Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Skandalozno / Kod Rondoa: Par vodio ljubav na haubi auta! » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): [1] 2 3 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8041

Skandalozno / Kod Rondoa: Par vodio ljubav na haubi auta! Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Seks na javnom mjestu zbog kojeg se u bivšoj Jugoslaviji ležalo u zatvoru, danas je skoro svakodnevna pojava. Da seksa na javnim mjestima...

... ima, potvrdili su u nekim kantonalnim MUP-ovima. No, ipak o takvim sluèajevima nema evidencija, kao ni evidencije jesu li prekršitelji kažnjeni ili samo sklonjeni s javnog mjesta.

Ukoliko policajci zateknu neki par da neprimjerenim ponašanjem, odnosno da seksom na javnom mjestu narušava javni red i mir, kaznit æe ga s 50 maraka, kažu iz policije. Graðani su sve èešæe svjedoci eksplicitnih scena na raznim mjestima, a šokantno je da se takve scene mogu vidjeti ne samo u nekom prirodnom ambijentu ili skrovitom mjestu, nego i u centru grada.

Da je tako, nedavno se osvjedoèio i jedan od radnika mostarskog Dnevnog lista i to nedaleko od mostarskog Rondoa.

“Pošao sam kuæi i na trotoaru preko puta HT-a Mostar vidio sam dvoje mladih kako vode ljubav na haubi moga auta. Kada sam prišao, samo su obukli odjeæu i odmaknuli se”, kaže sagovornik dodajuæi da su mladi potpuno izgubili moral jer se ovakvo nedolièno ponašanje dogaðalo usred grada.

Nemalo puta èuvari gradskih parkova naletjeli bi na parove koji su vodili ljubav. Jedan mostarski policajac u neslužbenom razgovoru ipak je potvrdio da èesto imaju susret s parovima koji “nemaju granicu” i koje moraju opominjati da se sklone sa zidiæa, na primjer, na Starom Veležovom igralištu.

Portparol MUP-a HNK Sreæko Bošnjak kaže da se ne sjeæa da je takvih sluèajeva bilo u Hercegovaèko-neretvanskom kantonu. Ipak “ljubavnih gnijezda” u Hercegovini ima na svakom koraku. Tu su parkiralište na Bijelom brijegu, Trimuša, Partizansko groblje, brojna mjesta pored Neretve, pomoæna pista Aerodroma, jezero u Vrapèiæima, Fortica….

Graðani ipak svjedoèe da se neprijatne scene sve se èešæe mogu vidjeti na brojnim lokacijama u gradu poput parkirališta kod mostarske tržnice, na obalama Neretve usred bijela dana itd.

"Seksa na javnim mjestima ima i te pojave su kažnjive", kazao je glasnogovornik MUP-a Tuzlanskog kantona Miralem Malkiæ.

Malkiæ kaže da se u nekoliko mjeseci dogodi takav sluèaj koji policija uoèi prilikom rutinskih kontrola, ali da se takve osobe opomenu ili distanciraju s javnih mjesta. Pojašnjava da pojava nije rasprostranjena, ali da ima odvojenih incidenata.

“Nije bilo toliko sluèajeva da bi se posebno elaborirali, ali je jasno da policija mora reagirati”, rekao je Malkiæ.

Ipak, mladi u Tuzli, kažu Tuzlaci, znaju se zanijeti po parkovima i jezerima i slobodnije se ponašati. Najpoznatija mjesta su im parkiralište na Gradini, Ilinèica i parkiralište kod Muzièke škole u Tuzli. Ovu pojavu, koja je kažnjiva po zakonu i koja se kvalificira kao nedolièno ponašanje na javnom mjestu, ne “vole” ni policajci, koji se libe obilaženja “ljubavnih gnijezda”. Ipak, ukoliko se preðe granica ili ukoliko na par naleti “neraspoložen policajac”, kazne za nedolièno ponašanje ili seks na javnom mjestu mogu se izreæi i to u iznosu od 50 maraka ili više, ovisno o procjeni službene osobe.

Svaki grad u BiH ima nekoliko poznatih mjesta za voðenje ljubavi jer mladi u nedostatku novca, posla i vlastitog stana nemaju drugi izbor osim zadnjeg sjedišta automobila. Po ovakvim mjestima, naime, prednjaèi Sarajevo u kojem postoje desetine takvih lokacija.

Glasnogovornik MUP-a Sarajevskog kantona Irfan Nediæ kaže da ni on po izvještajima policije nije uoèio da je bilo takvih sluèajeva. Ipak, poznato je da Sarajevo prednjaèi po ovoj pojavi. Sarajlije prakticiraju noæne zabave na Zmajevcu, u tunelu na Koševu, na parkiralištu zgrade RTVBiH, ipak mjesto više se uveèer traži kod spomenika na Vracama, kod bolnice na Koševu ili na Marin Dvoru preko puta zgrade Parlamenta BiH.

