Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Atmosfera Na Utakmici Sarajevo-zrinjski (ludilo) » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): « prethodna 1 2 [3] 4 5 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Anketa: Najbolja navijacka skupina na prostorima "bivse" JU
RA 26 53.06%
Grobari 12 24.49%
Ultrasi 4 8.16%
Manijaci 4 8.16%
Torcida 2 4.08%
HZ 1 2.04%
Delije 0 0.00%
BBB 0 0.00%
Total: 49 Votes 100%
 
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Dzani Dzani is a Male
moforaja




Poruka: 2022
Location: Coming near You!!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    RTsGptIBlso


Neka nova generacija 02.gif

09-04-2010 06:21 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
Velezovac do groba
SexNepoznat



Poruka: 215

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Scena iz Tuzle
10 minuta do kraja utakmice nishki specijalci sa vucijacima izguravaju raju sa stadiona.Ja se nekako sakrivam ali na kraju i mene izbacuju.Izlazim vani imam sta vidjeti, sva auta polomljerna oko izlaza,jos se cuje kako sofersajbe po malo pucketaju ono tek frisko slomljene 19.gif .Iduci dalje vidim svaki izlog polomljen,svaka telefonska govornica izvaljena,autobusko stajaliste osteceno i sada dolazim do smjesne scene(koju nikada necu zaboraviti).Posto je bilo taj dan veoma vruce(a svi skapali bez vode)kad smo izasli sa stadiona samo smo gledali da nadjermo nesto da popijemo.I tako trcuci sa stadiona ugledam preko puta neke siroke ulice ispred neke zgrade okupilo se nekoliko velezovaca(u crvenim majicama i zastavama) i vidim neka nena sa prvog sprata zgrade kroz prozor dodaje bokal sa vodom a raja se otimaju ko ce prvi utoliti zedj.I sada ja dolazim i stajem u red ne bi li se i ja malo osvjezio.I tako nena dajuci vodu raji,a vidjevsi masu raje u crvenim majicama i sa zastavama kako ide a neko i trci sa stadiona priupita nekoga od raje.Sine moj sta je ovo,je li ovo neka radna akcija 13.gif svi u smijeh.Kad neko od raje "objasni" neni.Jeste neno radna je akcija,dobrovoljno rusimo Tuzlu,svi legose od smijeha 13.gif ,a nena osta jos vise zbunjena21.gif,promrmlja nesto u sebi i nastavi i dalje dodavati raji vodu da se napiju 02.gif

___________________________________________________________________

    09-04-2010 15:54 Velezovac do groba is offline Pregledaj poruke od Velezovac do groba Dodaj Velezovac do groba u listu prijatelja
    ria ria is a Female
    miss foruma 2010




    Poruka: 3067
    Location: mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________
    girl_ahaa.gif

    09-04-2010 22:48 ria is offline Pregledaj poruke od ria Dodaj ria u listu prijatelja
    ULTRAS ULTRAS is a Male
    ne more meda




    Poruka: 41

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Fp7rLqY_1A4


      YcJFp_ofGlA

    ___________________________________________________________________
    Ne plaèi mama molim te / nemoj se brinut znaj da volim te / jer on je meni sreæa sva / moja ljubav jedina / suze mi teku kad izgube / osmijeh na licu kad bolji je / ti ne razumiješ što je to / on je cijeli život moj / ne brini tata molim te / nedjelja sveta je za mene / ali razumi jednom to / svetinja i gotovo / lisice na rukama / plava koverta na vratima / suze majci u oèima / al opet vratit æu se ja / mogu da me osude / cijeli život da me zatvore / al opet æu po svom / mogu da mi popuše

    09-10-2010 09:49 ULTRAS is offline Pregledaj poruke od ULTRAS Dodaj ULTRAS u listu prijatelja
    denani denani is a Male
    moforaja




    Poruka: 8019

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Te najbolji ovi te najbolji oni te ovo te ono ....


    a RED ARMY prvi u anketi !!!!

    Nije ljubav pura ....

