Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine 1 Votes - Average Rating: 3.001 Votes - Average Rating: 3.001 Votes - Average Rating: 3.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (109): « prva ... « prethodna 73 74 75 [76] 77 78 79 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH
pokretac teme Thread Started by green

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ...najeli se malo para i slave i niko ko oni ..hoce nam se moze nam se ..napo dzekin stari Papeta na konferenciji zasto nije izveo Dzeku kad je trazio da ga izvede ,jer ga je publika pocela hakat da izadje ..Neka su ga zahakali .taj covjek ne daju za BiH nista vishe od godinu dana ,dok se u mancesteru svercuje i igra teko toliko da mu prodje ugovor ,jer njemu se vishe ne igra na vecem nivou jer se nasuo vec para koje ne moze potroshiti za cjeli zivot .posle karijere u engleskoj potpisat ce neki ugovor za neku ekipu u Italiji za tri cetiri miliona eura i tak misli zavrshiti karijeru .posteno je reci nezelim igrat za repku jer ne mislim se vishe truditi i dajte moje mjesto mladjim igracima ..neka je zaradio shamar od publike


neka, i ti Vjetre, zavro...

Edin Džeko, citat:

"Hvala svim navijacima koji me podrzavaju i koji su me uvijek podrzavali! Ostalima neka je na cast!!
    Dosao sam povrijedjen
i kao takav ipak igrao, sa cime je selektor bio upoznat i u dogovoru sa njim sam trebao igrati samo poluvrijeme! Zasto me selektor nije zamijenio tada a i onda kada sam trazio izmjenu opet sa terena, to samo on zna! Mene svaki poraz boli, jer ja sam pobjednik u dusi i niko to ne moze osporiti, niti promijeniti! Ja sam za reprezentaciju uvijek igrao srcem i tako ce biti i u buducnosti!!"

stvarno ga je kamera uhvatila par puta kako prstima traži izmjenu...

___________________________________________________________________

    03-06-2014 08:17 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    Stari Grad Stari Grad is a Male
    moforaja




    Poruka: 10597
    Location: iza zvijezde

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od taxi:

          citat od makso:

        Potajno sam se nadao iznenadjenju protiv Argentine, ali vidjevsi ovu sramotu, ne znam sta cemo u Brazilu.

        Sada cu se moliti Shivi, Visni, Odinu, Bogu, Isusu, Jahvi, Muhamedu, Allahu, i Titi da tog dana Messi, aguero, di maria y Higuain imaju dizenteriju i da mascherano prolita tacno sekund prije nego sto dodje lopta do Dzeke

        U suprotnom, nek nam je dragi i milostivi na pomoci


      Ja boga molim da pape peder preðe u hoðže,na posteæiju ,tespih u ruke i svi rahat.



    Maria pod ruku pa u džamiju kod seme u džemat i tamo prouèi koju... 25.gif



    ------------------------

    ___________________________________________________________________
    ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
    on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

      moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
    ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
    ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
    .. dosta je vise i tebe i tvoje
      tiranije
    ...

    03-06-2014 11:23 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7086
    Location: BiH
    pokretac teme Thread Started by green

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    toooo, Envereeeee! 02.gif



        http://www.klix.ba/sport/nogomet/enver-maric-mozemo-pobijediti-argentinu-ako-budemo-vjerovali-u-sebe/140306028

      ___________________________________________________________________

        03-06-2014 11:53 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ..Green ..haj mi pokazi utakmicu u zasnju godinu dana gdje dzeko odigro da vaja u reprenzetaciji i Mancesteru ,sto je dolazio kad je povrjedjen .mogo je ko i pjanic ..povrjedjen sam i gotovo ..iso je jos vece budala ako je bio povrjedjen ,to je samo izgovor za loshu igru

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        03-06-2014 12:13 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        makso makso is a Male
        Super Moderator




        Poruka: 2849
        Location: andaluzija

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Hej ljudi

        Hajmo malo Dzeku na stranu.

        Dzeko kao osoba, i Dzeko kao igrac.

        U svakom slucaju, Dzeko nije BOG. Dzeko je solidan napadac, vrlo dobri profesionalac kome je M.City prevelik.
        Dzeko nije ni trebao igrati, trazio je zamjenu, ali mi ko mi, neka ga tamo, i nek zabija golove, a ako ne zabija onda ne valja... Svugdje u svijetu, trener postedjuje zvijezde ako nisu 100%, samo u nas nas Susic hoce da ga razvali dibidus

        Nek se on nama oporavi, i nek da sve od sebe, i traziti neku dostojnu zamjenu za DZEKU

        Ima li DZEKO zamjenu na BH klupi??????

