Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LISKALUCI » koja je razlika izmedju babe na svadbi i zrinjskog u eUropi? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
capljinac capljinac is a Male
raja




Poruka: 1676
Location: na Neretvi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od el-tozzinjo:

        citat od capljinac:

          citat od klaudija:

        Magistre,danas sam bio u Sarajevu,cafe manhattan,Kuloviæa sokak.Prenosim pozdrave od gazde.
      Bio/la 14.gif 30.gif
      pa ti danas musko, jucer bila zensko, sta li ces bit sutra????? 07.gif 04.gif 18.gif 23.gif


    ovako je i bjanka poceO pa su onda meni moderi ovog foruma govorili da sam opterecen i da mi se svasta prividja :)

    al nema veze, draze mi sto sam u pravu nego bilo sta. jos samo da sacekam i modere u mostaru da ih castim peksimetima mezom i picem za ove greske prema meni :))

    ne znam..jednostavno, ja volim kad sma u pravu da priznam svoju "krivicu sto sam u pravu " , pa da se oduzim ljudima prema kojima sam to "skrivio"
    al jos dvaesku ne dobih 28.gif
ma neka ih nek im se umislja, samo kad cucne nek ne pisa uz vjetar uprljace nam se curica 19.gif 04.gif 18.gif , nego kad ces ti kod mene i Pigeta na peksimete 10.gif

___________________________________________________________________
Kamen,krs i maslina
vinograd i Neretva
najljepsa je zemlja ta
moja Hercegovina.

08-26-2010 22:51 capljinac is offline Pregledaj poruke od capljinac Dodaj capljinac u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od el-tozzinjo:

    uh od babae i zrinjskog dodjosmo do postmoderne i pajtonovaca :) ali dobro, sve u rok sluzbe

    iskreno rowana atkinsona niposto ne stavljati u istu recenicu sa pajtonovcima!!!! dobar je rowan ali neumjesno ga je svrstati u intelektualni humor gdje pajtonovci objektivno pripadaju.

    i skidam kapu i klizu i idlu i dzonsu i ostalima, ali nabravurozniji mozak medju njima je teri gilijem. vecina ga zna po 12 monkeys, pajtonovim filmovima ili brazilu u najboljem slucaju, eventualno ovom novom o osgtrvu dr. parnasusa...ali tideland me odusevio!!! preporucujem toplo svima.

    a sto se tiche "dunavom leshevi plove.." bila je ta pjesma... i ova - velez nije ispo samo je morao skociti dole, je u rangu toga..jeste zlobna ali brate mili dobra je zajebancija kad pogledaqs iz neutralne perspektive. drugo je to sto nas kao Rodjene ta fora izjeda, ali daleko je od loshe..

    a u tushnju kad su svu raju potjerali na jedan izlaz i kad je cini mi s eluster kera zadavio...a ako se iko sjeca, to je bio neki dogovor izmedju splita i tuzle...u splitu nas je ostetio bekir kravic te godine, pamtim ko da je juce bilo....i izlazi ekipa nasa u tusnju i guza i goca cini mi se okrecu se raji i govore - ne nervirajte se dzaba prodato je, visha sila...to mi je pricao stariji momak, sad ultras ali velika raja, ko da je bitno za koga navija...

    nego cini mi se da se konstantno antagonizam obe strane zasniva na tome da mi (generalno) dokazujemo da su gori od nas, a oni - da mi nismo nista bolji od njih (u ljudskom, politickom itd aspektu)...stvarno zanimljivo sa psiholoske strane...


Za Gilliama i 12 monkeys se u potpunosti slažem.

Za ostale stvari:

Nijedna od tih pjesama, kao ni ono skandiranje sa imenom (pokoj mu velikoj duši) Dražena Petroviæa od BH navijaèa (kao odgovor na slièno upuæeno njima) , za mene nije humor, nego puka glupost, populistièki primitivizam zadnje vrste, i neukus. I jako su gadni psihološki mehanizmi koji stoje iza takvog vida "humora", zapravo prerušene zlobe.

