Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » Serija 1001 noc » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (19): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8658
Location: Holland
pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Benu nece zauvijek piti i tek negdje na pola serije ce se lik ,, Benu ,, bas razviti.
A svekrva jeste na pocetku zlatna i fina , al kasnije mi se zgadila , ali da neotkrivam 01.gif gledajte ima tu svasta jos , promjena u likovima 04.gif

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

09-06-2010 10:49 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
tweetymo tweetymo is a Female
moforaja




Poruka: 3089
Location: dvica kruzno oko hita

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vidi ove gare mora ona meni zabiberiti 13.gif pa bona ja tek jedva dvije epizode pogledala i onako mi se ucinila na mjestu pa gdje mi odma pokvari sliku o zeni

e sad pjevaj garavuso sta je stara skirivila zivo me kopka , bona ukinuli mi flatrate na vise gledanja serija na internetu

___________________________________________________________________
Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

09-06-2010 10:59 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8658
Location: Holland
pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

necu ja nista vise rec 05.gif

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

09-06-2010 11:10 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7602
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja na youtube više vremena provodim zadnjih dana nego svih ovih godina 28.gif 21.gif

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

09-06-2010 11:15 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8658
Location: Holland
pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif tako sam i ja zato znam hahahaha

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

09-06-2010 11:16 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7602
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 04.gif ...e jesmo mi ženske èudne 13.gif

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

09-06-2010 11:18 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
tweetymo tweetymo is a Female
moforaja




Poruka: 3089
Location: dvica kruzno oko hita

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

boni kakav youtube namam vise flat rate nego ovih hebenih deset giga prometa pa ti sad gledaj majcin sine youtube pa kad te rebne cenera po gigi prekoracenja bila bi mi hiljadu i jedna noc u celovini 13.gif

___________________________________________________________________
Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

09-06-2010 11:24 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
sany sany is a Female
seka




Poruka: 673
Location: njemacka

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kazu da se u par zadnjih dana sve cesce u Bosni novorodjenim djecacima daju imena Onur i Kan....hajde bolje nego onda Esmeralda 02.gif Serija je super,realna 10.gif

___________________________________________________________________
Bogat si tek kad imas nesto sto nikada ne mozes kupiti novcem.....

09-09-2010 12:04 sany is offline Pregledaj poruke od sany Dodaj sany u listu prijatelja
Maja92 Maja92 is a Female
proplivala


Poruka: 12

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Odlicna serija..Sve pohvale za Hayat TV. 10.gif 10.gif

___________________________________________________________________
Volim Mostar kao da je moj..

09-10-2010 10:02 Maja92 is offline Pregledaj poruke od Maja92 Dodaj Maja92 u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

meni se svidja sto nas izreklamirase u seriji pravo :)

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    09-10-2010 10:20 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    niko niko is a Female
    bice nesto od mene


    Poruka: 484

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Onur mjesavina kameleona i zabca,cuj karizma...

    ___________________________________________________________________
    Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

    09-16-2010 16:00 niko is offline Pregledaj poruke od niko Dodaj niko u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7085
    Location: BiH

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od refleksija:

      meni se svidja sto nas izreklamirase u seriji pravo :)


    koga?

    09-17-2010 02:01 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    JABUKA JABUKA is a Female
    avenija kruzno


    Poruka: 134
    Location: Skandinavija

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od T@JN@:

      Onur mjesavina kameleona i zabca,cuj karizma...


    slazem se..i vazda namrgodjen

    09-17-2010 12:40 JABUKA is offline Pregledaj poruke od JABUKA Dodaj JABUKA u listu prijatelja
    alghuraba alghuraba is a Female
    bice nesto od mene




    Poruka: 446
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Jao šta je ovo.......
    Svi postali opsjednuti ovom serijom.
    20:00 sati nigdje nikog svi gledaju TV hehehehehehehee


      http://www.youtube.com/watch?v=KFlOu0LCZZs

    ___________________________________________________________________
    Ostajte ovdje!...Sunce tuðeg neba,
    Neæe vas grijat kô što ovo grije;
    ForzaVelez

    09-17-2010 12:47 alghuraba is offline Pregledaj poruke od alghuraba Dodaj alghuraba u listu prijatelja
    niko niko is a Female
    bice nesto od mene


    Poruka: 484

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od green:

          citat od refleksija:

        meni se svidja sto nas izreklamirase u seriji pravo :)


      koga?



