Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine 1 Votes - Average Rating: 3.001 Votes - Average Rating: 3.001 Votes - Average Rating: 3.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (109): « prva ... « prethodna 72 73 74 [75] 76 77 78 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta




Poruka: 18170
Location: M&R

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od green:

    hoæemo li dobit Egipat veèeras?


E,ako ne dobiju...koji æe qrac u Brazilu???
Jedino ako namjerno ne izgube,da zavaraju argentince.... 19.gif

___________________________________________________________________

    03-05-2014 13:33 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..gotov sam zaspat gledajuci utakmicu

    ..ovo je ravno utakmici vrbanjusha olimpik

    ..pola sata igre jedan udarac na go

    ..necemo mi ni pola boda na svjetskom osvojit ovakom igrom 08.gif

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    03-05-2014 20:10 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ...Bravo zmajevi 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    03-05-2014 21:03 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    taxi taxi is a Male
    Liska mjeseca avgusta




    Poruka: 18170
    Location: M&R

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Bolje ono kolo bi ,na poluvremenu 19.gif

    ___________________________________________________________________

      03-05-2014 21:04 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
      makso makso is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 2849
      Location: andaluzija

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      hebase nam majku 16.gif 16.gif

      ___________________________________________________________________
      prest'o sam 18.gif

      03-05-2014 21:12 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
      taxi taxi is a Male
      Liska mjeseca avgusta




      Poruka: 18170
      Location: M&R

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      evo Avdije,sad æe boljitak 27.gif

      ___________________________________________________________________

        03-05-2014 21:14 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
        makso makso is a Male
        Super Moderator




        Poruka: 2849
        Location: andaluzija

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Potajno sam se nadao iznenadjenju protiv Argentine, ali vidjevsi ovu sramotu, ne znam sta cemo u Brazilu.

        Sada cu se moliti Shivi, Visni, Odinu, Bogu, Isusu, Jahvi, Muhamedu, Allahu, i Titi da tog dana Messi, aguero, di maria y Higuain imaju dizenteriju i da mascherano prolita tacno sekund prije nego sto dodje lopta do Dzeke

        U suprotnom, nek nam je dragi i milostivi na pomoci

        ___________________________________________________________________
        prest'o sam 18.gif

        03-05-2014 21:17 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ..odigrali kladionicu igraci na sebe 13.gif 13.gif da ce izgubit

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        03-05-2014 21:22 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        taxi taxi is a Male
        Liska mjeseca avgusta




        Poruka: 18170
        Location: M&R

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od makso:

          Potajno sam se nadao iznenadjenju protiv Argentine, ali vidjevsi ovu sramotu, ne znam sta cemo u Brazilu.

          Sada cu se moliti Shivi, Visni, Odinu, Bogu, Isusu, Jahvi, Muhamedu, Allahu, i Titi da tog dana Messi, aguero, di maria y Higuain imaju dizenteriju i da mascherano prolita tacno sekund prije nego sto dodje lopta do Dzeke

          U suprotnom, nek nam je dragi i milostivi na pomoci


        Ja boga molim da pape peder preðe u hoðže,na posteæiju ,tespih u ruke i svi rahat.

        ___________________________________________________________________

          03-05-2014 21:42 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
          green green is a Male
          Super Moderator


          Poruka: 7086
          Location: BiH
          pokretac teme Thread Started by green

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          sve je ovo kriv Sušiæ... hebo ga Tin Sven Sušiæ ili kako li se veæ zove bratiæ, koji nepotizam u p.m. 21.gif
          stvarno smo smeæe od ljudi... realno govoreæi, mali se izgubio na terenu u drugom poluvremenu.
          Bosna ima 500 boljih igraèa od tog mršavog amidžinog sina iz Hajduka

          apsolutno nijedan taèan dugi pas nije uposlio... 08.gif

          ___________________________________________________________________

            03-05-2014 22:15 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
            prowler2 prowler2 is a Male
            moforaja