Postoje i suptilniji i benigniji i inteligentniji naèini navijanja ili humora od takvih sranja.

Dalje, za sve ono na Tušnju se zna, pa je samim tim i psihološki mehanizam iza navijanja 87. -8 za Velež, a danas izrièitog nenavijanja za Velež jedan detalj (uz ono što Blagajac spomenu u kratko u jednom svom postu) i jedan od razloga što Velež nikad ni nije mogao biti prvak.

Takoðe, u bilo kakvoj formi posmatranja stvari, neutralna perspektiva ne znaèi po automatici uopšte objektivnu perspektivu.

Isto tako, ne znaèi kontriranje argumentima jednom "taboru" ili strani automatsko pripadanje nekoj sliènoj, simetriènoj (deklarisani pripadnici jedne nacije kontra presumptivnih pripadnika druge) strani, pa bi bilo lijepo prvo pitati ljude - pojedince - kako sami sebe vide, gdje se svrstavaju i kako se žele deklarisati prije pokušaja psihološki baziranih analiza.

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Stari Grad dana 08-27-2010 u 02:23.

08-26-2010 22:53 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od el-tozzinjo:

        citat od capljinac:

          citat od klaudija:

        Magistre,danas sam bio u Sarajevu,cafe manhattan,Kuloviæa sokak.Prenosim pozdrave od gazde.
      Bio/la 14.gif 30.gif
      pa ti danas musko, jucer bila zensko, sta li ces bit sutra????? 07.gif 04.gif 18.gif 23.gif


    ovako je i bjanka poceO pa su onda meni moderi ovog foruma govorili da sam opterecen i da mi se svasta prividja :)

    al nema veze, draze mi sto sam u pravu nego bilo sta. jos samo da sacekam i modere u mostaru da ih castim peksimetima mezom i picem za ove greske prema meni :))

    ne znam..jednostavno, ja volim kad sma u pravu da priznam svoju "krivicu sto sam u pravu " , pa da se oduzim ljudima prema kojima sam to "skrivio"
    al jos dvaesku ne dobih 28.gif


koga ces ti castiti 23.gif hajde mali ne razmeci se po forumu niko te ne vuce za jezik
isto te i kao modera niko nije gonio na belaj pa si sam sebe uvuko kao i magistra, a i on tebe
onda su ti svi postali sumnjivi i svi su bili pristrasni, kao da si mi "malo" paranoican

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

08-26-2010 23:06 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
klaudija
SexNepoznat



Poruka: 589

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Uf,jedva ,dobi Dinamo.Malo Vahid više Samir (nije Æemaloviæ) veæ Cruz Campos i eto Dinama u
grupnoj fazi eurolige.Èestitam Vahide!

08-26-2010 23:25 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta




Poruka: 18170
Location: M&R

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________

    08-26-2010 23:29 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
    garinca garinca is a Male
    rodjeni


    Poruka: 989

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    e tek sad mogu mirno zaspati , kad znam da je dinamo prosao dalje... 04.gif
    nema bolan klaudije veze , nije nama ni dinamo mrzak...ali je meni naprimjer drazi zeko zajec i ko covjek i ko trener od vahe...pa neka je vaha "nas"...jednoga dana kada ti ovako budes mogao rezonovati o "tvojima" mozda se i budemo mogli pricati...a do tada...svako dobro...

    08-26-2010 23:50 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
    Nikifor Nikifor is a Male
    brato


    Poruka: 737

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Da mi je samo znat sta sada misli o ovome svemu Klaudijo
    21.gif 21.gif

    08-26-2010 23:51 Nikifor is offline Posalji Email za Nikifor Homepage of Nikifor Pregledaj poruke od Nikifor Dodaj Nikifor u listu prijatelja AIM Screenname: - YIM Screenname: -
    klaudija
    SexNepoznat



    Poruka: 589

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    takoðer,garinca,a što se tièe tog rezoniranja za tvoju informaciju ja to "tvoje" ,vjerovao ili ne imam i u kuæi,èak i podmladak.Eto na znanje....

