Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Reprezentacija Je Vi » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
djelda djelda is a Male
raja




Poruka: 1646
Location: dolina grka

Shocked Reprezentacija Je ViŠe Od Života !!!! Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Koliko nama ( muškarcima ) zapravo znaèi reprezentacija, odgovor pronaðite u priloženom tekstu - mene je nasmijalo, a nadam se da æete i vi barem malo smjehom popraviti dan !!

Njen dnevnik:

U subotu uveèe mi se uèinio èudnim. Našli smo se u kafiæu i popili piæe. Pomislila sam da sam ja za to kriva jer sam èitavo posljepodne bila u kupovini s prijateljicama i malo sam zakasnila na sastanak, ali on nije ništa komentarisao....

Razgovor je zapinjao, pa sam predložila da odemo na neko intimnije mjesto gdje bismo mogli na miru poprièati....

Pošli smo u jedan restoran i on se nastavio èudno ponašati. Izgledao je odsutan duhom. Pokušala sam ga oraspoložiti i poèela razmišljati da li sam ja kriva što je takav ili postoji neki drugi razlog. Pitala sam ga šta mu je, a on je odgovorio da to nema veze sa mnom.
Odgovor mi nije zvuèao uvjerljivo. Dok smo se automobilom vraæali kuæi, rekla sam mu da ga jako volim, a on nije ništa odgovorio, samo je prebacio svoju ruku preko mojih ramena....

Nisam znala kako objasniti njegovo ponašanje jer mi nije uzvratio da i on mene voli niti je uopæe išta rekao, pa sam postajala sve zabrinutija. Kad smo konaèno stigli kuæi pomislila sam da me želi ostaviti.
Pokušala sam ga navesti na razgovor, ali je on upalio TV i poèeo odsutno gledati program, kao da mi daje doznanja da je izmeðu nas gotovo.

Na kraju sam odustala i rekla mu da idem spavati....desetak minuta kasnije došao je i on, i na moje iznenaðenje, odgovrio na moja milovanja i poèeo voditi ljubav sa mnom.
No, i dalje je izgledao rastresen, htjela sam se suoèiti sa situacijom, razgovarati s njim što je prije moguæe, ali je zaspao. Više ne znam šta bi trebala uèiniti, gotovo sam sigurna da misli na neku drugu.

Moj život je potpuna katastrofa!!!


NJEGOV DNEVNIK:

DANAS JE IGRALA REPREZENTACIJA I IZGUBILA, ALI SAM ZATO BAREM G*ZIO!!!!!

13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 10.gif

___________________________________________________________________
Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

05-30-2010 21:42 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
bjelopoljac bjelopoljac is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 350
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif 13.gif 18.gif 13.gif

05-31-2010 01:34 bjelopoljac is offline Pregledaj poruke od bjelopoljac Dodaj bjelopoljac u listu prijatelja
djelda djelda is a Male
raja




Poruka: 1646
Location: dolina grka
pokretac teme Thread Started by djelda

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Èudi me nije ženski dio foruma ovo komentirao 14.gif

Valjda se navikle na 'vako ponašanje šta li 14.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane djelda dana 06-22-2010 u 13:29.

06-22-2010 13:29 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
metallica metallica is a Male
moforaja




Poruka: 8228
Location: CH.WILLA(uglavnom)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif izgleda

___________________________________________________________________

    06-22-2010 14:05 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
    djelda djelda is a Male
    raja




    Poruka: 1646
    Location: dolina grka
    pokretac teme Thread Started by djelda

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    A malo je i podugaèak ovaj text možda im mrsko èitat 14.gif

    A da je neki recept bilo bi 10 000 pregleda 13.gif
    Možda sam baš trebao ovo meðu recepte uvaliti 14.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________
    Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

    06-22-2010 14:25 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
    pasha pasha is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 9503
    Location: uh jebo te

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    veceras BiH:Katar posljedna proba pred pocetak kvalifikacija 23.gif 19.gif

    ___________________________________________________________________

      neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
    Oscar Wilde

    08-10-2010 19:27 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
    pasha pasha is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 9503
    Location: uh jebo te

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Vaha na tribinama a i posjetio je reprezentaciju gdje se dugo zadrzo sa Susicem.

