Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » Serija 1001 noc » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (19): « prva ... « prethodna 9 10 11 [12] 13 14 15 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..nista glupjle a ni naivnije nisam vidio od ovih sapunica ..da ne vrijedjam nikoga i da ne povrjedjujem sujetu bllo kome ..ovo sto se vrti na tv kanalima to je iskljucivo za jeftino popunjavanje tv sheme i programa ..gledanost je velika iz razloga sto ljudi nemaju veliki izbor zabave u svom zivotu ..kad se sjetim vremena prije rata kome bilo do serije i takvih limunada ..danas ljudi nemaju veliki izbor i mogucnosti za provode te su prinudjeni zatupljivati se tim sapunicama ..samo analiziraj kako se radi jedna serija i svaka ima istu shemu ..na jednoj strani su dobri a na drugoj strani loshi ..loshi prave spletke ..tipa prevare ..preljube i utaje ..u toj jednoj naivnoj klasiki se zapetljavaju stvari da usijanja i onda pocinje lagani rasplet posle 112 emisije 13.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

07-02-2011 15:07 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..nista glupjle a ni naivnije nisam vidio od ovih sapunica ..da ne vrijedjam nikoga i da ne povrjedjujem sujetu bllo kome ..ovo sto se vrti na tv kanalima to je iskljucivo za jeftino popunjavanje tv sheme i programa ..gledanost je velika iz razloga sto ljudi nemaju veliki izbor zabave u svom zivotu ..kad se sjetim vremena prije rata kome bilo do serije i takvih limunada ..danas ljudi nemaju veliki izbor i mogucnosti za provode te su prinudjeni zatupljivati se tim sapunicama ..samo analiziraj kako se radi jedna serija i svaka ima istu shemu ..na jednoj strani su dobri a na drugoj strani loshi ..loshi prave spletke ..tipa prevare ..preljube i utaje ..u toj jednoj naivnoj klasiki se zapetljavaju stvari da usijanja i onda pocinje lagani rasplet sle 112 emisije 13.gif
a eto upravo vrijedjas... 01.gif i mislim da si to namjeravao. Sujeta ti se, ne vidi nego cita, da me ne bi opet neko ispravljao, iz svake tvoje rijeci. Ali to je tvoje licno misljenje, i imas pravo na njega. Nek ti bude da smo svi mi desperate housewifes i da nemamo bolja posla, jesmo zatupane smo totalno, jer nas ne interesuju idiotski dokumentarci... 14.gif nek bude da taj jedan procenat bude elita a ovih 40 na drugoj strani nek budu ovce. Vidimo ko ima vise zabave u glavi 02.gif

07-02-2011 16:34 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od refleksija:

        citat od tulpe:

      mislim na tvoje dokumentarce 01.gif puno je smeca tu. volim i ja te dokumentarne emisije, ali vecinom dobijes bajke umjesto dokumentacije 25.gif


    hahaha na moje...ne reziram ih ja...a ako su bajke na discavery kanalu i nacionalnoj ja sam avion...emisije o zivotinjama nisu bajke.....tako da ne znam kakve ti gledas....ali dokumentarni film se zna sta je a zna se sta je i sapunica!

    za dokumentaciju ne znam....ne skupljam ja nikakvu dokumentaciju, ne vadim pasos...

    btw znas li uopste sta znaci dokumentarni film i o cemu se radi...proggoglaj malo

    01.gif 10.gif
toliko me glava zaboli svaki put od tebe majke mi 01.gif ti zenska nisi pismena uopste, i nemoj ovdje handriti nikog bolan vise zbog tog propusta. Sta je tebi jes normalna, haj otvori dictionary, pitaj nekog lektora najzad je** se ako ne znas.. ako ne kontas: da je dokumentarac DOKUMENTACIJA da je slika dokumentacija, o necemu... Sta je dokumentarni film... Joj reflexija, nemoj me molim te nista vise pitati 12.gif muka mi je... Bolje ti je idi za svojim poslom tim za sta ti je dovoljna ta tvoja trecerazredna pismenost, i molim te ostavi mene na miru ubuduce

07-02-2011 16:50 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

17.gif 33.gif 33.gif

07-02-2011 16:50 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tulpe:

        citat od refleksija:

          citat od tulpe:

        mislim na tvoje dokumentarce 01.gif puno je smeca tu. volim i ja te dokumentarne emisije, ali vecinom dobijes bajke umjesto dokumentacije 25.gif


      hahaha na moje...ne reziram ih ja...a ako su bajke na discavery kanalu i nacionalnoj ja sam avion...emisije o zivotinjama nisu bajke.....tako da ne znam kakve ti gledas....ali dokumentarni film se zna sta je a zna se sta je i sapunica!

