Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ta æe muškarci 11.gif

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

04-14-2010 12:17 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
metallica metallica is a Male
moforaja




Poruka: 8228
Location: CH.WILLA(uglavnom)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Carmela:

    ta æe muškarci 11.gif



nece nista kao i obicno 18.gif 19.gif 19.gif

___________________________________________________________________

    04-14-2010 12:18 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17879
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ima raznih knjiga 27.gif

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    04-14-2010 21:16 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    Sevels Sevels is a Male
    moderator tra-la-la




    Poruka: 6556
    Location: Cernica-Mo-London
    pokretac teme Thread Started by Sevels

    Mudre Misli O Ženama Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    U svakoj ženi ima ðavo koga treba ubiti ili poslom ili raðanjem, ili i jednim i drugim; a ako se žena otme i jednom i drugom, onda treba ubiti ženu.
    Andriæ


    Upoznaæemo sami sebe onda kada otkrijemo sopstvene granice i to je bilo taèno. Ali i pogrešno, pošto nije važno samo ono što znamo o nama samima, ljudsko biæe nije stvoreno samo da bi tražilo mudrost, veæ i da bi oralo zemlju, èekalo kišu, sijalo žito, skupljalo usjeve, peklo hljeb. Ja sam dvije žene: jedna koja želi da ima svu sreæu ovog svijeta, strast, avanture koje život može da ponudi. Druga želi da bude robinja rutine, porodiènog života, stvari koje mogu biti planirane i ispunjene. Domaæica sam i prostitutka, obje žive u istom tijelu, jedna boreæi se protiv druge. Susret žene sa sobom je igra koja može da ima ozbiljne posljedice. Božanski ples. Kada se susretnemo, dvije smo božanske energije, dva univerzuma koja se sudaraju. Ukoliko susret nema potrebnu referencu, jedan univerzum uništava drugi.
    Koeljo


    Zašto je put do žene tako vijugav i tajan i zašto on sa svojom slavom i snagom ne može da ga preðe, a prelaze ga svi gori od njega? Svi, samo on, u silnoj i smiješnoj strasti, cio svoj vijek pruža ruke kao u snu. Šta žene traže?
    Andriæ



    Žene poènu da ljube samo onda kad su voljene, ili bar kad misle da su veæ voljene. Inicijativa ljubavi uvijek dolazi od èovjeka. Žena hoæe više da bude voljena, nego da sama voli; i više da je žele, nego da je vole. Ona ne samo da prva ne voli, nego prva i ne bira. Èovjek joj se može naoko i da dopada, ali je rijetko da ga prva zavoli. Žena može da se zanese za bogatašem ili artistom, za vojnikom ili sportistom, za lijepim ili za umnim, ali se najzad dadne, èesto za cijeli život, sasvim drukèijem èovjeku nego kakvog je zamišljala i željela. Ona uvijek podlegne jaèem, a ne ljepšem i umnijem, ni boljem i milijem. Rijetko koja žena visi o ruci èovjeka koji je bio odista
    èovjek njenog ukusa. Padajuæi pred jakim a ne pred dobrim i lijepim, žena ne razumije duh nego volju, ni ljepotu nego namjeru.
    Duèiæ

    Dok sam zurila u njega, shvatila sam da ga mrzim onoliko koliko samo žena može mrziti muškarca, a rob gospodara. I znala sam po njegovim oèima da me se boji onoliko koliko se muškarac može bojati žene, a gospodar roba.
    Naual Sadaui


    Žena stoji, kao kapija, na izlazu kao i na ulazu ovoga svijeta.
    Andriæ

    ___________________________________________________________________
    volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

    13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
    "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

    04-15-2010 16:47 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
    R2-D2 R2-D2 is a Male
    BUKACHAAAAA


    Poruka: 5594
    Location: La La Land

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Pipi Duga Carapa:

      Bas zato sto ne znaju sta je sifra i kako desifrovati, zakace se k'o mahniti 19.gif 35.gif

    Kako koji moa,moa.....
    04.gif 04.gif 04.gif

    ___________________________________________________________________
    I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
    Sha-Shi is my name..and off course,

      I do piss excellence in the morning..

