Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » Serija 1001 noc » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (19): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
narona narona is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1446
Location: tamo daleko....

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Carmela:

        citat od GARAVUSA:

      necu ja nista vise rec 05.gif


    Samo mi reci ko je ona mršava crnka u kuæi Ali Kemala? Je li mu ono žena ili....?
    Jao serije, svaka èast 10.gif ...sve više mi se sviða!


bit ce mu zena na kratko, odvratna je.... 10.gif

___________________________________________________________________

    10-08-2010 19:03 narona is offline Pregledaj poruke od narona Dodaj narona u listu prijatelja
    Mostarka83 Mostarka83 is a Female
    Legally Blonde




    Poruka: 3490
    Location: U Cernici

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Posto sam odavno izgledala sve ove serije
    da vam preporucim jednu novu tursku, dobitnik oskara u turskoj...

    "Kad llistovi padaju"

    Kontam davaju je ovdje pa ce ubrzo i tamo isto kao i sa 1001 Noc


    Predivna serija..... 10.gif

    ___________________________________________________________________
    JaMojaTi.gif

    10-08-2010 20:48 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
    refleksija refleksija is a Female
    moforaja




    Poruka: 3364
    Location: dark side

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    cok mi se svidja cok...btw odgledala sam do 67 epizode...dalje prevoda nema...samo slike gledam

    ___________________________________________________________________


      Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

      10-09-2010 09:43 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
      asataN asataN is a Female
      moforaja




      Poruka: 4110

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ali Kemal najjaca licnost 13.gif ......jao blecka .....

      ___________________________________________________________________

        10-11-2010 17:29 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
        refleksija refleksija is a Female
        moforaja




        Poruka: 3364
        Location: dark side

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        bjeri...radi onura i seherzade...racun za internet mi se nesto povec'o...pravo...pas mater 28.gif

        ___________________________________________________________________


          Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

          10-11-2010 20:23 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
          niko niko is a Female
          bice nesto od mene


          Poruka: 484

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od refleksija:

            bjeri...radi onura i seherzade...racun za internet mi se nesto povec'o...pravo...pas mater 28.gif


          evo ja cu ti rec sta ce biti na kraju i bit ces postedjena tih racuna..

          ___________________________________________________________________
          Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

          10-12-2010 10:42 niko is offline Pregledaj poruke od niko Dodaj niko u listu prijatelja
          Carmela Carmela is a Female
          vjeciti optimist




          Poruka: 7602
          Location: ja nisam odavle

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            http://www.24sata.hr/show/svi-zele-onurov-vibrator-kupuju-ga-i-muskarci-i-zene/195807/


          smiley24.gif smiley24.gif smiley24.gif

          ___________________________________________________________________

            Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

          10-18-2010 22:56 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
          tweetymo tweetymo is a Female
          moforaja




          Poruka: 3089
          Location: dvica kruzno oko hita

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          04.gif 04.gif 04.gif 04.gif

          ___________________________________________________________________
          Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

          10-19-2010 00:37 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
          djelda djelda is a Male
          raja




          Poruka: 1646
          Location: dolina grka

          Pismo Onuru Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Dragi Onure, prvo merhaba. Kako si ? Izvini što ti ovako pišem, ali nemam na kreditu pa mi bezveze da ti zvrcam da me ti nazoveš. Sramota me.Pa ni ti pare ne bereš na grani veæ zaradjuješ, još sa "nakim kolegom. Koji je onaj Kerem govno.



          De mi reci kako zdravlje ? Sve mi te nezgodno pitati, da ti èesto ne jedes suho ? Salame, kruha, paštete ? Imam osjeæaj da imas problema sa tvrdom stolicom, pa su ti oèi malo izletile naprijed. Ili je to ili ti je proradila štitna. Poslušaj me, odi se ti pregledaj, izvadi nalaze. Ljekari štrajkuju, ali barem se ti ne moraš gubati. Imaš pare, odi k"o gospodin privatno. Poslušaj me. Ujutro nemoj ništa jesti, ponesi pišaku odmah od kuæe i leti rano da budeš prvi, prije æeš opremiti.



          Ne gledam te svaku noæ, stara moja gleda. Pa onda i ja uz nju poèeo. Objasnila mi je šta je bilo prije ( imala je prezentaciju dužu nego projekat koridora 5C ) pa sam malo pohvatao.



          Znaš šta æu ti reæi ? Fini ste, brate. Gledam kako nema nikakvih silikona, ljubakanja na svakom æošku. Fina familija. Onda ne pije niko, nema p"janih. A i nemoj vala piti. Gledam onog Burhana, Bog mu dao, uvijek tespiha. Nemoj radi njega, sramota je. Stariji èovjek. Ja raèunam da je i on nekada pio, malo heri ustima kad govori k"o da je bilo šlagiran.



