Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Edin D » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (53): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Japrak Japrak is a Male
moforaja




Poruka: 2110
Location: kad bi i ja znao

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Da je i doveli su ga izgleda, i neka su postalo je dosadno vise citati u novinama te prelazi ovde te prelazi onde........
predji vise i eto presao je.....

___________________________________________________________________

    05-25-2010 08:43 Japrak is offline Pregledaj poruke od Japrak Dodaj Japrak u listu prijatelja
    Japrak Japrak is a Male
    moforaja




    Poruka: 2110
    Location: kad bi i ja znao

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Za Džeku se još jedino nisu raspitivali Laktaši!?............. 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif dobra ova-...........

    ___________________________________________________________________

      05-26-2010 08:54 Japrak is offline Pregledaj poruke od Japrak Dodaj Japrak u listu prijatelja
      metallica metallica is a Male
      moforaja




      Poruka: 8228
      Location: CH.WILLA(uglavnom)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ja bih vise volio Man.U. u Realu kakakv god bude ako mu se dresovi ne budu prodavali u velikim kolicina tj. ako ne postane "Estradno fudbalska" zvijezda bit ce ili na klupi ili prodat 28.gif

      ___________________________________________________________________

        05-26-2010 11:29 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
        green green is a Male
        Super Moderator


        Poruka: 7085
        Location: BiH
        pokretac teme Thread Started by green

        Shocked auff! Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Da ne otvaram novu temu... može ovdje...

        Gledajte ovog živca... 21.gif

          t5MmVgG5zKc&feature=player_embedded

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane green dana 08-31-2010 u 00:26.

        08-31-2010 00:14 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        djelda djelda is a Male
        raja




        Poruka: 1646
        Location: dolina grka

        Džeko u Londonu Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Tamo æe - vamo æe.........

        Ipak æe u Manchester City !

          http://www.bljesak.info/content/view/66496/159/



        Sretno majstore 10.gif

        ___________________________________________________________________
        Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

        01-05-2011 13:46 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
        Dzani Dzani is a Male
        moforaja




        Poruka: 2022
        Location: Coming near You!!

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Very nice!

        01-06-2011 03:04 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
        Behma Behma is a Male
        rodjeni


        Poruka: 766
        Location: zemlja dembelija

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        skinuto mu je breme sa ramena sad ce tek a treba da pokaze sta zna i umije.
        Sretno majstore 10.gif

        01-06-2011 04:46 Behma is offline Pregledaj poruke od Behma Dodaj Behma u listu prijatelja
        green green is a Male
        Super Moderator


        Poruka: 7085
        Location: BiH
        pokretac teme Thread Started by green

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Pismo Edinu Džeki od navjiaèa Manchester City-a:

        (Nickname: Our Tommy)

        Link:

          http://www.mancityforum.com/forums/showthread.php?t=8469&page=21


        Prijevod Google Translate:
          http://translate.google.com/translate?js=n&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=en&tl=hr&u=http%3A%2F%2Fwww.mancityforum.com%2Fforums%2Fshowthread.php%3Ft%3D8469%26page%3D21


        10.gif

        ___________________________________________________________________

          01-06-2011 18:29 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
          metallica metallica is a Male
          moforaja




          Poruka: 8228
          Location: CH.WILLA(uglavnom)

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od green:

            Pismo Edinu Džeki od navjiaèa Manchester City-a:

            (Nickname: Our Tommy)

            Link:
              http://www.mancityforum.com/forums/showthread.php?t=8469&page=21


            Prijevod Google Translate:
              http://translate.google.com/translate?js=n&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=en&tl=hr&u=http%3A%2F%2Fwww.mancityforum.com%2Fforums%2Fshowthread.php%3Ft%3D8469%26page%3D21


            10.gif



          jaaao lik mu je napisao pismo za
            10.gif 10.gif 10.gif

            ___________________________________________________________________

              01-06-2011 19:35 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
              djelda djelda is a Male
              raja




              Poruka: 1646
              Location: dolina grka

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Golemo ovo majke mi.... svaka èast !!!!!