    08-26-2010 23:54 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
    taxi taxi is a Male
    Liska mjeseca avgusta




    Poruka: 18170
    Location: M&R

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________

      08-26-2010 23:56 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
      el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
      majkin fakin




      Poruka: 2333
      Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.
      pokretac teme Thread Started by el-tozzinjo

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od pasha:


        koga ces ti castiti 23.gif

      cuj koga? pa i tebe ako treba :)

          citat od pasha:
        hajde mali ne razmeci se po forumu

      ne razmecem se ja po forumu. postoje druga mjesta za razmetanje. lako je biti internet hadzija. tesko je stisnut prdu pa se okrenut u stolici i nazdravit kad ti neko posalje pice (to vec spada u domen kulture i vaspitanja, ali necemo o tome) pa se prebirat po dzepovima ima li se da se tura vrati..pa kad se vrati, e onda idemo dalje. znas kako zabranjeno pusenje kaze "nikad robom, vazda taxijem"...a kod mene moze i vazda S taxijem. pozdrav taxiju :)
          citat od pasha:
        niko te ne vuce za jezik

      naravno da nije. mada, ako zelite, mozete slobodno da povucete. :)

          citat od pasha:
        isto te i kao modera niko nije gonio na belaj pa si sam sebe uvuko kao i magistra, a i on tebe
        onda su ti svi postali sumnjivi i svi su bili pristrasni, kao da si mi "malo"
          paranoican


      ja postadoh paranoican...je li bjanka mago? ili je mago bjanka? ili jeste? ili nije? ili ja umisljam? ma umisljas tozza paranoican si, svi su protiv tebe, tripujes se. ma je li tako? jeste paranoican si, haj sad leti napolje. ah, izvinjavamo se mago ipak rece da je on pisoa s bjankinog nicka. al nema veze tozza ti i dalje umisljas :)

      samo nek si ti meni ziv i zdrav pasha moj, nemam ja nista protiv tebe, zvacu i tebi peksimete :) nego, bez uvrede, ali mislim da mi nisi intelektualno dorastao da se verbalno nadigravas sa mnom. ipak imam malo siri vokabular, a i sudeci po tvojim postovima, od onih nebuloza o fasizmu, nacizmu i komunizmu koje si mozda nekad dokacio u vecernjim novinama - smijem se usuditi reci i da si dosta neobrazovaniji od mene, jer lupas ko maksim po diviziji.
      nije to nikakva uvreda niti sramota. evo, sudeci po maginim postovima, mago je obrazovaniji od mene, i dosta verbalno snaljazljiv. na stranu nase prepirke, ja nemam problem da to priznam. nemam kompleks i ne vrijedja me kad je neko obrazovaniji od mene. dapache, godi mi kad se neko tkav upusta sa m,nom u raspravu.
      zato bi, kao zakljucak i tebi trebalo da laska sto ti posvecujem paznju jer ces uz mene nesot i nauciti a ne frljati se sa istorijom, politikom i ostalim stvarima o kojima iskrneo, ne znas mnogo.
      mojense ljutiti zbog moje iskrenosti. ja sma takav jbg, ja sta mislim to i kazem, ne zhugam iza ledja. neko to cijeni, a neko ne.


      @capljinac
      na ljeto akoBogda, prije ljeta nista, imam jos dva semestra za web design, pa da dobijem i ja te microsoft u stvari adobe sertifikate na akademiji (ovo ja malo da se pohvalim, a vala i imam cime, ta cui kad sam ljakse s avenije :) )
      spremi peksimete a vanda ce se za buredzike pobrinuti to znam :)

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane el-tozzinjo dana 08-27-2010 u 00:01.

