Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Atmosfera Na Utakmici Sarajevo-zrinjski (ludilo) » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Anketa: Najbolja navijacka skupina na prostorima "bivse" JU
RA 26 53.06%
Grobari 12 24.49%
Ultrasi 4 8.16%
Manijaci 4 8.16%
Torcida 2 4.08%
HZ 1 2.04%
Delije 0 0.00%
BBB 0 0.00%
Total: 49 Votes 100%
 
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
majkin fakin




Poruka: 2332
Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

uh makso nemam to nazalost. pitaj raje sa nasih foruma, mora to neko imati. ja sam imao negdje skenove iz cao tifo kad je izasla duza prica o nama, i ono sa tribine navijaca u tempu kad su ica i pacov masno nalagali kako je zabaljeno 50 baklji protiv vitoshe 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

a ta ekipa do tuzle je bila najjaca...do tad je i moj stari vise manje isao na gostovanja a domace redovno...hocu reci, bila je starija ekipa...i to polufinale protiv pfc su bile neke sporadicne tuce ali u principu velezovi navijaci su svugdje dobro prolazili jer nas niko nije bas mrzio, svima smo bili simpaticni, do tuzle.

sto se tice red army, mladja raja voli da se kurchi sa 1981-vom godinom kao osnivanjem...ali to nije tacno...1981ve je osnovan klub navijaca fk velez kao udruzenje, sa sve pecatom i kao takvi smo najstariji u BiH i jedni od najstarijih zvanicnih udruzenja navijaca u bivsoj jugi...a red army trans je nastao koliko znam od podskupine tadasnjih "klinaca" - deba kajtaz, mislim da je i luster bio tu...koliko znam najvise je raje s avenije bilo...ali znam da su i tuti i carinska raja tu na neki nacin umijesala svoje prste...oprechne su price, ko ce ga znati sad..danas svi vole da lazu sebe i da romantizuju sopstvenu proslost...ali je neoboriv fakat da smo 1981. registrovani...prvi RA trans je ja mislim 1986 napravljen pred finale kupa..mozda i grijesim ali cini mi se tako...od nas su stariji koliko znam dva udruzenja torcida iz 1950 mada sumnjam da su oni bili zvanicno registrovani ali mozda i jesu...i udruzenja navijaca fk partizan beograd iz 1971, od kojeg je kasnije nastala grupa grobari 1971...grobari 1971 i dobar dio juznog fronta su vise lijevo orijentisani ili u "najgorem" slucaju, da tako nazovemo - pozitivno patriotski - u smislu da vole srbiju naranvo, ali ne podrzavaju mladica karadzica i zlocince...dok je novija ekipa, posebno vandals grupa sa nbgd mladja raja (uslovno receno mladja) i vise je desno....

09-01-2010 23:44 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
LISKA S AVENIJE LISKA S AVENIJE is a Male
puter


Poruka: 79
Location: STARMO
pokretac teme Thread Started by LISKA S AVENIJE

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

eo jedan drama interesantan tekst o navijacima

    ___________________________________________________________________
    To je moj grad to su moji ljudi


    došo toršku u mostar i ufuro se on u ove naše žargone,zajebancije i to..
    i sjeda on na staro,dolazi konobar kaže reci brate..kaže škutor daj mi fuka i davo..
    i haj donese mu to konobar,prošlo 10-ak minuta pita ga konobar a brate znaš li šta znaèi tipla??..kaže škutor:
    i issati boga kako neæu znat to je ono što se u zid meæe'

    09-02-2010 00:59 LISKA S AVENIJE is offline Posalji email za LISKA S AVENIJE Pregledaj poruke od LISKA S AVENIJE Dodaj LISKA S AVENIJE u listu prijatelja
    Velezovac do groba
    SexNepoznat



    Poruka: 215

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od makso:

      Trenutacno ne poznajem stanje u drugim drzavama bivse Juge.

      Logicno je da velika cetvorka ima najvise navijaca, i da su najorganizovaniji.

      Pola HR navija za Hajduk, a druga pola za Dinamo, u SR slicno.

      Cak su i Hordasi daleko ispod njih, jer za njih navija samo pola Sarajeva (Zenica, Tuzla, Mostar, itd... ne navijaju ni za Sarajevo ni za Zelju)

      Trebalo bi se malo i vremenski definisati, jer nisu ista vremena sada, ko prije 20 godina.

