Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » Serija 1001 noc » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (19): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 9 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7602
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bome Gara, Ezel nije za bacit' 17.gif ....proguglaj, da vidiš lika, baš po tvom ukusu 35.gif 13.gif

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

11-15-2010 11:50 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7602
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Moj Kenane, merhaba ! Ja sam tebe skroz smetn"o. Još mi je Onur rek"o da ti se javim, da si mu pisao, ali zaboravio i de sad. Ah, k"o stariji insan.
On je u Zagrebu, ima nekog posla, pa me zamolio da ti se javim. Nije ponio hrvatsku karticu pa ti se ne može nazvati. U romingu je i dok nazove, srkne mu kredit. Juèer dok se javio kuæi uze mu 18 maraka.
Ali uglavnom stigao je pa se sad cujemo na Facebooku. Evo ode i Šeherzada. Ne da ona njemu moj sinko bez sebe maknuti. Ljubomorna k"o pašèe. Ali i neka je. Nije ni njegovo maslo za Ramazana. Bio je on poè"o sa onom Jasmin. Ona, kuja zna da se on ozbiljno zauzeo sa Šeherzadom i opet obli"æe oko njega. I eto, hudnica umri. Nesta je ko dim duhana.
Dragi moj Kenane jesi li ti vidio šta se nama izdogadja. Pa moja familija k"o da je nagazila. Moja ona snaha Fusun zauze se sa nekakvim slikarom. A ti znaš kakva je Nadida. Nema nego iæi za njom i bome uhvatiti je u kuæi njegovoj.
Snaha pomaže, gluho bilo, nemoj mati, nemoj mati. Ali,stara ne da nego kupi prnje i haj materi.
Bom šta da ti kažem. Nadida taj dan dok ne povrati. Ona je došla kuæi bli"da k"o krpa. Tri dana ona mrve kruha nije stavila u usta. Žao mi je, ionako slabo jede, satra je kiselina. To nju muèi još kad je Ali Kemala rodila.
Ja opet ne mogu da se ne sekiram. Nadida to još i zna sakriti, ona saburi. Ja ne mogu, ja nama planem. I onda naveèe ne spavam, znojim se, vrtim. I mora mi doæi slabo. Sad sam fala Bogu dobar. Bilo me malo pritislo, prep"o sam se, ali dobro je. Moram na kontrolu u februaru, ali dobro je kako je bilo. Pa, eto bom koliko sam bio slab da nisam mog"o ni tespihati. Slab, slab nemam snage u rukama, k"o da nisu moje.
Kerem se opametio, oženio se, to si sigurno èuo. Pa, da. Oženio Benu. Fina je ono cura, ja sam malo stariji od njene matere i znam tu cijelu familiju. Otac bio pošten, crni radnik. Mati joj mlada umrla,radila u Èetkari. Ima ona još jednu stariju sestru, mislim da je udana u Liskovcu,tamo kod vas.
Šeherzada je vodila malog na kontrolu, sad je fala Bogu dobro. Bio je nešto slab, temperatura. Ona se prepala. Ah, znaš dijete. Leti, oznoji se, pije ledene vode. A on,srce moje osjetljiv. Stalno dodje pa vièe dide kad æemo iæi na vašar. Iæi æemo sine, kad did dobije penziju. Znaš šta su djeca.
Èuo si sigurno da mi je i ona snaha umrla,Džansel. Nije mi prava snaha, ali jes. Zaboli je naveèe, moj sinko, "vako utorak bio. Daj hitnu, vozi u bolnicu. Dok je Ali Kemal došao,umri. Alla,alla osta ono dijete bez matere. Pa eto sad æe kod nas. Šta god da je bilo, to je moje unuèe. Ono kod mene uvijek ima mjesta.
Haj da te ne zadržavam i ti radiš.Ti si još u Bihaæu ?
De mi Boga ti reci kako ti je majka Subhija ? Je l" de ona je 21.godište, ona je starija od mene ? Poselami je.
Slušaj, Onur mi je rekao za one pare.On njih sada nema.Kaže prve koje budu, tvoje su.Sad se baš istrug"o.Uzimao je neku robu a ima i on neki kredit za stan.
Nego, ja æu tebi to riješiti, ali de saèekaj da mi legne penzija.Sad sam u minusu pa da mi penzija pokrije minus.Onda opet mogu iæi „u crveno“. Riješiæemo, nemoj se sekirati.Nemoj ganjati gdje drugo.Ja bih se naljutio kad bih èuo da si gdje drugo ganj"o kraj mene živog.
Bom sine, ništa nego salamiæeš svojima pa se èujemo.Ako Onur bude zvao, ja æu reæi da smo se èuli, a vas dvojica onda gledajte da se nadjete kad bude prilika.