    04-15-2010 17:35 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
    MoJaVi
    SexNepoznat


    Poruka: 1705

    RE: Mudre Misli O Ženama Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Sevels:

      U svakoj ženi ima ðavo koga treba ubiti ili poslom ili raðanjem, ili i jednim i drugim; a ako se žena otme i jednom i drugom, onda treba ubiti ženu.
      Andriæ


    30.gif 32.gif

    04-16-2010 06:58 MoJaVi is offline Posalji email za MoJaVi Pregledaj poruke od MoJaVi Dodaj MoJaVi u listu prijatelja
    Sevels Sevels is a Male
    moderator tra-la-la




    Poruka: 6556
    Location: Cernica-Mo-London
    pokretac teme Thread Started by Sevels

    Citati O Ženama Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    CITATI O ŽENAMA

    Žene, ja ne znam kome ste vi bile blaga kiša jutarnja, ali u naš život ulazite kao pljusci nošeni vihorima. Preko vaših bijelih tjelesa pjeni se buèno život naš, zaustavlja se u virove i pada strmoglavce.
    Andriæ

    Svaka žena bi htela život, onako, ceo, iz jednog komada. Kako poène da tera, da se ne prekida do kraja…To je, dabome lepo… ako je neko te sreæe… A ako nije te sreæe, šta æe? Neka ga krpi iz parèiæa… deo po deo, kako joj doðe.
    Moj ceo život je iz nekih zakrpa…Sve nešto na sitno, na kratko i pomalo. To nije ono…ali, šta mogu…neki život ipak jeste. Godine proðu i svaka žena skrpi neki život… Ima tu svaèega… Al ima, bogami, i lepih komada!
    Malo je života bez šavova i zakrpa… Ne može! Èovek je proklet! On bi hteo i dugo da živi i da mu bude lepo. E, a to je malo teže. Ne može! Može dugo, ali iz parèiæa.
    Pogledajte, svako od nas nosi neku zakrpu… Svakome se primeti gde je šav – nekome na licu, nekome u oèima, nekome u glasu! Svi smo mi krpljeni i sastavljani iz mnogo delova. Mi više volimo život, nego život nas. U tome je stvar! E, a ako ga tako volimo, onda nije red da ga ogovaramo i da mu nalazimo mane. Jel tako?”
    Duško Radoviæ

    Ženo, što ne možemo da te jasno vidimo kao praèovjek ženku na suncu, nego si postala strašna vizija i otrov krvi naše, pa bježimo pred tobom, i dok mislimo da si daleko, ti bdiješ u našim mislima, i dok hoæemo da te u radu zaboravimo – gle! – na svim našim djelima tanke vijugaju linije, tragovi tvojih nevidljivih prsta.
    Andriæ

    U ljubavi jedne žene, otkrio sam ljubav prema svim stvorenjima.
    Koeljo



    Žene, u oèima vašim sja ulomak jednog ljepšeg neba koje je sjalo nad sreænijim stvorovima no što smo mi i za neke strahovite kataklizme prslo u parèad.
    Andriæ



    Muškarci su veoma èudna stvorenja, umiju da se tuku, da vièu, prijete, ali premiru od straha pred jednom ženom. Možda ne pred onom kojom su se oženili, ali uvijek postoji neka koja ih plaši i potèinjava svojim hirovima i æudima. Makar im to bila i roðena majka.
    Koeljo

    ___________________________________________________________________
    volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

    13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
    "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

    04-16-2010 14:26 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
    Pipi Duga Carapa
    SexNepoznat



    Poruka: 2170
    Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od R2-D2:

          citat od Pipi Duga Carapa:

        Bas zato sto ne znaju sta je sifra i kako desifrovati, zakace se k'o mahniti 19.gif 35.gif

      Kako koji moa,moa.....
      04.gif 04.gif 04.gif


    Dje si ti meni, specijalisto za desifrovanje? 01.gif

    Ima ih, hvala dragom Bogu, pa i to znaju. To su oni rijetki specimeni, skoro izumrla rasa poput dinosaurusa, oni koji imaju cistu dusu.
    Samo cista dusa moze desifrovati jednu zenu. 01.gif

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Pipi Duga Carapa dana 04-16-2010 u 14:44.