      za dokumentaciju ne znam....ne skupljam ja nikakvu dokumentaciju, ne vadim pasos...

      btw znas li uopste sta znaci dokumentarni film i o cemu se radi...proggoglaj malo

      01.gif 10.gif
    toliko me glava zaboli svaki put od tebe majke mi 01.gif ti zenska nisi pismena uopste, i nemoj ovdje handriti nikog bolan vise zbog tog propusta. Sta je tebi jes normalna, haj otvori dictionary, pitaj nekog lektora najzad je** se ako ne znas.. ako ne kontas: da je dokumentarac DOKUMENTACIJA da je slika dokumentacija, o necemu... Sta je dokumentarni film... Joj reflexija, nemoj me molim te nista vise pitati 12.gif muka mi je... Bolje ti je idi za svojim poslom tim za sta ti je dovoljna ta tvoja trecerazredna pismenost, i molim te ostavi mene na miru ubuduce



ahahahahha, zasto te ja iritiram?

zasto me komentarises?

icemu vrjedjanje, zar te nije stid bit tkao prostaja kad vrijedjam barem ti ga kulturno suknem...ocekivala sma od tebe bolje ali ocito ne mozes i ne znas...intelekt si pokazala/pokazao ovim postom kao i svoju pismenost...
i koga ja handrim? ne znam ja tu rijec?! Prvi put je cujem....pismena 29.gif

i kad sam to ja tebe nesto pitala?!
totalno si nerelvantan lik na ovom forumu, barem meni da bih sebi ti ukazala cast da te neko nesto pita hahahah....
svasta,,,a to sto si napisala da se j... izgleda da tebi toga fali, meni ne...hvala na pitanju
i zao mi je sto sam ti toliko bitna da te i glava od mene zaboli....ti mene nasmijes ako nista...a ja tebe iziritiram....sto mi je u jednu ruku i drago ponekad 34.gif
od jedne majke nisam ocekivala takav rijecnik...svasta...zar vas omladina treba ucit kako se civilizovano ponasati 21.gif 35.gif

i da, jos jednom stvarno malo procitaj sta znaci dokumentarni film.....imas vremena na pretek ocito 10.gif

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    07-02-2011 18:07 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    tulpe tulpe is a Female
    wicked


    Poruka: 3040

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    17.gif

    07-02-2011 18:11 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
    tulpe tulpe is a Female
    wicked


    Poruka: 3040

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Dokumentarni film je film dokumentarnog, neko ce reci istinitog sastava, a moze biti i sadrzaja 01.gif sta hoces ti jos od mene. Ne padaju ti na pamet vise dalje uvrede mislim, sjasi. Ostavi me na miru sa svojim maloumom... Rekla sam ti 12.gif

    07-02-2011 18:16 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
    refleksija refleksija is a Female
    moforaja




    Poruka: 3364
    Location: dark side

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    eh...nije neko ce reci nego istinitog je sastava...ali mogla si i bolje progooglat...razocara me....mislila sam da si na vecem stadiju razvoja kad ispade ameba...eh...sta ces...
    sad ce ti serija haj ti gledaj 35.gif 33.gif

    ___________________________________________________________________


      Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

      07-02-2011 18:28 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
      GARAVUSA GARAVUSA is a Female
      Misiica ljeta 07




      Poruka: 8658
      Location: Holland
      pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Haj bola mir na temi mi u mene , otvorite vi sebi jednu pa opletite o dokumentarcima , ovdije je rijec o Turskim serijama 02.gif

      ___________________________________________________________________

        NIJE LAKO BITI JA ! ! !

      07-02-2011 19:03 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
      refleksija refleksija is a Female
      moforaja




      Poruka: 3364
      Location: dark side

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od GARAVUSA:

        Haj bola mir na temi mi u mene , otvorite vi sebi jednu pa opletite o dokumentarcima , ovdije je rijec o Turskim serijama 02.gif


      izvini gara necu vise 01.gif

      affedersiniz
      01.gif

      ___________________________________________________________________


        Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

        07-02-2011 19:18 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
        GARAVUSA GARAVUSA is a Female
        Misiica ljeta 07




        Poruka: 8658
        Location: Holland
        pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        02.gif

        ___________________________________________________________________

          NIJE LAKO BITI JA ! ! !