    ___________________________________________________________________
    33.gif 33.gif 33.gif

    09-10-2010 10:14 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
    el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
    majkin fakin




    Poruka: 2332
    Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ma i ja glasao za red army, najiskrenije...za ocekivati je da RA bude prvi...ali ako gledamo objektivno, van tog prvog mjesta, tacno se vidi koji navijaci uzivaju najvise simpatija, jer nesto ne vjerujem da na forumu ima 8 grobara :) ...pa evo sve i da mi ne vjeruju da sam glasao za RA, eto da sam glasao za partizan, ko sto nisam..odakle ostalih 7 glasova? :)

    09-10-2010 13:02 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
    Morpheus
    tozzinjo



    Poruka: 1137

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ahhhhh rezurektovanje odlicne teme, tifo scena u ex yu :)

    drago mi je da sam i na ovoj temi kad gledam postove od prije skoro dsvije godine - razmisljao isto. sto mi rece jedna drama inteligentna osoba s foruma "nisi se promijenio ni malo" 10.gif

    elem nista se promijenilo nije. ako gledam svoje postove, recimo da u zadnje dvije godine vise simpatija su mi od manijaka pobrali HZ jer se sasvim sigurno pretvaraju u respektabilnu balkansku tifo ekipu. i navijanje protiv nas prije 15-ak dana je bilo jako dobro, a koreografija sa malim zastavicama odlicna. manijaci su se nazalost debelo proseljacili.

    grobari i dalje najvece ludilo na balkanu a i shire, pogotovo na tekmama...ali ih jebe nacionalisticka ikonografija i parole. gledano po organizaciji i po brojnosti i ludilu fanaticnosti koje ispoljavaju u euro ligi basketa, ne moze ih niko skinuti godinama.

    za torcidu ne znam sta se trenutno desava, nesto su mi pali, nema ih?

    delije su se popravile. valjda ih neki inat tjera da budu sve ludji i ludji sto god im je klub u sve vecem kurcu.

    bbb skidam kapu na istrajnosti protiv mamica. nikad ih nisam pretjerano gotivio ali su za rispekt.

    za ultrase mi djeluje kao da imaju neku smjenu generacija, gorili su prije dvije godine bili dosta dobri i organizovani (gledam cisto u tifo smislu, ne ulazim u ikonografiju i sranja) , sad ih nesto nema vele...

    o robijasima i vulturesima slabo znam u poslednje vrijeme. eh da ne zaboravim - robijasi imaju par odlicnih grafita u zenici, nedavno sam vidio kad sam bio u prolazu u zenici...
    vultures su prosle, pretporsle godine bili jako dobbro organizovani i relativno brojni, sad ne znam kakvi su.

    red army ko i vazda - kuci solidnim, na strani vazda mnogo jaki - zasto? jer na strani putuje dosta ekipe s dedarske a ne samo ovi simpaticni klinci iza gola. ja opet ponavljam - svaka cast za red army i sam se osjecma dijelom njega..ali "rodjeni" su "rodjeni"..a rodjeni -su ekipa s dedarske

    firma iz ns je relativno brojna ali su sminesni. jebo ti grad koji ima klub iz 1920 i neke a ima vise grobara i delija u sosptvneom gradu nego voshinih navijaca.
    doduse tu su rpeviranja velika. znam antifa ekipu skin huntera s kojima sam pravio neke akcije iz ns. opasna ekipa...ali takodje postoji i to desnickarsko krilo koje je nacionalisticko u firmi, vidicmeo sta ce i ko ce prevladati...

    torcida sandzak ce igrati znacajniju ulogu u tifo sceni srbije, sve su prilike..a united force nikad nije bio z abaciti. blue union iz ofk bgd su vise manje smijesni, a i ovi ostali iz srbije s njima.

    ne znam z amakedoniju i sloveniju kako je...ali znam da bugari imaju opasnih tifo ekipa...

    ___________________________________________________________________



      ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

        nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

      09-01-2011 23:09 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
      makso makso is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 2847
      Location: andaluzija

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      neki dan je bilo nereda u Ljubljani, izmedju zmajceka i ultrasa iz Maribora.

      Procackaj malo

      11.gif

      ___________________________________________________________________
      prest'o sam 18.gif

      09-02-2011 15:34 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
      Morpheus
      tozzinjo



      Poruka: 1137

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ultras maribor????

      zrinjski ima navijace i u sloveniji???????????????


      da im abra nije vodja? 14.gif

      ___________________________________________________________________



        ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

          nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

        09-02-2011 15:51 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
        chaba chaba is a Male
        moforaja




        Poruka: 2558
        Location: EU

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Imaju pravo muževno ime Viole 07.gif
        I haj i h ozbiljno shvati...

        09-02-2011 16:12 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
        chaba chaba is a Male
        moforaja




        Poruka: 2558
        Location: EU

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Morpheus:


          bbb skidam kapu na istrajnosti protiv mamica. nikad ih nisam pretjerano gotivio ali su za rispekt.