            Poruka: 5249
            Location: usa

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            A shto ste I vi cjepidlake. Egipat je Egipat .. ta nije Kosovo 04.gif

            03-05-2014 22:18 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
            prowler2 prowler2 is a Male
            moforaja


            Poruka: 5249
            Location: usa

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            – Zaslužena pobjeda Egipta na èemu im èestitam. Prvo poluvrijeme smo odigrali korektno, a u drugom loše. Nije mi jasno kako smo primili drugi gol. Izgubili smo prijateljsku uttakmicu i zbog toga nisam zabrinut. Ne tražim alibi ali igrali smo bez jednog od najboljih igraèa Miralema Pjaniæa i Zvjezdana Misimoviæa, a na poluvremenu sam bio primoran zamijeniti Sejada Kolašinca, rekao je Sušiæ na press konferenciji nakon poraza Zmajeva od Egipta u austrijskom Innsbrucku te dodao:

            „Nikada nije lijepo izgubiti utakmicu. Nije nam trebao poraz. Vidio sam neke stvari koje me zanimaju u ovoj utakmici i koje æe nam pomoæi u daljem radu. Možda budemo i mijenjali formaciju u igri, ali budite uvjereni imat æemo mi jak tim na Svjetskom prvenstvu u Brazilu“.

            Sušiæ je ponovio ono što je prije dva dana izjavio za Anadolu Agency (AA) da æe spisak putnika èiniti samo oni igraèi koji budu igrali u klubovima.

            „Bit æe onih ljutih i razoèaranih ali konkuencija se u našem timu pojaèala, dobili smo i dva nova igraèa (Alen Hadžiæ i Tino-Svebn Sušiæ op.a) koji su pored veèerašnjeg poraza pokazali su da se na njih možðe raèunati i u buduænosti“, pojasnio je Sušiæ.

            Sušiæ se osvrnuo i na skandianje publike „Džeko napolje“ na šta im je napadaè u nekoliko navrata neprimjereno gestikulisao.

            „Postavljam ja pitanje da li se publika ponašala korektno. Džeko je toliko dao ovoj repreznetaciji i bio jedan od naših najboljih igraèa u kvalifikacijama i nije zaslužio da mu se zviždi i skandira „Džeko napolje“. Bio je iritiran, a ni meni nije bilo ono lijepo èuti. Iznenaðen sam ali vjerovaatno to nije ona publika koja nas je pratila u posljednje vrijeme“, rekao je bh. selektor.

            Igraè ima pravo odigrati dobro, ali i loše, rekao je Sušiæ.

            Selektor bh. tima je komentarišuæi gestikulaciju Vedada Ibiševiæa koji je prilikom izlaska iz igre odmahnuo rukom rekao kako „nema nikakvih problema niti nesporazuma sa igraèima“.



            (AA)
            - See more at:

              http://www.24sata.info/sport/fudbal/184398-susic-u-innsbrucku-poraz-nam-nije-trebao-dzeko-nije-zasluzio-zvizduke.html#sthash.aKAtZRUC.dpuf
            A Papeta hahhaha. Chuj publika se nije ponashala korektno .....???? Znachi da Dzeko ne smije dobiti zvizduke iako slabo igra ??? Znachi da je on neprikosnoven zaradi proshlog vremena. ... ne dira se u Titu .... Jao Pape , jao Pape .

            03-05-2014 22:37 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
            vjetar vjetar is a Male
            moforaja


            Poruka: 13977
            Location: dk

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ..Dzeko ne igra dobro ne samo veceras

            ..dzeko napolje

            ..svi napolje

            ___________________________________________________________________
            laku vam noc pijuni

            spavajte ko lavovi i ko kraljevi

            03-05-2014 22:40 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
            makso makso is a Male
            Super Moderator




            Poruka: 2849
            Location: andaluzija

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Sram da je papeta i reprezentativaca 21.gif 21.gif


            Qurac bi ista da nije fanaticosa.
            Svaka utakmica na kvalifikacijama kao da je igrana u Zenici. Bili smo vecina na svim stadionima i bodrili repku, davali im krila kada je najvise trebalo

            I nije ih stid, ljudi sto daju crno ispod nokta da idu na kraj Evrope da bodre zmajeve



            Sta ce onda u Brazilu, kada bude 100.000 latinosa i nasih 2 hiljade 16.gif 16.gif

            Pape, goni se u Qurac.