      Danas , ako pricamo o BiH, po onome sto vidim i citam, ima finih grupa koja znaju sta rade, mada im nije veliki broj.

      Po nekoj logici, Ultrasi su polovina bivse Red Army, a Red Army trecina, mada vidim na utakmicama da se omladina zna fino organizovat i dobru atmosferu napraviti.

      ¿Kada je formirana Red Army?

      1987 kad je u Tempu izasao clanak "Velezovi navijaci divljali po Splitu" (Tozza, ako mozes nabaviti primjerak tog Tempa, bio bih ti veoma zahvalan), u bivsoj Yugi skoro da nije bilo organizovanih navijackih skupina.

      Ta ekipa Velezovih navijaca je bila medju prvim i jacim u bivsoj Yugi (dok nas nisu polomili u Tuzli).
      Kao primjere, utakmica u Splitu, finale u BG, polufinale u BG kad je otislo 2500 velezovaca i popilo degenek od Grobara (a bila kisna srijeda navece), ali se dobro proveli i zaradili respekt od grobara koji su nas kasnije podrzali u finalu.


    Samo malo i ja da se nadovezem.
    Malo je koji tim iz bivse Yuge ikada organizovao neko gostovanje,a koje je bilo prilicito udaljeno,kao sto je to uradio Velez za dva finala kupa u Begasu.Sem c.zvezde kad je igrala finale kupa sampiona u Bariju ja ne mogu da se sjetim da je jos neko pravio tako brojna gostovanja svojih navijaca(preko 10 000).Samo treba uzeti u obzir i to kad je recimo igrala C.zvezda u Mostaru dodje 2000 zvjezdasa ali ni jedan iz Beograda,vec sve okolina Mostara.Pa tako je jos vrijednije ovo veliko gostovanje navijaca Veleza u Beogradu,Splitu,Sarajevu,Tuzli,Titogradu...jer su skoro svi 99% dosli iz Mostara.Ne moze se racunati ovo Velezovo gostovanje kao recimo kada Dodje Dinamo u Mostar pa dodje 3000 ljudi iz Zapadne Hercegovine itd.Vratise mi se neka fina sjecanja 15.gif 16.gif

    ___________________________________________________________________

      09-02-2010 01:57 Velezovac do groba is offline Pregledaj poruke od Velezovac do groba Dodaj Velezovac do groba u listu prijatelja
      el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
      majkin fakin




      Poruka: 2332
      Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ...ne zaboravi i split 1990 ili 1989 cini mi se, kad smo im bacali auta u rivu kao osvetu sto su nam polomili grad na jesen..islo nas je 8.000

      09-02-2010 02:19 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
      Velezovac do groba
      SexNepoznat



      Poruka: 215

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od el-tozzinjo:

        ...ne zaboravi i split 1990 ili 1989 cini mi se, kad smo im bacali auta u rivu kao osvetu sto su nam polomili grad na jesen..islo nas je 8.000


      to gostovanje hocu da zaboravim,popusio degenek 13.gif

      ___________________________________________________________________

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Velezovac do groba dana 09-02-2010 u 02:44.

        09-02-2010 02:42 Velezovac do groba is offline Pregledaj poruke od Velezovac do groba Dodaj Velezovac do groba u listu prijatelja
        LISKA S AVENIJE LISKA S AVENIJE is a Male
        puter


        Poruka: 79
        Location: STARMO
        pokretac teme Thread Started by LISKA S AVENIJE

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        haha jedan momak bio u splitu 89te,prvo ga izdegenecili onda se izvalili na rivi zajedno i poceli ono vino dalmatinsko pit...prolazi baba pita momka: "sine,ko ti je to uradia nek ga dava nosi",a momak pokazuje onog sto pored njeg lezi:) Baba samo dignu ruke,sva izgubljena i sapnu "gluho bilo" i ode 05.gif 05.gif 05.gif

        to su bila vremena: POSTENI degenek

        ___________________________________________________________________
        To je moj grad to su moji ljudi


        došo toršku u mostar i ufuro se on u ove naše žargone,zajebancije i to..
        i sjeda on na staro,dolazi konobar kaže reci brate..kaže škutor daj mi fuka i davo..
        i haj donese mu to konobar,prošlo 10-ak minuta pita ga konobar a brate znaš li šta znaèi tipla??..kaže škutor:
        i issati boga kako neæu znat to je ono što se u zid meæe'