Iako sarajevska policija nema èesto bliske susrete s ovim sluèajevima, prije izvjesnog vremena svaka ptièica u Sarajevu je znala da policija radi noæne racije i tjera parove koji vode ljubav s lokacije gdje je sada porodilište.

U Unsko-sanskom kantonu, ako je vjerovati policiji, nisu nikada èak ni naletjeli na takve sluèajeve da mladi vode ljubav u automobilu blizu puta, što je teško povjerovati. Da je moral društva totalno pao, govore i prièe o seksu po haustorima, klupama, plažama, koje svakodnevno èujemo. Policija u ovom sluèaju ima odriješene ruke da reagira jer je zakon propisao njihovo kažnjavanje. Ipak, na oèigled starih, ali i djece, svakodnevno i policija prolazi pored ovakvih sluèajeva, ne usudivši se èak ni opomenuti ih.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    http://www.rtm.ba/vijesti/9940-Skandalozno-Kod-Rondoa-Par-vodio-ljubav-haubi-auta.html

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

08-29-2010 11:35 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8041
pokretac teme Thread Started by denani

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nije mi jasno sta je ovdje skandalozno 13.gif

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

08-29-2010 11:36 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Gledaj po Jadranu:

    http://www.jutarnji.hr/hocemo-li-uskoro-gledati-seks-na-trgu-bana-jelacica-/879955/

___________________________________________________________________

    08-29-2010 11:49 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    taxi taxi is a Male
    Liska mjeseca avgusta




    Poruka: 18170
    Location: M&R

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Niko ne spopinje one koji "vizaju" parove???
    Pogotovu policajci su poznati po tome.
    Ustvari,tako je bilo prije,govorim iz iskustva.... ne znam je li i sada tako?
    Koliko puta mi (nam) je spao q 38.gif kad ugledamo voajera kako bali po (našem) mom staklu ili šoferšajbi dok sam ja u behutu.I haj ti to digni poslje,kad ga oæeraš...... a kako je tek partnerici.....ne može da navlaži za mjesec dana poslije takve epizode....
    Zato parovi bježe bliže centru grada,kontaju .... pa nemaju valjda obraza "vizati" u samom centru grada.
    Npr,šta radi jedan policajac usred noæi na Bišæu polju?????? Èuva red imir?
    Ili na Bijelim brijegu,ili na trimuši??
    I onda,npr,ta službena osoba procijenjuje koliku kaznu æe naplatiti parovima? Nakon što se nagledao(a možda i zadovoljio)..... pa trebao bi on da plati ...predstavu.
    Skandalozno.

    ___________________________________________________________________

      08-29-2010 12:09 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
      denani denani is a Male
      moforaja




      Poruka: 8041
      pokretac teme Thread Started by denani

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od taxi:

        Niko ne spopinje one koji "vizaju" parove???
        Pogotovu policajci su poznati po tome.
        Ustvari,tako je bilo prije,govorim iz iskustva.... ne znam je li i sada tako?
        Koliko puta mi (nam) je spao q 38.gif kad ugledamo voajera kako bali po (našem) mom staklu ili šoferšajbi dok sam ja u behutu.I haj ti to digni poslje,kad ga oæeraš...... a kako je tek partnerici.....ne može da navlaži za mjesec dana poslije takve epizode....
        Zato parovi bježe bliže centru grada,kontaju .... pa nemaju valjda obraza "vizati" u samom centru grada.
        Npr,šta radi jedan policajac usred noæi na Bišæu polju?????? Èuva red imir?
        Ili na Bijelim brijegu,ili na trimuši??
        I onda,npr,ta službena osoba procijenjuje koliku kaznu æe naplatiti parovima? Nakon što se nagledao(a možda i zadovoljio)..... pa trebao bi on da plati ...predstavu.
        Skandalozno.



      Bogato iskustvo se uvijek dobro placalo 13.gif

      ___________________________________________________________________
      33.gif 33.gif 33.gif

      08-29-2010 12:17 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
      el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
      majkin fakin




      Poruka: 2333
      Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      moja omiljena mjesta:

      - most ka bunuru, od cernice. desno je ono shiblje u koje kad se uvais ne vidi te niko...

      - kod trznice imaju oni napusteni kiosci

      - na rudniku, ustvari blizu vrtica...ima hiljadu mjesta. ima jedna fantasticna klupa ko stvorena za to

      - tabhana nocu...s pogledom na stari most :)))

      - iza stare gimnazije..preciznije iza kantarevca, zaaboravih kakos e zove ona do pola srusena kuca...


      eto toliko....ne znam, meni je sex na javnom mjestu super stvar, egzibicionizam, dize adrenalin. krevet mi sluzi samo za onaj lijeni jutarnji....a i taj je lijep jebo mater svoju :)

      08-29-2010 12:24 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
      denani denani is a Male
      moforaja




      Poruka: 8041
      pokretac teme Thread Started by denani

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od el-tozzinjo:

        moja omiljena mjesta:

        - most ka bunuru, od cernice. desno je ono shiblje u koje kad se uvais ne vidi te niko...