            I dabogda ja pojeo svoje rijeci (sve za dobrobit zemlje i repke)

            P.S.
            izjednacise hrvati
            ozbiljna utakmica obadvije repke. ZNaju sta rade
            tek sada ulazi Modric

            ___________________________________________________________________
            prest'o sam 18.gif

            03-05-2014 22:44 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
            vjetar vjetar is a Male
            moforaja


            Poruka: 13977
            Location: dk

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ..najpostenije bi bilo da se zahavale i da ne odu u Brazil .

            ..nije sramota izgubit utakmicu ali je sramota ne zalagati se na utakmici onako kako su veceras igrali nashi igraci .

            ___________________________________________________________________
            laku vam noc pijuni

            spavajte ko lavovi i ko kraljevi

            03-05-2014 23:05 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
            prowler2 prowler2 is a Male
            moforaja


            Poruka: 5249
            Location: usa

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Balkanski mentalitet , barem u BiH I Srbiji. Hrvati se malo vade ali sporo.

            03-05-2014 23:09 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
            abraxas abraxas is a Male
            moforaja




            Poruka: 6999
            Location: Jazzbina Abraxas

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Ko vam je kriv što niste gledali Kosovo. Stadion ipak bolji nego u Vrapèiæima ali pun ko šipak i niko ne prodaje kikiriki i košpice. Svi bodre svoje. Samo da im se vrate švicarci i dodju dva Hrvata ala Eduardo. Šta èeka Vojvodina, pa Mile Ronhil, Dalmacija...Kakva Petica i Liga šampiona, ovo æemo mi pratiti. Kup maršala Tita. Ili Envera Hodje. Makedonci vele Aleksandrov kup.....Jedva èekamkokice.gif

            03-06-2014 01:06 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
            abraxas abraxas is a Male
            moforaja




            Poruka: 6999
            Location: Jazzbina Abraxas

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Ha zmajevi....
            Gušteri su to, gušteri....gmizavci...

            03-06-2014 01:09 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
            vjetar vjetar is a Male
            moforaja


            Poruka: 13977
            Location: dk

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ...najeli se malo para i slave i niko ko oni ..hoce nam se moze nam se ..napo dzekin stari Papeta na konferenciji zasto nije izveo Dzeku kad je trazio da ga izvede ,jer ga je publika pocela hakat da izadje ..Neka su ga zahakali .taj covjek ne daju za BiH nista vishe od godinu dana ,dok se u mancesteru svercuje i igra teko toliko da mu prodje ugovor ,jer njemu se vishe ne igra na vecem nivou jer se nasuo vec para koje ne moze potroshiti za cjeli zivot .posle karijere u engleskoj potpisat ce neki ugovor za neku ekipu u Italiji za tri cetiri miliona eura i tak misli zavrshiti karijeru .posteno je reci nezelim igrat za repku jer ne mislim se vishe truditi i dajte moje mjesto mladjim igracima ..neka je zaradio shamar od publike

            ___________________________________________________________________
            laku vam noc pijuni

            spavajte ko lavovi i ko kraljevi

            03-06-2014 02:00 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
            pravimostarac
            SexNepoznat

            Poruka: 3132
            Location: Zaluto

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ma to im je Pape reko
            da se ne strune

            ___________________________________________________________________
            Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

            03-06-2014 02:12 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
            Stranica (109): « prva ... « prethodna 72 73 74 [75] 76 77 78 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com