          ...


        Nisi u toku, bojkot se prekida iduæi vikend u Splitu. Inaèe gori ovdje, zakuhalo opet izmeðu sjevera i juga, zbog Šimuniæa, biæe zanimljivo, gorio je juèe jedan ZG tablica u Splitu

        Torcida isfrustrirana lošim igrama i debilima u upravi, ali ide nabolje, oni æe uskoro birati upravu Hajduka, ali pitanje je koliko æe pametno izabrat. A purgeri krila dobili zbog lige prvaka, vidiæemo kakvi æe bit protiv Reala za 10 dana...

        09-02-2011 16:17 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
        Morpheus
        tozzinjo



        Poruka: 1137

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od chaba:

              citat od Morpheus:


            bbb skidam kapu na istrajnosti protiv mamica. nikad ih nisam pretjerano gotivio ali su za rispekt.

            ...


          Nisi u toku, bojkot se prekida iduæi vikend u Splitu. Inaèe gori ovdje, zakuhalo opet izmeðu sjevera i juga, zbog Šimuniæa, biæe zanimljivo, gorio je juèe jedan ZG tablica u Splitu

          Torcida isfrustrirana lošim igrama i debilima u upravi, ali ide nabolje, oni æe uskoro birati upravu Hajduka, ali pitanje je koliko æe pametno izabrat. A purgeri krila dobili zbog lige prvaka, vidiæemo kakvi æe bit protiv Reala za 10 dana...


        odlicno. unaprijed se radujem tom duelu, kako na terenu tako i na tribinama. volo bih da mogu doci pogledati. naravno, naginjem za torcidu :) ali vidicemo..

        ___________________________________________________________________



          ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

            nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

          09-02-2011 16:49 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
          makso makso is a Male
          Super Moderator




          Poruka: 2847
          Location: andaluzija

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od chaba:

                citat od Morpheus:


              bbb skidam kapu na istrajnosti protiv mamica. nikad ih nisam pretjerano gotivio ali su za rispekt.

              ...


            Nisi u toku, bojkot se prekida iduæi vikend u Splitu. Inaèe gori ovdje, zakuhalo opet izmeðu sjevera i juga, zbog Šimuniæa, biæe zanimljivo, gorio je juèe jedan ZG tablica u Splitu

            Torcida isfrustrirana lošim igrama i debilima u upravi, ali ide nabolje, oni æe uskoro birati upravu Hajduka, ali pitanje je koliko æe pametno izabrat. A purgeri krila dobili zbog lige prvaka, vidiæemo kakvi æe bit protiv Reala za 10 dana...


          10.gif 10.gif 10.gif

          Bicu BBB, taj dan 13.gif 13.gif

          RMadrid je jedan od najomrazenijih klubova na kugli zemlajskoj

          11.gif

          ___________________________________________________________________
          prest'o sam 18.gif

          09-02-2011 20:27 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
          abraxas abraxas is a Male
          moforaja




          Poruka: 6998
          Location: Jazzbina Abraxas

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Morpheus:

            ultras maribor????

            zrinjski ima navijace i u sloveniji???????????????


            da im abra nije vodja? 14.gif

          Viole (ljubièice), ultrasi im samo huligansko odjeljenje. Prava grupa. Gradska,zdravi huligani,daju i dobivaju batine muški. Kad mo- ultrasi budu na ovoj osnovi uèlaniti æu se i ja. 01.gif

          09-03-2011 08:30 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
          chaba chaba is a Male
          moforaja




          Poruka: 2558
          Location: EU

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Morpheus:

                citat od chaba:

                  citat od Morpheus:


                bbb skidam kapu na istrajnosti protiv mamica. nikad ih nisam pretjerano gotivio ali su za rispekt.

                ...


              Nisi u toku, bojkot se prekida iduæi vikend u Splitu. Inaèe gori ovdje, zakuhalo opet izmeðu sjevera i juga, zbog Šimuniæa, biæe zanimljivo, gorio je juèe jedan ZG tablica u Splitu

              Torcida isfrustrirana lošim igrama i debilima u upravi, ali ide nabolje, oni æe uskoro birati upravu Hajduka, ali pitanje je koliko æe pametno izabrat. A purgeri krila dobili zbog lige prvaka, vidiæemo kakvi æe bit protiv Reala za 10 dana...


            odlicno. unaprijed se radujem tom duelu, kako na terenu tako i na tribinama. volo bih da mogu doci pogledati. naravno, naginjem za torcidu :) ali vidicemo..


