Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Atmosfera Na Utakmici Sarajevo-zrinjski (ludilo) » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Anketa: Najbolja navijacka skupina na prostorima "bivse" JU
RA 26 53.06%
Grobari 12 24.49%
Ultrasi 4 8.16%
Manijaci 4 8.16%
Torcida 2 4.08%
HZ 1 2.04%
Delije 0 0.00%
BBB 0 0.00%
Total: 49 Votes 100%
 
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
LISKA S AVENIJE LISKA S AVENIJE is a Male
puter


Poruka: 79
Location: STARMO

Atmosfera Na Utakmici Sarajevo-zrinjski (ludilo) Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    u1SXaEkSczQ


brate od 4 minute pa do kraja perverzija zesca

___________________________________________________________________
To je moj grad to su moji ljudi


došo toršku u mostar i ufuro se on u ove naše žargone,zajebancije i to..
i sjeda on na staro,dolazi konobar kaže reci brate..kaže škutor daj mi fuka i davo..
i haj donese mu to konobar,prošlo 10-ak minuta pita ga konobar a brate znaš li šta znaèi tipla??..kaže škutor:
i issati boga kako neæu znat to je ono što se u zid meæe'

09-01-2010 01:08 LISKA S AVENIJE is offline Posalji email za LISKA S AVENIJE Pregledaj poruke od LISKA S AVENIJE Dodaj LISKA S AVENIJE u listu prijatelja
el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
majkin fakin




Poruka: 2332
Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

grobari ubjedljivo. mozda subjektivno ali ko god je gledao basket zna o cemu pricam

torcida je grupa sa najvecim shmekom, imidz koji furaju je neprikosnoven, a i najstarija su grupa..plus taj dalmatinski mentalitet..ne znam ja ih volim.

delije su najbrojnije bez sumnje. ja ih ne volim, znaju biti jako dobro organizovani ali im fali ono zrnce ludila koje grbari i torcida imaju

o bbb nemam posebno misljenje, ni po cemu mi se ne izdvajaju. npr grobari su uvijekfurali neki ulicni imidz..i kad su svi palili baklje, grobari su furali engleski stil...kad su svi poceli casual, ekipa grobara je i dalje furala fajerke i martinke..plus sto imaju pjesme na melodiju punk bendova iz engleske...naravno vremenom se to promijenilo, ne svidja mi se sto je dosta nacionalizma uplivalo medju grobare, nekako to srpstvo i te fore je uvijek bilo rezervisano za delije koji imaju pomalo ruralni imidz...ali eto, dalmacija citava za hajduka, grobari najurbanija ekipa i najduhovitija (trans- vole te lopovi npr), delije najbrojnije...a bbb ni po cemu. jesu ludi, ali ludi su svi iz velike cetvorke, te prve ekipe.

hz i manijaci su cini mi se tu negdje, mala prednost hordama, koliko pratim, uvijek su bili organizovaniji. imali su padova ali su mi jachi nekako...iako su mi manijaci drazi, manijaci su tradicionalno se furali na grobare (jug) a hz sa sjevera je dosta ciganskih pjesama prepjevao..takodje struktura navijaca je nekad bila ista - sarajevo je bilo pomodarski klub kao i zvezda, a zeljo je bio pravi ulicni kao i partizan...sad je sve to izmjesano

ultras sve bolji i bolji mada je to prdimahovina sve u odnosu na ove gore grupe, iskreno. imaju odlicne momente poput onog "mi nismo dosli zbog rezultata, mi smo se dosli samo zajebavat" ali generalno nista mi nisu pokazali npr protiv partizana pod bijelim brijegom, ocekivao sam ostrije i bolje organizovano

o RA ne treba trositi rijeci, trenutno je na snazi restruktuiranje RA pa cemo vidjeti kako ce to ispasti. ima odlicne mlade ekipe ali nas mentalitet je takav da lako dizemo ruke cim nam nesto ne ide po volji, pa cesto ne bude onako kako smo zamislili. ja red army vidim na onom putu kako je pocelo i prosle sezone, ludacka gostovanja posebno u sarajevu i dobro u trebinju, fino izdanje pod bb i opasna ekipa protiv sirokog...ali da bi krenulo ista dalje, treba malo jace zapet, doduse necu ja odavde da solim pamet to je samo moje misljenje...

