Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » TENIS: Damir Džumhur evropski prvak do 18 godina » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 [3] 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
bjelopoljac bjelopoljac is a Male
bice nesto od mene

Poruka: 350

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo sto smeta nekim tamo, zaboli me za to, ali vidim smeta I nekim nasim, kao ne valja harmonika, stid te ovako te onako. Izgleda sve rodjeno u Parizu, Londonu pa I ne znaju sta je harmonika. Sta ima veze sto je I na teniskom terenu, pa sve valjda ima prvi put. Uvijek je bilo: Ko pjeva zlo ne misli" pa tako I kod nasih navijaca. Samo naprijed, pa se nadam da ce harmonika doci I od Marakane 18.gif

01-17-2014 02:48 bjelopoljac is offline Pregledaj poruke od bjelopoljac Dodaj bjelopoljac u listu prijatelja
zorokrik zorokrik is a Male
samo sto nisam

Poruka: 1272

13.gif "ko pjeva zlo ne misli" 13.gif 13.gif

sad ima i ona ko ista misli nije mu do pjesme......narocito uz harmoniku na teniskom terenu...

opet ce svijet reci primitivizam bosanski..al sta nas Hercegovce briga 18.gif 25.gif

01-17-2014 03:09 zorokrik is offline Pregledaj poruke od zorokrik Dodaj zorokrik u listu prijatelja
Behma Behma is a Male
rodjeni

Poruka: 766

Momak odradio SUPER Australian Open 10.gif

01-17-2014 08:40 Behma is offline Pregledaj poruke od Behma Dodaj Behma u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji

Poruka: 3808

citat od bjelopoljac:
Evo sto smeta nekim tamo, zaboli me za to, ali vidim smeta I nekim nasim, kao ne valja harmonika, stid te ovako te onako. Izgleda sve rodjeno u Parizu, Londonu pa I ne znaju sta je harmonika. Sta ima veze sto je I na teniskom terenu, pa sve valjda ima prvi put. Uvijek je bilo: Ko pjeva zlo ne misli" pa tako I kod nasih navijaca. Samo naprijed, pa se nadam da ce harmonika doci I od Marakane 18.gif

Pa jedina javna negativna ocjena je stigla od Dodiga i sve ti je rečeno. Na stranu dežurni komentatori i bljuvatori na našim portalima, ko njih šiša, oni su svakodnevno tu.

Svijet je pisao o BiH navijačima i harmonici kao nečemu novom, čak većina sa simpatijama, ta nisu naši pozivali na rat kao ovi na linku što postavih na prethodnoj stranici. Momak je dobio komplimente od najvećih asova tenisa, rekao je i da je ponosan na navijače, je li Dodog ponosan na one svoje sa linka?

Nadam se da će imati uslove da trenira kako treba, a i pare, sponzore, pa da piči kako je i počeo, bravo! 10.gif

01-17-2014 12:58 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator

Poruka: 7093
pokretac teme Thread Started by green

citat od cheri:
Nadam se da će imati uslove da trenira kako treba, a i pare, sponzore, pa da piči kako je i počeo, bravo! 10.gif

momak je veliki borac na terenu... ali fali mu centimetara za vrhunski tenis, sve se vidi na ovoj slici...

visok je 174 cm

Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

01-17-2014 13:25 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja

Poruka: 4187

Sta je rech bagavi Pivac,opet te naizjetili primitivni bosancherosi sa sevdalinkom
Ja ti predlazem da se opustish i zapivash sa svojim pajdashima onu nashu poznatu ercegovachku gangu:
VISHE VOLIM MOJE MALE P.... NEGO VELEZ I CRVENU ZVIZDU
Okle bolan Ercegovina,kad ste je davno podilili

01-17-2014 13:55 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji

Poruka: 3808

citat od green:
citat od cheri:

momak je veliki borac na terenu... ali fali mu centimetara za vrhunski tenis, sve se vidi na ovoj slici...

visok je 174 cm

Dobro je dok ga ne zapadne Karlović, kraj njega svi izgledaju malešni, ima na webu slika i sa Federerom :) , smiješna scena. 01.gif

Vidi ga ovdje

01-17-2014 14:05 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja

Poruka: 9487

citat od zorokrik:
13.gif "ko pjeva zlo ne misli" 13.gif 13.gif

sad ima i ona ko ista misli nije mu do pjesme......narocito uz harmoniku na teniskom terenu...

opet ce svijet reci primitivizam bosanski..al sta nas Hercegovce briga 18.gif 25.gif

Pogotovu one inteligentnije 13.gif

-----------------

.. dosta je vise i tebe i tvoje tiranije...