        09-02-2010 02:58 LISKA S AVENIJE is offline Posalji email za LISKA S AVENIJE Pregledaj poruke od LISKA S AVENIJE Dodaj LISKA S AVENIJE u listu prijatelja
        ULTRAS ULTRAS is a Male
        ne more meda




        Poruka: 41

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          hTew_b9-LhY

        ___________________________________________________________________
        Ne plaèi mama molim te / nemoj se brinut znaj da volim te / jer on je meni sreæa sva / moja ljubav jedina / suze mi teku kad izgube / osmijeh na licu kad bolji je / ti ne razumiješ što je to / on je cijeli život moj / ne brini tata molim te / nedjelja sveta je za mene / ali razumi jednom to / svetinja i gotovo / lisice na rukama / plava koverta na vratima / suze majci u oèima / al opet vratit æu se ja / mogu da me osude / cijeli život da me zatvore / al opet æu po svom / mogu da mi popuše

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane ULTRAS dana 09-02-2010 u 12:33.

        09-02-2010 12:33 ULTRAS is offline Pregledaj poruke od ULTRAS Dodaj ULTRAS u listu prijatelja
        Sevels Sevels is a Male
        moderator tra-la-la




        Poruka: 6554
        Location: Cernica-Mo-London

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        a sto vako slabo pjevaju,a i tekst su mogli nauciti-neznaju,dzaba 35.gif

        ___________________________________________________________________
        volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

        13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
        "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

        09-02-2010 13:46 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
        makso makso is a Male
        Super Moderator




        Poruka: 2847
        Location: andaluzija

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Hordasi su bili jedna od prvih grupa sto su dosli u Mostar. 10.gif

        Bilo ih je na stajanju vise nego nas, i da nije bilo milicije polomili bi nas.

        Dobro je sto smo tada dobili 4:0 i vratili se na vrh

        Kad je to Torciida razvalila Mostar, nesto ne mogu da povezem sjecanja. Ili sam bio na godisnjem, ili mi je izblijedilo sjecanje. 14.gif


        Ko se sjeca "Partizan-Celtic" u Mostaru? 11.gif 11.gif 11.gif 11.gif

        ___________________________________________________________________
        prest'o sam 18.gif

        09-02-2010 15:30 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
        makso makso is a Male
        Super Moderator




        Poruka: 2847
        Location: andaluzija

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od LISKA S AVENIJE:

          eo jedan drama interesantan tekst o navijacima


          Odlican tekst.

          Ne znam sta bi se moglo dodati,
          samo mi bode oci da ima stvari koje svaka grupa prisvaja haha i haj si ti budi pametan i reci ko je izmislio
          "mrzim hajduk i torcidu, mrzim tebe marjane, sa sjekirom....."
          "mi smo grobari/djavoli, najjaci smo ...."
          "Veceras je nasa festa..."

          Golema armada, ko se od vas sjeca one godine kad je doslo 7 momaka iz Armade, zapalili baklju, pa ih murija otjerala.... ono u NG jos zesce 13.gif


          10.gif 10.gif 10.gif 10.gif

          ___________________________________________________________________
          prest'o sam 18.gif

          09-02-2010 16:04 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
          Edo Edo is a Male
          Bad Company




          Poruka: 2324
          Location: Somewhere in time......

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od makso:

            Trenutacno ne poznajem stanje u drugim drzavama bivse Juge.

            Logicno je da velika cetvorka ima najvise navijaca, i da su najorganizovaniji.

            Pola HR navija za Hajduk, a druga pola za Dinamo, u SR slicno.

            Cak su i Hordasi daleko ispod njih, jer za njih navija samo pola Sarajeva (Zenica, Tuzla, Mostar, itd... ne navijaju ni za Sarajevo ni za Zelju)

            Trebalo bi se malo i vremenski definisati, jer nisu ista vremena sada, ko prije 20 godina.

            Danas , ako pricamo o BiH, po onome sto vidim i citam, ima finih grupa koja znaju sta rade, mada im nije veliki broj.

            Po nekoj logici, Ultrasi su polovina bivse Red Army, a Red Army trecina, mada vidim na utakmicama da se omladina zna fino organizovat i dobru atmosferu napraviti.

            ¿Kada je formirana Red Army?

            1987 kad je u Tempu izasao clanak "Velezovi navijaci divljali po Splitu" (Tozza, ako mozes nabaviti primjerak tog Tempa, bio bih ti veoma zahvalan), u bivsoj Yugi skoro da nije bilo organizovanih navijackih skupina.

