Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Vahid Halilhod » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8041

Vahid Halilhodžiæ, novi trener Dinama Zagreb Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vahid Halilhodžiæ: S Dinamom æu u Ligu prvaka!


Vahid Halilhodžiæ novi je trener Dinama. Ugovor je potpisao na dvije i po godine, a veæ od utorka vodit æe treninge, piše Veèernji list.

Nakon tri sata završnih pregovora sa šefom Dinama, bosansko-francuski struènjak Vahid Halilhodžiæ potvrðen je za novog trenera plavih.

- Malo me sve ovo zateklo jer veæ sutra preuzimam posao. O saradnicima zasad ništa ne znam, no prvi je tu do mene - kazao je Vaha pokazujuæi na Zorana Mamiæa.

Ni o ekipi ne zna previše, no to ga ne brine.

- Imam svoj naèin rada, a došao sam jer s Dinamom želim u Ligu prvaka. Ovo je veliki izazov za mene, jer da nije, ponudu ne bih ni prihvatio. Imao sam i drugih, puno unosnijih.

Veæ u utorak Halilhodžiæ æe odraditi dva treninga, a debi na klupi imat æe u èetvrtak protiv Gyora.

- Osvojio sam afrièku LP s marokanskom Raja Casablancom, radio sam s Lilleom koji je kasnije ušao u Ligu prvaka, osvojio sam francuski Kup s PSG-om, uveo sam Obalu Slonovaèe na nedavno svjetsko prvenstvo... I zato vjerujem u Dinamov daljnji uspjeh. Ovo je moj projekt - prenose Halilhodžiæeve rijeèi Dinamove stranice.

Novi strateg zagrebaèke ekipe oèito zna da Dinamo i navijaèi posljednjih dana nisu baš na ''ti''.

- Želja mi je da svi koji širom Hrvatske i svijeta koji vole klub budu naš 12. igraè i moralna podrška jer æemo uz njiho sigurno lakše ostvariti rezultate koje svi želimo i u koje vjerujemo - zakljuèio je.

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

08-16-2010 17:50 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
tvrancic tvrancic is a Male
moforaja




Poruka: 5028
Location: Umag - Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sve dok budaletini Mamiæu ne pukne film 21.gif

___________________________________________________________________

    08-16-2010 17:52 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
    denani denani is a Male
    moforaja




    Poruka: 8041
    pokretac teme Thread Started by denani

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Cestitam Vahi, zelim mu mnogo uspjeha u radu, puno srece i dobre rezultate !!!!!



    vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif
    vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif
    vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif
    vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif
    vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif
    vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif vahide.gif

    ___________________________________________________________________
    33.gif 33.gif 33.gif

    08-16-2010 17:53 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od tvrancic:

      Sve dok budaletini Mamiæu ne pukne film 21.gif


    I Vahi brzo pukne vrpca. Biti æe zanivljive vijesti iz maksimirske šume.

    08-16-2010 19:38 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    samir69 samir69 is a Male
    proplivo


    Poruka: 12
    Location: Deutschland

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    e moj vaha nek ti je bog na pomoci...bio si legenda i ostao ali ovo ti nije trebalo....

    ___________________________________________________________________
    samir kukuruzovic

    08-16-2010 20:05 samir69 is offline Homepage of samir69 Pregledaj poruke od samir69 Dodaj samir69 u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Želim Vahi uspjeha i èeznem da vidim kako Sjever klanja V a h i d e......ha ha 13.gif

    08-16-2010 20:13 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    mumin
    SexNepoznat



    Poruka: 1312
    Location: MOSTAR

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od abraxas:

      Želim Vahi uspjeha i èeznem da vidim kako Sjever klanja V a h i d e......ha ha 13.gif



    10.gif 10.gif 10.gif

    ___________________________________________________________________

      08-16-2010 20:21 mumin is offline Pregledaj poruke od mumin Dodaj mumin u listu prijatelja
      klaudija
      SexNepoznat



      Poruka: 589

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      O trunutnom treneru Dinama dobri duh mostara i jedna od najveæih r"n"r"legendi Mehmed Humaèkiæ alias Meho Džeger je napisao:Vahid Halilhodžiæ,neizmjerljiva legenda,rodio se u poznatom stoèarskom kraju Jablanici.
      Kada je došao u Mostar Asim Kamaæo mu je postavljao štapove i uèio ga da pravilno hoda.
      Vaha, ti si u Veležu bio idol i mi ti se klanjamo,zato Vahide,kada ti je raèun u kafiæu 8 km,reci konobaru "u redu je" a ne da uzimaš kusur da platiš parking u Jablanici.

      Bljesak.info

      08-16-2010 20:21 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
      bjelopoljac bjelopoljac is a Male
      bice nesto od mene


      Poruka: 350
      Location: USA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      U potpunosti se slazem!!!!!! 21.gif

          citat od samir69:

        e moj vaha nek ti je bog na pomoci...bio si legenda i ostao ali ovo ti nije trebalo....

