Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Edin D » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (53): « prva ... « prethodna 7 8 9 [10] 11 12 13 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
arsenal arsenal is a Male
avenija kruzno


Poruka: 128
Location: uk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Metalni nije on zeznuo Arsenala mi smo to sami sebi napravili. Nema to veze sa Mancinijem
ili Man City. Sto se tice Dzeke nije mi nesto sjajan ali valjda se popravi.

___________________________________________________________________
arsenal

05-23-2011 14:36 arsenal is offline Pregledaj poruke od arsenal Dodaj arsenal u listu prijatelja
torres torres is a Male
moforaja


Poruka: 2147

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sve neki "eksperti" za nogomet, a gledaju samo koliko je ko dao golova. BY GREEN



E fakat si kontrdiktoran majstore. Svako malo pitas koliko je Torres golova dao u dresu Chelzija a onda napises ovako nesto.

05-23-2011 16:58 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
arsenal arsenal is a Male
avenija kruzno


Poruka: 128
Location: uk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma Torre nevrijedi, samo neka "dusmani" crknu. 05.gif

___________________________________________________________________
arsenal

05-23-2011 18:20 arsenal is offline Pregledaj poruke od arsenal Dodaj arsenal u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

jao Leskota slucajno ga pogodi i udje u go 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

05-23-2011 20:09 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
klaudija
SexNepoznat



Poruka: 589

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od green:

        citat od klaudija:

      Green ja dosta toga znam,zapravo to mi je struka ,,ne znam što mi ne vjeruješ, znam da æe Baka Sliškoviæ preuzeti jedan klub u Saudijskoj Arabiji uskoro...


    Šta to bi, otpala Arabija?

    Blaž Baka Sliškoviæ je novi trener NK Široki Brijeg. Nakon raskida ugovora sa Ivom Ištukom, Baka je bio prva opcija ljudi iz kluba a sami trener je izjavio ako se bude vraæao u BiH jedini klub u koji bi došao je Široki Brijeg. Kako iz pouzdanih izvora saznajemo, uprava kluba i Baka su dogovorili suradnju do kraja ove sezone, s moguænošæu produljenja suradnje i dalje.

      http://pogled.ba/sport/nogomet/10923-bla-slikovi-novi-trener-nk-iroki-brijeg


Baka danas na svoj 53.rodjendan potpisao ugovor sa ALL Nasrom-Medina..
Eto vidiš green da ja malo više znam. 13.gif 13.gif 13.gif

05-31-2011 00:24 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7085
Location: BiH
pokretac teme Thread Started by green

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Neka mu je sretno i neka uzme milion €.

___________________________________________________________________

    05-31-2011 11:49 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7085
    Location: BiH
    pokretac teme Thread Started by green

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    07.08.2011.

    Edin Džeko zabio golèinu Manchester Unitedu, ali na kraju su izgubili 3-2.

    Link:

      http://rutube.ru/tracks/4702236.html?v=fc83d3916e09b28f3042571576332d74

    08-08-2011 02:28 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    pasha pasha is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 9495
    Location: uh jebo te

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    dzeko od prve minute i dao go za vodstvo Cytia

    ___________________________________________________________________

      neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
    Oscar Wilde

    08-15-2011 22:17 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7085
    Location: BiH
    pokretac teme Thread Started by green

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Manchester Cita - Swansea 4:0

    Golovi:

      http://www.goalsarena.org/


    Fin poèetak za Edina Džeku, a tek za Kun Aguera! 10.gif

    08-15-2011 23:00 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7085
    Location: BiH
    pokretac teme Thread Started by green

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Prvi u Engleskoj: Džeko dobio kvaèicu na "Ž"




    Opšte je poznato da se u engleskom Premiershipu vodi raèuna o svim, pa i onim najmanjim detaljima, kako bi prema mnogima najkvalitetnija liga na svijetu uistinu bila posebna i prepoznatljiva diljem svijeta.
    Tako, pored iste kapitenske trake za sve kapitene engleskog šampionata, istih lopti, te još mnogih drugih unitarnih detalja, svi timovi Premiershipa moraju imati isti font brojeva i slova na svojim dresovima.
    Do ove sezone, slova na leðima dresova Premiershipa mogla su sadržati samo slova engleskog alfabeta, dok su igraèi sa Balkana bili uskraæeni da svoja imena napišu u izvornoj formi sa slovima koja imaju kvaèice.
    Ipak, od ove sezone su se stvari promijenile, te je igraèima sa naših prostora omoguæeno da na svoje dresove napišu i slova è,æ,ž i š. Prvi je tu pogodnost iskoristio Edin Džeko, na èijim æe leðima dresa iznad broja deset u tekuæoj sezoni pisati Džeko, sa pravim, "bosanskim" ž.

      http://www.reprezentacija.ba/top-vijest/5250-prvi-u-engleskoj-deko-dobio-kvaicu-na-.html

    ___________________________________________________________________

      08-16-2011 01:18 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      REALISTA REALISTA is a Male
      samo sto nisam


      Poruka: 1375
      Location: Bosna i Hercegovina

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Gol kao gol, koji je dao, nista posebno. Jedino sto mi je upalo u oci kod njega u zadnjoj utakmici u reprezentaciji protiv grka je da su ga englezi fizicki i kondicijski sredili. Ne djeluje vise kao krava na pasnjaku, nego sad se trudi za loptu...ono, skontao je da je lopta okrugla i da treba trcati za njom 10.gif

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane REALISTA dana 08-16-2011 u 12:11.