            Ta ekipa Velezovih navijaca je bila medju prvim i jacim u bivsoj Yugi (dok nas nisu polomili u Tuzli).
            Kao primjere, utakmica u Splitu, finale u BG, polufinale u BG kad je otislo 2500 velezovaca i popilo degenek od Grobara (a bila kisna srijeda navece), ali se dobro proveli i zaradili respekt od grobara koji su nas kasnije podrzali u finalu.


          Max bio sam na utakmici protiv Partizana ne znam da smo dobili degenek osim sto su nas posuli kamenicama, bio sam negdje u sredini i kisa je skoro padala pred sam kraj utakmice i vidio sam kako neki od nasih koji su bili blizi gore na vratima pa su zaradili kamenovanje i bjezali i spustali se prema nama i gurali i padali, nas 10-ak dobro spremnih je tada otislo prema izlazu i poceli vracat kamenice nazad i policija se tada sakrila koliko su grobari posuli po nama ali se na kraju ispotavilo kad smo izasli da ih trazimo da su bili balavurdija koja se kasnije razbjezala, daleko najjaca njihova podgrupa je bila "Untouchables" to su bili najopasniji koje sam vidio i upoznao. Mislim da se vecina sjeca one velike tuce Delije i Grobari koja se i dan danas spominje kao jedna od najvecih tuca u istoriji fudbala, skoro pa citav stadion je bio ukjucen u tucu.
          A mi Red Army ili navijaci Velez-a tada nismo pravili pizdarije po Beogradu, pizdarije su bile najvise protiv Zelje i Hjaduka i Dinama koliko me pamcenje sluzi 11.gif

          ___________________________________________________________________

          09-02-2010 16:30 Edo is offline Pregledaj poruke od Edo Dodaj Edo u listu prijatelja
          el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
          majkin fakin




          Poruka: 2332
          Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od makso:

            Hordasi su bili jedna od prvih grupa sto su dosli u Mostar. 10.gif

            Bilo ih je na stajanju vise nego nas, i da nije bilo milicije polomili bi nas.

            Dobro je sto smo tada dobili 4:0 i vratili se na vrh

            Kad je to Torciida razvalila Mostar, nesto ne mogu da povezem sjecanja. Ili sam bio na godisnjem, ili mi je izblijedilo sjecanje. 14.gif


            Ko se sjeca "Partizan-Celtic" u Mostaru? 11.gif 11.gif 11.gif 11.gif


          hordasa je jednom doslo skoro 2.000 po njihovom, ne znam da je bas toliko bilo ali bilo ih je debelo vise od nas, mislim da ih je bilo makar hiljadu, tad smo mi bili u kopu gdje su grobari bili protiv zrinjskog, to je bilo ono vrijeme kad su nam izmjestili kop pa je starija raja ostala na stajanju bez transparenata i svega a mi tadasnja balavurdija smo bili na tribini. to je bilo vrijeme ice, chede zealota, robije i te ekipe...tad su nas hakali pitari "ne valja am mikrofon":)) stvarno ne znam sto, ali na atletskoj stazi ispred nas je bio mikrofon, nidje veze.
          dobro su gostovanje oni tad odradili, nakon njih su sledece godine dosli i manijaci i isarali citav grad sa "joint union", "zeljo", i "hard core sarajevo"..

          torcida je razvalila mostar ja mislim 89 ili 90te slagacu te..mislim da je 89te na jesen...tad sam ja ko dijete prvi put ucestvovao u vecoj tuchi...na vojnickom, kad je F. kleipo shal nekom torcidasu, marica nas po vojnickom gonjala :) bilo ih je jedno 30ak a i nas toliko otprilike...mislim - "ucestvovao"...gledas u prolazu da deknes nekog sakom i gledas da izbjegnes saku u glavu dok trcis po terenu vojnickog :)

          bila je i tucha sa vultures ako se sjecas, kad smo im pickasto prebili konchara, vodju, negdje u gradu...iblo 7, 8 nasih i njih dvojica cini mi se


          ja se sjecam united force, dosao supa, tadasnji vodja, vidjali smo se posle kad sam doso u bg , i on se toga sjeca :)...sisli sa stanice a nas pedesetak po stanici, lafo cekamo da se bijemo...izasli njih dvojica pijani sa radovim salovima i rekli bukvalno - eee vi ste red army? zdravo ekipa. mi navijamo za rad i ne skidamo shalove, jbg to je nashe...i gladni smo i zedni...pa sad, ili da se pobijemo ovde pa da nas razvalite od batina, ili da nas vodite negde na klopu ":))) na kraju su s nama bili na stajanju s radovim shalovima, niko ih dirao nije.