        07-02-2011 19:22 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
        tulpe tulpe is a Female
        wicked


        Poruka: 3040

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ridzajde spomenula si mnozinu 05.gif eto jesi izvrijedzala, dala oduska svom jadnom umu, haj neka si

        07-02-2011 19:43 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
        narona narona is a Female
        samo sto nisam




        Poruka: 1446
        Location: tamo daleko....

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Jedva cekam 50 epizodu Ljubav i kazna 11.gif

        ___________________________________________________________________

          07-02-2011 22:20 narona is offline Pregledaj poruke od narona Dodaj narona u listu prijatelja
          vjetar vjetar is a Male
          moforaja


          Poruka: 13977
          Location: dk

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ..evo vam link pa tu mozete pratiti sve serije koje vas interesuju

            www.natabanu.com


          ..narona klikni ima 58 19.gif

          ___________________________________________________________________
          laku vam noc pijuni

          spavajte ko lavovi i ko kraljevi

          07-02-2011 22:26 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
          Carmela Carmela is a Female
          vjeciti optimist




          Poruka: 7602
          Location: ja nisam odavle

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Niðe veze link, kasne po dva, tri dana s upload-om 21.gif

          Narona, ukucaj na youtube-u kanal od Garavaiplava. To je neka ženska što odmah po emitiranju na svoj kanal stavlja skoro sve epizode ovih serija. Imaš i Dailymotion stranicu za isti materijal.

          ___________________________________________________________________

            Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

          07-03-2011 11:25 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
          GARAVUSA GARAVUSA is a Female
          Misiica ljeta 07




          Poruka: 8658
          Location: Holland
          pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Gara busi dje burgija nece 13.gif ( garavaiplava ) 05.gif

          ___________________________________________________________________

            NIJE LAKO BITI JA ! ! !

          07-03-2011 11:45 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
          tulpe tulpe is a Female
          wicked


          Poruka: 3040

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            http://www.dailymotion.com/user/GaravaiPlava/1

          07-03-2011 13:15 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
          narona narona is a Female
          samo sto nisam




          Poruka: 1446
          Location: tamo daleko....

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Jao bas vam hvala ,nisam znala za garavu i plavu 02.gif 33.gif

          Superiska!!!!

          ___________________________________________________________________

            07-03-2011 21:20 narona is offline Pregledaj poruke od narona Dodaj narona u listu prijatelja
            hanumica hanumica is a Female
            trudim se




            Poruka: 161
            Location: CH

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Garava...pratis i ti Ezel? Iskreno jedna od naj naj svih serija njihovi sto pustaju do sada :)

            Asi je isto cool bila 01.gif

            Svako ima svoj ukus naravno, nismo svi isti, naravno da ima i onih kojima nikad nista ne valja (hvala bogu pa nisam jedna od takvih)... ha ja 01.gif

            ___________________________________________________________________
            ima para u lole barabe...kad nestane ima u mog babe 11.gif

            07-04-2011 16:07 hanumica is offline Pregledaj poruke od hanumica Dodaj hanumica u listu prijatelja
            hanumica hanumica is a Female
            trudim se




            Poruka: 161
            Location: CH

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Carmela:

              Niðe veze link, kasne po dva, tri dana s upload-om 21.gif

              Narona, ukucaj na youtube-u kanal od Garavaiplava. To je neka ženska što odmah po emitiranju na svoj kanal stavlja skoro sve epizode ovih serija. Imaš i Dailymotion stranicu za isti materijal.
            I oni skidaju sa youtube, cekaju dok clanovi tamo postave pa onda skidaju, nekad je i do clanova sa youtube, zavisi koliko brzo mogu doci do linkova za download serije odma po zavrsetku emitovanja na TV-u, a onda kada ga dobiju opet ovisi sve do youtube kada ce odobrit upload, tj. provjerit ga... e tek onda nastupaju ovi tabanovici... 11.gif

            Ja sam naprimjer sinoc razocarana bila jer nema Izeta Fazlinovica na tabanu, onda sam jos vise shebana bila kad sam saznala da u BiH zavrsila 4 sezona, i opet repriziraju trecu sezonu 15.gif 26.gif

            Sve u svemu, jos malo pa kraj Ezel-u... ostaje uzbudjujuce 29.gif

            ___________________________________________________________________
            ima para u lole barabe...kad nestane ima u mog babe 11.gif

            07-04-2011 16:14 hanumica is offline Pregledaj poruke od hanumica Dodaj hanumica u listu prijatelja
            Stranica (19): « prva ... « prethodna 9 10 11 [12] 13 14 15 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com