      08-16-2010 21:12 bjelopoljac is offline Pregledaj poruke od bjelopoljac Dodaj bjelopoljac u listu prijatelja
      gizenga57 gizenga57 is a Male
      samo sto nisam




      Poruka: 1099
      Location: nederland

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      jebo vas bljresak i mostarske sitne duse...
      sticajem okolnosti znam o vahi vise od prosjecnog navijaca i primitivaca koji su ero vahu papka iz jablanice ucili da hoda....
      vaha je bio cudesan igrac koji je navijaCIMA SVUDA GDJE JE IGRAO..DONOSIO NEIZMJERNU RADOST. pa tako nama velezovcima koji svoje najsretnije momente i prvi trofej sa njime doziviasmo.....mi se nismo stidili da klanjamo na terazijama i kalamegdanu VAHI HALILHODZICU bez obzira na vjeru i naciju, klanjace iBBB ako to zasluzi
      a vaha je ko trener sa lilom usao u trenerske udzbenike nevidenom taktikom za to vrijeme i postavio je temelje razvoju provincijskog do evropskog kluba....vaha je trener i covjek samudima sto je pokazao i na pocetku rata na rondou, a to je ono sto dinamu oduvjek nedostajalo...veliki klub koji je imao velike igrace i izuzetne generacije nije cesto dolazio do uspjeha zbog nedostatka mentaliteta.....
      sa cirom su postigli najvece uspjwehe ,nema razloga da i drugi bosanac im da ono sto im nedostaje

      VA HI DE 10.gif

      ___________________________________________________________________
      ne boj se ziivota s tobom je raja
      ne boj se smrti idi do kraja

      08-16-2010 21:21 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
      klaudija
      SexNepoznat



      Poruka: 589

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      seljak iz Jablanice i to onaj pravi-krkan.Duško,Kulje,Mara ,Baka ,Guza oni su Veležove legende i gradsks raja.Vaha seljak bio i ostao(džaba mu pare)

      08-16-2010 21:40 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9503
      Location: uh jebo te

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      sretno Vahide i da te vidimo u shampion ligi sa Dinamom, pa da si i sa periferije Jablanice bit ces vazda mostarska legenda 10.gif

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      08-16-2010 21:52 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      Blagajac Blagajac is a Male
      raja




      Poruka: 1972
      Location: Nederland

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od klaudija:

        seljak iz Jablanice i to onaj pravi-krkan.Duško,Kulje,Mara ,Baka ,Guza oni su Veležove legende i gradsks raja.Vaha seljak bio i ostao(džaba mu pare)

      vidim dobro se razumijes nego kad dodje ti iz Pariza? 01.gif

      ___________________________________________________________________


        [
          B]PUSTI ME DA SE RAHAT PATIM[/B]

        08-16-2010 21:54 Blagajac is offline Pregledaj poruke od Blagajac Dodaj Blagajac u listu prijatelja
        makso makso is a Male
        Super Moderator




        Poruka: 2849
        Location: andaluzija

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Iz Jablanice su i veliki Salem, a i jedna od zadnjih BH fudbalskih zvijeza (kuca do kuce Vahidovim) Hasan Salihamidzic.

        Neka nama Jablanice, i zelim sve najbolje Vahidu

        10.gif

        ___________________________________________________________________
        prest'o sam 18.gif

        08-16-2010 22:01 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
        EAGLES EAGLES is a Male
        bice nesto od mene




        Poruka: 486
        Location: kapija divljeg zapada

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od makso:

          Iz Jablanice su i veliki Salem, a i jedna od zadnjih BH fudbalskih zvijeza (kuca do kuce Vahidovim) Hasan Salihamidzic.

          Neka nama Jablanice, i zelim sve najbolje Vahidu

          10.gif


        Bola makso Hasan je zivio u dvosobnom stanu u zgradama do onog ...mislim da ga zovu olimpisko naselje ili tako nekako :) .Starci mu i dan danas tu zive..valjda se nema para za kuce..ko ce znati.Sto zaboravi Tufeka...mozda nije legenda ali je jedan od rijetkih koji je prosao kroz sve generacije tadasnje reprezentacije zajednicke nam domovine.