          sjecam se i varvara kad su dosli i vikali "exploited barmy army" na stajanju i radili sklekove, vodja im naredio :))))

          na partizan celtic sam bio gore s grobarima sa F. i ostalom chicago / avenija ekipom, bili su tad i chegi i bursa i belgija legendarni...zareta se ne sjecam da l je bio ali vjerovatno jeste. donijeli bubnjeve, F. im maznuo bubanj hahahaha ispred mene im uzeo bubanj i rekao sa bgd naglaskom posle tekme "daj tebre da ja ponesem bubanj"...uzeo bubanj i stao lafo da pisha u onoj shikari posle izlaza i samo skrenup uz stepeice prema hidrometeoroloskom do kuce i ostavio bubanj :)))) tad smo mi od njih uzeli onu pjesmu "partizan vole samo delije, delije iz ponosne srbije"...i okrenuli na "veleza vole samo hadzije..."

          ma sad da me sjecanje krene...uhhh, bilo bi jos toga :) ko onda kad nas je krenulo u sarajevo 3 busa i stali u knjicu negdje, obrstili market mali, nismo vise znali sta cemo ukrast, mislim da je ludi S. iz omladinske uzeo suncobran a da je neko od raje uzeo kera ispred marketa i unio u bus...hahahahah

          pokojni purger, sjeca ga se starija raja, pokoj mu dushi, da smo s njim sjeli jednom pa napravili knjigu, to bi bilo ludo...sjecam se neke price kad je par nashih islo na uzvrat sa borusijom pa ih zaustavili na njemackoj granici, imali oni nashi fajerice okrenute a pozadi na ledjima prisivena tadasnja zastava BiH...mala jugoslovenka i taman onaj crveni veliki dio, dobro im dosao da napisu red army na njemu...pa se uzjebali carinici, mislili da su neka komunisticka teroristicka organizacija 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

          09-02-2010 19:05 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
          EAGLES EAGLES is a Male
          bice nesto od mene




          Poruka: 486
          Location: kapija divljeg zapada

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Samo male nadopune tozza...Kod konjica smo zaustavljeni u povratku mjesto se zove Ovcari...Nisi n apisao po meni nasu najvecu sramotu na toj tekmi kojoj su prisustvovali i pitari i bilo je ono kamenjanje gdje je Seva zaradio ciglu u glavu. Prije pocetka tekme su pitari na celu sa Sirkom usli u nas kop gdje je doslo do verbalnog obracuna ustvari istresli su se na nase vodje u sred kopa.Za jednu navijacku grupu velika sramota i nevjerujem da se to jos negdje desilo.Za Purgera ispravka ..nije brate pokojni i pokoj mu dusi nego rahmetli i rahmet mu lijepoj dusi...iako dodje na isto ipak treba postovati ko je on bio.Za ludog S. si u pravu:)

          ___________________________________________________________________
          SAMO

            NISMO NA PRODAJU


              Walk on, walk on
              With hope in your
              heart
              And you'll never walk
              alone
              You'll never walk
              alone

              09-02-2010 21:38 EAGLES is offline Pregledaj poruke od EAGLES Dodaj EAGLES u listu prijatelja
              ria ria is a Female
              miss foruma 2010




              Poruka: 3067
              Location: mostar

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              ...kakva je ovo tema 01.gif ...aha ..trebamo glasovat 02.gif

              ___________________________________________________________________
              girl_ahaa.gif

              09-02-2010 21:43 ria is offline Pregledaj poruke od ria Dodaj ria u listu prijatelja
              crveni crveni is a Male
              bice nesto od mene




              Poruka: 396
              Location: na stajanju

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              bio sam na svim ovim gostovanjima o kojim pisete,cetvrtfinale u beogradu nije bilo degeneka,samo obostrano kamenjanje,najbolje gostovanje daleko 89 split,nas 8000,njih 3000,razvaljivanje.
              grobari su bili i ostali najmocniji,ali kad cujem kako pjevaju cica drazi ne mogu vala natezat za njih,poslje njih torcida,ista stvar,mada su me razocarali protiv ovih rumuna,non stop dalmacija u mom oku,ko da miso slavi 40 godina estrade,bbb karina bili i ostali,onoliki grad,ne znam 3 pjesme od njih,delija ima puno,znaju provalit dobro,ali djaba,a mi,mi smo posebna mustra,ko ce s nama,jedino u cemu smo najbolji da nema veze jesi li mujo,jovo ili franjo,ako volis veleza onda smo ko braca,i ja cu u grob lec sa petokrakom pa makar zadnji navijac veleza bio,
              VITOSA NOCAS MORA PASTI-NAVIJACI IZ PROZORA