      08-27-2010 00:00 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
      capljinac capljinac is a Male
      raja




      Poruka: 1676
      Location: na Neretvi

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      bujrum u svaka doba, znas da su ti ovdje vrata sirom otvorena 10.gif

      ___________________________________________________________________
      Kamen,krs i maslina
      vinograd i Neretva
      najljepsa je zemlja ta
      moja Hercegovina.

      08-27-2010 00:11 capljinac is offline Pregledaj poruke od capljinac Dodaj capljinac u listu prijatelja
      garinca garinca is a Male
      rodjeni


      Poruka: 989

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od klaudija:

        takoðer,garinca,a što se tièe tog rezoniranja za tvoju informaciju ja to "tvoje" ,vjerovao ili ne imam i u kuæi,èak i podmladak.Eto na znanje....


      imam i ja "tvoje"...hahaha...eto sad smo 1 : 1...haj bog... 07.gif

      08-27-2010 00:13 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
      el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
      majkin fakin




      Poruka: 2333
      Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.
      pokretac teme Thread Started by el-tozzinjo

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od capljinac:

        bujrum u svaka doba, znas da su ti ovdje vrata sirom otvorena 10.gif


      zatvori ih kad dojem na ljeto jadan ne bio, sparina je, ta valjda imas klimu, da nam sparina ne ulazi kroz sirom otvorena 13.gif

      08-27-2010 00:14 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
      capljinac capljinac is a Male
      raja




      Poruka: 1676
      Location: na Neretvi

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od el-tozzinjo:

            citat od capljinac:

          bujrum u svaka doba, znas da su ti ovdje vrata sirom otvorena 10.gif


        zatvori ih kad dojem na ljeto jadan ne bio, sparina je, ta valjda imas klimu, da nam sparina ne ulazi kroz sirom otvorena 13.gif
      sto bola, nije valjda da nam se baba ne usunja pa da ne odigra barem 2 kola 04.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      Kamen,krs i maslina
      vinograd i Neretva
      najljepsa je zemlja ta
      moja Hercegovina.

      08-27-2010 01:18 capljinac is offline Pregledaj poruke od capljinac Dodaj capljinac u listu prijatelja
      el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
      majkin fakin




      Poruka: 2333
      Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.
      pokretac teme Thread Started by el-tozzinjo

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      more moja vanda vise kola na svadbi odigrat nego zrinjski u evropi :)

      08-27-2010 01:31 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9503
      Location: uh jebo te

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od el-tozzinjo:

            citat od pasha:


          koga ces ti castiti 23.gif

        cuj koga? pa i tebe ako treba :)

            citat od pasha:
          hajde mali ne razmeci se po forumu

        ne razmecem se ja po forumu. postoje druga mjesta za razmetanje. lako je biti internet hadzija. tesko je stisnut prdu pa se okrenut u stolici i nazdravit kad ti neko posalje pice (to vec spada u domen kulture i vaspitanja, ali necemo o tome) pa se prebirat po dzepovima ima li se da se tura vrati..pa kad se vrati, e onda idemo dalje. znas kako zabranjeno pusenje kaze "nikad robom, vazda taxijem"...a kod mene moze i vazda S taxijem. pozdrav taxiju :)
            citat od pasha:
          niko te ne vuce za jezik

        naravno da nije. mada, ako zelite, mozete slobodno da povucete. :)

            citat od pasha:
          isto te i kao modera niko nije gonio na belaj pa si sam sebe uvuko kao i magistra, a i on tebe
          onda su ti svi postali sumnjivi i svi su bili pristrasni, kao da si mi "malo"
            paranoican


        ja postadoh paranoican...je li bjanka mago? ili je mago bjanka? ili jeste? ili nije? ili ja umisljam? ma umisljas tozza paranoican si, svi su protiv tebe, tripujes se. ma je li tako? jeste paranoican si, haj sad leti napolje. ah, izvinjavamo se mago ipak rece da je on pisoa s bjankinog nicka. al nema veze tozza ti i dalje umisljas :)