13.gif

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

11-24-2010 23:48 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
sara sara is a Female
moforaja




Poruka: 5281
Location: bogu za ledjima

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
Drzite srecu kao pticu: sto njeznije i lakse ?Bude li se osjecala slobodnom ostace Ti rado u ruci" 33.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane sara dana 11-25-2010 u 01:47.

11-25-2010 01:43 sara is offline Pregledaj poruke od sara Dodaj sara u listu prijatelja
MoJaVi
SexNepoznat


Poruka: 1705

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif

11-25-2010 05:02 MoJaVi is offline Posalji email za MoJaVi Pregledaj poruke od MoJaVi Dodaj MoJaVi u listu prijatelja
mostar2 mostar2 is a Female
moforaja




Poruka: 4906
Location: centar2,Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Carmela:

    Moj Kenane, merhaba ! Ja sam tebe skroz smetn"o. Još mi je Onur rek"o da ti se javim, da si mu pisao, ali zaboravio i de sad. Ah, k"o stariji insan.
    On je u Zagrebu, ima nekog posla, pa me zamolio da ti se javim. Nije ponio hrvatsku karticu pa ti se ne može nazvati. U romingu je i dok nazove, srkne mu kredit. Juèer dok se javio kuæi uze mu 18 maraka.
    Ali uglavnom stigao je pa se sad cujemo na Facebooku. Evo ode i Šeherzada. Ne da ona njemu moj sinko bez sebe maknuti. Ljubomorna k"o pašèe. Ali i neka je. Nije ni njegovo maslo za Ramazana. Bio je on poè"o sa onom Jasmin. Ona, kuja zna da se on ozbiljno zauzeo sa Šeherzadom i opet obli"æe oko njega. I eto, hudnica umri. Nesta je ko dim duhana.
    Dragi moj Kenane jesi li ti vidio šta se nama izdogadja. Pa moja familija k"o da je nagazila. Moja ona snaha Fusun zauze se sa nekakvim slikarom. A ti znaš kakva je Nadida. Nema nego iæi za njom i bome uhvatiti je u kuæi njegovoj.
    Snaha pomaže, gluho bilo, nemoj mati, nemoj mati. Ali,stara ne da nego kupi prnje i haj materi.
    Bom šta da ti kažem. Nadida taj dan dok ne povrati. Ona je došla kuæi bli"da k"o krpa. Tri dana ona mrve kruha nije stavila u usta. Žao mi je, ionako slabo jede, satra je kiselina. To nju muèi još kad je Ali Kemala rodila.
    Ja opet ne mogu da se ne sekiram. Nadida to još i zna sakriti, ona saburi. Ja ne mogu, ja nama planem. I onda naveèe ne spavam, znojim se, vrtim. I mora mi doæi slabo. Sad sam fala Bogu dobar. Bilo me malo pritislo, prep"o sam se, ali dobro je. Moram na kontrolu u februaru, ali dobro je kako je bilo. Pa, eto bom koliko sam bio slab da nisam mog"o ni tespihati. Slab, slab nemam snage u rukama, k"o da nisu moje.
    Kerem se opametio, oženio se, to si sigurno èuo. Pa, da. Oženio Benu. Fina je ono cura, ja sam malo stariji od njene matere i znam tu cijelu familiju. Otac bio pošten, crni radnik. Mati joj mlada umrla,radila u Èetkari. Ima ona još jednu stariju sestru, mislim da je udana u Liskovcu,tamo kod vas.
    Šeherzada je vodila malog na kontrolu, sad je fala Bogu dobro. Bio je nešto slab, temperatura. Ona se prepala. Ah, znaš dijete. Leti, oznoji se, pije ledene vode. A on,srce moje osjetljiv. Stalno dodje pa vièe dide kad æemo iæi na vašar. Iæi æemo sine, kad did dobije penziju. Znaš šta su djeca.
    Èuo si sigurno da mi je i ona snaha umrla,Džansel. Nije mi prava snaha, ali jes. Zaboli je naveèe, moj sinko, "vako utorak bio. Daj hitnu, vozi u bolnicu. Dok je Ali Kemal došao,umri. Alla,alla osta ono dijete bez matere. Pa eto sad æe kod nas. Šta god da je bilo, to je moje unuèe. Ono kod mene uvijek ima mjesta.
    Haj da te ne zadržavam i ti radiš.Ti si još u Bihaæu ?
    De mi Boga ti reci kako ti je majka Subhija ? Je l" de ona je 21.godište, ona je starija od mene ? Poselami je.
    Slušaj, Onur mi je rekao za one pare.On njih sada nema.Kaže prve koje budu, tvoje su.Sad se baš istrug"o.Uzimao je neku robu a ima i on neki kredit za stan.
    Nego, ja æu tebi to riješiti, ali de saèekaj da mi legne penzija.Sad sam u minusu pa da mi penzija pokrije minus.Onda opet mogu iæi „u crveno“. Riješiæemo, nemoj se sekirati.Nemoj ganjati gdje drugo.Ja bih se naljutio kad bih èuo da si gdje drugo ganj"o kraj mene živog.
    Bom sine, ništa nego salamiæeš svojima pa se èujemo.Ako Onur bude zvao, ja æu reæi da smo se èuli, a vas dvojica onda gledajte da se nadjete kad bude prilika.

