Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Edin D » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (53): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 9 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
arsenal arsenal is a Male
avenija kruzno


Poruka: 128
Location: uk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Metalni ma to je sve diskutabilno ko je koji tip ali nema veze.
Nervira me to sto "mi" uvijek istu gresku pravimo sa nasi igracima, uvijek ih opisujemo kao da su najbolji i uporedjujemo ih sa igracima koji su velicine vec duze vremena pa onda se razocaramo. Mlad je i ima dosta sezona za njega da se dokaze ali treba mu vremena za to.
Sad da ga uporedjujemo sa Toretom,Drogbom i takvim velicinama nije jos dorastao ali ne kazem da nece.

___________________________________________________________________
arsenal

03-11-2011 14:51 arsenal is offline Pregledaj poruke od arsenal Dodaj arsenal u listu prijatelja
arsenal arsenal is a Male
avenija kruzno


Poruka: 128
Location: uk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma zato sam ti napisao da je pogresan tim izabrao. Man City je za mene pravi Muppet Show
neznaju ko gdje igra i sta radi. Oni citavu sezonu nisu dobru utakmicu sa nekim jakim timom odigrali ali ama bas niti jednu.
U tom timu je svak' zvjezda a niko radilica.

___________________________________________________________________
arsenal

03-11-2011 14:55 arsenal is offline Pregledaj poruke od arsenal Dodaj arsenal u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7085
Location: BiH
pokretac teme Thread Started by green

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od arsenal:

    Nervira me to sto "mi" uvijek istu gresku pravimo sa nasi igracima, uvijek ih opisujemo kao da su najbolji i uporedjujemo ih sa igracima koji su velicine vec duze vremena pa onda se razocaramo.


To je taèno, ali još više nervira jedno drugo ponašanje, èim se èuje da je igraè iz Bosne, to jest sa ovih naših prostora, odmah mu se prišije etiketa da je manje vrijedan, nedorastao ostalim svjetskim igraèima. To ide logikom, joj Džeko je Bosanac, ma gdje æe on biti meðu najboljima, nema šanse... 21.gif

03-11-2011 18:04 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
torres torres is a Male
moforaja


Poruka: 2147

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

E nije tako Green. Ni mene ni Arsenala ne inetresuje apsolutno ko je odakle kad pricamo o fudbalu. Samo si ti patriotski navalio da je Dzeko bolji od Torresa, Drogbe, Benzeme i sta ti ja znam koga jos. A ja ti kazem da mora jos drobe da jede da bi se poredio s njima. Atletico je poznat po tome da vec 15 godina (od Milinka Pantica) nema igraca sa dobrim pasom a Torres se nadavao i tako golova u Atleticu. Znaci da teorija Metalnog pada u vodu. U svakom slucaju valjda je i taj Misimovic pomogao Dzeki isto koliko Gerard Torresu.
Da skratim. Dobar igrac sa dobrim fudbalskim predispozicijama. Sacekajmo malo pa cemo ga onda porediti sa petim i desetim.

03-11-2011 18:17 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
arsenal arsenal is a Male
avenija kruzno


Poruka: 128
Location: uk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Green idi ljeci se. 21.gif
Koga to zanima odakle je Djeko? Ako mozes da pricas (pises) o lopti onda pisi a ovo odakle je i sta je nepije vodu.

___________________________________________________________________
arsenal

03-11-2011 18:26 arsenal is offline Pregledaj poruke od arsenal Dodaj arsenal u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7085
Location: BiH
pokretac teme Thread Started by green

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Daj se ti malo kontroliši s tim izjavama "lijeèi se" itd.
Nikoga ne vrijeðam, diskusija je sasvim normalna. Ko je najbolji igraè je stvar ukusa, a o njima se ne raspravlja. Ti reèe da je Vuèiniæ igraèina, a Berbatov je po tebi bezveze. Tvoje mišljenje, ok, ali ne vjerujem da se veæina slaže s tim, i ne mora. Svako ima svoje favorite. Otvori temu Vuèiniæ pa piši o njemu, a ovdje o Džeki hoæu da pišem šta mi se prohtije, šta mi je volja, sve dok to pisanje ne vrijeða ostatak èitaoca.