        samo nek si ti meni ziv i zdrav pasha moj, nemam ja nista protiv tebe, zvacu i tebi peksimete :) nego, bez uvrede, ali mislim da mi nisi intelektualno dorastao da se verbalno nadigravas sa mnom. ipak imam malo siri vokabular, a i sudeci po tvojim postovima, od onih nebuloza o fasizmu, nacizmu i komunizmu koje si mozda nekad dokacio u vecernjim novinama - smijem se usuditi reci i da si dosta neobrazovaniji od mene, jer lupas ko maksim po diviziji.
        nije to nikakva uvreda niti sramota. evo, sudeci po maginim postovima, mago je obrazovaniji od mene, i dosta verbalno snaljazljiv. na stranu nase prepirke, ja nemam problem da to priznam. nemam kompleks i ne vrijedja me kad je neko obrazovaniji od mene. dapache, godi mi kad se neko tkav upusta sa m,nom u raspravu.
        zato bi, kao zakljucak i tebi trebalo da laska sto ti posvecujem paznju jer ces uz mene nesot i nauciti a ne frljati se sa istorijom, politikom i ostalim stvarima o kojima iskrneo, ne znas mnogo.
        mojense ljutiti zbog moje iskrenosti. ja sma takav jbg, ja sta mislim to i kazem, ne zhugam iza ledja. neko to cijeni, a neko ne.


        @capljinac
        na ljeto akoBogda, prije ljeta nista, imam jos dva semestra za web design, pa da dobijem i ja te microsoft u stvari adobe sertifikate na akademiji (ovo ja malo da se pohvalim, a vala i imam cime, ta cui kad sam ljakse s avenije :) )
        spremi peksimete a vanda ce se za buredzike pobrinuti to znam :)




      kao i obicno pokusavas da manipulises okolicom i to ti polazi za rukom
      ako budem trazio ocjenu za nivo svoje inteligencije ovo mi sigurno nece biti mjesto a ponajmanje cu ocekivati da ti das svoje misljenje
      ono me nikada nije pravise zanimalo kada je u pitanju moje poznavanje materija kao sto je politika i sl.
      ako je tebi prestiz forum i internet pa ti si zglajzo i vise nego sto sam mislio mozda si ipak trebo drugarski popricati sa magistrom da te uputi na pravu adresu
      kao sto sam rekao samo sam varioc
      od tebe ne trazim ni peksimete ni pice niti sam bilo kada dobio da bih imao potrebui da uzvratim
      sreo sam te dva puta u zivotu prvi put si letio previsoko da bih mi bilo interesantno da te zovnem za svoj stol
      drugi put sam imao svoje drustvo sa kojima sam odrasto tako da bih ti bio suvisan u tom ambijentu a svako pice koje dodje za moj stol je platim kada sam sa njima
      ja svoj polozaj nikada nisam koristio da se razmecem forumom ja ne trazim hladjenje ili ban zato sto neko odgovori na moj post pa izgleda pismeniji i bolji
      kao sto sam rekao ako mi forum i internet bude mjerilo onda cu magistra zamoliti za pomoc kao sto sam to vec jednom uradio sa svoje roditelje i covjek ima kvalitetu i moc

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      08-27-2010 20:14 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      ria ria is a Female
      miss foruma 2010




      Poruka: 3067
      Location: mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ....svašta ja propustih zadnjih dana....vidim da toza kolo vodi...uglavnom...morat æu sve proèitat da valja mada se veæ u ovo malo što do sad proèitah da naslutiti stara boljka tozina 02.gif

      ___________________________________________________________________
      girl_ahaa.gif

      08-27-2010 23:50 ria is offline Pregledaj poruke od ria Dodaj ria u listu prijatelja
      ria ria is a Female
      miss foruma 2010




      Poruka: 3067
      Location: mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ...proèitah i zakljuèih...na zapadu ništa novo 16.gif ...a ni na istoku 26.gif




      ...toza izvini što se kladionièarska radnica javlja na jednu ovakvu temu 29.gif ...završit æu i ja nekad fakultet pa æu i ja bit onda pametna 02.gif ...ali me samo pitajte nešto vezano za biologiju i KHemiju 11.gif

      ___________________________________________________________________
      girl_ahaa.gif

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane ria dana 08-28-2010 u 15:49.

