih ognjišta......dok si ti kisnuo,smrzavao se i gledao ljude kako umiru gušeæi se u vlastitoj krvi........sjedneš, trgneš pola litre loze, zapališ pljugu i sljedeæih par dana se pokušavaš sjetiti u èijem si ono dvorištu zakopao pušku poslije rata...

      LJUBAV PREMA PRIRODI:

      Krasan dan je osvanuo........ne želiš ga propustiti pa se oblaèiš i odlaziš u park prošetati........razmišljaš o životu........o obitelji........o prijateljima.........i tako razmišljajuæi poluotvorenih oèiju ugaziš desnom nogom u drek........protrljaš tenisicu po travi ne zamarajuæi se time jer ipak su to èari prirode........deset metara dalje ugaziš lijevom nogom u drek.......nekako ti se ne šeta više jer smrad sa tenisica je nepodnošljiv........a drugi šetaèi te pokušavaju diskretno obiæi.......sjedaš u auto i odluèuješ prošetati šumom.......tamo sigurno nema toliko dreka a bit æeš u prirodi.......mmmm šuma je predivna........zrake sunca se lijeno provlaèe kroz krošnje stabala.......prohladno je ali ti uživaš........ dišeš punim pluæima........nailaziš na divlju svinju.......ona o dmjerava tebe a ti odmjeravaš nju.....poène ona trèati prema tebi a ti poèneš bježati od nje.........srce ti hoæe iskoèiti iz njedara.....nije ti prohladno, past æeš u nesvjest od vruæine i straha.......shvaæaš da je ona brža nego ti pa se penješ na prvo drvo kojeg se dokopaš.......otpuhuješ i pokušavaš uhvatiti zraka a ona te od dolje gleda........zahvaljuješ Bogu što si prije 300 godina bila u izviðaèima........vadiš pljuge iz jakne, zapališ jednu i vikneš svinji: "ja ti radim u kancelariji, ne možeš ti toliko dugo stojati koliko ja mogu sjediti!!"....

      LJUBAV PREMA ŽIVOTINJI - U OVOM SLUÈAJU PSU:
      Seru po kuæi.......pišaju po kuæi.......ako se prejedu bljuju po kuæi.......poslije mesne konzerve za psa prde 6 dana i zagaðuju životni prostor........moraš ih voditi veterinaru.......stavljati im ogrlice protiv buha.......skupljati sve što sruše mlatarajuæi repom ili hvatajuæi neku idiotsku kreštavu lopticu.......šetati ih....... kupati ih........ustvari moraš im sve kao da je ljudsko biæe kraj tebe...... jedina razlika je ta što oni ne znaju reæi adio...

      E pa kad sam pretresla tih nekoliko ljubavi dolazim do zakljuèka da je ova zadnja najjednostavnija i najisplativija...

      I zato dragi moji svi si lijepo kupite psa i uživajte...

      04-13-2011 12:32 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
      luka ters
      SexNepoznat



      Poruka: 5212
      Location: on the face of the place

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      chaboni 10.gif
      evo se od srca nasmijah 02.gif

      ___________________________________________________________________
      "... Zbog èega primatima nikada ne iskljuèuju elektriku, oni u principu i onako rijetko èitaju
      a i to što èitaju - krive stvari èitaju, pa zašto im onda ne iskljuèuju elektriku..."

      04-13-2011 17:44 luka ters is offline Posalji email za luka ters Pregledaj poruke od luka ters Dodaj luka ters u listu prijatelja
      Stranica (5): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com