          Ako ti i dogruha da popiješ, sakrij se negdje, gruhni koju i bježi kuæi.Nemoj radi dida. Nemoj jebem ga ja...Znam ja da ti nije lako. Vidim, nisam budala.



          Onda brate èesto nešto pucaju na tebe.I kod nas se pucalo, ali tebe je baš obladalo. Èuvaj se ti i kad završi serija, bojim se ja su se oni obuli da te ubiju, pa æe te ubiti u kakvoj drugoj seriji.Gluho bilo. Znas sta mi se svidjelo ? Ono kad su te ranili .Rahatluk brate. Ranili su te, ali si odmah u istoj epizodi ozdravio i nazad na posao.Nema k"o kod onih, rane ga i leži 30 epizoda. Džaba je stari, kad je ko navik"o raditi i zaraðivati. Svaka tebi èast!



          Nemoj se uvrijediti, ali Šeherzada malo jede govna. Ti baš k"o pašèe oko nje, a ona ni mukajat (nadam se da razumiješ ovo mukajat, morao bi ti si Turèin). I onda gledam pomiriste se. Znaš kako mi je bilo drago. K"o da sam se ja pomirio. Htio sam ja tebi reæi, nemoj navaljivati. Èekaj kakve kiše i grmljavine i vodi je u šumu.To ima na filmovima i to upali. Malo se ona i prepane šume i grmljavine, malo okisne pa joj ledeno i moli Boga iæi a onda i kad kiša pada po tebi možeš uvijek reæi da pomažeš zbog nje, ne vidi ona jesu li suze ili kiša. Vala ako to ne upali, goni to od sebe. To nije za držati.Ali, eto hvala Bogu dobro je.



          Bom sad i ti pamet u glavu. Mladi ste obadvoje, niste djeca. Ono dijete treba oca.Nemoj biti budala.Obadvoje mladi, zdravi, imate para, kredita nemate, šta æe te. Moliti Boga da podulji zdravlja do penzije. Znam ja da tebe sad to malo boèi što si ti njoj platio, ali de,sta æeš.Nisi ti znao da je djetetu za bolnice.

          Hej, æuti, sva šteta u tome. Neka i ona malo onaj jezik skrati. Valj"o si joj kad si dao pare. Znaš šta æu ti reci ? Malo si ti njoj i uz"o za "nolk"e pare. Ja njih nemam, ali da sam imao te pare i da mi je došla "nako mlada cura i tražila one pare, znaš li šta je ? Ja raèunam da bi morala dovesti svu žensku rodbinu od 18 do 80 godina, sve pokretno i zdravo. Pa ni ti pare ne bereš.Da svako jutro ustaješ i ideš na posao, zaradio si ih.A još to je i tvoja firma, pa plate radnicima, pa doprinosi, pa materijal, nema tebe tu nidje.Ali, de.Ne može insan kad je taki. Nek" si ti njoj dao.Sevap je bogami. I eto de, vidi kad Bog hoæe, da vas dvoje sada hodate. Ta, dragi Bože sudbine.



          Zadržavam li ja tebe ? Haj neæu ti više smetati.



          Nego mislio sam te pitati, nemoj me pogrešno shvatiti,da nebi im"o hiljadu do plate ? Ja njih sada nemam, ali prve koje budu tvoje su. Znaš da æu vratiti. A i ako ti bude dosadno mogu i doæi noæiti kod tebe jednu noæ, pa kontam nije ni hiljada neka para,a neæe ni meni ništa biti....



          Ništa nego èujemo se. Selami svojima, didu posebno pa se èujemo.

          ÿ

          Kenan Alagiæ

          ___________________________________________________________________
          Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

          10-22-2010 17:52 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
          djemila djemila is a Female
          Naj-Moder 2008




          Poruka: 11452
          Location: Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          04.gif 04.gif 04.gif 04.gif

          Djelda vraze 04.gif 04.gif

          ___________________________________________________________________
          Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

          10-22-2010 18:08 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
          djelda djelda is a Male
          raja




          Poruka: 1646
          Location: dolina grka

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          11.gif

          ___________________________________________________________________
          Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

          10-22-2010 18:11 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
          Carmela Carmela is a Female
          vjeciti optimist




          Poruka: 7602
          Location: ja nisam odavle

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          smiley24.gif smiley24.gif smiley24.gif

          ___________________________________________________________________

            Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

          10-23-2010 21:39 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
          sara sara is a Female
          moforaja




          Poruka: 5281
          Location: bogu za ledjima

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Nego mislio sam te pitati, nemoj me pogrešno shvatiti,da nebi im"o hiljadu do plate ? Ja njih sada nemam, ali prve koje budu tvoje su. Znaš da æu vratiti. A i ako ti bude dosadno mogu i doæi noæiti kod tebe jednu noæ, pa kontam nije ni hiljada neka para,a neæe ni meni ništa biti....



