Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine 1 Votes - Average Rating: 3.001 Votes - Average Rating: 3.001 Votes - Average Rating: 3.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (109): « prva ... « prethodna 8 9 10 [11] 12 13 14 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Dzani Dzani is a Male
moforaja




Poruka: 2023
Location: Coming near You!!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od taxi:

        citat od Radobolja:

      Sreca pa Albanci igrali ko mi u Rumuniji,nista nisu pokazali,


    Sa ovim se ne slažem.... u pojedinim dijelovima igre ,bili su puno bolja ekipa od nas u Zenici.Bilo je perioda kad im nismo mogli uzeti loptu i po 3-4 minute.
    Sretno stigli do pobjede. 01.gif


sreca nasa sto su albanci donedavno shutali kamenice 04.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Dzani dana 06-12-2011 u 01:49.

06-12-2011 01:49 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

zamisli mi dobijemo bjelorusiju a francuzi izjane u albaniji drugog septembra 01.gif
mi prvi
ForzaVelez sunce.gif spam

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

06-12-2011 10:27 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
Dzani Dzani is a Male
moforaja




Poruka: 2023
Location: Coming near You!!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

eno nase zvjezde izjavljuju da bi se zadovoljili sa 4 boda protiv belorusije. Isto tako su lapridali prije rumunije, sreca nasa pa smo ih jedva nekako naguzove dobili 2-1 u prvoj. Jebo majku ja nerazumjem te ljude i taj luzerski mentalitet, bola shutite igrajte trudite se da obadvije pobjedite. Samo raji dokazat da se ide na sve ili nista, ako ostave srce na terenu pa izgube opet ce biti ispraceni aplauzem. Ako budi igrali ko nekakve zene onda ce biti psovanja i vredjanja naravno :)

06-12-2011 13:53 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
torres torres is a Male
moforaja


Poruka: 2147

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

E ako se sad sa ovakom grupom ne plasiraju na svjetsko, nece nikad.


GRUPO G
Grecia
Eslovaquia
Bosnia Herz.
Lituania
Letonia
Liechtenstein

07-30-2011 22:14 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

teska grupa 23.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

07-31-2011 00:21 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
Dzani Dzani is a Male
moforaja




Poruka: 2023
Location: Coming near You!!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hajmo se okladit da ce nas litvanija i latvija dobit 19.gif

07-31-2011 01:58 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sad ili NIKAD 11.gif 11.gif 11.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

07-31-2011 22:56 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
bjelopoljac bjelopoljac is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 350
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Velezovac do groba:

        citat od dolaf:

      TABELA
      France 6 4 1 1 9 2 2 0 1 4 1 2 1 0 5 1 7 13
      2 Belarus 7 3 3 1 6 2 2 2 0 5 1 1 1 1 1 1 4 12
      3 Bosnia-Herzegovina 6 3 1 2 8 7 2 0 1 4 3 1 1 1 4 4 1 10
      4 Romania 6 2 2 2 8 6 2 1 0 7 2 0 1 2 1 4 2 8
      5 Albania 6 2 2 2 4 6 2 1 0 3 1 0 1 2 1 5 -2 8
      6 Luxembourg 7 0 1 6 1 13 0 1 2 0 5 0 0 4 1 8 -12


      PREOSTALE UTAKMICE

      2. septembra
      Albanija – Francuska
      Bjelorusija – BiH
      Luksemburg – Rumunija

      6. septembra
      Luksemburg – Albanija
      BiH – Bjelorusija
      Rumunija – Francuska

      7. oktobra
      Rumunija – Bjelorusija
      Francuska – Albanija
      BiH – Luksemburg

      11. oktobra
      Francuska – BiH
      Albanija – Rumunija

      e sada kad bi ono,nase nesto naguzove da se uzme ,ito bi valjalo...ite kako..
      cini mi se rumuni imaju dobre sanse...tako mi izgleda prema rasporedu koji imaju,
      mi moramo sve dobiti osim francuske...