    Bosnu i Hercegovinu 01.gif

    ___________________________________________________________________
    Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

    09-17-2010 13:45 niko is offline Pregledaj poruke od niko Dodaj niko u listu prijatelja
    Maja92 Maja92 is a Female
    proplivala


    Poruka: 12

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Kazu da ce bit epizoda u kojoj ce Seherzada i Onur doci u Sarajevo..na cevape 04.gif 04.gif
    ako nista,barem ce se najest..

    ___________________________________________________________________
    Volim Mostar kao da je moj..

    09-19-2010 13:36 Maja92 is offline Pregledaj poruke od Maja92 Dodaj Maja92 u listu prijatelja
    asataN asataN is a Female
    moforaja




    Poruka: 4110

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    odgledah sve i mogu vam reci sve sam razumijela iako sam gledala na turskom , bez prevoda. Igunar ! 05.gif

    ___________________________________________________________________

      09-28-2010 19:56 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
      sara sara is a Female
      moforaja




      Poruka: 5281
      Location: bogu za ledjima

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      GLEDAM 85 epizodu sreca bila sam u Turskoj 1 godinu pa pokupim dosta toga i razumijem serije su COKU ZEL 10.gif

      ___________________________________________________________________
      Drzite srecu kao pticu: sto njeznije i lakse ?Bude li se osjecala slobodnom ostace Ti rado u ruci" 33.gif

      09-28-2010 21:36 sara is offline Pregledaj poruke od sara Dodaj sara u listu prijatelja
      chaba chaba is a Male
      moforaja




      Poruka: 2558
      Location: EU

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      13.gif 13.gif 13.gif
      iz bilježnice Robija K.
      Hiljadu i jedna moæ
      Moja mama je u spavaæoj ležala u krevi. Onda je moj tata ugibao u sobu na prstima. On je mami šapnijo: „Šeherezad? Jesi budna, Šeherezad?“ Mama je njemu rekla: „Budna sam, Onure! Znaš da mi je koma bez tebe zaspat!“ Tata je rekao: „A meni se èinilo da si hrkala, Šeherezad!“ Mama je rekla: „Nisam hrkala, Onure! Možda sam pinku prdnila, ali hrkala nisam!“

      Tata je sjeo na krevu i rekao je: „Šeherezad, moram sa tobom nešto ozbiljno poprièat!“ Mama je rekla: „Kasno je, Onure, aj doði u postelju! Šta je to tako važno?“ Tata je rekao: „Važno je, Šeherezad! Jer pošto imam za tebe jedan poklon!“ Mama je zatrepæala sa okicama i rekla je: „Poklon? Ah, pa nije mi roðendan, Onure!“ Tata je nasmješkao se i rekao je: „Ne triba imat povod da nešto lipo pokloniš voljenoj osobi, Šeherezad!“ Mama je opet zatrepæala sa okicama i pitala je: „A kakvi poklon imaš za mene, Onure?“ Tata je rekao: „Šeherezad, kad bi ja sad tebi reka da imam za tebe famoooznu trokatnu vilu sa pogledom da Bosfor i Dardamele, šta bi ti na to rekla?“ Mama je rekla: „Rekla bi – imaš ti trokatni kurac, a ne vilu, Onure!“ Tata je rekao: „I bila bi u pravu, Šeherezad!“ Onda je moj tata ðipnijo se u krevu ispod deke. Mama je zakikoæala se i rekla je: „Oduran si, Onure!“ Onda su moji roditelji nastavili spikat na turskom: „Hooo-ho-ho-ho-hoooo... Huuu-hu-hu-hu-huuuu...“

