Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Mladi zivoti izgubljeni po ko zna koji put » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Znam da se samim kažnjavanjem ne postiže potpun rezultat, ali bi pomoglo za poèetak, jer bi bilo možda malo manje te arogancije i osjeæaja da zakon "za mene ne vrijedi".

09-14-2010 08:37 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja i dalje tvrdim da tih vozackih na stelu nema a i da ima sigurno je puno vrijednija od neke iz veliek britanije...recimo cikica puko u zid...ne znap arkirat pa sam mu ja parkirala itd...i to masovno...stranci ne znaju vozit po nasim cestama...ja kad sam polagala vozacki, instruktor me vodio u takve ulice da je to boze sacuvaj....preznojila bih se dok bi prosla kroz te ulicice ali sad sam mu zahvalna na tome....a sto se tice udesa itd...ok, mladi su uglavnom neoprezni vozaci...ali ja sam milion puta vidjela zrele vozace koji prestizu na punoj liniji vozeci 100 na sat a pozadi mu dvoje djece sjedi....

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    09-14-2010 09:27 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    funkyg funkyg is a Female
    bazencic




    Poruka: 4040
    Location: starMo-Vela havle
    pokretac teme Thread Started by funkyg

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od refleksija:

      Ja i dalje tvrdim da tih vozackih na stelu nema a i da ima sigurno je puno vrijednija od neke iz veliek britanije...recimo cikica puko u zid...ne znap arkirat pa sam mu ja parkirala itd...i to masovno...stranci ne znaju vozit po nasim cestama...ja kad sam polagala vozacki, instruktor me vodio u takve ulice da je to boze sacuvaj....preznojila bih se dok bi prosla kroz te ulicice ali sad sam mu zahvalna na tome....a sto se tice udesa itd...ok, mladi su uglavnom neoprezni vozaci...ali ja sam milion puta vidjela zrele vozace koji prestizu na punoj liniji vozeci 100 na sat a pozadi mu dvoje djece sjedi....


    Draga moja mozda tad kad si ti polagala nije bilo stele,a na dan kad sam ja izasla na polaganje momak se zadrzao u autu 7 minuta i polozio vozacki da bi se poslije saznalo kako mu je stari neka civija i da je podupro komisiju,tako da nije svugdje isto.
    Sto se mene licno tice i moje voznje ne sumnjam u sebe i ne jurcam niti mi pada na pamet,ja znam koja je budala ovamo,ali tamo nasuprot mene ne znam.
    Cinjenica je da kod nas u drzavi zaista ispravnost vozila je na nivou nule,poznajem par ljudi kojima je auto u raspadnom sistemu i preko stele sredjuje se registracija.
    Rijetki su omladinci koji ozbiljno sjedaju za volan bez da su pod uticajem alkohola,mnogo su nestrpljivi,kao da su ufatili Boga za ***a kad su za volanom.
    Opet kad sagledamo svaki praznik sto vec neko navede,nema ga da se ne obiljezi bar jednim poginulim u automobilskoj nesreci i poslije se uspostavi da je bio pijan,da je zaspao za volanom,a narod krivi ceste i kvalitet auta za to,ehhh Boze moj smanji gas na 60km/h pa ces moci na vrijeme i kociti i kvalitetno reagovati u momentu.

    ___________________________________________________________________



        09-14-2010 11:33 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
        berber berber is a Male
        moforaja


        Poruka: 4412
        Location: Na Tepi

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Voze doli u BiH kao manijaci,a kad vide stranu registraciju preteci makar glavu izgubili.

        ___________________________________________________________________
        nema vise ni tepe

        09-14-2010 15:10 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
        RIO RIO is a Male
        bice nesto od mene




        Poruka: 452
        Location: Tamo gdje je sunce najljepse, i gdje protice zelena ljepotica...