01-17-2014 20:21 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
green green is a Male
Super Moderator

Mostarac ALEXANDROS JAKUPOVIĆ podera Džumhura 13.gif trenutno je 2-0 u setovima...

Alexandros je porijeklom iz Bosne i Hercegovine. Njegov otac je Mostarac koji je većinu života proveo u Sarajevu iz kojeg je kao 18-godišnjak otišao u Pariz gdje je upoznao Grkinju, svoju buduću suprugu, sa kojom je dobio sina. Nedugo nakon Alexandrosovog rođenja, preselili su se u Atinu gdje i danas žive.

"Često smo prije rata dolazili u Bosnu u posjetu rođacima i prijateljima. Zadnji put sam bio ovdje kad sam imao sedam godina. Naravno da imam osjećaj prema ovoj zemlji u kojoj žive moji rođaci i za koju me vežu određena sjećanja", kaže Jakupović za portal Klix.ba.

http://www.klix.ba/sport/tenis/grcki-ten...u-bih/140128059

02-02-2014 15:48 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja

Poruka: 3295

Lijepo ,lijepo
pored gange i harmonike reda je da i
gusle prosviraju. 13.gif

02-02-2014 20:14 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
Boza Boza is a Male
moforaja

Poruka: 4187

Dzumhur pobjedio Aleksandrosa 10.gif
Bosna i Hercegovina u drugom kolu Davis Cupa 33.gif 33.gif 33.gif

02-03-2014 00:03 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
STECAK STECAK is a Male
moforaja

Poruka: 3295

Decko je danas "obogatio" svoj bankovni racun za 64 000 jeVrica ,glede osvajanja
turnira u Turskoj .Nije da je kao srpski teniser Dzoko Novkovic al' eto mali tera
i ubire tisuce i osvaja 'male" teniske derneke.

04-13-2014 22:11 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator

i to osvojio turnir bez izgubljenog seta, nije mala stvar, čestitam

04-14-2014 07:36 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator

Damir Džumhur igra treći set protiv Nadala u Majamiju i u trećem setu vodi 2-0 u gemovima
može li do ostvarenja snova, da pobijedi jednog od majboljih igrača svih vremena... i to na ATP turniru u Majamiju?

01.gif

03-26-2016 22:34 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja

Poruka: 13095

..Veliki Nadal je pobjedjen

..bravo majstore 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

03-26-2016 23:22 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator

Poruka: 2553

10.gif 10.gif 10.gif

03-26-2016 23:35 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator

nakon Nadala, pao je i Kukuškin...

Damir Džumhur je prošao u četvrto kolo Majamija, zaradio je već oko $30.000 i u četvrtom kolu ga čeka Miloš Raonić, Crnogorac koji igra pod zastavom Kanade.

03-29-2016 03:54 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator

10.gif 10.gif

03-29-2016 08:41 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator

novi turnir, nove pobjede...
jučer je pao Berdich, a već danas Džumuh igra protiv Raonića, koji ga je pomeo sa terena na predhodnom turniru...

međutim, sada se igra na zemlji, što Crnogorcu pod zastavom Kanade nikako ne odgovara, a Damir Džumhur upravo preferira šljaku.

1-1 u setovima, igra se odlučujući set. Raonić i dalje veliki favorit ali ko je gledoa drugi set, vidio je da i pola metra niži igrač ima svoje šanse.

04-14-2016 12:42 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator

oklen tako mali izasao dzumhur
Hercegovci su visoki ljudi
13.gif

Mora da je onaj tipicni sa Neretve. Ne znam sto, ali sva raja oko Neretve su niska.

Hajmo mali, vodi 6-5 u trecem setu
10.gif

04-14-2016 13:29 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
Stranica (4): « prethodna 1 2 [3] 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com