09-01-2010 01:20 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
majkin fakin




Poruka: 2332
Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

eh da...odlcno je ovo izdanje hordi ovde...pogotovo taj latino momenat koji primjecujem da sve vise i grobari ubacuju, mada iskreno, grobara je ipak mnogo vise pa tesko prolazi fora sa par bubnjeva i par trubica, to je moguce samo na manjim tekmama partizana.
inace, super je ovaj klip

09-01-2010 01:23 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7085
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Grobari imaju fašistièku ikonografiju (i ne samo oni), zato æe mi uvijek biti odvratni.

09-01-2010 01:27 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
majkin fakin




Poruka: 2332
Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ah, na zalost, moram se sloziti s tobom :( zato ja godinama ovde nisam otisao na jug, jos od one podrske seselju i zastava i skandiranja ubicama slavka curuvije, poznatog novinara...i u mostaru su forcali noz zica srebrenica...da ironija i zalost bude veca, citav stadion im je samo u tom momentu aplaudirao :((((

nazalost, davno je alber kami rekao da je fudbal ogledalo drustva...tribine su idealno mjesto da narod u masi kaze ono sto zeli da kaze ili ono sto je zaveden i izmanipuliran da kazhe, a da ne bude kaznjen jer je u brojnoj masi. stoga su tribine najvecih stadiona ex yu samo dokaz da nacionalne tenzije i danas i te kako postoje.

ja ipak govorim o, sigurno receno - brojnijoj frakciji grobara koja je nazalost inertna pa dopusta agresivnoj sovinistickoj manjini da ispoljava svoje komplekse na tribinama. ta ekipa je sad ponajvise na istoku partizanovog stadiona. to je ekipa neopterecena nacionalizmom, ekipa koju nikad nije zarazio virus turbo folka, normalni i "na zemlji" ljudi...

a to sto si rekao, u pravu si...danas su najglasniji vecinom desnicari po svim stadionima...

09-01-2010 01:32 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
LISKA S AVENIJE LISKA S AVENIJE is a Male
puter


Poruka: 79
Location: STARMO
pokretac teme Thread Started by LISKA S AVENIJE

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

istina brate BBB su katastrofa,uvijek jedno te ista pjesma,katastrofa su zesca.
A zna se ko cini 30% BBB.ovaca:)
Torcidu volim jer mi je baba iz Sibenika rodom,u zadnje vrijeme nesto furaju HJ (Hajduk Jugend) sto mi se nije svidjelo. Horde su po mom misljenju veoma dobri,imaju raznoraznih pjesama a sarajlije su zajebanti,raja prava.
Manijake ne podnosim,po meni su cak i najgora skupina u cijelom regionu.
Ultrasi su dobri mada im je milijun puta receno da se loma udalje od nacionalnih stavova.
RA pod bijelim brijegom neki dan nadam se da nije prava jer ono je stvarno bilo sramota. Znam da je bojkot i da su dosli neki pikini "placenici":) Davolima treba ulit pozitivizma jer sve negativne stvari sto dolaze na povrsinu udaljavaju raju(pretezno starije) sa stadiona.
Grobari ili mafijasi,kako god ocemo su preludi,i to me nesto i ne privlaci. Dolazit s nozevima nasmrkani nije bas nesto dojmljivo. Istina je da su napravili ATMOSFERU protiv fenerbahcea u kosarci kad su ono pjevali "Da volim crno-bele ponosno kazem svima..."na notama "Dok palme njisu grane". Delije nisu lose i dojadi mi pisat.

___________________________________________________________________
To je moj grad to su moji ljudi


došo toršku u mostar i ufuro se on u ove naše žargone,zajebancije i to..
i sjeda on na staro,dolazi konobar kaže reci brate..kaže škutor daj mi fuka i davo..
i haj donese mu to konobar,prošlo 10-ak minuta pita ga konobar a brate znaš li šta znaèi tipla??..kaže škutor:
i issati boga kako neæu znat to je ono što se u zid meæe'

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane LISKA S AVENIJE dana 09-01-2010 u 03:12.

