Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Edin D » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (53): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 8 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
metallica metallica is a Male
moforaja




Poruka: 8228
Location: CH.WILLA(uglavnom)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma nije to pasha 10.gif nego me nervira kako svaka tema ode u nekom glupom smijeru fuuj

___________________________________________________________________

    03-07-2011 17:08 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
    pasha pasha is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 9495
    Location: uh jebo te

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ma bola neka malo 01.gif

    ___________________________________________________________________

      neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
    Oscar Wilde

    03-07-2011 17:13 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7085
    Location: BiH
    pokretac teme Thread Started by green

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ja se trudim da se držim teme i topica, nadam se da nemaš na moje postoje zamjerki, Metalni.
    Ne znam koji je ***ac ovima što uživaju da pljuju po bosasnkohercegovaèkim igraèima i svemu onome što proizilazi iz rijeèi bosansko i hercegovaèko.
    Prije svega klamudija i slièni. A što se tièe Džeke, zašto je odigrao samo 5 minuta meèa protiv Wigana, evo èitam da je prehlaðen. Nadam se da æe ovih dana da potopi Dynamo usred Kijeva, Ukrajine. A za desetak dana se igra veliki derby u Engleskoj, Chelsea vs. Manchester City, bit æe uživanje gledati Džeku protiv Torresa. 10.gif

    ___________________________________________________________________

      03-07-2011 17:15 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      torres torres is a Male
      moforaja


      Poruka: 2147

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      U kojem smjeru je sad otisla tema ??? Arsenal i ja pricamo samo o fudbalskim kvalitetima. Jebi ga, ako cemo pricat o fudbalu, bricajmo o fudbalu. Jos je rano porediti Dzeku sa nabrojanim igracima. Pustite momka da se prvo afirmise i dokaze pa cemo onda pricati. I Baka je za nas bio bolji od Platinia pa gdje bio i sta je uradio....Nigdje i nista.

      03-07-2011 17:17 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7085
      Location: BiH
      pokretac teme Thread Started by green

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Jedan od najljepših golova koje je zabio Edin Džeko u dresu reprezentacije BiH.
      "Od nesuðenog golmana do tramvajdžije..." 13.gif legendarni komentator Marjan.

      Preko pola miliona pregleda na Youtube-u!

        G1uck8UC9pU

      03-07-2011 17:22 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      metallica metallica is a Male
      moforaja




      Poruka: 8228
      Location: CH.WILLA(uglavnom)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      nije tebi niko nista rekao 10.gif

      ali prepucavanja ko je bolji Olic dzeko bla bla nema smisla i nidje veze



      znas sta ima malo postova iz kojih viri zloba i sreca sto dzeko nije startovao onako kako su fudbalski LAICI i ljudi koji pojma nemaju prizeljkivali a to da on odma pocne zabijati kao da je igrao WestHamu prije Citya, bezveze
      eno Davida Silve meni jedan od najdrazih igraca trenutno momak bljesne s vremena na vrijeme a u Valenciji sa Viljom je bukvalno terorisao protivnike, momci igrali kolektivno

      nece nikad zaigrati kako treba ako City nastavi onako kako sad igra

      sjecas li se tima Reala kad su igrali Figo Bekam i ostali. Svaki od njih ama bas svaki je odigrao tada losije nego u klubu u kojem je igrao prije jer je svako svoju igru igrao kao i city sada i to je to

      ___________________________________________________________________

        03-07-2011 17:28 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
        arsenal arsenal is a Male
        avenija kruzno


        Poruka: 128
        Location: uk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Metalni nije u redu ovaj komentar neka malo i svadje pa o fudbalu pricamo. J... ti ako nema malo svadje. Djeko jeste dobar igrac i nadam se da ce postati i zvjezda ovdje ali treba puno vode da protekne da se to desi. Strah me je da mu se nedesi sto se obicno nasim igracima desava puni obecanja i talenta ali mentalitet je nesto drugo.
        Green tema je fudbal i taj ti komentar(i) su suvisni!!!!