    13.gif



10.gif 10.gif 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
...lepo je znati da postojiš u mom životu...nije bitno otkad,koliko, a ni zašto.Lepo je otvoriti oèi i jednostavno znati da si blizu..........." 01.gif 01.gif 33.gif

11-25-2010 16:47 mostar2 is offline Posalji email za mostar2 Pregledaj poruke od mostar2 Dodaj mostar2 u listu prijatelja
sara sara is a Female
moforaja




Poruka: 5281
Location: bogu za ledjima

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    http://www.google.com/#sclient=psy&hl=en&q=gumus+1+epizoda&aq=3&aqi=g4g-o1&aql=f&oq=&gs_rfai=&pbx=1&fp=8bc48c66f0d3c525



JOS JEDNA DOBRA AKO NISTE GLEDALI POGLEDAJTE 10.gif

___________________________________________________________________
Drzite srecu kao pticu: sto njeznije i lakse ?Bude li se osjecala slobodnom ostace Ti rado u ruci" 33.gif

12-02-2010 00:23 sara is offline Pregledaj poruke od sara Dodaj sara u listu prijatelja
niko niko is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 484

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bom šta da ti kažem. Nadida taj dan dok ne povrati. Ona je došla kuæi bli"da k"o krpa. Tri dana ona mrve kruha nije stavila u usta. Žao mi je, ionako slabo jede, satra je kiselina. To nju muèi još kad je Ali Kemala rodila.


JAO 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

12-02-2010 09:35 niko is offline Pregledaj poruke od niko Dodaj niko u listu prijatelja
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta




Poruka: 18170
Location: M&R

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    eFN95-GW77k&feature=player_embedded

___________________________________________________________________

    12-08-2010 16:32 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
    tweetymo tweetymo is a Female
    moforaja




    Poruka: 3089
    Location: dvica kruzno oko hita

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    hahahhahahhahahhahahahhahahhahahahahhahah jao taxi

    ___________________________________________________________________
    Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

    12-08-2010 16:45 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
    luka ters
    SexNepoznat



    Poruka: 5210
    Location: on the face of the place

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    "šeherzada" cvek u raljama života 13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________
    "... Zbog èega primatima nikada ne iskljuèuju elektriku, oni u principu i onako rijetko èitaju
    a i to što èitaju - krive stvari èitaju, pa zašto im onda ne iskljuèuju elektriku..."