        - kod trznice imaju oni napusteni kiosci

        - na rudniku, ustvari blizu vrtica...ima hiljadu mjesta. ima jedna fantasticna klupa ko stvorena za to

        - tabhana nocu...s pogledom na stari most :)))

        - iza stare gimnazije..preciznije iza kantarevca, zaaboravih kakos e zove ona do pola srusena kuca...


        eto toliko....ne znam, meni je sex na javnom mjestu super stvar, egzibicionizam, dize adrenalin. krevet mi sluzi samo za onaj lijeni jutarnji....a i taj je lijep jebo mater svoju :)



      Vec sam se raspit'o da ti nisi bio, srecom rekoze mi: Tozza nije u Mostaru !!!! 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      33.gif 33.gif 33.gif

      08-29-2010 12:37 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
      el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
      majkin fakin




      Poruka: 2333
      Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

      08-29-2010 13:32 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
      makso makso is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 2849
      Location: andaluzija

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Pustite omladinu da se sexaju, sta ima lose u tome 04.gif

      Karu stari "Ko pjeva zlo ne misli"

      Kakvo ce onda zlo misliti onaj sto se PR*I 13.gif

      ___________________________________________________________________
      prest'o sam 18.gif

      08-29-2010 14:08 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7086
      Location: BiH

      Big Grin Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Evo ga, sex na javnom mjestu...

      30.gif



      14.gif



      29.gif



      02.gif



      04.gif

      08-29-2010 14:31 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      taxi taxi is a Male
      Liska mjeseca avgusta




      Poruka: 18170
      Location: M&R

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ove su veæ dva-tri puta faæali..... i uvijek ih oslobode,kažu dosadni su ,uvijek ista poza....zguza 21.gif

      ___________________________________________________________________

        08-29-2010 14:35 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
        tvrancic tvrancic is a Male
        moforaja




        Poruka: 5028
        Location: Umag - Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Pa da su bar ušli pa na sicevima - nego nasred krova. 13.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________

          08-29-2010 14:46 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
          denani denani is a Male
          moforaja




          Poruka: 8041
          pokretac teme Thread Started by denani

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          green 10.gif

          DOBAR 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

          ___________________________________________________________________
          33.gif 33.gif 33.gif

          08-29-2010 15:02 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
          GARAVUSA GARAVUSA is a Female
          Misiica ljeta 07




          Poruka: 8664
          Location: Holland

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Pa prvo stavljaju narodu parole, vodite ljubav , a ne rat , e sad nevalja ni to 19.gif

          ___________________________________________________________________

            NIJE LAKO BITI JA ! ! !

          08-29-2010 15:34 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
          tvrancic tvrancic is a Male
          moforaja




          Poruka: 5028
          Location: Umag - Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od GARAVUSA:

            Pa prvo stavljaju narodu parole, vodite ljubav , a ne rat , e sad nevalja ni to 19.gif

          Nikako ugodit 13.gif 13.gif

          ___________________________________________________________________

            08-29-2010 15:36 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
            GARAVUSA GARAVUSA is a Female
            Misiica ljeta 07




            Poruka: 8664
            Location: Holland

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ha ja , ma fini sjeverni 05.gif

            ___________________________________________________________________

              NIJE LAKO BITI JA ! ! !

            08-29-2010 15:37 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
            taxi taxi is a Male
            Liska mjeseca avgusta




            Poruka: 18170
            Location: M&R

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od GARAVUSA:

              Pa prvo stavljaju narodu parole, vodite ljubav , a ne rat , e sad nevalja ni to 19.gif


            Ali,ka'u .... ono nije bila ljubav ,nego jebaèina....
            razlika,veeelikaaa 13.gif 13.gif

            ___________________________________________________________________

              08-29-2010 16:09 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
              berber berber is a Male
              moforaja


              Poruka: 4430
              Location: Na Tepi

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Sto onaj rece use nase i podase.

              Oni doli se drze parole "vodite ljubav a ne rat" 19.gif

              ___________________________________________________________________
              nema vise ni tepe

              08-29-2010 16:24 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
              kmosst kmosst is a Male
              bice nesto od mene


              Poruka: 407
              Location: germany

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              a neki pribave i dodatnu tablu

              08-29-2010 17:54 kmosst is offline Pregledaj poruke od kmosst Dodaj kmosst u listu prijatelja
              PST PST is a Female
              samo sto nisam




              Poruka: 1156
              Location: vazda u kuci

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              ma neka sexsa omladina bolje igdje nego nigdje
              05.gif

              08-29-2010 18:03 PST is offline Homepage of PST Pregledaj poruke od PST Dodaj PST u listu prijatelja
              Stranica (4): [1] 2 3 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com