        ___________________________________________________________________
        SAMO

          NISMO NA PRODAJU


            Walk on, walk on
            With hope in your
            heart
            And you'll never walk
            alone
            You'll never walk
            alone

            08-16-2010 22:47 EAGLES is offline Pregledaj poruke od EAGLES Dodaj EAGLES u listu prijatelja
            Velezovac do groba
            SexNepoznat



            Poruka: 215

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od klaudija:

              seljak iz Jablanice i to onaj pravi-krkan.Duško,Kulje,Mara ,Baka ,Guza oni su Veležove legende i gradsks raja.Vaha seljak bio i ostao(džaba mu pare)


            Vaha je dokazo da vrijedi,sto kao igrac sto kao trener,i to je jedino mjerilo.Rijec "seljak" bih se trebala odnositi na osobe sa losim obrazovnjem i losim psihickim stanjem njegovog uma a ne gdje se rodio ili zivio.Po onome sto je on postigao ne bih ga bas svrsto u tu sortu.On je bio i ostao legenda 10.gif

            Klaudija,je li ono teb utece autobus,zadnji imas tek u 7 kako ces kuci19.gif

            ___________________________________________________________________

              08-16-2010 23:21 Velezovac do groba is offline Pregledaj poruke od Velezovac do groba Dodaj Velezovac do groba u listu prijatelja
              klaudija
              SexNepoznat



              Poruka: 589

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              n e osporavam njegove igraèke kvalitete(iako ni približno vrijedne ranije navedenim Veležovim legendama) a još manje trenerske,èak štaviše,,,bolji je trener nego što je igraè bio,ali vala seljak bio kako je došao u grad do dana današnjeg.

              08-16-2010 23:36 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
              green green is a Male
              Super Moderator


              Poruka: 7086
              Location: BiH

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Kad smo kod Jablanice jel' ono i velika košarkaška zvijezda današnjice, Mirza Teletoviæ iz tog kraja?



              Vahid je trenerska zvijezda koja æe podiæ rejting Dinamu, a neæe Dinamo Vahidu, to je fakat.

              ___________________________________________________________________

                08-17-2010 00:02 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
                Velezovac do groba
                SexNepoznat



                Poruka: 215

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od klaudija:

                  n e osporavam njegove igraèke kvalitete(iako ni približno vrijedne ranije navedenim Veležovim legendama) a još manje trenerske,èak štaviše,,,bolji je trener nego što je igraè bio,ali vala seljak bio kako je došao u grad do dana današnjeg.


                ...Klaudija duso moze li malo argumenata,na sta se konkretno misli. 07.gif Po meni,taj atribut "seljak" se mogo samo upotrebljavati,vezano za njega, u vrijeme kada je tek dosao u Mostar,njegovo ponasanje,oblacenje...Kasnije covjek ostvario rezultate,obiso sve svijetske metropole,postao poznat i slavan,dobio mnoga priznanja,(kao sto je recimo u Francuskoj orden Legije casti i tako dalje itd)postao pravi gospodin,i sad si ti dosla da ocjenjujes njega je li seljak ili nije. 13.gif Ja bih se zapito da li ste srce kompententni za takvo nesto 23.gif Obicno onaj ko ocjenjuje nekoga je uspjesniji i veci od tog kandidata,daj boze da si ti i blizu njegove velicine.
                Ali evo ti malo 33.gif 33.gif 33.gif da se ne nadjes uvrijedjena 19.gif

                P.S. I po igrackim i po trenerskim rezultatima on je vise ostvario od svih ovih igraca koje si ti navela a koje su isto tako velike legende Mostara i Veleza

                Najbolji igrac ExYuge 78-me
                Najbolji strelac Francuske dva puta
                Srebrena kopacka Evrope
                Dva nastupa za selekciju Svijeta a na jednoj utakmici je postigao i gol iz slobodnog udarca
                Evo ti samo neke stvari navodim koje je malo ko ostvario

                ___________________________________________________________________

                  08-17-2010 00:08 Velezovac do groba is offline Pregledaj poruke od Velezovac do groba Dodaj Velezovac do groba u listu prijatelja
                  abraxas abraxas is a Male
                  moforaja




                  Poruka: 6999
                  Location: Jazzbina Abraxas

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od klaudija:

                    n e osporavam njegove igraèke kvalitete(iako ni približno vrijedne ranije navedenim Veležovim legendama) a još manje trenerske,èak štaviše,,,bolji je trener nego što je igraè bio,ali vala seljak bio kako je došao u grad do dana današnjeg.


                  Što znaèi da æe moæi prosperirati u Zagrebu i Maksimiru. Agram je bio nekad gospodski grad a i oni mužeki što su donosili putra,vrhnja i sira iz Zagorja su bili uljudba za današnje vlasteline. Zagreb je danas glavni grad Hercegovine u kojem vladaju pravila kamenjarska. Uvijek kada odem u posjetu u Zg satima slušam zagrepèance kako izljevaju žuæ po hercegovcima. Vladaju i u Maksimiru. Ne bi se èudio da su veæina i onoj bašæi s rešetkama preko ceste. Mislim da æe se Vaha tu snaæi. Mislim da je i u ovom trenu bolji od slepe pièke pa ako propadne kao trener može navuæi plavi dres.

                  08-17-2010 00:10 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
                  Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                  Postavi novu temu Odgovori
                  Go to:
                  preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com