      Sutra smo mi obitelj sidili u kužini za obidom. Tata je obrisao se sa salvetom i rekao je mami: „Šeherezad, ove sarmice sa janjeæim mesom u šugu od šumskih gljiva i brusnica su totalno ludilo!“ Mama je rekla: „Aj baš super šta ti se sviða, Onure! Nema ništa lipše nego kuvat delicije za voljenu osobu! Posli imamo kolaè sa kruškama i orasima u kremi od vanilje!“ Tata je pitao: „A oæel bit i koja baklavica, Šeherezad?“ Mama je rekla: „Naravski da oæe, Onure! Aj jedi te sarmice da ti se ne olade!“ Onda sam ja rekao: „Ja æu izrigat, majkemi mile!“ Mama je mene pitala: „Šta je bilo, sinak? Ne prija ti obid?“ Ja sam rekao: „Jedemo manistru na pome sa kruvom od juèe, a vi dva brbotate o janjeæim sarmicama i kolaèima sa orasima!“ Tata je pogledao prema mami i rekao je: „Šeherezad, ovi tvoj sin pari da je malo puka u glavu, je li?“

      Mama je mene pomilkila po glavušici i rekla je tati: „Ma pusti, ima je jadnièak nesritno ditinjstvo! Pravi otac mu je zaginijo u tragièkom sluèaju dok je još bija skroz mali... Oš èašicu vina, Onure? Dobro je, francusko!“ Tata je rekao: „Fala ti, Šeherezad! Jo šta je prva liga ovako vrhunski obidvat u društvu voljene osobe! A kroz ponistru se pruža božamstveni pogled na bazen i istanbulsku luku u daljini!“ Onda sam ja rekao: „Kroz ponistru se vidi išarana trafostanica i kontejner sa brdom škovaca!“ Mama je meni podviknila: „Kako se to ponašaš, Kan?! Pa jel nemoš bit malo pristojan? Znaš, iako ti Onur nije otac, on te voli isto ka da si mu sin!“ Ja sam skriknijo: „Koji Kan, jebate led?!“

      Onda je tata mami rekao: „Šeherezad, ako misliš da ti je Kan sazrija za u ludaru, ja ti imam dobru vezu! Tamo æe mu moj frend psihijatar sa elektrošokovima za par miseci dovest mozak u red!“ Onda sam ja tati podviknijo: „Slušaj ti, klipsone, ja se ne zovem Kan, nego Robi! Jel to kjaro?“ Mama je rekla: „Pusti ga, Onure! Cilo vrime fantazira da je neki mali propalitet! Jebe ga griža savjesti šta pripada višoj klasi!“ Tata je mene milo pogledao i rekao je: „ Èuj malac, ne triba te bit sram šta si bogat, lip i moæan! A ako ti je baš žaj tog malog propaliteta, tog Robija, moš ga slobodno koji put dovest kod nas u vilu, daæemo mu par baklavica da se prehrani! Možemo mu èak namistit postelju u našoj konjušnici! Sigurno mu je to bolje nego doma!“

      Onda sam ja dreknijo: „Alo, tata, probudi se! Život nije sapunica! Alo!“ Tata je u šoku izbeèijo oèi i stavijo je ruke na usta. Onda je on zamuckao: „Ah, šta si to reka?! Ne mogu virovat ušima, èovièe! Aj molinte ponovi to još jednom!“ Ja sam napeèijo ruke na kukove i rekao sam: „Život nije sapunica, tata!“ Tata je okrenijo se prema mami i rekao je: „Èuješ li ga šta govori, Šeherezad? Srce æe mi eksplodirat od radosti!“ Mama je pitala: „Šta je bilo, Onure?“ Tata je pustijo suzicu iz oka i rekao je: „Kan me je nazva tatom!“