    Francuska ima 15 bodova,ovo je greska.Gledo sam prvo poluvrijeme Bjelorusija-lux(bilo 0:0)nista Bjelorusija pokazala nije,imali jednu polupriliku.U drugom(nisam gledo)dobise Luxemburg prvo iz penbala i onda iz igre.Mi ako budemo igrali onako kako znamo trebamo obe utakmice dobiti,a ako budemo igrali ko u Bukurestu ne mozemo ni maltu dobiti.Ovo je bila teska utakmica,ali bitno je da smo dobili.Slabo smo odigrali i ovu utakmicu,mada je zalaganje bilo bolje nego u Bukurestu(ali je to jos daleko od dobrog).Najbolji igrac kod nas Pandja.(Maleticv je kratko igro da bi bio najbolji igrac ali on treba igrati od pocetka 10.gif )


Velezovac, ne znam otkud ti to da je ovo greska sa 13 bodova za Francuze, i ne znam otkud im jos nabaci 2. Bas kao sto rece pasha, Francuzi zjane u Tirani, a mi dobijemo Bjeloruse i eto nas na celu - vjeciti optimista 02.gif .

Sto se tice grupe za 2014., mada je jos to jako daleko, najlaksa grupa do sada, ali znam ja nas, jebo ti nas, ko mi nesto pa vec gotovo. Ali ipak sad ili nikad. 10.gif

08-01-2011 00:02 bjelopoljac is offline Pregledaj poruke od bjelopoljac Dodaj bjelopoljac u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10. august

20:50 - Prijateljska utakmica, Bosna i Hercegovina - Grèka, prijenos na BHT

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

08-09-2011 22:30 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH
pokretac teme Thread Started by green

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Dzani:

    hajmo se okladit da ce nas litvanija i latvija dobit 19.gif


S ovakvim selektorom, vala je moguæe i to. 21.gif

___________________________________________________________________

    08-09-2011 22:31 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    metallica metallica is a Male
    moforaja




    Poruka: 8228
    Location: CH.WILLA(uglavnom)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od green:

          citat od Dzani:

        hajmo se okladit da ce nas litvanija i latvija dobit 19.gif


      S ovakvim selektorom, vala je moguæe i to. 21.gif



      ako izgubimo od Bjelorusije samo jednu od 2 utakmice odmah treba smijeniti Papeta i naci boljeg da uigrava momke za kavilifikacije za Brazil 2014 jer nam je ovo prilika koja se ukazuje jednom u 50 godina dobili smo i najlakse protivnike (Grcka/smjena generacija ostale pojma nemaju sa fudbalom jedino respekt za Slovake oni su srcani i trce svih 90 min a imaju i par momaka koji znaju igrati lopte npr. Hamsik) i drugo isto jako vazno u nasoj grupi nema Tursticki atraktvnih repki mislim na BOGATE zemlje ciji bi turisti navalili u Brazil tako da nam se sve poklopilo

    ___________________________________________________________________

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane metallica dana 08-10-2011 u 17:42.

      08-10-2011 17:42 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9503
      Location: uh jebo te

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      odo kod mog druga Kike da gledam utakmicu i navijam, budite mi pozdravljeni

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      08-10-2011 18:21 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      ROÐENI II ROÐENI II is a Female
      trudim se


      Poruka: 153
      Location: MOSTAR

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Šteta mogli smo po prvi puta pobijediti Grke.

      ___________________________________________________________________
      ROÐENI II

      08-10-2011 23:08 ROÐENI II is offline Pregledaj poruke od ROÐENI II Dodaj ROÐENI II u listu prijatelja
      dzemo dzemo is a Male
      bice nesto od mene




      Poruka: 328
      Location: USA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Odlicna utakmica sa nase strane .Sredina terana iznad ocekivanja sa agresivnoscu i kontrolom lopte.Odbrana odlicna. Spica malo razocaravajuce ali se mora useti u obzir da su grci igrali bunker citavu utakmicu.Muslimovic Vrijeme za penziju.

      08-10-2011 23:12 dzemo is offline Pregledaj poruke od dzemo Dodaj dzemo u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7086
      Location: BiH
      pokretac teme Thread Started by green

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Naši u sjajnoj formi
      Danas okupljanje "Zmajeva"
      Okupljanje bh. nogometnih reprezentativaca, uoèi kvalifikacijskog dvomeèa s Bjelorusijom, zakazano je za danas u hotelu "Hercegovina" na Ilidži.



