Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » Serija 1001 noc » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (19): « prva ... « prethodna 10 11 12 [13] 14 15 16 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8664
Location: Holland
pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od hanumica:

    Garava...pratis i ti Ezel? Iskreno jedna od naj naj svih serija njihovi sto pustaju do sada :)

    Asi je isto cool bila 01.gif

    Svako ima svoj ukus naravno, nismo svi isti, naravno da ima i onih kojima nikad nista ne valja (hvala bogu pa nisam jedna od takvih)... ha ja 01.gif



Ama iskreno pratila sam , al evo kasnim sigurno minimalno 20 epizoda , nekako sam se bila ohladila kad mi poce nekako ici na nemoguce stvari , ali u totalu svidja mi se .Trenutno sam u ljubavi i kazni 02.gif

Strasti orijenta mi je isto super serija 10.gif

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

07-04-2011 16:21 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
hanumica hanumica is a Female
trudim se




Poruka: 161
Location: CH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Strasti orijenta ja pregledala na tabanu sve 11.gif Iskreno samo da ti kazem imat ce skroz nesretan i bezveze kraj...niko ni skim 01.gif

A Ezel... ako mozes ikako vrati mu se i prati... sve je interesantnije i interesantnije 10.gif

___________________________________________________________________
ima para u lole barabe...kad nestane ima u mog babe 11.gif

07-04-2011 16:25 hanumica is offline Pregledaj poruke od hanumica Dodaj hanumica u listu prijatelja
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8664
Location: Holland
pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hocem 10.gif

S. Orijenta sam pregledala , pa nemora sve ni imati sretan kraj , beze mi je kad unaprijed znas da ce sve na kraju biti dobro 02.gif

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

07-04-2011 16:35 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jel se ezel skonto s onom konobaricom.... I sta je ispalo od toga, i ona je sigurno neki mafijas, a mozda je i vjestica s magijom, sa ezelom moze biti svasta 01.gif

07-04-2011 19:40 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Gledala sam suze bosfora, meni se svidjela i nije tako duga bila.. jeli iko od vas gledao? 02.gif

07-04-2011 19:42 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
hanumica hanumica is a Female
trudim se




Poruka: 161
Location: CH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jok, ostavio je on nju pa ona njega, ona je jadna najispravnija i najcistija u cijeloj seriji...Bade...

Svasta se izdesavalo, trebas pogledati u svakom slucaju 01.gif

Suze bosfora sam pocela i nije mi se bas dopala s pocetka i prekinem... 14.gif

___________________________________________________________________
ima para u lole barabe...kad nestane ima u mog babe 11.gif

07-04-2011 19:54 hanumica is offline Pregledaj poruke od hanumica Dodaj hanumica u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od hanumica:

    Jok, ostavio je on nju pa ona njega, ona je jadna najispravnija i najcistija u cijeloj seriji...Bade...

    Svasta se izdesavalo, trebas pogledati u svakom slucaju 01.gif

    Suze bosfora sam pocela i nije mi se bas dopala s pocetka i prekinem... 14.gif


i ja sam, i kasnije onda nastavila. bila je interesantna, iskrena, i dramaticna naravno. na kraju su svi ono sto su htjeli dobili, samo je jedan smrtni slucaj

07-04-2011 21:58 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hvala za info o ezelu.. dosadio mi je bio, i onda sam presla na ask ve ceza. a pretpostavljala sam tako nesto, ne moze on zaboraviti ejsan, onu kozu glupu. neke mu je sihire dala... a bas cu sad morati pregledati. fala puno hanumice 01.gif

07-04-2011 22:03 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
hanumica hanumica is a Female
trudim se




Poruka: 161
Location: CH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Obavezno jer ima jako jako dramatican kraj, ja gledala na turskom, na hrvatskom RTL zavrsaje u cetvrtak... al vjeruj mi ne govorim ti dzaba... vrati se seriji neces se pokajat, nije samo jedna smrt bit ce ih puno puno do kraja jos...nazalost

___________________________________________________________________
ima para u lole barabe...kad nestane ima u mog babe 11.gif

07-04-2011 22:27 hanumica is offline Pregledaj poruke od hanumica Dodaj hanumica u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

nek umre i on.. bice zanimljivije puno 01.gif a sto sam ga nesto zamrzala od gorkog zivota, nisam vjerovala da cu ...