        I veliki derbi Chelsea i Man City u Engleskoj jos uvijek ne postoji.

        ___________________________________________________________________
        arsenal

        03-08-2011 12:26 arsenal is offline Pregledaj poruke od arsenal Dodaj arsenal u listu prijatelja
        green green is a Male
        Super Moderator


        Poruka: 7085
        Location: BiH
        pokretac teme Thread Started by green

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Za mene je to "veliki derby". Pratimo i mi u Bosni nogomet više nwgo što ti misliš, nemoj da imaš predrasude o tome. Glupo je gledati u tradiciju i prošle sezone, budimo realni, Manchester City u svojim redovima trenutno ima ponajbolje igraèe na svijetu. Sviðalo se to nekim tradicionalnim navijaèima po Engleskoj ili ne sviðalo. Taj novi "vještaèki" klub, kako ga nazivaju, je veæ danas u stanju, uz malo sportske sreæe, pobijediti apsolutno svaku ekipu na svijetu, dakle sposobni u osvojiti Ligu prvaka, Europsku ligu, Premiership, FA kup itd. Pitanje je dana kada æe se prva titula desiti. A to što tradicionalni Englezi ne mogu smisliti jedan novi JAK klub kao konkurenciju, to je veæ drugi par rukava.

        ___________________________________________________________________

          03-08-2011 13:10 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
          arsenal arsenal is a Male
          avenija kruzno


          Poruka: 128
          Location: uk

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ma dobro je da ti pratis fudbal to mi je drago. Nije mi jasno kakve veze ima ovo "Mi" u Bosni ali nema veze.....
          To sto je za tebe VELIKI derby ne znaci da jeste derby to je poenta.
          Malo sabura majstore ipak je samo fudbal u pitanju a ne nacinalnosti igraca.

          ___________________________________________________________________
          arsenal

          03-08-2011 13:35 arsenal is offline Pregledaj poruke od arsenal Dodaj arsenal u listu prijatelja
          klaudija
          SexNepoznat



          Poruka: 589

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od green:

            Bježi, Kladudija, nemaš pojma o životu. Pa za tri dana idu u Ukrajinu na megdan Dinamu.
            Nije to seljaèki klub da ima tri igraèa i to je to, nego moæan klub koji rotira igraèe, odmorne i spremne na više frontova.



          Vidim dobro ga je Mancini odmorio za megdan sa Dinamom...

          03-11-2011 00:15 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
          taxi taxi is a Male
          Liska mjeseca avgusta




          Poruka: 18170
          Location: M&R

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ja bih volio znati koja je Mancinijeva taktika? Ko šta igra??? Ko sa kim igra???
          Niðe veze.Ne samo veèeras,nego inaèe.....nikakve taktike,ko èukarièki.
          A Оeko ,ako misli uspjeti mora se boriti za loptu,uzeti je i dikelaj prema golu.Ovdje su svi sebièni da je to bruka. Tevez ne bi dao loptu roðenoj punici,a ne suigraèu.Što ga ne pustiše kad je bio kidiso,pojaèali bi ekipu.Pa i Kolarov...raðe æe vježbati svoj udarac nego dodati loptu slobodnom suigraèu.
          Bruka.

          ___________________________________________________________________

            03-11-2011 00:23 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
            green green is a Male
            Super Moderator


            Poruka: 7085
            Location: BiH
            pokretac teme Thread Started by green