        Ima, Ibrahimovic, koji se ne racuna. Ima, eventualno Seferovic, koji se ne racuna.


        Gora mi je bila postavka igre, ekipa je kompletna bila katastrofalna.
        Spahic je ocajan, prgav i glumi nesto na terenu, ako tako nastavi ne ginu ga zuti i crveni kartoni, a BiH sa 10 igraca je vreca za napucavanje

        Kad se sjetim kako ga je Messi razvalio dok je u Sevilji igro jadnik.....


        Hajmo se spustiti na zemlju, odvesti najbolje i zalagati se.
        Nema Pjanica, nije ni Hrvatska imala Modrica u prvom poluvremenu, pa su bili daleko bolji od nas.

        Nek nam se i Pjanic oporavi.

        I SUSIC neka ide u neku stvar...

        VRATITE NAM CIRU PEDERA!!!!!

        10.gif

        ___________________________________________________________________
        prest'o sam 18.gif

        03-06-2014 14:31 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
        abraxas abraxas is a Male
        moforaja




        Poruka: 6999
        Location: Jazzbina Abraxas

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Pa i Pape je peder, eto sad i pederi ne valjaju
        21.gif 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif
        Pu,pu pu...pederi jedni.....
        Oklen Bosanaca u fudbalu....I Humljana....
        Hrkljuš je naš tradicionalni sport. Hrkljuš i kamena s ramena.

        03-06-2014 15:00 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ..Makso Dzeko je trazio izmjenu onda kad su ga raja pocela hakat i trazili od njega da izadje sa terena ,jer je samo smeto i loshe igro ..sad sto nije mogo podnjet kiritku na terenu to je druga stvar .igrac kao sto je on ,profesionalac ne bi smjeo dozvoliti sebi da ide u verbalni duel sa navijacima jer ti isti navijaci su mu znali i aplaudirat onda kad to zasluzi ..navijaci su ljudi koji dodju da tebe gledaju ,plate kartu i josh te nesebicno bodre i na kraju uzmu svoje dragocjeno vrijeme da navijaju za svoju zemlju ..obican covjek da sve od sebe a ti kao igrac fatash im se za jaja..prvo nepristojno i nekulturno pa tek onda nije moralno

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        03-06-2014 16:05 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        green green is a Male
        Super Moderator


        Poruka: 7086
        Location: BiH
        pokretac teme Thread Started by green

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ah, što se i raja na stadionu razumije u fudbal... u p.m. 21.gif
        nek su oni kolo zaigrali i izbacili petnaestominutni seljakluk iz sebe...

        nije bilo do Džeke... pa Ibiševiæ se s loptom nije sastao...
        Luliæ najbolji na terenu i Sušiæ ga izvodi van igre, zašto?
        Upravo je izveo najagilnije igraèe... jedino je Hajroviæ pozitivna izmjena bila, sve ostale izmjene su bile na našu štetu... ali eto.

        ___________________________________________________________________

          03-06-2014 16:19 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
          vjetar vjetar is a Male
          moforaja


          Poruka: 13977
          Location: dk

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ..ne mozemo svi na stadionu biti skolovani treneri ...ali mozemo znati toliko da je utakmica dobra

          ___________________________________________________________________
          laku vam noc pijuni

          spavajte ko lavovi i ko kraljevi

          03-06-2014 16:22 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
          vjetar vjetar is a Male
          moforaja


          Poruka: 13977
          Location: dk

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ..ne napadam ja samo Dzeku ,dzeko je samo jedan od njih 11 ..izuzev Begovica

          ___________________________________________________________________
          laku vam noc pijuni

          spavajte ko lavovi i ko kraljevi

          03-06-2014 16:24 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
          vjetar vjetar is a Male
          moforaja


          Poruka: 13977
          Location: dk

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ..Ovo za DNka sam namjerno spomeno ,ne misleci na nacionalno poriujeklo u smislu prbrojavanja krvnih zrnaca ,vec inace u smislu utvrdjivanja porijekla nashih predaka ..ja bi volio da u covjekovoj licnoj karti stoji i DNK kod

          ___________________________________________________________________
          laku vam noc pijuni

          spavajte ko lavovi i ko kraljevi

          03-06-2014 16:27 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
          green green is a Male
          Super Moderator


          Poruka: 7086
          Location: BiH
          pokretac teme Thread Started by green

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          U Bosni i Hercegovini je od danas velika pomama za Paninijevim samoljepljivim slièicama.
          U srijedu æe u Osloboðenju izaæi besplatan album sa 6 besplatnih slièica, kasnije æe se i album prodavati, a same slièice nisu nimalo jeftine, 5 komada košta 1 KM.