              ___________________________________________________________________
              Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

              01-06-2011 20:48 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
              green green is a Male
              Super Moderator


              Poruka: 7085
              Location: BiH
              pokretac teme Thread Started by green

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Prvi intervju Edina Džeke u britanskim medijima... VIDEO:

                http://mcfc.co.uk/Video/Interviews/Edin-Dzeko-Exclusive-interview-I

              01-08-2011 18:03 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
              dolaf dolaf is a Male
              brato




              Poruka: 618
              Location: preko vode

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Oštar start,ne bi bili mi, da nismo ovaki, kakvi jesmo

              "'Ta æe Džeko, ja mu kroz noge probaciv'o"?!
              Idiotizmu i zlobi, reflektiranom kroz kompleks ljubomore i zavisti, nikada kraja u ovoj zemlji. Kakvi su to ljudi koji ne mogu podnijeti uspjeh drugih? Bezveznjakoviæi!
              Zašto ova prièa? Jednostavno, da oni koji su takvi, malo razmisle, ne bi li promijenili životne navike. Ako je moguæe, postanu malo bolji ljudi?
              "Kloc, šljivotres"
              Prošlog ponedjeljka u blizini stadiona "Grbavica" sreo sam jednog od bivših, pa može se reæi, propalih fudbalera. Volio bih da nisam, jer bi i danas mislio da je dobar èovjek.

              Sa prvim mrakom nabasah na spomenutog "mraènjaka", èije ime namjerno ne želim javno istaæi. No, znat æe on o kome je rijeè. Vjerovatno se poslije ove kolumne neæemo više ni pozdravljati, a kamo li prièati. Kakva šteta?!

              Nakon uvodnog, obostranog "vozdra", upita me: "Šta ima?" Rekoh mu da sam prije nekoliko minuta izašao iz redakcije i da idem nešto kupiti. Sav sretan, ja njemu da je bilo puno posla, ali i da mi je drago što ga je bilo. Iskreno, kazah mu, i hvala dragom Bogu, konaèno smo imali povoda da pišemo o lijepim stvarima vezanim za naš sport.

              Gledao me i nije progovarao. U èudnoj situaciji nastavih s vlastitim mini monologom, kojeg zbog novonastale situacije, željeh što prije pretvoriti u dijalog: "Šta ti kažeš o transferu Edina Džeku u Manchester City?" Kud ga pitah? Odgovor me sledio!

              Reèe on i "ostade živ": "'Ta æe Džeko, ja mu kroz noge probaciv'o". Nisam mogao vjerovati. Nasmijao sam se, misleæi da se šali, a on, "haman" histerièno, nastavi: "Pa, šta? Cijela država prièa samo o njemu. I vi novinari samo pišete o njemu. Televizije, novine, portali, radiostanice... Ko je frajer? Pa, bolan raja ga zvala kloc, šljivotres dok je bio u Želji. Bježi. Ko uze pare?"

              Fakat, ne kontam? Vi?

              Šta je dotiènog nagnalo na reakciju koju vam prenesoh do u rijeè? Zašto biti ljubomoran i zavidan na nekoga ko ti promoviše zemlju na najbolji naèin, zbog koga je cijeli svijet proteklih dana u pozitivi prièao o Bosancima i Hercegovcima? Fakat, ne kontam?! Vi?

              Šta reæi osim klasièna ljudska zloba. Procijenite? Valjda ne pretjerujem?!

              Za kraj, nešto, da stvar bude ironièna da ironiènija ne može biti. Prièu sa ulice u blizini slavne "Grbavice", sa koje je svoj blistavi fudbalski put poèeo Džeko, usporedimo sa izjavom Roberta Mancinija, trenera Cityja.

              "Nadam se da æe Edin donijeti razliku u borbi za prvo mjesto. On je strašan igraè koji može biti kljuèan u deset odluèujuæih utakmica. Da sam ga imao u sastavu protiv Arsenala, bila bi to u potpunosti druga prièa, a vjerujem i rezultat. On je jak, visok, igrao odlièno sa obje noge i postiže puno golova", govorio je slavni Italijan o najplaæenijem fudbaleru svih vremena sa ex Yu prostora.

              A, da Roberto zna ko mu je kroz noge probaciv'o?

              C, c, c, c...

              ___________________________________________________________________
              "A onda, kad im to nije uspjelo poèeli su prièati sve glasnije i glasnije da Bosne nema.Pa koga ste onda pokušali osvojiti??"

              "Skloni obuæu kad prelaziš Unu,Savu,Drinu. Operi noge u rijekama Bosna je æilimom zastrta."

              'ruka osiljena,drska.Stari most obori-bruka,
              najljepsa munara bio,opet bice-nasa odluka.

              01-15-2011 02:21 dolaf is offline Pregledaj poruke od dolaf Dodaj dolaf u listu prijatelja
              dolaf dolaf is a Male
              brato




              Poruka: 618
              Location: preko vode

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Asistencija Džeke, rapsodija Teveza

              Vukovi su dugo vodili sa 1:0, zatim Graðani predvoðeni Tevezom poèetkom drugog poluvremena preokrenuli na 4:1, da bi u konaènici ekipa za koju je danas debitovao naš Edin Džeko jedva došla do pobjede od 4:3.