09-01-2010 01:33 LISKA S AVENIJE is offline Posalji email za LISKA S AVENIJE Pregledaj poruke od LISKA S AVENIJE Dodaj LISKA S AVENIJE u listu prijatelja
LISKA S AVENIJE LISKA S AVENIJE is a Male
puter


Poruka: 79
Location: STARMO
pokretac teme Thread Started by LISKA S AVENIJE

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

a najbolja zajebancija sto se mene tice koju su delije priredili grobarima je ova:

    JzvLxu-a0mQ

___________________________________________________________________
To je moj grad to su moji ljudi


došo toršku u mostar i ufuro se on u ove naše žargone,zajebancije i to..
i sjeda on na staro,dolazi konobar kaže reci brate..kaže škutor daj mi fuka i davo..
i haj donese mu to konobar,prošlo 10-ak minuta pita ga konobar a brate znaš li šta znaèi tipla??..kaže škutor:
i issati boga kako neæu znat to je ono što se u zid meæe'

09-01-2010 01:40 LISKA S AVENIJE is offline Posalji email za LISKA S AVENIJE Pregledaj poruke od LISKA S AVENIJE Dodaj LISKA S AVENIJE u listu prijatelja
capljinac capljinac is a Male
raja




Poruka: 1676
Location: na Neretvi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Odlicna tema 10.gif
HZ u elementu (iako im u uvom klipu protivnik i nije vala nesto bio po mjeri, mali zrinJski i mozda 15-tak njegovih simpatizercica), nego da se vratim temi. HZ trenutno najbolje u drzavi, a mislim i da su poslija rata preuzeli primat u BiH (postavi link sa Dinamo Kijevom mrsko meni trazit) a u regionu su u top 3 100%.
Nazalost, mi smo u bojkotu, ali mislim da moramo razbit taj bojkot (mada se dosta raje s tim neslaze), ali nista s tim bojkotom necemo postic, samo odnemoc, manje raje na domacim tekmama, manje i para u klubskoj kasi.
FORZA DO GROBA
btw, ipak sam glasao za RA, jbg nemoze se protiv sebe 10.gif

___________________________________________________________________
Kamen,krs i maslina
vinograd i Neretva
najljepsa je zemlja ta
moja Hercegovina.

09-01-2010 03:05 capljinac is offline Pregledaj poruke od capljinac Dodaj capljinac u listu prijatelja
el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
majkin fakin




Poruka: 2332
Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ne vjerujem da su u top3...ipak je velika cetvorka -velika cetvorka....mozda peti..ne pratim armadu kakva je u zadnje vrijeme...voshina red firm nije losha...sve ostalo od triglava do djevdjelije su, cini mi se, vise manje marginalne grupice u odnosu na ovu spomenutu ekipu plus armada i red firm...

09-01-2010 03:33 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
Dzani Dzani is a Male
moforaja




Poruka: 2022
Location: Coming near You!!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

HZ daleko najbolja ekipa u BiH

09-01-2010 03:44 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6998
Location: Jazzbina Abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sve te skupine imaju dobre i slabe trenutke, kao i igraèi, ali ipak sam za grobare.
1.Grobari
2.Torcida
3.Delije
4.Armada/Viole

BBB je grupa huligana. Obratite pažnju na mariborske Viole!

09-01-2010 12:03 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6998
Location: Jazzbina Abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ah da...Ultrasi,Ra,....malo ih je i pièkice su.

09-01-2010 12:05 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
_RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
raja




Poruka: 1665
Location: Na zidicu... ispod borova...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od el-tozzinjo:

    ne vjerujem da su u top3...ipak je velika cetvorka -velika cetvorka....mozda peti..ne pratim armadu kakva je u zadnje vrijeme...voshina red firm nije losha...sve ostalo od triglava do djevdjelije su, cini mi se, vise manje marginalne grupice u odnosu na ovu spomenutu ekipu plus armada i red firm...


i meni se svidja red firm , koliko sam ja pratio dosta su brojni i konstantni bili, ne znam kakvo je sad stanje , a torcida je No_1 ubjedljivo ,
RA srcu najdraza!!!

___________________________________________________________________



    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

    09-01-2010 12:40 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
    chaba chaba is a Male
    moforaja




    Poruka: 2558
    Location: EU

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Danas se sve svelo na veliku èetvorku, bar što se HR tièe, samo Torcida i BBB su dovoljno brojni i jaki da ih nazove navijaèok skupinom. Armade i Kohorte nigdje, možda tu i tamo na nekom derbiju se iskupe, ali u biti su i oni svi navijaèi Hajduka ili Dinama pa tek onda tih drugih klubova. A nekad, da vidim sjeæam li se dobro, osim ovih koje su veæ navedene :

    Manijaci (Željo), Komiti (Vardar), United Force (Rad) Blue Mariners (Spartak), Varvari (Buduænost), Fukare (Sloboda), Lešinari (Borac BL), Robijaši (Èelik), Green dragons (Olimpija), Ultras (Cibalio tj. Dinamo V), Meraklije (Radnièki Niš)...