          Haj naleti do zagreba, pa idemo u avanturu sa zg tablama 07.gif

          biæe nam ovako:

          Boris Dežuloviæ: Kako otkriti Purgera bez suvišnih zakaj

          Prije koju godinu, kad su se srpski turisti tek poèeli vraæati na hrvatsko more u veæem broju - znaèi njih više od dvadeset - beogradski su mediji objavljivali prave pravcate priruènike za ponašanje u Dalmaciji, baš onakve kakvim ministarstva i agencije u nekim samoozbiljnim državama upuæuju svoje državljane pred putovanja u daleke i nepoznate kulture, poduèavajuæi ih kako u Gani nije uputno koristiti lijevu ruku, a u Iranu, recimo, podignuti palac,

          Srpske turiste koji su putovali na hrvatski Jadran tamošnji su eksperti tako, izmeðu ostalog, upozoravali da se u Dalmaciji ne trude sakrivati svoju izdajnièku ekavicu, i nikako ne pokušavaju govoriti hrvatski. Objašnjenje je bilo jednostavno: s afektiranim hrvatskim zvuèali bi kao Zagrepèani, što je u Dalmaciji jedino gore, dakle opasnije, nego zvuèati kao Srbin.

          Ako je to tada i moglo izgledati kao zajebancija, više bogami nije. Stvari, koje se ionako veæ bile otišle predaleko, otišle su još dalje, i danas više ne pomažu nikakvi eksperti, savjeti i trikovi.

          - Kakav bre Zagrepèanin, èisti Srbin! Srbenda! – oèajnièki je tako jedan turist iz Paraæina uvjeravao nekidan grupu mladih splitskih bejzbolaša, što ga je uhvatila dok je na Pazaru tražio “boraniju, šargarepu, paradajz i leblebije”.

          - Èetnik bre, pravi, imam vojnu knjižicu! - objašnjavao je prestravljeni turist, sve dižuæi u zrak tri prsta.

          - Bio i u Lori 1991., mogu da skinem pantalone ako ne verujete! Ratko Mladiæ mi brat od ujaka, ista nam bre krsna slava!

          - Aha. A meni æaæa bija partizan – kreveljio mu se neki klinac, nije mu bilo više od sedamnaest.

          - “Krsna slava”, a? - Jeste, Sveti Ðorðe. Ðurðevdan.

          - Jesan ti reka da je purger! – skakao je drugi, s bejzbol palicom.

          - Našæe zajebat!

          Ne pomaže više purgeru taman da je Vojislav Šešelj lièno, znamo mi u Splitu te jeftine trikove. Kao kad ono purgeri doðu na more automobilom zagrebaèkih registracija, pa ga nakrcaju dalmatinskom ikonografijom i okite kao indijski taksisti.

          Na registraciji mu, pored onoga ZG, preko šahovnice nalijepljen grb Dalmacije s tri lava, pod stražnjim vjetrobranskim staklom poput miljetiæa se prostro šal Torcide s onim malim psom dalmatincem što ljulja glavom kao Kalmeta iza Jadranke Kosor, na prednjem naljepnica “Ništa kontra Splita”, unutra o retrovizor obješene zastavice Hajduka, Torcide, Èetvrte gardijske brigade i Gospe Sinjske, na ruèici mjenjaèa uglavljena drvena balota imbazdana brokvama, straga ležerno odložena Slobodna Dalmacija, ce-de “Ne damo te pismo naša”, demejana vina i kašeta liganja, a na vozaèkom sjedištu nehajno akužana napolitana baštoni i pored nje èlanska iskaznica Torcide na ime Miše Kovaèa.

          A mi Dalmatinci budale. Najgluplji su bili oni purgeri što su lani na derbi stigli autobusom, kamuflirali ga splitskim registracijama, cijeloga ga obojali u bijelo i nacrtali ogromni Hajdukov grb, pa se unutra svi obukli u Hajdukove dresove i kroz cijeli grad do stadiona pjevali Grdoviæeve pjesme. Policija jedva zaustavila pobiješnjele Spliæane, pa kasnije prodala prièu da je to bio autobus s igraèima Hajduka. Je, našæete zajebat.