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Klaudija, ne znam šta je tebi Edin skrivio stvarno.
            Ili totalno nemaš pojma o ovoj igri ili si toliko zloban da tu nema granica.
            Pa nije ovo individualna igra, pa da zavisi od pojedinca sve.
            Ukrajinci su ih rasturili, bolji na svom stadionu, odlièna partija, dva šuta, dva gola i treba im èestitati.
            Zbog èega imaš potrebu da likuješ? Oèito voliš da se svaðaš, to je onaj tvrdokorni tersluk, jednom rekao da Džeko nije meðu najboljima i sad jedva èeka da Manchester City odigra slabu utakmicu, da bi nam dokazao da je on bio u pravu kako je Džeko tek prosjeèan igraè. 04.gif Manchester City ekipno vrlo loš, neefikasna igra, nemoæni u napadu, ali Džeko ipak jedan od solidnijih na terenu! Ne pravi se mahnitov, nije valjda da oèekuješ da primi loptu na centru, predribla sve i zabije? Likuj ti koliko hoæeš, ali Džeko je trenutno igraèina za sve ostale igraèe sa Balkana, iz za hrvatske i za srpske, makedonske, crnogorske... OK, jedino je Berbatov tu iznad.

            A kao št iz istorije komentara tvojih mogu zakljuèiti, takav si i na temama o politici, trenutnoj situaciji u Mostaru, državi itd. Takvim tipovima ne treba forum, sajt, rasprava. Ustvari su uvijek kontra, onako iz zahebancije ako ništa.

            ___________________________________________________________________

              03-11-2011 00:38 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
              klaudija
              SexNepoznat



              Poruka: 589

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od green:

                Klaudija, ne znam šta je tebi Edin skrivio stvarno.
                Ili totalno nemaš pojma o ovoj igri ili si toliko zloban da tu nema granica.
                Pa nije ovo individualna igra, pa da zavisi od pojedinca sve.
                Ukrajinci su ih rasturili, bolji na svom stadionu, odlièna partija, dva šuta, dva gola i treba im èestitati.
                Zbog èega imaš potrebu da likuješ? Oèito voliš da se svaðaš, to je onaj tvrdokorni tersluk, jednom rekao da Džeko nije meðu najboljima i sad jedva èeka da Manchester City odigra slabu utakmicu, da bi nam dokazao da je on bio u pravu kako je Džeko tek prosjeèan igraè. 04.gif Manchester City ekipno vrlo loš, neefikasna igra, nemoæni u napadu, ali Džeko ipak jedan od solidnijih na terenu! Ne pravi se mahnitov, nije valjda da oèekuješ da primi loptu na centru, predribla sve i zabije? Likuj ti koliko hoæeš, ali Džeko je trenutno igraèina za sve ostale igraèe sa Balkana, iz za hrvatske i za srpske, makedonske, crnogorske... OK, jedino je Berbatov tu iznad.

                A kao št iz istorije komentara tvojih mogu zakljuèiti, takav si i na temama o politici, trenutnoj situaciji u Mostaru, državi itd. Takvim tipovima ne treba forum, sajt, rasprava. Ustvari su uvijek kontra, onako iz zahebancije ako ništa.


              Ovako moj deèko (deèko koristim jer kontam da si mlaði od mene)..ja ti nemam ništa protiv Edina,èak štaviše pratim ga duže od tabe jer to spada u moju profesiju tako da samo znaš da imaš "posla" sa meritornom osobom..U sportskom životu,što grada ,kasnije države sam od ranih osamdestih...
              A sad da se vratim na Edina; Edin je sjajan igraè,tj napadaè kakvog bi poželio skoro svaki tim iz liga petice (uostalom transferom u Cyti to je i dokazao) ali komentari tipa ,,bolji je od Toressa,
              Eto mu nije u peti,Drogbu æe staviti u mali džep i dati gol toliko me nerviraju da moram replicirati.

              Žao mi je ako te to pogaða,ali Edin je još mlad i mora još dosta toga savladati.Volio bih da mi možeš potvrditi da si gledao Duška Bajeviæa (uživo dakako) pa da onda prièaš o kvalitetima rasnog centarfora...Ali vrijeme radi za Edina i ne treba ga dizati u visine...Sabura malo..,,oèepiæe i on,,,kad tad... 10.gif

              03-11-2011 00:56 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
              green green is a Male
              Super Moderator


              Poruka: 7085
              Location: BiH
              pokretac teme Thread Started by green

