Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » TENIS: Damir D » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 [3] 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
bjelopoljac bjelopoljac is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 350
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo sto smeta nekim tamo, zaboli me za to, ali vidim smeta I nekim nasim, kao ne valja harmonika, stid te ovako te onako. Izgleda sve rodjeno u Parizu, Londonu pa I ne znaju sta je harmonika. Sta ima veze sto je I na teniskom terenu, pa sve valjda ima prvi put. Uvijek je bilo: Ko pjeva zlo ne misli" pa tako I kod nasih navijaca. Samo naprijed, pa se nadam da ce harmonika doci I od Marakane 18.gif

01-17-2014 02:48 bjelopoljac is offline Pregledaj poruke od bjelopoljac Dodaj bjelopoljac u listu prijatelja
zorokrik zorokrik is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1337
Location: St.Marino

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif "ko pjeva zlo ne misli" 13.gif 13.gif

sad ima i ona ko ista misli nije mu do pjesme......narocito uz harmoniku na teniskom terenu...

opet ce svijet reci primitivizam bosanski..al sta nas Hercegovce briga 18.gif 25.gif

___________________________________________________________________

    bar_dan.gif

    01-17-2014 03:09 zorokrik is offline Pregledaj poruke od zorokrik Dodaj zorokrik u listu prijatelja
    Behma Behma is a Male
    rodjeni


    Poruka: 766
    Location: zemlja dembelija

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Momak odradio SUPER Australian Open 10.gif

    01-17-2014 08:40 Behma is offline Pregledaj poruke od Behma Dodaj Behma u listu prijatelja
    cheri cheri is a Female
    moder u peMziji




    Poruka: 3806
    Location: Svizzera

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od bjelopoljac:

      Evo sto smeta nekim tamo, zaboli me za to, ali vidim smeta I nekim nasim, kao ne valja harmonika, stid te ovako te onako. Izgleda sve rodjeno u Parizu, Londonu pa I ne znaju sta je harmonika. Sta ima veze sto je I na teniskom terenu, pa sve valjda ima prvi put. Uvijek je bilo: Ko pjeva zlo ne misli" pa tako I kod nasih navijaca. Samo naprijed, pa se nadam da ce harmonika doci I od Marakane 18.gif



    Pa jedina javna negativna ocjena je stigla od Dodiga i sve ti je reèeno. Na stranu dežurni komentatori i bljuvatori na našim portalima, ko njih šiša, oni su svakodnevno tu.

    Svijet je pisao o BiH navijaèima i harmonici kao neèemu novom, èak veæina sa simpatijama, ta nisu naši pozivali na rat kao ovi na linku što postavih na prethodnoj stranici. Momak je dobio komplimente od najveæih asova tenisa, rekao je i da je ponosan na navijaèe, je li Dodog ponosan na one svoje sa linka?

    Nadam se da æe imati uslove da trenira kako treba, a i pare, sponzore, pa da pièi kako je i poèeo, bravo! 10.gif

    01-17-2014 12:58 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7085
    Location: BiH
    pokretac teme Thread Started by green

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od cheri:

      Nadam se da æe imati uslove da trenira kako treba, a i pare, sponzore, pa da pièi kako je i poèeo, bravo! 10.gif


    momak je veliki borac na terenu... ali fali mu centimetara za vrhunski tenis, sve se vidi na ovoj slici...

    visok je 174 cm


    Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

    ___________________________________________________________________

      01-17-2014 13:25 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      Boza Boza is a Male
      moforaja




      Poruka: 4600
      Location: ni na nebu ni na zemlji

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Sta je rech bagavi Pivac,opet te naizjetili primitivni bosancherosi sa sevdalinkom
      Ja ti predlazem da se opustish i zapivash sa svojim pajdashima onu nashu poznatu ercegovachku gangu:
      VISHE VOLIM MOJE MALE P.... NEGO VELEZ I CRVENU ZVIZDU
      Okle bolan Ercegovina,kad ste je davno podilili

      01-17-2014 13:55 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
      cheri cheri is a Female
      moder u peMziji




      Poruka: 3806
      Location: Svizzera

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od green:

            citat od cheri:

          Nadam se da æe imati uslove da trenira kako treba, a i pare, sponzore, pa da pièi kako je i poèeo, bravo! 10.gif


        momak je veliki borac na terenu... ali fali mu centimetara za vrhunski tenis, sve se vidi na ovoj slici...

        visok je 174 cm


      Dobro je dok ga ne zapadne Karloviæ, kraj njega svi izgledaju malešni, ima na webu slika i sa Federerom :) , smiješna scena. 01.gif

      Vidi ga ovdje

      01-17-2014 14:05 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
      Stari Grad Stari Grad is a Male
      moforaja




      Poruka: 10597
      Location: iza zvijezde

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od zorokrik:

        13.gif "ko pjeva zlo ne misli" 13.gif 13.gif

        sad ima i ona ko ista misli nije mu do pjesme......narocito uz harmoniku na teniskom terenu...

          opet ce svijet reci primitivizam bosanski..al sta nas Hercegovce briga
        18.gif 25.gif



      Pogotovu one inteligentnije 13.gif



      -----------------

      ___________________________________________________________________
      ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
      on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

        moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
      ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
      ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
      .. dosta je vise i tebe i tvoje
        tiranije
      ...