A ti, arsenal, de malo poradi na pravopisu, nema nijedne reèenice koju si otipkao, a da u njoj nisi pogriješio u pravopisu. Ako ništa, domaæi forumi i sajtovi bi upravo trebali biti mjesta gdje æete vi dijasporci održavati pravopis maternjeg jezika, 90% vas je veæ dobar dio i zaboravio, nije to nikakva uvreda, prvo to kažem roðenom bratu, pa onda svima vama izvan BiH.

Ružno je èitati "ljeèi" umjesti lijeèi, "Djeko", umjesto Džeko, "vijetar" umjesto vjetar itd.

03-11-2011 18:36 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
arsenal arsenal is a Male
avenija kruzno


Poruka: 128
Location: uk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hvala ti za opasku o pravopisu. Nikad mi pravopis nije bio bolja strana ali ja sam bio pod utiskom da je tema nogomet pa pravopis i nije bio nesto vazan. Nema veze idemo dalje.
Nikad nije bilo napisano da je Vucinic igracina ali za mene je bolji spic od Djeke(ili Dzeke).
Fali (ili ti nedostaj) ovo DZ pa neznam napisati po pravilu.
Mi "dijasporci" nemamo takvu privilegiju (nazalost).

___________________________________________________________________
arsenal

03-11-2011 19:28 arsenal is offline Pregledaj poruke od arsenal Dodaj arsenal u listu prijatelja
klaudija
SexNepoznat



Poruka: 589

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od green:

    Druže iz Arsenala, možda ja lupam, ali lupaju onda i svi komentatori.
    Kada je bio direktan prijenos ove utakmice, komentator na engleskom jeziku je nakon postignutog gola uzviknuo "Ediiiin Džekooooo!", a kamera je u punom kadru imala Džeku na zoom opciji, kao što se i na ovom video-snimku vidi. I fino sam pod navodnicima rekao da je Edin ovaj gol "zabio", jer je 90% akcije njegovo djelo. Ako je to lupanje kao mitraljez Maksim po diviziji, onda OK, prihvatam kritiku. 04.gif

    Navedi mi trenutno boljeg špic igraèa sa Balkana? Jedino Berbatov. 10.gif


Trenutno najbolji špic sa Balkana prosjedio 90 minuta na klupi...Mancini pravio tri izmjene,opet Edin nije ušao u igru u veèerašnjoj pobjedi nad Readingom ....1:0.....

03-13-2011 20:46 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
metallica metallica is a Male
moforaja




Poruka: 8228
Location: CH.WILLA(uglavnom)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od arsenal:

    Metalni ma to je sve diskutabilno ko je koji tip ali nema veze.
    Nervira me to sto "mi" uvijek istu gresku pravimo sa nasi igracima, uvijek ih opisujemo kao da su najbolji i uporedjujemo ih sa igracima koji su velicine vec duze vremena pa onda se razocaramo. Mlad je i ima dosta sezona za njega da se dokaze ali treba mu vremena za to.
    Sad da ga uporedjujemo sa Toretom,Drogbom i takvim velicinama nije jos dorastao ali ne kazem da nece.


naravno

___________________________________________________________________

    03-13-2011 21:12 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7085
    Location: BiH
    pokretac teme Thread Started by green

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od klaudija:

      Trenutno najbolji špic sa Balkana prosjedio 90 minuta na klupi...Mancini pravio tri izmjene,opet Edin nije ušao u igru u veèerašnjoj pobjedi nad Readingom ....1:0.....


    I šta sad s tim? Napravio tri izmjene, taèno, ali od toga dvije izmjene je napravio nakon vodstva od 1-0, uveo defanzivce da zatvori igru jer im je sasvim dovoljno u kup-utakmici koja nema uzvrata.
    Ako nisi znao, meritorna osobo, Edin Džeko je tu da zabija golove, a ne da igra u odbrani. 28.gif

    03-14-2011 12:40 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    arsenal arsenal is a Male
    avenija kruzno


    Poruka: 128
    Location: uk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Nesto nije u redu sa Man. City i Dzekom. Nemoguce da nekoga plate tolike pare i da sjedi na klupi. Sve ovo smrdi na raspad sistema.

