Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » Zna li iko za ovo?? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2533
Location: space

Zna li iko za ovo?? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Lik me kontaktirao preko skype-a, volio bi da me ne uzima na foru, ali ako je iskreno i posteno, onda sam voljan da pomognrm

    www.invalidvehid.com



zna li iko ista o ovome?

04-11-2010 23:01 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Istina je ovo što piše, Amire, veæ je jednom bila i tema o ovom èovjeku, zaista teško živi, èula sam ga lièno i telefonom.....eto, samo da znaš da nije izmišljeno, istinito je.

04-11-2010 23:40 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    http://www.moforaja.com/thread.php?threadid=16464&sid=

04-11-2010 23:46 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com