      01-17-2014 20:21 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7085
      Location: BiH
      pokretac teme Thread Started by green

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Mostarac ALEXANDROS JAKUPOVIÆ podera Džumhura 13.gif trenutno je 2-0 u setovima...

      Alexandros je porijeklom iz Bosne i Hercegovine. Njegov otac je Mostarac koji je veæinu života proveo u Sarajevu iz kojeg je kao 18-godišnjak otišao u Pariz gdje je upoznao Grkinju, svoju buduæu suprugu, sa kojom je dobio sina. Nedugo nakon Alexandrosovog roðenja, preselili su se u Atinu gdje i danas žive.

      "Èesto smo prije rata dolazili u Bosnu u posjetu roðacima i prijateljima. Zadnji put sam bio ovdje kad sam imao sedam godina. Naravno da imam osjeæaj prema ovoj zemlji u kojoj žive moji roðaci i za koju me vežu odreðena sjeæanja", kaže Jakupoviæ za portal Klix.ba.

        http://www.klix.ba/sport/tenis/grcki-teniser-alexandros-jakupovic-jedan-dio-mene-je-jos-uvijek-u-bih/140128059

      ___________________________________________________________________

        02-02-2014 15:48 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        STECAK STECAK is a Male
        moforaja


        Poruka: 3604
        Location: Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Lijepo ,lijepo
        pored gange i harmonike reda je da i
        gusle prosviraju. 13.gif

        02-02-2014 20:14 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
        Boza Boza is a Male
        moforaja




        Poruka: 4600
        Location: ni na nebu ni na zemlji

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Dzumhur pobjedio Aleksandrosa 10.gif
        Bosna i Hercegovina u drugom kolu Davis Cupa 33.gif 33.gif 33.gif

        02-03-2014 00:03 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
        STECAK STECAK is a Male
        moforaja


        Poruka: 3604
        Location: Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Decko je danas "obogatio" svoj bankovni racun za 64 000 jeVrica ,glede osvajanja
        turnira u Turskoj .Nije da je kao srpski teniser Dzoko Novkovic al' eto mali tera
        i ubire tisuce i osvaja 'male" teniske derneke.

        04-13-2014 22:11 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
        green green is a Male
        Super Moderator


        Poruka: 7085
        Location: BiH
        pokretac teme Thread Started by green

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        i to osvojio turnir bez izgubljenog seta, nije mala stvar, èestitam

        ___________________________________________________________________

          04-14-2014 07:36 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
          green green is a Male
          Super Moderator


          Poruka: 7085
          Location: BiH
          pokretac teme Thread Started by green

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Damir Džumhur igra treæi set protiv Nadala u Majamiju i u treæem setu vodi 2-0 u gemovima
          može li do ostvarenja snova, da pobijedi jednog od majboljih igraèa svih vremena... i to na ATP turniru u Majamiju?

          01.gif

          ___________________________________________________________________

            03-26-2016 22:34 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
            vjetar vjetar is a Male
            moforaja


            Poruka: 13977
            Location: dk

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ..Veliki Nadal je pobjedjen

            ..bravo majstore 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif

            ___________________________________________________________________
            laku vam noc pijuni

            spavajte ko lavovi i ko kraljevi

            03-26-2016 23:22 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
            makso makso is a Male
            Super Moderator




            Poruka: 2847
            Location: andaluzija

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            10.gif 10.gif 10.gif

            ___________________________________________________________________
            prest'o sam 18.gif

            03-26-2016 23:35 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
            green green is a Male
            Super Moderator


            Poruka: 7085
            Location: BiH
            pokretac teme Thread Started by green

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            nakon Nadala, pao je i Kukuškin...

            Damir Džumhur je prošao u èetvrto kolo Majamija, zaradio je veæ oko $30.000 i u èetvrtom kolu ga èeka Miloš Raoniæ, Crnogorac koji igra pod zastavom Kanade.

            ___________________________________________________________________

              03-29-2016 03:54 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
              makso makso is a Male
              Super Moderator




              Poruka: 2847
              Location: andaluzija

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              10.gif 10.gif

              ___________________________________________________________________
              prest'o sam 18.gif

              03-29-2016 08:41 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
              green green is a Male
              Super Moderator


              Poruka: 7085
              Location: BiH
              pokretac teme Thread Started by green

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              novi turnir, nove pobjede...
              juèer je pao Berdich, a veæ danas Džumuh igra protiv Raoniæa, koji ga je pomeo sa terena na predhodnom turniru...

              meðutim, sada se igra na zemlji, što Crnogorcu pod zastavom Kanade nikako ne odgovara, a Damir Džumhur upravo preferira šljaku.

              1-1 u setovima, igra se odluèujuæi set. Raoniæ i dalje veliki favorit ali ko je gledoa drugi set, vidio je da i pola metra niži igraè ima svoje šanse.

              ___________________________________________________________________

                04-14-2016 12:42 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
                makso makso is a Male
                Super Moderator




                Poruka: 2847
                Location: andaluzija

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                oklen tako mali izasao dzumhur
                Hercegovci su visoki ljudi
                13.gif

                Mora da je onaj tipicni sa Neretve. Ne znam sto, ali sva raja oko Neretve su niska.


                Hajmo mali, vodi 6-5 u trecem setu
                10.gif

                ___________________________________________________________________
                prest'o sam 18.gif

                04-14-2016 13:29 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
                Stranica (4): « prethodna 1 2 [3] 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com