              Dugo oèekivani debi meè Edina Džeke za ekipu Manchester Citya je donio fenomenalan susret na Eastlandsu u kojem su Graðani sa 4:3 savladali Wolverhamptona te tako preuzeli vrh premierligaške tabele. Vukovi su dugo vodili sa 1:0, domaæi su potom preokrenuli na visokih 4:1, ali u završnici jedva saèuvali tri boda.

              Najzaslužniji za to što æe City bar do sutra, kada Manchester United bude gostovao kod Tottenhama, imati bod prednosti u odnosu na gradskog rivala je danas sjajni Carlos Tevez koji je uknjižio dva sjajna gola. Zaslužene ovacije je dobio i naš Edin Džeko koji je uknjižio asistenciju, ali odigrao i dosta dobar debitantski meè.

              ___________________________________________________________________
              "A onda, kad im to nije uspjelo poèeli su prièati sve glasnije i glasnije da Bosne nema.Pa koga ste onda pokušali osvojiti??"

              "Skloni obuæu kad prelaziš Unu,Savu,Drinu. Operi noge u rijekama Bosna je æilimom zastrta."

              'ruka osiljena,drska.Stari most obori-bruka,
              najljepsa munara bio,opet bice-nasa odluka.

              01-15-2011 19:07 dolaf is offline Pregledaj poruke od dolaf Dodaj dolaf u listu prijatelja
              green green is a Male
              Super Moderator


              Poruka: 7085
              Location: BiH
              pokretac teme Thread Started by green

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Dolaf, èija je ovo kolumna, koji novinar je u pitanju?

              ___________________________________________________________________

                01-15-2011 21:16 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
                pasha pasha is a Male
                Super Moderator




                Poruka: 9495
                Location: uh jebo te

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                gledao sam utakmicu Dzeko je izvrsno debitovao
                moje je misljenje da sistem igre i ne pase nasem Dzeki, mozda se varam

                ___________________________________________________________________

                  neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
                Oscar Wilde

                01-15-2011 21:31 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
                dolaf dolaf is a Male
                brato




                Poruka: 618
                Location: preko vode

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od green:

                  Dolaf, èija je ovo kolumna, koji novinar je u pitanju?


                Mancini oduševljen Džekinim debijem

                Trener Manchester Cityja, Roberto Mancini, bio je impresioniran debijem Edina Džeke u dresu Graðana.
                Podsjetimo, Džeko je asistirao za treæi pogodak svoje momèadi, a cijelu je utakmicu odigrao na visokom nivou.

                - Ovo je njegova prva utakmica nakon 30 dana, te takoðer prva za novu momèad. Odigrao je dobro, ali je pred njim još dosta posla – rekao je Mancini, te je dodao:

                - Džeki je potrebno tri, èetiri utakmice da se navikne na svoje suigraèe i bolje upozna momèad. Džeko je dobar igraè, kao i Tevez tako da im neæe biti teško igrati zajedno.

                za zelenog.....
                  http://www.sportin.ba/default.aspx

                ___________________________________________________________________
                "A onda, kad im to nije uspjelo poèeli su prièati sve glasnije i glasnije da Bosne nema.Pa koga ste onda pokušali osvojiti??"

                "Skloni obuæu kad prelaziš Unu,Savu,Drinu. Operi noge u rijekama Bosna je æilimom zastrta."

                'ruka osiljena,drska.Stari most obori-bruka,
                najljepsa munara bio,opet bice-nasa odluka.

                01-16-2011 00:40 dolaf is offline Pregledaj poruke od dolaf Dodaj dolaf u listu prijatelja
                dolaf dolaf is a Male
                brato




                Poruka: 618
                Location: preko vode

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Tevez: Ugodno je igrati sa Džekom

                Edin Džeko odigrao je u subotu svoju prvu službenu utakmicu za Manchester City. Sudjelovao je u punoj minutaži pri 4-3 pobjedi protiv Wolverhamptona...

                Utakmicu je dvama pogocima obilježio Carlos Tevez, koji je zbog Džekina nastupa pomaknut sa pozicije srednišnjeg napadaèa. Nije mu smetalo.

                - Bilo je to ono što je momèad od mene tražila. Drago mi je što sam mogao pomoæi.

