Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » KULTURA » Knjiga na netu » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 [3] 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
chaba chaba is a Male
moforaja




Poruka: 2558
Location: EU

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Miljenko Smoje - Dnevnik jednog penzionera

fino, duhovito, s dušom, proèita se zaèas....
kolumne koje je Smoje pisao u nedjeljnoj dalmaciji 0d 1979. do 81. ili 82., nisam siguran...

    http://ponude.biz/knjige/m/Miljenko%20Smoje-%20Dnevnik%20Jednog%20Penzionera.pdf


"Tako i ova knjiga, koja se može nazvati bogatom kronikom penzionerskog života, korespondira i s današnjim vremenom, ali æe ipak potvrditi drukèiji svijet, dogaðanja i doživljaje koje bismo bez Smoje zaboravili. Niz je to raznolikih tema, u izvornom govoru ovjekovjeèenih, poletno zapisanih i sjetno pohranjenih."

11-18-2010 13:14 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
majkin fakin




Poruka: 2332
Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ahahaah evo letimicno samo pregledah.

super chaba. hvala :)

11-18-2010 16:56 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
chaba chaba is a Male
moforaja




Poruka: 2558
Location: EU

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma ovo je drama meni. par puta proèitao, ismijao se svaki put...

11-18-2010 16:57 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7085
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif

    http://www.pescanik.net/content/view/6645/1413/


Tuce novijih knjiga u PDF formatu na našim jezicima.

___________________________________________________________________

    05-03-2011 17:59 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    Sevels Sevels is a Male
    moderator tra-la-la




    Poruka: 6554
    Location: Cernica-Mo-London
    pokretac teme Thread Started by Sevels

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ernest Hemingvej - Starac i more


      http://www.baneprevoz.com/e-knjige/Ernest-Hemingvej-Starac-i-more_1100

    ___________________________________________________________________
    volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

    13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
    "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

    05-24-2011 18:49 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
    metallica metallica is a Male
    moforaja




    Poruka: 8228
    Location: CH.WILLA(uglavnom)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od refleksija:

      dobra tema...samo ja imam problem s citanjem za kompom...meni fali da dodirnem papir...volim miris knjige tako da ja to sve printam...neki dan sam isprintala 100 stranica pa kad ih procitam onda cu slijedecih 100 i tako...anw thanks za temu 10.gif



    isti sam ti taki' 04.gif 33.gif


    ja ako stivo ne drzim u rukama isto kao da ne citam knjigu nego "nesto" 05.gif 14.gif

    mi ove na poslu imamo na serveru 100 i kusur filmova za nocne smjene ali ja ih ne gledam nego "sprzim"pa ponesem kuci i gledam na TV 05.gif

    mada mi se tema dopada10.gif mogao bih i ja u "akciu" printanja 12.gif

    ___________________________________________________________________

      05-24-2011 19:35 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
      Carmela Carmela is a Female
      vjeciti optimist




      Poruka: 7602
      Location: ja nisam odavle

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Zahvalna do neba ako netko ima prijevod na bilo koji od srpsko-hrvatsko-bošnjaèkog jezika, Zecharia Sitchin - "Zemaljski kod". Inaèe, to je njegova šesta knjiga zemaljske kronike.

      Hvala unaprijed

      ___________________________________________________________________

        Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

      06-28-2011 12:36 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
      tulpe tulpe is a Female
      wicked


      Poruka: 3040

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Da li moze neko naci moby dick na bosanskom? Citala bih svom sinu, a on se samo smije na engleskom kad mu citam.. mislim da bi mu se dopao bosanski!

      07-01-2011 00:23 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7085
      Location: BiH

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Jako koristan spisak knjiga za download:

        http://www.val-znanje.com/index.php?option=com_content&view=article&id=991&Itemid=442

      07-02-2011 22:33 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      Carmela Carmela is a Female
      vjeciti optimist




      Poruka: 7602
      Location: ja nisam odavle

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Odlièan link, hvala puno 10.gif ....ali ni ovdje nema "Zemaljskog koda" 16.gif

      ___________________________________________________________________

        Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

      07-04-2011 08:25 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
      Pipi Duga Carapa
      SexNepoznat



      Poruka: 2170
      Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Trazila sam ti ju, mogu ti samo nabaviti englesku verziju,ako te interesuje. Ni na francuski nije prevedena.

      07-04-2011 10:39 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
      Carmela Carmela is a Female
      vjeciti optimist




      Poruka: 7602
      Location: ja nisam odavle

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Nabavila sam je i ja, skontala sam da mi je jedino rješenje zasad.

      ___________________________________________________________________

        Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

      07-04-2011 10:52 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
      tulpe tulpe is a Female
      wicked


      Poruka: 3040

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Carmela:

        Odlièan link, hvala puno 10.gif ....ali ni ovdje nema "Zemaljskog koda" 16.gif


      Carmela, hoces nam nesto predloziti? 01.gif

      07-04-2011 22:10 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7085
      Location: BiH

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      25.gif

        http://www.ivantic.net/Ostale_knjiige/NewtonMichael_Putovanje_dusa.pdf

      07-28-2011 00:17 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      REALISTA REALISTA is a Male
      samo sto nisam


      Poruka: 1375
      Location: Bosna i Hercegovina

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Crna duša - Ahmet Rahmanoviæ

      “CRNA DUŠA” je roman koji se ne ispušta iz ruku veæ nakon prve proèitane stranice.


        http://www.scribd.com/collections/3074885/Crna-dusa

      07-28-2011 09:56 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
      tulpe tulpe is a Female
      wicked


      Poruka: 3040

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Sta je ovo green... Ja sam pritisla, mislila link, sad downloada, nisam mogla stopirati. Nadam se da je dobro. 01.gif

      07-28-2011 12:09 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
      tulpe tulpe is a Female
      wicked


      Poruka: 3040

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Putovanje dusa.. Michael takoitako... haj da vidim kako je. Fino se skinulo na HTC.

      07-28-2011 12:13 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7085
      Location: BiH

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Knjiga "ZELENI KVADRAT" PDF file --->

        http://www.4shared.com/document/5nVboqX3/KB-Zeleni_Kvadrat.html
      10.gif

      09-30-2011 21:34 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      dubravka
      SexNepoznat

      Poruka: 528
      Location: beograd

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Knjige za sva vremena. . . Andric/ "Znakovi pored puta

      M.Selimovic/ "Dervis i smrt

      Kafka/ "Pisma Mileni"


      DUBRAVKA

      04-20-2012 15:24 dubravka is offline Posalji email za dubravka Pregledaj poruke od dubravka Dodaj dubravka u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7085
      Location: BiH

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Svakako treba proèitati knjigu "Bog je žena", Mostarca Edina Huskoviæa!

        http://www.shopmybook.com/hr/Edin-Huskovi%C4%87/Bog-je-%C5%BDena-%28Put-ka-Jednorazli%C4%8Ditosti%29


      (
        )

        07-25-2012 21:21 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        Stranica (4): « prethodna 1 2 [3] 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com