    Kako se zvala ona najjaèa podgrupa Manijaka? Nikao se sjetit..

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane chaba dana 09-01-2010 u 13:01.

    09-01-2010 13:00 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6998
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od chaba:



      Kako se zvala ona najjaèa podgrupa Manijaka? Nikao se sjetit..


    HVO 13.gif

    09-01-2010 13:04 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    denani denani is a Male
    moforaja




    Poruka: 8019

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      definitivno ...

      navijaci koja su ostali dosljedni sebi, istoriji, tradiciji, simbolima, navijanju, crvenoj boji, petokraci ... navijaci koji daju i prihvataju kritiku !!!!
      Ponosim se sa njima 10.gif 33.gif

      Svi drugi su se okrenuli za 360 stepeni, argumente i istine ne moram pisati ... pa i slijep vidi !!!

      ___________________________________________________________________
      33.gif 33.gif 33.gif

      09-01-2010 13:20 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
      el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
      majkin fakin




      Poruka: 2332
      Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      chaba

      mislis na joint union?

      LEEETS GOOO ZELJOOO, JOINT UNION, JOINT UNION, JOINT UNION :)

      09-01-2010 13:20 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
      chaba chaba is a Male
      moforaja




      Poruka: 2558
      Location: EU

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od abraxas:

            citat od chaba:



          Kako se zvala ona najjaèa podgrupa Manijaka? Nikao se sjetit..


        HVO 13.gif


      13.gif

      JOINT UNION!! Jesu vala mrcine bili.

      09-01-2010 13:23 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
      EAGLES EAGLES is a Male
      bice nesto od mene




      Poruka: 486
      Location: kapija divljeg zapada

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Glasao za Grobare.Jedno je koga volim ali realnost je potpuno drugacija.

      ___________________________________________________________________
      SAMO

        NISMO NA PRODAJU


          Walk on, walk on
          With hope in your
          heart
          And you'll never walk
          alone
          You'll never walk
          alone

          09-01-2010 21:39 EAGLES is offline Pregledaj poruke od EAGLES Dodaj EAGLES u listu prijatelja
          makso makso is a Male
          Super Moderator




          Poruka: 2847
          Location: andaluzija

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Trenutacno ne poznajem stanje u drugim drzavama bivse Juge.

          Logicno je da velika cetvorka ima najvise navijaca, i da su najorganizovaniji.

          Pola HR navija za Hajduk, a druga pola za Dinamo, u SR slicno.

          Cak su i Hordasi daleko ispod njih, jer za njih navija samo pola Sarajeva (Zenica, Tuzla, Mostar, itd... ne navijaju ni za Sarajevo ni za Zelju)

          Trebalo bi se malo i vremenski definisati, jer nisu ista vremena sada, ko prije 20 godina.

          Danas , ako pricamo o BiH, po onome sto vidim i citam, ima finih grupa koja znaju sta rade, mada im nije veliki broj.

          Po nekoj logici, Ultrasi su polovina bivse Red Army, a Red Army trecina, mada vidim na utakmicama da se omladina zna fino organizovat i dobru atmosferu napraviti.

          ¿Kada je formirana Red Army?

          1987 kad je u Tempu izasao clanak "Velezovi navijaci divljali po Splitu" (Tozza, ako mozes nabaviti primjerak tog Tempa, bio bih ti veoma zahvalan), u bivsoj Yugi skoro da nije bilo organizovanih navijackih skupina.

          Ta ekipa Velezovih navijaca je bila medju prvim i jacim u bivsoj Yugi (dok nas nisu polomili u Tuzli).
          Kao primjere, utakmica u Splitu, finale u BG, polufinale u BG kad je otislo 2500 velezovaca i popilo degenek od Grobara (a bila kisna srijeda navece), ali se dobro proveli i zaradili respekt od grobara koji su nas kasnije podrzali u finalu.

          ___________________________________________________________________
          prest'o sam 18.gif

          09-01-2010 22:42 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
          Stranica (5): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com