    ___________________________________________________________________
    arsenal

    03-14-2011 15:06 arsenal is offline Pregledaj poruke od arsenal Dodaj arsenal u listu prijatelja
    metallica metallica is a Male
    moforaja




    Poruka: 8228
    Location: CH.WILLA(uglavnom)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od arsenal:

      Nesto nije u redu sa Man. City i Dzekom. Nemoguce da nekoga plate tolike pare i da sjedi na klupi. Sve ovo smrdi na raspad sistema.



    ja odavno govorim da Mancini nema autoriteta da zavede red, u Interu je bilo skoro isto sa tim da je tamo imao Sinisu Mihajlovica koji je ters i nije dozvolio ni i Ibri ni ostalima da se kurce a bilo je slicno

    ___________________________________________________________________

      03-14-2011 15:14 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
      arsenal arsenal is a Male
      avenija kruzno


      Poruka: 128
      Location: uk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Metalni nisam imao pojma za Inter ali ovo je bruka sta se dogadja u Man.C.

      ___________________________________________________________________
      arsenal

      03-14-2011 16:25 arsenal is offline Pregledaj poruke od arsenal Dodaj arsenal u listu prijatelja
      klaudija
      SexNepoznat



      Poruka: 589

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od green:

            citat od klaudija:

          Trenutno najbolji špic sa Balkana prosjedio 90 minuta na klupi...Mancini pravio tri izmjene,opet Edin nije ušao u igru u veèerašnjoj pobjedi nad Readingom ....1:0.....


        I šta sad s tim? Napravio tri izmjene, taèno, ali od toga dvije izmjene je napravio nakon vodstva od 1-0, uveo defanzivce da zatvori igru jer im je sasvim dovoljno u kup-utakmici koja nema uzvrata.
        Ako nisi znao, meritorna osobo, Edin Džeko je tu da zabija golove, a ne da igra u odbrani. 28.gif


      Pa ja cijelo vrijeme govorim da Edin ne radi za što je plaæen basnoslovno...Ona ,naime ne daje golove....nema proizvoda....vrlo jednostavno....(golovi Arisu i Nots Countyj su stvarno mizerija)

      03-14-2011 17:57 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
      metallica metallica is a Male
      moforaja




      Poruka: 8228
      Location: CH.WILLA(uglavnom)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od klaudija:

            citat od green:

              citat od klaudija:

            Trenutno najbolji špic sa Balkana prosjedio 90 minuta na klupi...Mancini pravio tri izmjene,opet Edin nije ušao u igru u veèerašnjoj pobjedi nad Readingom ....1:0.....


          I šta sad s tim? Napravio tri izmjene, taèno, ali od toga dvije izmjene je napravio nakon vodstva od 1-0, uveo defanzivce da zatvori igru jer im je sasvim dovoljno u kup-utakmici koja nema uzvrata.
          Ako nisi znao, meritorna osobo, Edin Džeko je tu da zabija golove, a ne da igra u odbrani. 28.gif


        Pa ja cijelo vrijeme govorim da Edin ne radi za što je plaæen basnoslovno...Ona ,naime ne daje golove....nema proizvoda....vrlo jednostavno....(golovi Arisu i Nots Countyj su stvarno mizerija)


      sad se sjetih kako je Krleza rekao za Milu Budaka da se razumije u knjizevnost
      "kao mara u kriv k...c"

      valjda zato sto se i ti isto toliko razumijes u nogomet 01.gif

      ___________________________________________________________________

        03-14-2011 19:50 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
        djelda djelda is a Male
        raja




        Poruka: 1646
        Location: dolina grka

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ne kontam o èemu raspravljate........ 29.gif

        Èovjek 2 x zaredom naj strijelac Bundes lige bla bla bla-...... neznam više šta napisati ali vidm ode diskusija predaleko !

        Nemože se Džeko porediti sa nekim igraèima - naravno svako je dobar na svoj naèin !

        Ali Dijamant je dijamant 10.gif

        Trebat æe mu malo vremena da se adaptira - ipak razlika je ogromna izmeðu Engleske i Njemaèke lige.