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ama znam ja kava je budala vamo, ali neznam kakva je budala u onom autu sto mi dolazi u susret i to je problem sto nevini izgubise glave, a za policiju da ne govorimo, i njihov posao. Za 1 maj ove godine sam otisao poslom u Bijelo polje prije Mostara poblize, pa sam otisao na malo dalje od Gubavice i nigdje nisam vidio policajca. Navece znaci poslije cijelog dana rostilja pive i svega ostalog sto se moze naci taj dan ponovo sam imao jednu takvu turu nigdje policajca na putu. Navece nazalost momak i cura na motoru na Tekiji zaglavise zato sto im je neki debil oduzeo prednost.
        Sutra ujutro od Vrapèica do Mostara tri patrole sa radarima, malo je kasno za sutra ujutro da se postave patrole, i tako je svaki vikend i praznik...

        ___________________________________________________________________
        Gle, ko bi rek'o, ja sjedim sasvim sam ko zatocenik svoje sugestije, svjestan da bez nje ja propadam i nestajem brzinom svjetlosti....

        09-15-2010 07:38 RIO is offline Homepage of RIO Pregledaj poruke od RIO Dodaj RIO u listu prijatelja
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17879
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        prvo i najosnovnije je da se postuju saobracajni znakovi. tacka.

        nisu oni bezveze postavljeni nego su izracunati na osnovu mnogobrojnih faktora.

        ako je cesta klizava ne treba se ni primicati limitima brzine.

        bezveze je biti mangup i smatrati da su ogranicenja postavljena za strebere i papke. to je krajnje neodgovoran rezon i zbog takvih rezona imamo i nesrece.

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        09-15-2010 16:09 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        Carmela Carmela is a Female
        vjeciti optimist




        Poruka: 7603
        Location: ja nisam odavle

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Prvo poštovati znakove, a drugo opaliti po novèaniku. Treæeg nema.

        ___________________________________________________________________

          Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

        09-15-2010 23:12 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
        Sanci Sanci is a Female
        bice nesto od mene




        Poruka: 485

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Juce je umro i vozac "ford eskorta" s kojim se rah. Hubana sudario
        STRASNO!!! Odose dva mlada zivota....

        09-20-2010 11:24 Sanci is offline Pregledaj poruke od Sanci Dodaj Sanci u listu prijatelja
        RIO RIO is a Male
        bice nesto od mene




        Poruka: 452
        Location: Tamo gdje je sunce najljepse, i gdje protice zelena ljepotica...

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Juce su u Vrapcicima u haremu bile dvije dzenaze u jednome satu, djevojci koja je preminula zbog povreda dobivenih padom sa motora, i druga vozacu eskorta s koji je ucestvovao u sudaru prvu vecer Bajrama sa rah. Samirom Hubanom... i sta vise reci o tome, da ne spominjemo nepamtim kad me je policija zaustavila, mogao bi auto registrovati svako druge godine nebi niko skontao, posebno ne policija...

        ___________________________________________________________________
        Gle, ko bi rek'o, ja sjedim sasvim sam ko zatocenik svoje sugestije, svjestan da bez nje ja propadam i nestajem brzinom svjetlosti....

        09-21-2010 07:36 RIO is offline Homepage of RIO Pregledaj poruke od RIO Dodaj RIO u listu prijatelja
        funkyg funkyg is a Female
        bazencic




        Poruka: 4040
        Location: starMo-Vela havle
        pokretac teme Thread Started by funkyg

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od RIO:

          Juce su u Vrapcicima u haremu bile dvije dzenaze u jednome satu, djevojci koja je preminula zbog povreda dobivenih padom sa motora, i druga vozacu eskorta s koji je ucestvovao u sudaru prvu vecer Bajrama sa rah. Samirom Hubanom... i sta vise reci o tome, da ne spominjemo nepamtim kad me je policija zaustavila, mogao bi auto registrovati svako druge godine nebi niko skontao, posebno ne policija...


        Nasa policija kao i vecina policajaca u BiH je jako podkupljiva,pokazi 50KM za kafe zaboravit ce da si i covjeka ubio,a ne nesto drugo.
        Jadan narod samo koji je za volanom,pa nastrada od neke budale za drugim volanom sto sjedi.

        ___________________________________________________________________



            09-21-2010 09:54 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
            Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com