    04-16-2010 14:44 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
    LEA LEA is a Female
    bice nesto od mene


    Poruka: 361
    Location: tamo iza cose

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Meni je malo ovo poredjenje zena-knjiga blago receno bezveze 01.gif

    Korice-privuku,ali ne zadrzavaju,ako sadrzaj nije bogat i interesantan,
    ali ako je sadrzaj interesantan,zuri se da se prelistaju(i procitaju) sve stranice,znaci vrlo kratkotrajan proces uzivanja,
    ako pocetak nije zanimljiv,ostaje se iz znatizelje i nade da ce se kasnije mozda desiti neka radnja sto ce mozda opravdati pokusaj,a mozda je puko gubljenje vremena i razocarenje na kraju
    i zadnja opcija..necija preporuka da je ''knjiga'' dobra i da je moras procitati 02.gif Chuuuuj 35.gif

    Zena je zena,a o njoj cete saznati i desifrovati samo onoliko koliko vam ona dozvoli,clanska za tu biblioteku ne postoji 01.gif

    04-16-2010 16:13 LEA is offline Pregledaj poruke od LEA Dodaj LEA u listu prijatelja
    Pipi Duga Carapa
    SexNepoznat



    Poruka: 2170
    Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Jao Lea, drama ti dobra teorija 01.gif 10.gif 10.gif

    04-16-2010 16:27 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
    Sevels Sevels is a Male
    moderator tra-la-la




    Poruka: 6556
    Location: Cernica-Mo-London
    pokretac teme Thread Started by Sevels

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    13.gif 13.gif 13.gif sta drama teorija,ma mrak 13.gif
    odmah mi se zacrni pred ocima 04.gif 04.gif
    Lea da prihvatim igru pa da zaigram 35.gif
    svi smo mi manje vise ljubitelji knjige,a knjiga je da se cita..da se uziva,zivi ili da se jednostavno ubije vrijeme 01.gifjeli tako.Pravi ljubitelji knjige citaju neke dijelove vise puta,podvlace vazne segmente pa ponovo se vracaju da bi sagledali cjelinu i sto bolje shvatili knjigu 01.gif
    I na kraju pravi ljubitelj knjige ne baca je na smece ili u djank shop,vec je fino stavi u svoju policu i cesto joj se vraca i cijeni svoju knjigu 10.gif
    uh sto se umori 01.gif
    a naslov je jednostavno uzet od Kazanove koji je ja licno ne vjerujem da je citao puno...okle mu vrijeme ali ipak cijenio zenu i uzivao u njenim carima bez obzira na povez i izdavaca 11.gif
    Za preporuku se u potpunosti slazem....cuuuuuj 23.gif
    Dozvola se ne trazi ona se zasluzuje, a clanska vazi i postoji za mnoge biblioteke....sto se knjige tice,a zena.....ihhhh 33.gif

    ___________________________________________________________________
    volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

    13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
    "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

    04-16-2010 17:07 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
    asataN asataN is a Female
    moforaja




    Poruka: 4110

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    slazem se s Nanulom .....ne bih ni ja u biblioteku ......jedino ko Biblija, da me "drzi" ko sveto pismo, mimo sve knjige i da sam mu zakon 04.gif

    ___________________________________________________________________

      04-16-2010 19:12 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
      R2-D2 R2-D2 is a Male
      BUKACHAAAAA


      Poruka: 5594
      Location: La La Land

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Pipi Duga Carapa:

            citat od R2-D2:

              citat od Pipi Duga Carapa:

            Bas zato sto ne znaju sta je sifra i kako desifrovati, zakace se k'o mahniti 19.gif 35.gif

          Kako koji moa,moa.....
          04.gif 04.gif 04.gif


        Dje si ti meni, specijalisto za desifrovanje? 01.gif

        Ima ih, hvala dragom Bogu, pa i to znaju. To su oni rijetki specimeni, skoro izumrla rasa poput dinosaurusa, oni koji imaju cistu dusu.
        Samo cista dusa moze desifrovati jednu zenu. 01.gif

      ciao moa ti 02.gif
      Nekad je bolje i te shifre tutnut u stranu ostavit ih kakve jesu...Da ostanu kodirane i ne procitane.Ne mora se znati sta svaka zena misli....
      Ja san inace disleksik za te knjige i biblioteke...sve mi nekako naopako u glavi 13.gif

      ___________________________________________________________________
      I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
      Sha-Shi is my name..and off course,

        I do piss excellence in the morning..

      04-19-2010 17:46 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
      LEA LEA is a Female
      bice nesto od mene


      Poruka: 361
      Location: tamo iza cose

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Nekad je bolje i te shifre tutnut u stranu ostavit ih kakve jesu...Da ostanu kodirane i ne procitane.Ne mora se znati sta svaka zena misli....