      Sušiæ je za kljuène utakmice u kvalifikacijama za EURO 2012 pozvao:

      Golmani: Kenan Hasagiæ, Asmir Begoviæ i Asmir Avdukiæ.

      Odbrana: Mensur Mujdža, Boris Pandža, Adnan Mravac, Emir Spahiæ i Saša Papac.

      Srednji red: Muhamed Bešiæ, Adnan Zarihoviæ, Elvir Rahimiæ, Sejad Salihoviæ, Haris Medunjanin, Semir Štiliæ, Senad Luliæ, Miralem Pjaniæ, Zvjezdan Misimoviæ, Senijad Ibrièiæ i Darko Maletiæ.

      Napad: Edin Džeko, Zlatan Muslimoviæ i Ermin Zec.

      Izvor:

        http://www.sarajevo-x.com/sport/nogomet/euro2012/clanak/110829021

      ___________________________________________________________________

        08-29-2011 14:47 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        Dzani Dzani is a Male
        moforaja




        Poruka: 2023
        Location: Coming near You!!

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Misimovic 08.gif dobar za klupe..... glupe bosanci okle nas u fudbalu gori smo od italije. igraju nam penzioneri poput puno s'posobnijih.

        08-30-2011 03:42 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
        green green is a Male
        Super Moderator


        Poruka: 7086
        Location: BiH
        pokretac teme Thread Started by green

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ovo je opasno...! 08.gif

        Poziv na oprez! Osam Zmajeva rizikuje suspenziju!

        Èak devet fudbalskih reprezentativaca Bosne i Hercegovine u dosadašnjim kvalifikacijama za Euro 2012 dobilo je žute kartone.
        Ne raèunajuæi Vedada Ibiševiæa, koji zbog povrede propušta utakmice protiv Bjelorusije, Emir Spahiæ, Elvir Rahimiæ, Senad Luliæ, Miralem Pjaniæ, Adnan Mravac, Senijad Ibrièiæ, Semir Štiliæ i Darko Maletiæ ukoliko veèeras u Minsku dobiju javnu suspenziju od maðarskog sudije VIktora Kassaija propustit æe utakmicu u Zenici, 6. septembra, kada nam u goste dolazi naš veèerašnji protivnik, momèad Bjelorusije.
        Iako je Kassai, kako smo veæ pisali, izuzetno "lak na kartonima" u prilog nam ide èinjenica da naša reprezentacija ne igra grub fudbal, te da nerijetko tokom cijele utakmice našim igraèima sudije ne pokažu nijedan žuti karton.

        Link:

          http://www.reprezentacija.ba/top-vijest/5367-poziv-na-oprez-osam-zmajeva-rizikuje-suspenziju.html

        ___________________________________________________________________

          09-02-2011 11:17 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
          REALISTA REALISTA is a Male
          samo sto nisam


          Poruka: 1375
          Location: Bosna i Hercegovina

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Hajmoooooooooooooo Zmajeviiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!
          Moja prognoza za veceras....1:2 10.gif

          09-02-2011 11:26 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
          green green is a Male
          Super Moderator


          Poruka: 7086
          Location: BiH
          pokretac teme Thread Started by green

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ovaj Viktor dijeli kartone kao od šale...

            http://worldreferee.com/site/copy.php?linkID=576&linkType=referee&contextType=bio


          Èuvajte se, naši, Emir Spahiæ, Elvir Rahimiæ, Senad Luliæ, Miralem Pjaniæ, Adnan Mravac, Senijad Ibrièiæ, Semir Štiliæ i Darko Maletiæ. bih.gif

          ___________________________________________________________________

            09-02-2011 11:34 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
            Velezovac do groba
            SexNepoznat



            Poruka: 215

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ma samo Spaha da ne dobije zuti ovi ostali imaju zamjenu,Spaha je nezamjenljiv10.gif

            HAJMO BOSNO,HAJMO HERCEGOVINO... bih.gif forza_velez.gif juhuu.gif pjane.gif

            ___________________________________________________________________

              09-02-2011 16:14 Velezovac do groba is offline Pregledaj poruke od Velezovac do groba Dodaj Velezovac do groba u listu prijatelja
              Stranica (109): « prva ... « prethodna 8 9 10 [11] 12 13 14 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com