      08-28-2010 15:45 ria is offline Pregledaj poruke od ria Dodaj ria u listu prijatelja
      el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
      majkin fakin




      Poruka: 2333
      Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.
      pokretac teme Thread Started by el-tozzinjo

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od pasha:

            citat od el-tozzinjo:

              citat od pasha:


            koga ces ti castiti 23.gif

          cuj koga? pa i tebe ako treba :)

              citat od pasha:
            hajde mali ne razmeci se po forumu

          ne razmecem se ja po forumu. postoje druga mjesta za razmetanje. lako je biti internet hadzija. tesko je stisnut prdu pa se okrenut u stolici i nazdravit kad ti neko posalje pice (to vec spada u domen kulture i vaspitanja, ali necemo o tome) pa se prebirat po dzepovima ima li se da se tura vrati..pa kad se vrati, e onda idemo dalje. znas kako zabranjeno pusenje kaze "nikad robom, vazda taxijem"...a kod mene moze i vazda S taxijem. pozdrav taxiju :)
              citat od pasha:
            niko te ne vuce za jezik

          naravno da nije. mada, ako zelite, mozete slobodno da povucete. :)

              citat od pasha:
            isto te i kao modera niko nije gonio na belaj pa si sam sebe uvuko kao i magistra, a i on tebe
            onda su ti svi postali sumnjivi i svi su bili pristrasni, kao da si mi "malo"
              paranoican


          ja postadoh paranoican...je li bjanka mago? ili je mago bjanka? ili jeste? ili nije? ili ja umisljam? ma umisljas tozza paranoican si, svi su protiv tebe, tripujes se. ma je li tako? jeste paranoican si, haj sad leti napolje. ah, izvinjavamo se mago ipak rece da je on pisoa s bjankinog nicka. al nema veze tozza ti i dalje umisljas :)

          samo nek si ti meni ziv i zdrav pasha moj, nemam ja nista protiv tebe, zvacu i tebi peksimete :) nego, bez uvrede, ali mislim da mi nisi intelektualno dorastao da se verbalno nadigravas sa mnom. ipak imam malo siri vokabular, a i sudeci po tvojim postovima, od onih nebuloza o fasizmu, nacizmu i komunizmu koje si mozda nekad dokacio u vecernjim novinama - smijem se usuditi reci i da si dosta neobrazovaniji od mene, jer lupas ko maksim po diviziji.
          nije to nikakva uvreda niti sramota. evo, sudeci po maginim postovima, mago je obrazovaniji od mene, i dosta verbalno snaljazljiv. na stranu nase prepirke, ja nemam problem da to priznam. nemam kompleks i ne vrijedja me kad je neko obrazovaniji od mene. dapache, godi mi kad se neko tkav upusta sa m,nom u raspravu.
          zato bi, kao zakljucak i tebi trebalo da laska sto ti posvecujem paznju jer ces uz mene nesot i nauciti a ne frljati se sa istorijom, politikom i ostalim stvarima o kojima iskrneo, ne znas mnogo.
          mojense ljutiti zbog moje iskrenosti. ja sma takav jbg, ja sta mislim to i kazem, ne zhugam iza ledja. neko to cijeni, a neko ne.