              ___________________________________________________________________
              VELEZ NAM JE OKA SJAJ

              09-02-2010 22:58 crveni is offline Posalji email za crveni Pregledaj poruke od crveni Dodaj crveni u listu prijatelja
              el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
              majkin fakin




              Poruka: 2332
              Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              eagles u pravu si..ne bih se sjetio da su ovcari, stari se polako jbg :)

              podsjetio si me za sevu i ono...jes sramota stvarno, ko sto je sramota torcidu, sto kaze crveni. cak sam na njihovim forumima nailazio na price da ih nikad niko toliko nadjebo nije u njihovom gradu kao red army ili preciznije - rodjeni.

              za purgera, u pravu si, napisao sam mahinalno, izvinjavam se.

              onda se i ti sjecas da je S. uzeo suncobran, ne izdaje me sjecanje bas toliko :)))

              a turnir u capljini? :) gostovanje iskri iz bugojna, neko cetvrtfinale kupa ili tako nesto? :)

              09-03-2010 00:57 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
              Velezovac do groba
              SexNepoznat



              Poruka: 215

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Prvo kad je igro Hearts protiv nas sjecate se skandiranja Fuck you,fuck you Galloway 13.gif,kasnije on preso u Celtic pa kad su igrali sa Partizanom u Mostaru mi mu opet skandirali fuck you,fuck you Galloway 13.gif

              Je li ono bi protiv Vitose HU,HU SIRAKOV HU,HU,SIRAKOV 04.gif

              ___________________________________________________________________

                09-03-2010 03:51 Velezovac do groba is offline Pregledaj poruke od Velezovac do groba Dodaj Velezovac do groba u listu prijatelja
                Edo Edo is a Male
                Bad Company




                Poruka: 2324
                Location: Somewhere in time......

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                uhhhh sto sjecanja naviru 01.gif

                ___________________________________________________________________

                09-03-2010 15:53 Edo is offline Pregledaj poruke od Edo Dodaj Edo u listu prijatelja
                denani denani is a Male
                moforaja




                Poruka: 8019

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od crveni:

                  bio sam na svim ovim gostovanjima o kojim pisete,cetvrtfinale u beogradu nije bilo degeneka,samo obostrano kamenjanje,najbolje gostovanje daleko 89 split,nas 8000,njih 3000,razvaljivanje.
                  grobari su bili i ostali najmocniji,ali kad cujem kako pjevaju cica drazi ne mogu vala natezat za njih,poslje njih torcida,ista stvar,mada su me razocarali protiv ovih rumuna,non stop dalmacija u mom oku,ko da miso slavi 40 godina estrade,bbb karina bili i ostali,onoliki grad,ne znam 3 pjesme od njih,delija ima puno,znaju provalit dobro,ali djaba,a mi,mi smo posebna mustra,ko ce s nama,jedino u cemu smo najbolji da nema veze jesi li mujo,jovo ili franjo,ako volis veleza onda smo ko braca,i ja cu u grob lec sa petokrakom pa makar zadnji navijac veleza bio,
                  VITOSA NOCAS MORA PASTI-NAVIJACI IZ PROZORA


                Nisi zadnji sa petokrakom 10.gif

                ___________________________________________________________________
                33.gif 33.gif 33.gif

                09-03-2010 16:03 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
                el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
                majkin fakin




                Poruka: 2332
                Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od Velezovac do groba:

                  Prvo kad je igro Hearts protiv nas sjecate se skandiranja Fuck you,fuck you Galloway 13.gif,kasnije on preso u Celtic pa kad su igrali sa Partizanom u Mostaru mi mu opet skandirali fuck you,fuck you Galloway 13.gif

                  Je li ono bi protiv Vitose HU,HU SIRAKOV HU,HU,SIRAKOV 04.gif


                a sjecas li se harc harc fak ju harc nabijem te na ku 38.gif ac? 13.gif 13.gif 13.gif

                09-03-2010 16:19 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
                Stranica (5): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com