          Možda najlukavijom pokazala se stoga jedna splitska purgerica što je shvatila da se Spliæane ne može prevariti kamufliranjem i maskiranjem - jer su takvi, razumljivo, najsumnjiviji, zbog èega su, jednako razumljivo, najmanje sumnjivi oni što se uopæe ne kamufliraju i maskiraju - pa punih sedam godina parkirala svoj srebrni Fiat Punto pred zgradom u Sarajevskoj ulici, usred surih Brda, u samom srcu Juga. Sedam punih godina njezin se Punto tako neprimijeæen koèoperio po Brdima, i nije mu nedostajala dlaka s glave, ili što veæ s èega nedostaje kad se neprijateljska živa sila i materijalna sredstva naðu na teritoriju Torcide. Sve dok jednog dana konaèno nije provaljena.

          - Jebate, purger! - povikao je iznenada neki mršavi mladiæ iz patrole.

          - Kaki purger, šta ti je? - pitali su ga zbunjeno ostali, gledavši obièni parkirani Punto bez igdje ijednog grba Dalmacije, bez šala Torcide s malim psom dalmatincem ispod stražnjeg vjetrobranskog stakla, bez nehajno odložene Slobodne Dalmacije i ce-dea “Ne damo te pismo naša”, bez balota, karata za trešetu, zastavica Hajduka, Torcide i Èetvrte gardijske brigade, ukratko – bez ijedne jedine identitetske oznake koja bi upuæivala da se radi o Zagrepèaninu.

          - Registracija, registracija! - vikao je onaj mršavi kao bez duše, pokazujuæi prednju tablicu.

          - Uberite registraciju!

          - Šta s registracijom, koji ti je kua? - zbunjeno ga je gledao jedan krupni, izbrijani grgur ninski s Rapajiæevim golom Dinamu 1993. tetoviranim preko cijelih leða.

          - Ma doli, retaju – vikao je onaj i dalje.

          - Mala slova!

          Drugovi su se sagnuli pred Fiat i pogledali izbliza: na okviru registarskih ploèica, toèno ispod oznake ZG-2566-KT, sitnim slovima pisalo je “Autosalon Dudek i sinovi d.o.o., Dalmatinska ulica 19, Zagreb”.

          - I? - pitali su i dalje zbunjeni.

          - Alo, ljudi?! - gledao ih je mršavi u nevjerici.

          - “Dalmatinska ulica”???

          - Umajkumujebem - lupio se onaj grgur ninski po èelu.

          - Našæeš zajebat! – mrmljao je bijesno drugi, otvarajuæi kanistar benzina.

          Purgerski Fiat Punto s Brda, èitali ste sutradan u novinama, uskoro je planuo poput karata za Dinamo, kao opomena Zagrepèanima da se ovdje ne mogu sakriti. Džabe im zastavice Hajduka, Èetvrte gardijske i sva tri lava, džabe im ekavica, leblebije i èlanske iskaznice Crvene zvezde, džabe im sve. Oštro oko i uho naše mladosti otkrit æe ih tamo gdje ih netko drugi ne bi ni tražio. Dajte im dva sata, i vidjet æete: pronaæi æe oni Zagrepèanina i u prvoj momèadi Dinama.

          Zato, purgeri, dobro razmislite prije nego sljedeæi put preko cijele fasade nebodera naslikate šezdesetmetarski grb Hajduka, pa se u nedjelju sa zastavama i bengalkama zaputite na poljudski sjever. Je, našæete zajebat!

          09-06-2011 08:49 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
          makso makso is a Male
          Super Moderator




          Poruka: 2847
          Location: andaluzija

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          13.gif 13.gif 13.gif

          dje ovo nadje, chaba????


          10.gif 10.gif

          ___________________________________________________________________
          prest'o sam 18.gif

          09-06-2011 12:07 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
          Morpheus
          tozzinjo



          Poruka: 1137

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

          ___________________________________________________________________



            ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

              nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

            09-06-2011 12:17 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
            chaba chaba is a Male
            moforaja




            Poruka: 2558
            Location: EU

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            A u Slobodnoj Dalmaciji 13.gif

            09-06-2011 12:19 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
            chaba chaba is a Male
            moforaja




            Poruka: 2558
            Location: EU

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            malo ugoðaja s derbija:












            Torcida je ložu gaðala ružama 07.gif

            09-13-2011 16:37 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
            abraxas abraxas is a Male
            moforaja




            Poruka: 6998
            Location: Jazzbina Abraxas

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Bravo!

            09-13-2011 16:40 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
            Stranica (5): « prethodna 1 2 [3] 4 5 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com