07-04-2011 22:44 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
MJESECARKA MJESECARKA is a Female
*primadona*




Poruka: 848
Location: Switzerland...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od refleksija:

    da, meni su smece...ne vidim nikakvu vrijednost u njima niti pouku...


10.gif smece, nego sta...

___________________________________________________________________

      07-05-2011 21:36 MJESECARKA is offline Pregledaj poruke od MJESECARKA Dodaj MJESECARKA u listu prijatelja
      tulpe tulpe is a Female
      wicked


      Poruka: 3040

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Smece svuda oko nas 02.gif

      07-05-2011 21:50 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
      hanumica hanumica is a Female
      trudim se




      Poruka: 161
      Location: CH

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      13.gif 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      ima para u lole barabe...kad nestane ima u mog babe 11.gif

      07-05-2011 22:14 hanumica is offline Pregledaj poruke od hanumica Dodaj hanumica u listu prijatelja
      tulpe tulpe is a Female
      wicked


      Poruka: 3040

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Hehe (moram podhitno u schöheitsfarm da se odmorim) All dieser Müll das macht mich völlig fertig :)

      07-05-2011 22:26 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
      Carmela Carmela is a Female
      vjeciti optimist




      Poruka: 7603
      Location: ja nisam odavle

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Velièanstveno stoljeæe? Itko? Serija extra!

      ___________________________________________________________________

        Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

      10-26-2011 09:31 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
      luka ters
      SexNepoznat



      Poruka: 5212
      Location: on the face of the place

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ja se navukla na tvsa, tamo prikazuju "starinske" serije, ono tematika sredina 18 i poèetak 19 stoljeæa... odgledala "Saga o Forsyteovima", a sad pratim "Mala Dorrit" 01.gif
      mene ovakve serije opuštaju pravo

      ___________________________________________________________________
      "... Zbog èega primatima nikada ne iskljuèuju elektriku, oni u principu i onako rijetko èitaju
      a i to što èitaju - krive stvari èitaju, pa zašto im onda ne iskljuèuju elektriku..."

      10-26-2011 11:22 luka ters is offline Posalji email za luka ters Pregledaj poruke od luka ters Dodaj luka ters u listu prijatelja
      jomu jomu is a Male
      BHFanatic




      Poruka: 439
      Location: Juzna Tribina

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Na sta vi vrijeme koristite. Ove serije su obicno smece... 33.gif 07.gif

      ___________________________________________________________________

      10-29-2011 09:43 jomu is offline Posalji email za jomu Pregledaj poruke od jomu Dodaj jomu u listu prijatelja
      Carmela Carmela is a Female
      vjeciti optimist




      Poruka: 7603
      Location: ja nisam odavle

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Velièanstveno stoljeæe nije.

      ___________________________________________________________________

        Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

      11-01-2011 00:11 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
      metallica metallica is a Male
      moforaja




      Poruka: 8228
      Location: CH.WILLA(uglavnom)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        04.gif 04.gif 04.gif

        ___________________________________________________________________

          11-01-2011 12:49 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
          niko niko is a Female
          bice nesto od mene


          Poruka: 484

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Carmela:

            Velièanstveno stoljeæe? Itko? Serija extra!


          O daaaaaa,ja vec drugu sezonu gledam..Zna se da ja srijedom uvece trcim s posla kuci i upadam u letu u dnevni boravak,a ukucanima nema vecere 19.gif

          ___________________________________________________________________
          Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

          02-13-2012 15:53 niko is offline Pregledaj poruke od niko Dodaj niko u listu prijatelja
          Stranica (19): « prva ... « prethodna 10 11 12 [13] 14 15 16 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com