          @capljinac
          na ljeto akoBogda, prije ljeta nista, imam jos dva semestra za web design, pa da dobijem i ja te microsoft u stvari adobe sertifikate na akademiji (ovo ja malo da se pohvalim, a vala i imam cime, ta cui kad sam ljakse s avenije :) )
          spremi peksimete a vanda ce se za buredzike pobrinuti to znam :)




        kao i obicno pokusavas da manipulises okolicom i to ti polazi za rukom
        ako budem trazio ocjenu za nivo svoje inteligencije ovo mi sigurno nece biti mjesto a ponajmanje cu ocekivati da ti das svoje misljenje
        ono me nikada nije pravise zanimalo kada je u pitanju moje poznavanje materija kao sto je politika i sl.
        ako je tebi prestiz forum i internet pa ti si zglajzo i vise nego sto sam mislio mozda si ipak trebo drugarski popricati sa magistrom da te uputi na pravu adresu
        kao sto sam rekao samo sam varioc
        od tebe ne trazim ni peksimete ni pice niti sam bilo kada dobio da bih imao potrebui da uzvratim
        sreo sam te dva puta u zivotu prvi put si letio previsoko
          da bih
        mi bilo interesantno da te zovnem za svoj stol
        drugi put sam imao svoje drustvo sa kojima sam odrasto tako da bih ti bio suvisan u tom ambijentu a svako pice koje dodje za moj stol je platim kada sam sa njima
        ja svoj polozaj nikada nisam koristio da se razmecem forumom ja ne trazim hladjenje ili ban zato sto neko odgovori na moj post pa izgleda pismeniji i bolji
        kao sto sam rekao ako mi forum i internet bude mjerilo onda cu magistra zamoliti za pomoc kao sto sam to vec jednom uradio sa svoje roditelje i covjek ima kvalitetu i moc


      e moj pasha, i dalje si nepismen 28.gif a i dalje si nekompetentan da utvrdis argumentovano validnost pojmova poput kvalitet ili moc.

      covjece trebao bi poceti razmisljati prije nego napises nesto..jer ako nastavis ovako, mogao bi zaglaviti zatvor zbog masovnog ubistva..znas li koliko ljudi je vec umrlo od smijeha zbog tvojih postova 19.gif
      ps. sto se tice ocjene za nivo sopstvene inteligencije, imas strucne testove za to. kazem ti ko prijatelju, nemoj ni pokusavati :)
      @ria
      dje si pile moje, sta mai? :)
      javi se bona na temu kad god, nije frka :)
      nego, jesi li konacno potisnula sttrah od prelaska na lijevu? znam da si prosle godine bila jednom, po prvi put nakon 20ak godina. nadam se da sad malo cesce ides :)

      jubi vas cika tozzica

      08-28-2010 16:17 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
      gumigeling gumigeling is a Male
      ne more meda


      Poruka: 35
      Location: mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Stvarno imam osjecaj da su neki davno otisli odavde i nikad se nisu culi ni sa kim odavde.Svi znamo sta se desilo ovde.Nazalost ne shvataju svi kakva je situacija ovde.Mostarac sam i bio sam mlad kad se ovo jos moglo nazvati Mostarom.Kazete da red army nisu nacionalnisti i da to nije muslimanski klub a zrinjski ustase.Ma ista govna.Ti navijaci su kod kuce fine price slusali kao ustasku mu majku balinsku cetnicku.I ova liga kao i drzava je umjetna tvorevina.I bosnjaci kao i druga dva naroda da imaju maticu zudili bi za njom i gledali da se odcjepe vec nemaju pa drzi sta imas i zagovaraj zajednistvo.Svi smo mi isti ni bolji ni gori samo nas jebu razliciti interesi.Jebo ti sport kad podvelesci idu u vrapcice i samo o tom pricaju a na drugoj strani konjicani i skutori.Ne zelim nikoga uvrijediti ali neka stara vremena su se promjenila.Imam i u kuci tih problema kao u ono vrijeme ovo u ono vrijeme ono i da je sad ovaj onaj.Zali boze sto nestade onaj mostarski duh imaju ga jos ovi stariji a klinci se satrase na internetu da nadu dobru foru umjesto da upita starog.

      08-28-2010 23:43 gumigeling is offline Pregledaj poruke od gumigeling Dodaj gumigeling u listu prijatelja
      Stranica (8): « prva ... « prethodna 4 5 6 [7] 8 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com