      Eeee pa gdje si prije bio da posavjetujes 35.gif

      04-19-2010 21:58 LEA is offline Pregledaj poruke od LEA Dodaj LEA u listu prijatelja
      Sevels Sevels is a Male
      moderator tra-la-la




      Poruka: 6556
      Location: Cernica-Mo-London
      pokretac teme Thread Started by Sevels

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      13.gif 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

      13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
      "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

      04-19-2010 22:58 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
      Sevels Sevels is a Male
      moderator tra-la-la




      Poruka: 6556
      Location: Cernica-Mo-London
      pokretac teme Thread Started by Sevels

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      vidi sklopke 13.gif

        QFddFVVJb4Q&feature=related

        http://www.youtube.com/watch?v=QFddFVVJb4Q&feature=related

      ___________________________________________________________________
      volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

      13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
      "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

      04-19-2010 23:10 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
      R2-D2 R2-D2 is a Male
      BUKACHAAAAA


      Poruka: 5594
      Location: La La Land

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od LEA:

        Nekad je bolje i te shifre tutnut u stranu ostavit ih kakve jesu...Da ostanu kodirane i ne procitane.Ne mora se znati sta svaka zena misli....

        Eeee pa gdje si prije bio da posavjetujes 35.gif

      E jebaji ga my dear....
      33.gif 33.gif 33.gif

      ___________________________________________________________________
      I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
      Sha-Shi is my name..and off course,

        I do piss excellence in the morning..

      04-20-2010 00:08 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
      Sevels Sevels is a Male
      moderator tra-la-la




      Poruka: 6556
      Location: Cernica-Mo-London
      pokretac teme Thread Started by Sevels

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      O ŽENAMA I LJUBAVI

      Prosjeèan èovjek voli više ženu nego ljubav. Kod žena je sasvim obratno: rijetko je kojoj ženi dovoljan samo èovjek, i koja ne èezne da bude voljena. Istina, mnogo se na svijetu manje misli o ljubavi nego što izgleda. Ljubav na svijetu održavaju samo žene i pjesnici. Èovjek voli ljubav-bol, a žena voli ljubav-radost.

      Najljepše oèi ima slovenska žena, jer uvijek izgledaju zaèuðene. Ne padaju samo poroène i pokvarene, nego èesto i savršeno èiste, i po prirodi vjerne. Žena pada iz raznih uzroka; iz ljubavi, iz dosade, iz strasti fizièke, iz sujete, iz slabosti volje, iz interesa materijalnog, iz roamntike, iz osvete.

      Žene poèinju bivati duboko milosrdne tek kad su i same duboko nesreæne, u sreæi su bezdušne i pustoglave, sasvim obratno od èovjeka koji je dobar samo kad je sreæan. Kod žena je uroðeno da vara i na malo i na veliko, svjesno i nesvjesno, namjerno i nenamjerno, a vrlo èesto i bez ikakve zle namjere, ipak sasvim èesto iz najbolje namjere u najviše sluèajeva, samo da bi se veæma dopala. Ali jedna žena samo vrijedi koliko voli, a ona vara i kad najveæma voli.

      Jovan Duèiæ – Blago cara Radovana

      ___________________________________________________________________
      volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

      13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
      "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

      05-10-2010 15:31 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
      beli beli is a Male
      moforaja




      Poruka: 4109
      Location: USA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      slazem se sa svime...i samo da dodam.. 11.gif 11.gif
      najljepse je kad napravis pus pauzu, pa zavrnes stranicu(tzv. napravish ushi) 23.gif 35.gif 04.gif 04.gif

      ___________________________________________________________________
      audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
      autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
      Princ cuvaj mjesto na seciji....

      05-10-2010 15:59 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
      Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
      moforaja




      Poruka: 5949
      Location: U podrumu

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      .....a, vi još listate po ovoj knjizi.... !?! 07.gif
      ....ostavit æu svitlo....da vidite æitat..... ! 13.gif 13.gif

        aGCb-ui86Uk

      ___________________________________________________________________
      Moj Mostare ko ti lomi grane,
      ko zavadi mostarske jarane,
      ko to tebi istoriju piše,
      ko to želi da te nejma više.

      05-10-2010 16:34 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
      Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com