                O suradnji s novim suigraèem je dodao:

                - Ugodno sam se osjeæao igrajuæi uz Džeku. Pokušali smo tako veæ na treninzima, no ovo je bila prva utakmica da smo zajedno suraðivali. Zadovoljan sam kako je to ispalo - kazao je argentinski napadaè Citya.

                ___________________________________________________________________
                "A onda, kad im to nije uspjelo poèeli su prièati sve glasnije i glasnije da Bosne nema.Pa koga ste onda pokušali osvojiti??"

                "Skloni obuæu kad prelaziš Unu,Savu,Drinu. Operi noge u rijekama Bosna je æilimom zastrta."

                'ruka osiljena,drska.Stari most obori-bruka,
                najljepsa munara bio,opet bice-nasa odluka.

                01-17-2011 17:49 dolaf is offline Pregledaj poruke od dolaf Dodaj dolaf u listu prijatelja
                torres torres is a Male
                moforaja


                Poruka: 2147

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Odlicno je odigrao utakmicu. Svojim dijagonalama je otvarao prostor Tevezu i Toureu. Odlican debi!!

                01-17-2011 19:54 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
                metallica metallica is a Male
                moforaja




                Poruka: 8228
                Location: CH.WILLA(uglavnom)

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od torres:

                  Odlicno je odigrao utakmicu. Svojim dijagonalama je otvarao prostor Tevezu i Toureu. Odlican debi!!



                ja sta je 10.gif i znas sta jos nije skrt momak hove asistirati tako da ce dobijati lopti od noih artiljeraca Milnera, Breija, Dzonsona, Silve, svi znaju gadjati extra mislim da je "ubo" pravi klub 10.gif

                ___________________________________________________________________

                  01-17-2011 21:51 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
                  dolaf dolaf is a Male
                  brato




                  Poruka: 618
                  Location: preko vode

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Iako još uvijek nije službeno objavljeno, Edin Džeko bi u dresu Cityja trebao imati godišnju plaæu od 9 miliona eura (bruto iznos). Kada se to pretvori u semdiène plaæe, dobije se iznos od 173.000 eura.

                  Svaki profi igraè koji u Engleskoj zaraðuje više od 150.000 funti godišnje (skoro 99 posto njih zaraðuje puno više) plaæa porez državi od 50 odsto. Tako æe Džeki, kada podmiri engleske poreznike, svake sedmice ostati 85.000 eura keša ili, preraèunato u konvertibilne marke, oko 170.000.

                  A, za taj novac se svašta nešto može kupiti. Ako se zna da je prosjeèna plaæa u Federaciji BiH oko 800 KM, dijeljenjem i množenjem dobije se podatak da æe Džekon sedmièno zaraditi 106 prosjeènih plaæa, što je devet godina rada u FBiH.

                  Engleski Premiership od svih liga petice ima najveæu stopu poreza, èak 50 posto. Slijedi Njemaèka sa 45 posto, Italija sa 43 posto, Francuska sa 40 posto, dok je u Španiji porez svega 24 posto. Ponajmanji je porez u Rusiji (13 posto), dok je u najveæi u Holandiji (èak 60 posto). Edin Džeko ima 24 godine. Evo šta bi sve mogao kupiti za sedmiènu plaæu, a da ne škrtari i ne troši vrijeme tražeæi sniženja i jeftine stvari. Niti da se pretjerano razbacuje!

                  Sedmièni budžet

                  Golf 6 – 30.000 KM
                  Garsonjera na Èengiæ Vili (38 kvadrata) - 70.000 KM
                  Poslovni prostor u Centru (15 kvadrata) - 34.000 KM
                  Namještaj i bijela tehnika - 10.000 KM
                  Vikendica – 20.000 KM
                  Laptop - 2.000 KM
                  Mobilni - 1.000 KM
                  Obuæa i odjeæa - 10.000 KM
                  Pun frižider - 1.000 KM
                  Džeparac - 5.000 KM

                  ___________________________________________________________________
                  "A onda, kad im to nije uspjelo poèeli su prièati sve glasnije i glasnije da Bosne nema.Pa koga ste onda pokušali osvojiti??"

                  "Skloni obuæu kad prelaziš Unu,Savu,Drinu. Operi noge u rijekama Bosna je æilimom zastrta."

                  'ruka osiljena,drska.Stari most obori-bruka,
                  najljepsa munara bio,opet bice-nasa odluka.

                  01-18-2011 01:04 dolaf is offline Pregledaj poruke od dolaf Dodaj dolaf u listu prijatelja
                  Stranica (53): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                  Postavi novu temu Odgovori
                  Go to:
                  preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com