      08-16-2011 12:06 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7085
      Location: BiH
      pokretac teme Thread Started by green

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Eh ti komentara!
      Gori si od sportskog komentatora sa Sportklub TV,

      kaže lik ovako: "Mnogi su se krstili, kad je Džeko doveden u Wolfsburg!"
      Kao, poenta je u tome, odakle jedan bezveznjakoviæ iz Bosne u Wolfsburgu!? 21.gif

      Pa eto sad taj "kloc" i "bezveznjakoviæ" preraste i taj maleni Wolfsburg, postade najjaèi strajker na Otoku, kolijevci nogometa, sigurno je meðu prvih pet igraèa na svojoj poziciji u Europi.

      Gol od sinoæ:

        http://www.goalsarena.org/video/england-barclays-premier-league/15-08-2011-manchester-city-4-0-swansea_en.html

      08-16-2011 12:16 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      REALISTA REALISTA is a Male
      samo sto nisam


      Poruka: 1375
      Location: Bosna i Hercegovina

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Green, da ti nisi Dzeko pa sam svoje konje hvalis i reklamiras? 01.gif

      Ima BiH jos svojih kvalitetnih igraca, nije on jedini. Dzeko mi se bio donekle zgadio u zadnjih par utakmica sto je odigrao za reprezentaciju (izuzetak zadnja utakmica protiv Grcke), jer se setao po terenu kao da mu je svejedno, dok kad igra za klub u Engleskoj daje sve od sebe. Takav mentalitet mi se ne svidja! Igraj srcem kad igras za svoju zemlju, daj maksimum od sebe!

      Nadam se da ce igrati SRCEM za koji dan u Bjelorusiji...jer BEZ takve igre ne zasluzujemo da odemo na evropsko prvenstvo...

      08-16-2011 13:49 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
      klaudija
      SexNepoznat



      Poruka: 589

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Dade ga Edin Boltonu.....Bravo care........ 10.gif

      08-21-2011 18:15 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7085
      Location: BiH
      pokretac teme Thread Started by green

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Bolton - Manchester City 2:3 FT

      U 47. minuti zabio je Edin Džeko, snimak gola:

        http://www.facebook.com/video/video.php?v=2166420013627&oid=180656270492&comments
      10.gif
      Majstoreee!!!

      08-21-2011 20:44 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7085
      Location: BiH
      pokretac teme Thread Started by green

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Hohohhho! 01.gif

      Tottenham - Manchester City 0-1 Edin Džeko!

        http://www.rezultati.com/detail/p0J9Zxlk/#summary


      34'

      ___________________________________________________________________

        08-28-2011 15:11 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        green green is a Male
        Super Moderator


        Poruka: 7085
        Location: BiH
        pokretac teme Thread Started by green

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Gooooooooooooo 0-2 opetttttt Džekooooooooooo 19.gif

        ___________________________________________________________________

          08-28-2011 15:12 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
          denani denani is a Male
          moforaja




          Poruka: 8019

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Dzaba Modrici, Kranjcari, Corluke .... kad mi imamo DIJAMANTA !!!

          ___________________________________________________________________
          33.gif 33.gif 33.gif

          08-28-2011 15:20 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
          bjelopoljac bjelopoljac is a Male
          bice nesto od mene


          Poruka: 350
          Location: USA

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Kralj razvaljuje ove sezone 10.gif

          08-28-2011 15:23 bjelopoljac is offline Pregledaj poruke od bjelopoljac Dodaj bjelopoljac u listu prijatelja
          green green is a Male
          Super Moderator


          Poruka: 7085
          Location: BiH
          pokretac teme Thread Started by green

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od torres:

            Green, vidim da si malo zaslijepljen u svom navijackom zanosu. Dzeko treba jos puno drobe da pojede da bi mogo da se poredi sa Drogbom i Torresom . Ovo za Bayern i Manchester necu ni komentarisati.


          Gdje ste sada, forumaši? 13.gif Koliko je Torres zabio golova u ovoj sezoni? 19.gif

          08-28-2011 15:28 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
          Stranica (53): « prva ... « prethodna 7 8 9 [10] 11 12 13 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com