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Meritorna osoba? A ne znaš da je upravo Edin Džeko nedavno "zabio" gol protiv Manchester Uniteda, ono kad su izgubili 2-1. ili ne želiš da znaš? Ma da znaš i da si neka meritorna osoba, ne bi onako poletio da kažeš da zabija samo treæeligašu Notts County-u!

                  citat od klaudija:

                Da,zaboravio sam,,,seljak Oliæ je bušio mrežu Manèestera (Junajteda) dakako ,a naš dijamant jedva Nots Countija... 24.gif


              Kako je moguæe da jedna
                meritorna osoba
              ne gleda jednu od važnijih utakmica najjaèe lige na svijetu i ne zna da je Džeko "zabio" Manchester Unitedu gol, tek nekoliko minuta nakon što je ušao sa klupe u gradskom derbiju?

              Evo video, da te podsjetim, ili možda da prvi put u životu vidiš taj gol (12. februar 2011.)

              Link:
                http://rutube.ru/tracks/4092048.html?v=2f8879d190531761f1ec103008b27f0d


              Džeko o leða Silvi za 1-1, na videu ide od 30. do 45. sekunde.
              Normalno, gol pripisan Silvi jer je imao zadnji kontakt s loptom.



                Meritorna osoba bi to, po mom nekom rezonu, trebala primijetiti i pohvaliti ovaj potez, a ne prozivati za neefikasnost. Nakon ovog gola je City bio bolji protivnik, a iako su bili bolji, izgubili su 2-1, jer je fudbal takav i lopta je okrugla i skaèe.
                A i prije ovog gola je zabijao Manchester Unitedu, dok je igrao za Wolfsburg u Ligi prvaka. Dobro je Metalni rekao, neka raja na ovoj temi definitivno s***.

                Onda, još par stvari...
                hajde mi naði gdje sam to ja ili neko na ovom forumu rekao da je Džeko bolji od Torresa? Rekao sam da je obzirom na poziciju gdje igra, u rangu s Torresom i mogu se uporeðivati. Ako æemo mak na konac, evo ti Torresa u Chelsea, jel do danas zabio gol u plavom dresu? Jest, ali na treningu i na playstationu. Torres je i bez postignutog gola igraèina, zvijezda, ali nije bog pa da ga ne smijemo porediti s Džekom.
                I nisam ti ja nikakav tvoj ili neèiji deèko, imam dovoljno (duplo) godina nego što ti misliš, to jest imam i previše godina da bi me morao respektirati kao sebi ravnopravnog sagovornika, na bilo kojoj temi, pa i na ovakoj banalnoj temi sport.

                03-11-2011 01:58 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
                arsenal arsenal is a Male
                avenija kruzno


                Poruka: 128
                Location: uk

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Nije ni tebi lako Klaudija 04.gif
                Green stvarno lupas ko Maxim po diviziji,nije mi jasno gdje si ti ovdje vidio da je Edin dao ovaj gol??? Najbolji igrac sa Balkana, nije mi jasno kako si ovo zakljucio i po kojim rezonima (fudbalskim nisi sigurno).
                Edinova velika mana je sto nije borben uopste i netrudi se uopste a u Engleza je to smrtni grijeh. Mora da se potrudi puno puno vise pa da neka igracina postane!!!
                Ima predispozicije i talenta ali to nije dovoljno barem ne u Eng.

                ___________________________________________________________________
                arsenal

                03-11-2011 12:55 arsenal is offline Pregledaj poruke od arsenal Dodaj arsenal u listu prijatelja
                green green is a Male
                Super Moderator


                Poruka: 7085
                Location: BiH
                pokretac teme Thread Started by green

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Druže iz Arsenala, možda ja lupam, ali lupaju onda i svi komentatori.
                Kada je bio direktan prijenos ove utakmice, komentator na engleskom jeziku je nakon postignutog gola uzviknuo "Ediiiin Džekooooo!", a kamera je u punom kadru imala Džeku na zoom opciji, kao što se i na ovom video-snimku vidi. I fino sam pod navodnicima rekao da je Edin ovaj gol "zabio", jer je 90% akcije njegovo djelo. Ako je to lupanje kao mitraljez Maksim po diviziji, onda OK, prihvatam kritiku. 04.gif