          Sve narod gladan, sve se nema para. 01.gif

          ali dobro, šalim se malo... ko je u djetinjstvu navikao sakupljati i baviti se ovim hobijem, sigurno da ima veliku želju da to nastavi i u 21. vijeku.

          slike pojedinih naših igraèa su komiène hehe, ali ima i ljepotana...





          slika kako izgleda album, dane smanjujem,ogromna je:

            http://imageshack.com/a/img208/4381/om6o.jpg


          zaeventualne razmjene duplikata postoji odlièno mjesto, a to je Klix forum:
            http://www.klix.ba/forum/panini-slicice-t119201s400.html
          mada su iz Modene Italy rekli da se direktno iz Paninija mogu naruèiti slike koje vam budu nedostajale... a koštat æe 20 euro centi po komadu.
          10.gif 10.gif

          ___________________________________________________________________

            03-17-2014 12:25 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
            vjetar vjetar is a Male
            moforaja


            Poruka: 13977
            Location: dk

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ..te neke slike ce namjerno da fale ,kako bi se moglo josh bolje zaradit

            ___________________________________________________________________
            laku vam noc pijuni

            spavajte ko lavovi i ko kraljevi

            03-17-2014 15:46 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
            STECAK STECAK is a Male
            moforaja


            Poruka: 3604
            Location: Mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Moj zadnji album koji sam skupljao sa slikama
            fudbalera je Svijetsko prvenstvo u nogometu -1974-MUNCHEN'
            mislim da mi je negdje u podrumu (crne korice sa "figurom"fudbalera kako suta loptu) 13.gif

            03-17-2014 23:14 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
            vjetar vjetar is a Male
            moforaja


            Poruka: 13977
            Location: dk

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ..ja mislim da ce Dzekna slika vrjediti sto eura na crnom trzistu da se popuni album 13.gif 13.gif

            ___________________________________________________________________
            laku vam noc pijuni

            spavajte ko lavovi i ko kraljevi

            03-17-2014 23:22 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
            abraxas abraxas is a Male
            moforaja




            Poruka: 6999
            Location: Jazzbina Abraxas

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Na osnovu vidjenog mogu vam reæi da æe Bosna u Brazilu osvojiti 0,zerro bodova. Od tri utakmice jednu æe izgubiti katastrofalno. Neæu se ljutiti ako pogriješim ali ovako vam stvari stoje. Da se ne sekirate.

            03-18-2014 08:37 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
            Boza Boza is a Male
            moforaja




            Poruka: 4600
            Location: ni na nebu ni na zemlji

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Ako odrze disciplinu igre i drugarstvo mogu chak prochi grupu
            Zli komentari u medijima unose nemir medzu igrache
            Treba ih pustiti na miru i neka pokazu svoj karakter
            Puno je selektora 13.gif 13.gif 13.gif

            03-18-2014 09:28 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
            vjetar vjetar is a Male
            moforaja


            Poruka: 13977
            Location: dk

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ..niko njih boza ne dira ,oni se sami izmedju sebe glodju

            ___________________________________________________________________
            laku vam noc pijuni

            spavajte ko lavovi i ko kraljevi

            03-18-2014 10:13 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
            abraxas abraxas is a Male
            moforaja




            Poruka: 6999
            Location: Jazzbina Abraxas

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Ja sam ih pustio, ne ludujem za dlakavim nogama. Posebno za muškim ne. Meni je do vas, da ne idete s velikom kašikom na svatbu. Selektor je peder, to mu je uslov za funkciju a puno ih je jer je i pedera puno.

            03-18-2014 10:36 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
            vjetar vjetar is a Male
            moforaja


            Poruka: 13977
            Location: dk

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ..ima pedera josh vishe vec sto mislish samo nema para toliko da se svi plate 13.gif

            ___________________________________________________________________
            laku vam noc pijuni

            spavajte ko lavovi i ko kraljevi

            03-18-2014 10:38 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
            Stranica (109): « prva ... « prethodna 73 74 75 [76] 77 78 79 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com