          Ništa nego èujemo se. Selami svojima, didu posebno pa se èujemo.

          ÿ

          Kenan Alagiæ


          13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

          ___________________________________________________________________
          Drzite srecu kao pticu: sto njeznije i lakse ?Bude li se osjecala slobodnom ostace Ti rado u ruci" 33.gif

          10-23-2010 22:00 sara is offline Pregledaj poruke od sara Dodaj sara u listu prijatelja
          asataN asataN is a Female
          moforaja




          Poruka: 4110

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Narode ima li jos neka dobra serija koju bi mi mogli preporuciti?

          ___________________________________________________________________

            11-07-2010 06:15 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
            Carmela Carmela is a Female
            vjeciti optimist




            Poruka: 7602
            Location: ja nisam odavle

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Relamiraju neku "Ezel", èini mi se da bi mogla biti dobra. Kod nas poèinje sutra na RTL televiziji.

            ___________________________________________________________________

              Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

            11-07-2010 12:41 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
            taxi taxi is a Male
            Liska mjeseca avgusta




            Poruka: 18170
            Location: M&R

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od refleksija:

              cok mi se svidja cok...btw odgledala sam do 67 epizode...dalje prevoda nema...samo slike gledam


            E ako do šeset sedme epizode nisi nauèila turski..... 13.gif 13.gif

            ___________________________________________________________________

              11-07-2010 14:49 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
              refleksija refleksija is a Female
              moforaja




              Poruka: 3364
              Location: dark side

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od taxi:

                    citat od refleksija:

                  cok mi se svidja cok...btw odgledala sam do 67 epizode...dalje prevoda nema...samo slike gledam


                E ako do šeset sedme epizode nisi nauèila turski..... 13.gif 13.gif


              pa boal taxi...ja sam to leteci gledala...nemam bas vremena pa da gledam to u komadu....samo prelistam na brzinu...anw...ne pratim je vise....iskreno dojadilo vise bilo koje
              novine da uzmem na naslovnoj njih dvoje

              ___________________________________________________________________


                Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

                11-07-2010 22:32 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
                JABUKA JABUKA is a Female
                avenija kruzno


                Poruka: 134
                Location: Skandinavija

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od asataN:

                  Narode ima li jos neka dobra serija koju bi mi mogli preporuciti?


                Ja gledam "Gumus" 10.gif , na OBN-u, nazalost ide u istom terminu kao i Seherzada 20-21.30..mislim da je isti scenarista, zaplet je puno bolji nego u Seherzadi, preporucujem!

                11-08-2010 16:53 JABUKA is offline Pregledaj poruke od JABUKA Dodaj JABUKA u listu prijatelja
                asataN asataN is a Female
                moforaja




                Poruka: 4110

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Gumus ....odoh je potraziti na you tubu , valjda ima sa prevodom. Sta znaci Gumus , il je to neko ime?

                ___________________________________________________________________

                  11-08-2010 20:26 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
                  luka ters
                  SexNepoznat



                  Poruka: 5210
                  Location: on the face of the place

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od asataN:

                    Gumus ....odoh je potraziti na you tubu , valjda ima sa prevodom. Sta znaci Gumus , il je to neko ime?


                  je, Nato... Gumuš ti je ime glavne junakinje.
                  meni ta serija nekako više leži, nekako su mi savremeniji... pa pogledam tu i tamo jer inaèe ne volim ovu "sapunjaku"

                  još da dodam (nemam blage šta znaèi) ali ime je skroz, ono...
                  kad bi nekom nešto htjela lanuti, rekla bih mu: gu-muš tamo 13.gif

                  ___________________________________________________________________
                  "... Zbog èega primatima nikada ne iskljuèuju elektriku, oni u principu i onako rijetko èitaju
                  a i to što èitaju - krive stvari èitaju, pa zašto im onda ne iskljuèuju elektriku..."

                  11-08-2010 20:33 luka ters is offline Posalji email za luka ters Pregledaj poruke od luka ters Dodaj luka ters u listu prijatelja
                  Stranica (19): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                  Postavi novu temu Odgovori
                  Go to:
                  preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com