    12-08-2010 23:30 luka ters is offline Posalji email za luka ters Pregledaj poruke od luka ters Dodaj luka ters u listu prijatelja
    taxi taxi is a Male
    Liska mjeseca avgusta




    Poruka: 18170
    Location: M&R

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    a sve bi reko....mirnica neka.... 21.gif

    ___________________________________________________________________

      12-08-2010 23:41 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
      mostar2 mostar2 is a Female
      moforaja




      Poruka: 4906
      Location: centar2,Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od taxi:

          eFN95-GW77k&feature=player_embedded



      13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      ...lepo je znati da postojiš u mom životu...nije bitno otkad,koliko, a ni zašto.Lepo je otvoriti oèi i jednostavno znati da si blizu..........." 01.gif 01.gif 33.gif

      12-09-2010 03:26 mostar2 is offline Posalji email za mostar2 Pregledaj poruke od mostar2 Dodaj mostar2 u listu prijatelja
      luka ters
      SexNepoznat



      Poruka: 5210
      Location: on the face of the place

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od taxi:

        a sve bi reko....mirnica neka.... 21.gif


      vazda je bilo: iz Mire ðavli vire 35.gif

      ___________________________________________________________________
      "... Zbog èega primatima nikada ne iskljuèuju elektriku, oni u principu i onako rijetko èitaju
      a i to što èitaju - krive stvari èitaju, pa zašto im onda ne iskljuèuju elektriku..."

      12-09-2010 10:19 luka ters is offline Posalji email za luka ters Pregledaj poruke od luka ters Dodaj luka ters u listu prijatelja
      Carmela Carmela is a Female
      vjeciti optimist




      Poruka: 7602
      Location: ja nisam odavle

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Prikazivanje na RTL-u se prekida 17.12. zbog "blagdanske programske sheme" i nastavlja tek krajem januara 28.gif .
      Ali, ne bunim se mnogo, Ezel æe prikazivati u duplim epizodama 27.gif

      ___________________________________________________________________

        Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

      12-09-2010 11:10 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
      taxi taxi is a Male
      Liska mjeseca avgusta




      Poruka: 18170
      Location: M&R

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ruži (kara) li iTko Ezel ??? 19.gif

      ___________________________________________________________________

        12-09-2010 11:16 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
        Carmela Carmela is a Female
        vjeciti optimist




        Poruka: 7602
        Location: ja nisam odavle

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Opire se 19.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________

          Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

        12-09-2010 11:35 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
        GARAVUSA GARAVUSA is a Female
        Misiica ljeta 07




        Poruka: 8658
        Location: Holland
        pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Taxii Ludo hjedna 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif


        EZEL 27.gif 27.gif 27.gif 27.gif 27.gif

        ___________________________________________________________________

          NIJE LAKO BITI JA ! ! !

        12-09-2010 13:12 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
        taxi taxi is a Male
        Liska mjeseca avgusta




        Poruka: 18170
        Location: M&R

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ko ima tetku u Bosanskoj Krupi bit æe .....naružen ili nakaran 11.gif

        ___________________________________________________________________

          12-09-2010 14:06 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
          narona narona is a Female
          samo sto nisam




          Poruka: 1446
          Location: tamo daleko....

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Kako vasm se svidja "Kad lisce pada" ???

          Ali Reza pretjerano strog,za sebe i za druge brate dragi.

          ___________________________________________________________________

            12-13-2010 16:24 narona is offline Pregledaj poruke od narona Dodaj narona u listu prijatelja
            Carmela Carmela is a Female
            vjeciti optimist




            Poruka: 7602
            Location: ja nisam odavle

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Neka nova turska?! Ja mislim da mi to još nemamo 29.gif

            ___________________________________________________________________

              Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

            12-13-2010 16:32 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
            Stranica (19): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 8 9 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com