    ___________________________________________________________________

      neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
    Oscar Wilde

    08-10-2010 20:10 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
    pasha pasha is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 9503
    Location: uh jebo te

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    1:0 nasi lose igraju vrati se Ciro 21.gif

    ___________________________________________________________________

      neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
    Oscar Wilde

    08-10-2010 21:04 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
    kliker kliker is a Male
    bice nesto od mene


    Poruka: 466
    Location: Bjelušine

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    1:1
    A reprezentacije. 14.gif
    Pa Katar ima loptu posjedu više od 60% vremena. Igraju viktorije s njima.
    Još æe dobro proæi ako ne izgube

    08-10-2010 21:36 kliker is offline Posalji Email za kliker Pregledaj poruke od kliker Dodaj kliker u listu prijatelja
    pasha pasha is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 9503
    Location: uh jebo te

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    67% qatar imq loptu 21.gif

    ___________________________________________________________________

      neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
    Oscar Wilde

    08-10-2010 21:52 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
    capljinac capljinac is a Male
    raja




    Poruka: 1676
    Location: na Neretvi

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    malo taktika i susicev stil igre, koji ni on saam ne razumije, a Bogami i malo vise sudija, pa ljudi ono nije ni vidilo penala, doduse Qatar bi ga zabio i regularno...

    ___________________________________________________________________
    Kamen,krs i maslina
    vinograd i Neretva
    najljepsa je zemlja ta
    moja Hercegovina.

    08-11-2010 01:21 capljinac is offline Pregledaj poruke od capljinac Dodaj capljinac u listu prijatelja
    Dzani Dzani is a Male
    moforaja




    Poruka: 2023
    Location: Coming near You!!

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    slazem se capljinac, ono nije ni p od penala..... tek smo se sad uvjerili da susic nema veze sta radi. oni arapi levati a ovi nasi jos veci 17.gif

    08-11-2010 06:12 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7086
    Location: BiH

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Francuska æe nas pregaziti, realno govoreæi. 21.gif

    ___________________________________________________________________

      08-11-2010 21:25 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      hop-cup hop-cup is a Male
      proplivo




      Poruka: 13
      Location: tuuu :D

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      jadna nam majka...ma ne treba to ni gledat...bezze se svi sekiramo...

      08-11-2010 23:23 hop-cup is offline Pregledaj poruke od hop-cup Dodaj hop-cup u listu prijatelja
      Dzani Dzani is a Male
      moforaja




      Poruka: 2023
      Location: Coming near You!!

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      nije mi jasno zasto susic nepozove mladog ognjana vranjesa, treba nam neko u odbrani. Ovaj momak sjajno igra gledo sam ga kako igra za sheriff. moze komotno zamjenit mravca ili nadarevica

      08-13-2010 07:46 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
      denani denani is a Male
      moforaja




      Poruka: 8041

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Do treceg septembar (protiv Luksemburga)

      .......... TREBA SVE NASE " HOLLYWOOD ZVIJEZDE" SAMARATI SVAKO JUTRO .... oni znaju zbog cega !!!! 08.gif 38.gif 38.gif

      ___________________________________________________________________
      33.gif 33.gif 33.gif

      08-13-2010 11:19 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7086
      Location: BiH

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Direktni prenos utakmice Luksemburg - BiH (kvalifikacije za Evropsko prvenstvo 2012. u fudbalu) pratite uživo na TV1.





        * Vrijeme emitovanja: 3. septembar, 20:15 sati
        * Dužina trajanja: 120 minuta

        Prvu utakmicu kvalifikacija za fudbalere bh. selektora Safeta Sušiæa pratite na TV1 3. septembra 2010. godine u 20 sati i 15 minuta uz komentatora Sabahudina-Bahu Topalbeæireviæa.

          http://www.tv1.ba/tv-program/sportski-program/3051-Kvalifikacije-EURO-2012-LUKSEMBURG---BiH-uzivo.html

        ___________________________________________________________________

          08-27-2010 14:56 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
          nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com