                Navedi mi trenutno boljeg špic igraèa sa Balkana? Jedino Berbatov. 10.gif

                03-11-2011 13:03 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
                metallica metallica is a Male
                moforaja




                Poruka: 8228
                Location: CH.WILLA(uglavnom)

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                istina je da je statican pravi centarfor "sidras" a takvih nestaje jer se drugaciji fudbal igra posebno u engleskoj edin se mora vise kretati tj. "otkrivati"

                a sto se tice ostalih slicnih kao Berbatov Tores itd i oni bi onolike golove dali ali u ku..u da nije bilo asistenicija od strane Nanija Valensie odnosno Dzerara itd. da se ne zajebavmo

                ni Tores ni Berbatov u citavoj karijeri nisu dali vise od 2/3 gola sto su sami napravili akciju i sansu svi su postignuti kao plod dobre Asistencije a u cityu to niko ne zeli

                ___________________________________________________________________

                  03-11-2011 14:13 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
                  arsenal arsenal is a Male
                  avenija kruzno


                  Poruka: 128
                  Location: uk

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Ma druze nisi napisao za spica nego za igraca (ima razlike zar ne?) ali nema veze. Ovaj njegov udarac je isao u Hame u bastu tako da nema bas puno veze sa Djekom ali eto...
                  Sto se tice ovo za spica nemoj da ga poredis sa Berbatovom posto taj nema veze sa zivotom.
                  Recimo onaj Vucinic je puno bolji spic od Djeke (naglasavam trenutno!) Mutu i pored ovih problema je trenutno bolji ali kao sto rekoh ima sve atribute da bude u prvih 10 spic igraca na svijetu ali ipak mislim da je pogresan klub a i ligu izabrao.

                  ___________________________________________________________________
                  arsenal

                  03-11-2011 14:36 arsenal is offline Pregledaj poruke od arsenal Dodaj arsenal u listu prijatelja
                  metallica metallica is a Male
                  moforaja




                  Poruka: 8228
                  Location: CH.WILLA(uglavnom)

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od arsenal:

                    Ma druze nisi napisao za spica nego za igraca (ima razlike zar ne?) ali nema veze. Ovaj njegov udarac je isao u Hame u bastu tako da nema bas puno veze sa Djekom ali eto...
                    Sto se tice ovo za spica nemoj da ga poredis sa Berbatovom posto taj nema veze sa zivotom.
                    Recimo onaj Vucinic je puno bolji spic od Djeke (naglasavam trenutno!) Mutu i pored ovih problema je trenutno bolji ali kao sto rekoh ima sve atribute da bude u prvih 10 spic igraca na svijetu ali ipak mislim da je pogresan klub a i ligu izabrao.



                  nisu isti profil igraca, Mutu, Vucinic i sl su spicevi a ne centarfori a dzeko je centarfor kao i tores i David Vilja to nije isto

                  Van Persi je spic a i Adebajor je spic ali nidje veze uopste nisu isti tip igraca

                  sve zavisi od Menadzera i njegovog vidjenja tima i igre

                  ___________________________________________________________________

                    03-11-2011 14:40 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
                    metallica metallica is a Male
                    moforaja




                    Poruka: 8228
                    Location: CH.WILLA(uglavnom)

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    zaboravih, fudbal se igra timski to nam Barcelona svaki dan pokazuje nebi ni Mesi ni vilja radili ono sto rade kad bi Cavi i Iniseta i Pedro igrali "za svoj gros"

                    City kao najvaznije nema "kolektiv", nema tim kao Arsenal ili Mancester meni lice na pojedine generacije Reala ili reprezentaciju Argentine povremeno, sve same zvijezde a nidje igre

                    ___________________________________________________________________

                      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane metallica dana 03-11-2011 u 14:44.

                      03-11-2011 14:43 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
                      Stranica (53): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 8 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                      Postavi novu temu Odgovori
                      Go to:
                      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com