      Naveèe su mama i tata sidili u trosjedu i gledali su televiziju. Ja sam sidijo na tapetiæu i preslagivao sam slije. Tata je pokazao sa prstom u televiziju i rekao je: „A ova Fusun, e ta mi je najveæa drmafulja od svih! Jelda da je, Šeherezad?“ Mama je rekla: „Je, Onure, Fusun je krava na kvadrat! Mrska mi je skoro ka i mater ti Perdida!“ Tata je rekao: „Dobro, neæemo sad srat po mojoj materi, nego po Fusun!“ Mama je rekla: „Fusun je živi horor, nema greške! Sjebala je život i Burhanu i Ali Kemalu!“ Tata je rekao: „Pogleaj samo koja je to zlica i pokvarenuša! Gleda te u oèi i laže!“ Mama je rekla: „Ih, ta u životu nije rekla istinu! Bolesnica slaže kad rekne dobar dan!“

      Onda je tata skoèijo prema televiziji i viknijo je: „Aj makni se sa ekrana, kravo jedna glupa! Oæemo gledat fini i pošteni svit, a ne tebe!“ Onda je i mama skoèila prema televiziji i viknila je: „Mièi se, degenice! Dosta je bilo tvojih laži i prevara! Aj briši i pusti na ekran nekog lipšeg i normalnijeg!“ Onda sam ja uletijo: „Ne bi vam se ja tija mišat, ali...“ Samo mama je naperila prstom prema meni i dreknila je: „Slušaj me, papane! Akoš opet drobit da ti nisi Kan, nego neki Robi, moš slobodno odjezdit u skokovima!“ Ja sam rekao: „Nisam vam to tija reæ!“ Tata je pitao: „Nego šta?“ Ja sam rekao: „Da ona na televiziji nije Fusun nego precjednica naše vlade!“

      Kasno po mraku je moja mama u spavaæoj ležala u krevi. Onda je moj tata ugibao u sobu na prstima. On je mami šapnijo: „Šeherezad? Jesi budna, Šeherezad?“ Mama je njemu rekla: „Budna sam, Onure! Znaš da mi je koma zaspat bez tebe!“ Tata je rekao: „A meni se èinilo da si hrkala, Šeherezad!“ Onda je mama zakenjkala: „A daj, Onure, pa tu epizodu smo sinoæ imali...“

      Tata je pitao: „Pa šta ima veze, Šeherezad?“ Mama je rekla: „Kako šta ima veze, Onure! Ne možemo odma na poèetku iæ sa reprizama!“ Tata je pitao: „Pa šta da radim, Šeherezad?“ Mama je rekla: „Daj malo razvijaj radnju, pizdamu strinina! Ukljuèi mrvu mašte, Onure!“ Tata je pitao: „Jel se to tebi možda ne sviða da budeš moja Šeherezad, a?“ Mama je rekla: „Ama ne budi tudum, Onure! Da ti mene sad pitaš jel ja oæu da se sve vrati na staro, jel oæu da po cili dan kuvam, èistim i peglam, jel oæu da budem sluškinja za dvojicu debila, jel oæu da se oblaèim ka zadnja štraca, jel oæu da nemamo za kupit po kila mesa, jel oæu da živim u posranoj Hrvackoj, jel oæu da mi je život koma, tuga i mizerija... šta bi ti reka da bi ja na to rekla, a?“ Tata je rekao: „Reka bi da bi rekla – oæu kurac!“ Mama se nasmjehuljila: „I bijo bi u pravu, Onure!“ Onda je moj tata u roku munja ðipnijo se u krevu ispod deke. Mama je kikoæala se i rekla je: „Oduran si, Onure!“

      Robi K. (IIIa)

      10-06-2010 09:57 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
      Carmela Carmela is a Female
      vjeciti optimist




      Poruka: 7602
      Location: ja nisam odavle

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od GARAVUSA:

        necu ja nista vise rec 05.gif


      Samo mi reci ko je ona mršava crnka u kuæi Ali Kemala? Je li mu ono žena ili....?
      Jao serije, svaka èast 10.gif ...sve više mi se sviða!

      ___________________________________________________________________

        Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

      10-08-2010 11:24 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
      Stranica (19): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com