        Sama èinjenica da je veæ zabio par golova za mene je golema - nisam se nadao da æe ovako rano poèeti zabijati !

        ___________________________________________________________________
        Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

        03-14-2011 19:57 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
        metallica metallica is a Male
        moforaja




        Poruka: 8228
        Location: CH.WILLA(uglavnom)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Raspravljaju o niskim strastima gorim nego kod zivotinja

          ona Kladudia je bas uzas na svakom postu se vidi zluradost i likovanje Fuuuj.


          Pratim fudbal svake sezone i to posebno Engleski i zaista mi je zao i Nike i Corluke sto sjede na klupi ne bih mogao sebe zamisliti da likujem nad takvim stvarima to je nisko uzasno i Fuuj jos jednom

          njih sam bezveze uzeo za primjer jer od medju kvalitetnim igracima najvise sjede na klupi
          i Zigica mi je bilo zao dok nije poceo zabijati

        ___________________________________________________________________

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane metallica dana 03-14-2011 u 20:05.

          03-14-2011 20:05 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
          arsenal arsenal is a Male
          avenija kruzno


          Poruka: 128
          Location: uk

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ma nije bitno sto neko napise neke negativne stvari ovo je jedna zdrava fudbalska rasprava i tako treba da ostane.
          Sto se tice ovih nasih (Nike,Corluke, Zigica i ostalih) a boga mi i Dzeke sve je to stvar mentaliteta i radne navike. To u 90% igraca sa nasih prostora nije jaca strana a u Eng. ligi to je najvaznije. Cini mi se da je Edin izabrao pogresnu ligu po meni trebao je da ode u Italiju ili da ostane u Njemackoj. Ove sezone nije pokazao puno ali valjda sljedece bude bolje. Puno igraca se nije snaslo prve sezone u Engleskoj ali poslije se pokazali kao pravi.
          U svakom slucaju neka mu je sa srecom.

          ps. nadam se da nema puno pravopisnih gresaka...

          ___________________________________________________________________
          arsenal

          03-14-2011 22:27 arsenal is offline Pregledaj poruke od arsenal Dodaj arsenal u listu prijatelja
          pasha pasha is a Male
          Super Moderator




          Poruka: 9495
          Location: uh jebo te

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          smijesna rasprava
          prvo o kvaliteti igraca da bih onda kada dodje na klupu zao mi ga sto nije nas, vas ili njihov 23.gif 28.gif

          ___________________________________________________________________

            neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
          Oscar Wilde

          03-14-2011 23:21 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
          metallica metallica is a Male
          moforaja




          Poruka: 8228
          Location: CH.WILLA(uglavnom)

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od arsenal:

            Ma nije bitno sto neko napise neke negativne stvari ovo je jedna zdrava fudbalska rasprava i tako treba da ostane.
            Sto se tice ovih nasih (Nike,Corluke, Zigica i ostalih) a boga mi i Dzeke sve je to stvar mentaliteta i radne navike. To u 90% igraca sa nasih prostora nije jaca strana a u Eng. ligi to je najvaznije. Cini mi se da je Edin izabrao pogresnu ligu po meni trebao je da ode u Italiju ili da ostane u Njemackoj. Ove sezone nije pokazao puno ali valjda sljedece bude bolje. Puno igraca se nije snaslo prve sezone u Engleskoj ali poslije se pokazali kao pravi.
            U svakom slucaju neka mu je sa srecom.

            ps. nadam se da nema puno pravopisnih gresaka...



          ma nije lijepo slusati sranja kontas nije ovo zdrava rasparava

          ako neko kaze da je Dzeko bolji od Drogbe ili ne poznaje fudbal ili je budala

          isto kad se nasladjuju njegovim nesnalazenjem ili sjedenjem na klupi je ruzno i nije prava fudbalska rasprava


          bilo je na ovom forum davno PRAVIH rasprava kad sam ja branio talijanski fudbal i svi drugi ga napadali to je bila Cista fudbalska rasparava bez nekakvih "Patriotskih" budalastina itd 10.gif

          ___________________________________________________________________

            03-15-2011 13:27 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
            Stranica (53): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 9 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com